Erotické povídky
Další povídky od Trykerka:
Vloženo: 24. 7. 2007
Erik
Před mojí schůzkou s Erikem, jsem se snad stokrát sprchovala, líčila, česala, voněla. Až jsem se bála, že budu doma nápadná. Erik mě vyzvedl v domluvenou hodinu a už si mě vezl na chatu. Patří jeho rodičům a je od nás daleko, sotva dvacet kilometrů, v jakési chatařské kolonii, kde i přes nepřízen' počasí parkovalacelá řada aut. Odemkl chatu a já se jen zeptala: "co budeme dělat?" Erik mě náhle obejmul, políbil a zašeptal: Ted' si vlezeme do postele a nevylezeme z ní do zítřejšího poledne. Zvedla jsem k němu překvapeně oči. Svlékl si bundu, po ní i svetr a už rozepínal košili. "nezatopíme si?" navrhovala jsem celá nesvá. Zdržovačka, mínil raz dva vyklouzl z tílka a svlékal se kalhoty. "Zahřeji tě. Uvidíš. Svlékni se, na co čekáš?"
Rozpačitě jsem si stáhla kozačky, leginy, svetr, a jelikož stále čekal, kalhoty i tričko. Že by měl další tvář, kterou jsem doposud nepoznala?! Jsi krásná a máš nádherné tělo, pravil při znaleckém pohledu. Naučím tě s ním zacházet.
Tahle věta se mi nelíbila. Čekala bych mnohem víc romantiky, jak se na první milování sluší, mazlení před hořícím krbem, něhu líbání. Zvlášt' od Erika! A zatím bylo všechno jinak.
Nepřišla jsem o panenství za svitu hořících svíček, vůně borových polen a tepla ohně, nýbrž za denního světla v neútulné, nevytopené chatě, ve zvlhlé posteli. Vlastně jsmese nelíbali. Dotýkal se mě doktorskýma rukama, bolestivě do mě pronikl a za chvilku bylo povšem.
Zůstala usvědčující skvrna na prostěradle, slzy v mých očích a dokonale prázdná a vygumovaná zklamaná dušička.
Ideál se roztekl jako nanuk na sluníčku.Připadalo mi jako by mě právě někdo podvedl. Erik se blaženě rozvalil na vedlejším lůžku, jednou rukou mě hladil po stehně a řekl: tohle jsem potřeboval. Ted' teda zatopím, at' nenachladneš. Zvedl se, natáhl si natáhl si slipy a uvědomil si že se vůbec nehýbám. "Co je? Proč pláčeš, Radko?" Zavrtěla jsem hlavou.Udělal ze mě ženu. Ale jakým způsobem! Vasněný akt ukončil větou: Tohle jsem potřeboval a ted teda zatopím.
"Snad to tolik nebolel?"nechtěl mi věřit.
Neodpověděla jsem. "Ale jdi není ti deset, aby se bála vosího píchnutí." Stiskla jsem rty. Kdybych mu ted odpověděla, asi by se do krve urazil. " Doufám, že nepláčeš pro panenskou blánu?" pokračoval. "Cením si toho, opravdu, na pannu jsem ještě ve svém životě nenarazil. Ani tobě jsem nevěřil, že jsi poctivá. Taková hezká a živá holka... Je to dost zvláštní. Brečet nemusíš. Přece jsi nechtěla zůstat panna do třiceti, ne?"
Teprve později, když chata sálala horkem linoucím se od rozžaveného krbu, si ke mě přilehl a líbal mě po celém těle. "Nevím co lidi na sexu mají!" zavrčela jsem nevrle. Smál setomu jako vtipu. Napoprvé se to žádné nelíbí,vysvětlil mi."Jde vlastně o chirurgický zákrok, že. Nezkušená holka nic neumí nic nechápe, v ničem se nevyzná. Neboj než odjedeme zaučím tě. Na to že jsi byla panna, to bylo docela slušné. Učený z nebe nespadl. Tělo je nástroj, jemný a citlivý.Naučím tě, jak ho správně používat. Lehni si takhle, uvolni se, tak... pokrč kolena, nohy dál od sebe..."
Než jsme v neděli odjeli, měla jsem ho pokrk. Bolelo mě celé tělo, sotva jsem se postavila na roztřesené nohy, byla jsem jako mrtvolka. Unavená, navyspalá, vymylovaná, neživá. Otrávená! Dokopnale.
Dodržel slovo. Vážně jsme nic jineho nedělai, než souložili. Jindy mi čas s nímutíkal jako splašený, tentokrát se vlekl jako šnek a já se nemohla dočkat, až víkend skončí. Erik byl náročný, rafinovaný a zkušený. Chtěl po mě moc, pořát si vymýšlel a nenechal mě spát, nutil mě do věcí, jež se mi hnusily. Za 24 hodin strávených na chatě se mi zprotivil. "Byla jsi skvělá, políbil mě na rozloučeno, kdž mi galantně otevřel dveře vozu, před naším barákem. "Doufám že jsi spokojená?"
"Na doraz!" odsekla jsem.
"Nedáme si kávu?" kývl bradou k našemu domu.
"Ne. Jdu spá,"odmítla jsem.
"Odpočin' si. Zítra na tebe počkám před školou. Máte do půl čtvrté, že?".................
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Simonadalší dívky | |
![]() | Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo? Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 59 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Sex, můj koníček
7. 9. 2009VikiSex se stal mým koníčkem od mých 13ti let. V té době jsem hltal každý vypůjčený porno časopis i porno kazety a pravidelně se díval na výstřik hustého bílého semene. O svých 15tinách jsem si došel za sousedovic 18ti letou Verunou, která byla vyhlášenou davajkou všem. Chtěl jsem, aby mi předvedla, čím můžu uchvátit holky v posteli. Měla malé tvrdé kozičky a úplně vyholenou kundičku, kterou mi nabídla... celá povídka... |
I sportovci potřebují relaxovat (zepředu i zezadu)
10. 3. 2015BlackwhooperByl pozdní večer a už jen pár posledních gymnastů svým tělesným teplem zahřívalo velký prostor tělocvičny. Mladá dívka se se všemi rozloučila a odešla do šatny. "Takže, ručník mám, gumičku do vlasů, šampón,... Krucinál, kde mám šampón?" Ještě že jí Šimon nedávno mýdlo nabízel. "Snad ta nabídka ještě platí," pomyslela si a zabalila se do ručníku. Pouze v osušce rychlými krůčky spěchala do pánské šatny.... celá povídka... |
Seznámení a první poznání
20. 6. 2012TomHejdukUkončil jsem střední školu, ale to jsem nebral jako konečný stupeň ve svém vzdělání, neboť jsem měl v plánu vystudovat ještě vysokou školu. Ukázalo se, že proti socialistickému studiu, které absolvovali jak otec – ten studoval Vysokou školu ekonomickou – tak i matka, ta má peďák z Ústí nad Labem, se toho dost změnilo. Měl jsem velice slušný, dá se říct, nadprůměrný výsledek maturity i známek z gymnasia... celá povídka... |
Vyšetření u doktorky
26. 10. 2023BobisHonzovi bude za pár týdnů 15 let. Poslední rok na základce. Blížilo se pololetí a ve škole se měla psát pololetní písemnou práce z češtiny. Honza se vůbec nepřipravoval, a tak teď přemýšlel, jak se jí vyhnout. Nenapadlo ho nic jiného než předstírat velkou bolest v dolní části břicha. Matka hned začala vyšilovat, jestli to není slepák, nebo něco ještě vážnějšího, a tak zavolala své známé doktorce, jestli... celá povídka... |


