Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Co jsem v kabinkách ještě nevyzkoušel
- Když se zavřou dveře
- Po prvním sexu mě nechala
- Výměna manželek v našem podání
- Sladký úplatek
- Modelkou za každou cenu
- Únos a znásilňování
- Vstávání
Vloženo: 17. 2. 2006
Dráždivé tajemno
Sandru sbalil Pavel přede dvěma lety na horské chatě, když s kamarády pod záminkou oslavy Silvestra vyrazili na alkoholické soustředění spojené s občasným lyžováním. Byla přesně jeho typ, dlouhonohá, dlouhovlasá černovláska s očima jako uhel, ňadry tak akorát a dokonale zaobleným zadkem. Bral ji nejdříve jen jako takové nezávazné vybočení z normálu; že ho fascinuje i osobnost tohohle sotva dvacetiletého mláděte mu došlo příliš pozdě zamiloval se jako malý , kluk.
Rozchod s Helenou nebyl jednoduchý, ostatně který rozchod je jednoduchý, avšak nemohl jinak. Cítil, že Sandra je to pravé. Ve svých šestadvaceti už nepatřil k mladým býčkům, kteří celý den nemyslí na nic jiného, než do které by to zabořili a doufal, že s pomocí nové přítelkyně by zase mohl získat svou dřívější sílu. Upřeně ji pozoroval v zrcadle, jak celá promrzlá odkládá promočené svršky a chystá se do sprchy. Nechtělo se mu věřit, že už to jsou dva roky, co ji na téhle chatě po znal. Když je člověk šťastný, utíká čas neuvěřitelně rychle.
Nepovažoval její nápad oslavit výročí seznámení na stejném místě za právě nejideálnější, ale zpohodlněl a nechtělo se mu vymýšlet na Silvestra něco jiného. Vlastně proč ne? říkal si. Ted toho litoval, protože si díky tomu začal uvědomovat, jak se do jejich vztahu pomalu vkrádá monotónnost. Záviděl jí tu její zdánlivě nevyčerpatelnou energii. Celé odpoledne strávili vzájemnými provokacemi, válením ve sněhu, neočekávanými sprškami návějí ze stromů a bitvami se sněhovými koulemi, přesto vykročila do koupelny mrštně jako kočka a prozpěvovala si jeden z hitů, co právě letěl na světových žebřících. Po chvíli vyšla ven, oblečena jen do kratinké černé noční košilky s krajkami, kterou jí koupil k vánocům, položila se na postel vystlanou loveckými kožešinami, nalila si vína a vyzývavě na něj pohlédla.
„Pojď Pavle, udělej mi to. Vnikni do mě ty zvíře!"
Tohle na něj vždycky působilo. Přestože byl unaven, začala mu krev ve spáncích prudce tepat. Zvolna k ní přistoupil a odložil sklenici vína na stůl.
„Budeme si teď hrát ve tmě."
Sáhla si prsty mezi nohy, pak si je přitiskla ke rtům a zvolna olízla. Podívej, jak jsem vlhká, nenech mě už cekat!"
Sedl si k ní na postel, svlékl jediný kousek látky zahalující její dokonalé tvary a zavázal jí hedvábným šátkem oči. Poté připoutal ruce i nohy koženými řemeny k čelům postele a nakonec umlčel další šátek švitořící ústa. Nedalo mu, aby nepohlédl na široké véčko Sandřiných nohou, mezi nimiž se potila vzrušením slabě narůžovělá kundička. V mihotavém odlesku lampy vypadala jako vzácná mořská mušle pokrytá starodávnou patinou.
S přemáháním odvrátil pohled, oblékl se a nečekaně vyšel z pokoje.
„Jdu do baru. Nemám teďko chuť."
Z dáli ještě zaslechl slabý sten. Sandra se chvíli zmítala, ale rychle to vzdala. Kdo ví, co na ni zase přichystal. Vynalézavost a fantazie se jí na Pavlovi vždycky zamlouvaly. Nesnášela milence, u nichž mohla předvídat každý pohyb rukou či těla. Pojednou uslyšela skřípnutí dveří a vzápětí ji vyvedl z rovnováhy neznámý hlas.
„Wonderful. Beautiful girl in such good position. Why don’t use this chance?" Sandra rozuměla anglicky příliš dobře na to, aby věděla, co ji čeká. Kdo to jen proboha je? Mozek zoufale hledal přijatelnou odpověď. Je to Pavel nebo poslal nějakého náhradníka? Třeba toho sympatického souseda, kterého si všimla u snídaně? To by mu bylo podobné.
Než si v hlavě srovnala zmatené myšlenky, ucítila letmý dotyk jazyka na špičce nohy, pak něčí ústa postupně lízající její prsty. Tohle necekala. Ruce hladily lýtka a holeně, přičemž neustále vnímala záplavu polibků, které jako by vysílaly z konečků prstů signály výš a výš a pozvolna rozehřívaly její místečko lásky. Přistihla se, že se jí to začíná líbit a proti své vůli začala být vzrušená. Zapomněla na Pavla a oddala se pocitům pozvolna zaplavujícím její mysl.
Tajemný jazyk klouzal nahoru po vnitřní straně stehen jako pomalý had. Když už dostihoval růžovou mušličku, změnil náhle směr a po druhé noze mířil dolů. Sandra vydala přidušený vzdech, ale cizinec byl neúprosný. Nevrátil se zpět, naopak přesunul se k prsům, jejichž bradavky trčely vzhůru jako dva mučednické kůly.
Dlouze bloudil po nahnědlých dvorcích kolem dokola, než ucítila osvobozující polibky snažící se jakoby nasát celá její poddajná, hebká ňadra do úst. Zoufalým úsilím se jí konečně podařilo zbavit hedvábného roubí ku a hlasitě zasténala.
Sandřin dech se spolu s tím, jak neznámý postupoval se svými polibky níž a níž přes pupík až k podbřišku, stával rychlejším a přerývanějším. Ve chvíli, kdy jí začala něčí ústa jemně tahat za chloupky kolem otvoru, změnil se v šílený trysk.
„Strč ho tam, rozčtvrť mě, propíchej mě, ušoustej mě," slyšela se přerývavě vykřikovat. Okamžik se pro měnil ve věčnost.
Najednou pocítila na klitorisu po zlomek sekundy dotek špičky jazyka. Vzlykla a prohnula se jako luk ve snaze prodloužit slastný okamžik naplnění. Nic.
„Ty zvíře! Napíchni mě už na ten kůl nebo se udělám sama od sebe!"
Cizinec snad porozuměl výzvě, zaútočil zběsile jazykem na její klitoris, projížděl přes pysky, nasáté krví rozkoše a lízal potůčky milostné šťávy vytékající z její pochvy.
„Konečně! Konečně! Dělej!" řvala Sandra jako smyslů zbavená, když do ní po chvíli zasunul svůj ztopořený penis.
„Už, už budu!Píchej, rychle, rychleji, ještě, víc!" při rážela tak, že postel prožívala malé zemětřesení. Po ne celé minutě zběsilého závodu se v mohutné křeči zhroutila naprosto vyčerpaná zpět na lůžko. Za pár sekund v sobě ucítila vybouchnout sopečný vulkán zaplavující její jeskyňku až po okraj. V témže okamžiku dosáhl orgasmu i Pavel, opřený o dveře. koupelny a pozorující celé představení s údem v ruce.
Jakmile se Sandra probudila, ležel Pavel vedle ní.
„Málem jsem tě s tím změněným hlasem a angličtinou nepoznala. Byl jsi skvělý."
„Co bych pro tebe miláčku neudělal, když jde o to vyhnout se nudě a stereotypu," odvětil Pavel a vykouzlil na tváři potutelný úsměv.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Hledání děvčat do trojky
30. 11. 2013Neznámý autorUž od puberty jsem toužil po tom, abych měl v posteli dvě holky najednou. Představoval jsem si, jak by se nejdřív mazlily samy navzájem a já bych se jen koukal – obě by samozřejmě byly krásné, mladé, pružné a hravé, takže jejich líbání a hlazení by esteticky bylo dokonalé. Potom by si začaly lízat svoje oholené pipinky v šedesát devítce a vzdychaly by u toho slastí. Až by se obě udělaly, tak bych na... celá povídka... |
Bývalá spolužačka
27. 5. 2016jeepPrvní sex jsem zažil až v mých 24 letech. Když jsem za chladného podvečera kontroloval Facebook, tak jsem uviděl komentář od bývalé spolužačky, která tam dávala dotaz, jestli někdo neví o nějakém krátkodobějším a levném bydlení. Bez otálení jsem jí napsal:
"Ahoj, shnáníš ještě nějaké bydlení (a máš nějaké požadavky)?"
"Ahojky, nemusí to být nic nóbl. Stačí, aby se tam dalo přespat a mohla bych si... celá povídka... |
Kámošova mamka
22. 7. 2009Neznámý autorByl jsem pozvaný jedním kámošem z Prahy na oslavu jeho pětadvacetin. Docela jsem se těšil na veselou párty. Dobré jídlo, dobré pití, fajn lidi, co si přát víc? Něco by se možná přece jen ještě našlo. Třeba sbalit nějakou holku, která by měla chuť strávit příjemný milovací večer. V tomto ohledu jsem byl spíše pesimistický, ale naděje umírá poslední. |
Holky neměly na zaplacení nájmu
24. 8. 2014Neznámý autorJitka s Hankou seděly u stolu ve svém minibytečku a před sebou měly rozložené všechny peníze, které našly v peněženkách, v šuplících i kapsách kalhot. Obě vypadaly bezradně. Jitka řekla: Já fakt víc nemám… A Hanka taky neměla. Tahle situace se opakovala skoro každý měsíc, peníze na nájem se prostě sháněly hrozně těžko. Většinou se jim podařilo nějak ukecat domácího, na poslední chvíli splašit ještě... celá povídka... |


