Erotické povídky

Autor povídky:

Fandy

Kategorie:

Další povídky od Fandy:

Vloženo: 19. 9. 2012

Mladý srneček

Od doby, kdy jsem se vdávala již uplynulo mnoho let. Vzala jsem si tehdy prvního chlapa, který mi na ni chytil. Mladá nezkušená vesnická holka byla v sedmém nebi a šla by s ním na kraj světa. Žili jsme ve velmi spořádaném manželském vztahu, kde všechno mělo svůj pevný řád a smysl. Při sexu odehrávajícím se v určené dny jsme povinně zplodili synáčka - jedináčka, jednou do roka jeli na dovolenou stále na to samé místo. Byla to taková klícka, na kterou jsem si po letech zvykla a ani moc netoužila z ní vyletět. Pracovala jsem v malém kolektivu, jako jediná žena mezi samými pány, kterým toho moc do důchodu nechybělo. Často zkoušeli, zda by se mnou něco náhodou nebylo, ale já jen vyzdvihovala své vzorné manželství a nechtěla o ničem jako je nevěra a jí věci podobné ani slyšet. Myslím si ale, že staroušci byli silní jen v řečech, a kdyby mělo na něco dojít, nevím jestli by rychle neprchali.

Jednoho dne se jeden z nich vydal na zasloužený odpočinek a jako náhrada za něj nám byl přidělen zakřiknutý mladíček přímo ze školy. Vítkovi bylo osmnáct, životní zkušenosti veškeré žádné a staří pánové si ho jen dobírali. Žil s matkou na vesnici a s holkama to moc slavné neměl. Pánové brzy přišli na to, že je neposkvrněný panic a tehdy prvně padaly od nich návrhy typu: "Paní Magda tě zaučí. Stará kobyla a mladý hřebec, to budou hříbata." Možná měli pravdu, mě do čtyřicítky moc nechybělo a rudnoucí Vítek by si možná dal říct. Ale já, spořádaná manželka prostě nemohla, ba ani nechtěla nic takového připustit. Časem Vítek do kolektivu starých pánů více zapadl, hlavně aktivní účast na občasných piatykách mu přinesla plusové body. Tak jak se v práci otrkával a stále více zapadal do kolektivu, začínal si i více dovolovat k mojí maličkosti. Nejprve jen různými slovními narážkami, pak i občasnými doteky na místa, kde by se mě dotýkat rozhodně neměl. Uběhl nějaký ten pátek a Vítkovy ruce se mého těla dotýkaly stále častěji. Má obrana byla marná, čím více jsem se bránila, tím více a častěji na mě Vítek dorážel. Bylo to takové harašení se vším všudy. V té době to v mém jinak velice spořádaném manželství mírně drhlo a já se trochu podvolila tomu, aby mě Vítek osahával. Dovolila jsem mu vše, sahat na prsa nevyjímaje, jen tu kačenu jsem si přísně bránila. Byla jsem pak z práce celkem pěkně rozdrážděná a mohla lépe plnit manželské povinnosti. Několikrát se i stalo, že nás kolegové přistihli, když jsem se nechávala od Vítka muchlat a pak se mezi pány v práci šuškalo, ba nahlas mluvilo o tom, že Vítka zaučuji. To už si na mě Vítek dovoloval až příliš a jednou, když jsme spolu odcházeli jako poslední z práce, se mu podařilo mě prohmátnout mezi nohama tak, že ani moje kačena nezůstala ušetřena. To jsem ještě netušila, že brzy bude ještě hůř. Nebo líp?

Můj manžel jezdil pravidelně z práce na delší služební cestu, jednou za dva roky odjel do ciziny na dvouměsíční školení a já byla doma sama. Celkem jsem jeho služební cesty snášela, občas si trochu pohrála se svou kačenkou a jako vzorná manželka čekala na návrat svého manžela. Jednou, když takto zrovna odjel, byla v práci opět nějaké piatyka. A protože se vědělo, že jsem sama doma, bylo mi pány kolegy tak nějak naznačeno, že i já se musím tentokráte zúčastnit. Já s alkoholem moc kamarádka nebyla, mě stačily jen jeho výpary na to, abych měla dost. Byl podzim a už brzy tma. V pět večer se pracovní dýchánek rozpustil a všichni se rozešli domů. Vítek se na mě tehdy nějak přilepil, konečně autobusy domů nám odjížděly ze stejné zastávky, Když ale přijel ten můj, Vítek nastoupil také a na mou otázku: "Kam jedeš?" mi s úsměvem odpověděl: "No přece k Vám na návštěvu." Sevřelo se ve mně všechno včetně kačeny, do které přeci mohl jen můj manžel. Nevěděla jsem, jak se Vítka zbavit a začala mu cestou namlouvat, že se můj syn, studující vysokou, vrátil domů ze školy. On se ale nenechal obalamutit a následoval mě až k domu, kde jsem bydlela. Další hrůzu jsem měla z toho, že mě s ním uvidí někdo na chodbě našeho sedmipatrového paneláku. Naštěstí nás při cestě do čtvrtého patra nikdo nepotkal. Přede dveřmi bytu jsem učinila poslední zoufalý pokus, abych se Vítka zbavila. Marně. On byl mírně opilý a evidentně v dobré náladě. Než aby nás někdo viděl společně na chodbě, volila jsem raději ústup z chodby do bytu. A protože bylo jisté, že ani syn se ze školy nevrátí, celá sevřená jsem se ocitla doma v doprovodu mladého srnečka, který byl trochu v náladě a jeho mysl byla zastřena touhou po mě.

Já stále v sobě živila naději,, že se ho zbavím, on odejde a k ničemu mezi námi nedojde. Usadila jsem Vítka do obýváku, přinesla kávu a debatovala s ním o životě a tak. Při řeči mu také stále připomínala, že je pozdě a musí jít domů. On se ale nenechal zlomit a nenápadně poposedával na pohovce tak dlouho, až se ocitl v mojí blízkosti a mohl se mě dotýkat. Jindy by mi to bylo možná bylo i příjemné, ale dnes. Třásla jsem se strachy snad ještě víc, než když se na mě před lety poprvé vrhal můj manžel. Vítek však pokračoval neúnavně ve svém tažení po mě a usadil se mi na klíně. Chtěl mě líbat, ale já se snažila marně bránit. Svírala jsem svůj klín co to šlo, aby se mi rukou nedostal mezi nohy a nemohl se dotknout mojí kačeny. Vítek ale dál nevzdával svůj boj o mě. Křičet jsem nemohla, ba ani nechtěla, co by si pak lidi v baráku o mě pomysleli. Byl to takový nerovný boj staré srny a mladého neodbytného srnečka. Vítek se na mě bez ustání sápal a jak jsme tak spolu bojovali, nechtěně má ruka projela Vítkův rozkrok, kde jeho stojící ocas vytvářel náramnou bouli, div mu kalhoty nepraskly. V tu chvíli se to ve mně asi zlomilo a já podlehla pokušení. Vždyť jsem celý život měla v kačeně jen manželův ocas a teď se mi přímo nabízel jiný. Mladý a určitě moc hezký. Můj rozkrok se uvolnil, já si rozepla kalhoty a Vítkovu ruku nasměrovala do svého klína. Teď už nebylo úniku. Vítek se po mě neúnavně plazil, rukou mi dost neohrabaně projížděl rozkrok a já jeho snažení přerušila: "Počkej chvilku ty nedočkavče!" On mě přestal mačkat v křesle a já navrhla: "Rozdělám pohovku, ať máme víc místa." Když jsem tak učinila a otočila se k Vítkovi, stál v pokoji jako hromádka neštěstí. Možná to byl poslední okamžik, kdy bych ho ze svého bytu dostala, ale přeci jen, když se po mě celkem dlouho plazil, v kačeně mě začínalo pěkně svrbět. "Tak tady nebudeme přece jen tak stát a svlečeme se," popoháněla jsem sled dalších událostí. Vítek se dál k ničemu neměl, proto jsem se svlékla já. Má postava sice moc super nebyla, ale když už mě Vítek mohl spatřit nahou, poměrně rychle se pak svlékl také. Jeho ocas byl pěkný macek, rozhodně větší něž to manželovo tintítko, na které jsem byla zvyklá. Vnucovala jsem mu prezervativ, aby náš sex byl bezpečný. Vítek si ho velmi neumně začal nasazovat. První ani druhý se mu nasadit nepodařilo, až třetí pokus byl úspěšný a Vítek byl připravený k pohlavnímu styku. Nevím kdo z nás byl v tu chvíli nervóznější, asi oba stejně. Já z toho, že po letech života ve velmi spořádaném manželství mám zhřešit se srnečkem, který klidně mohl být mým synem a Vítek z toho, že má svým ocasem vniknout do mé kačeny a přijít tak o panictví.

Položila jsem se na pohovku, napřáhla své ruce vstříc Vítkovi a zvala ho tak na sebe. On stál nade mnou se stojícím ocasem a na něm nataženým prezervativem. Vykulenýma očima se na mě díval, jakoby ženskou viděl skutečně prvně v životě. Neumě se na mě položil a já mu musela rukou nasměrovat jeho ocas do těch správných míst. Vítek svůj ocas konečně zabodl tam, kam měl a já byla píchána mladým nezkušeným srnečkem. Žádný velký požitek to nebyl, buď jsem byla hodně sevřená, nebo Vítkův ocas velký, každopádně v mé kačeně bylo dost těsno. Proto se Vítek velmi rychle udělal, vytáhl ocas z mojí kačeny a vystříkal pořádnou dávku spermatu do prezervativu. Pak si ho sundal, odhodil jej někam stranou a znovu se na mě vrhal. Teď už bez prezervativu, ale než jsem stačila nějak zasáhnout, už jsem měla Vítkův ocas znovu v kačeně. Vítek se teď sám trefil tam, kam měl a mou kačenu svým ocasem začal pěkně protahovat tak, že už v ní přestávalo být těsno. Navyklá na manželský sex, který nikdy netrval moc dlouho, jsem předpokládala, že se Vítek jednou nebo dvakrát udělá a prchne domů. Když se ale po krátké chvíli propíchal ke své druhé rozkoši, rychle ze mě seskočil a já mohla jen sledovat, jak na mě z jeho ocasu stříká v několika dávkách bílé sperma. Chtěla jsem se alespoň trochu otřít, ale Vítek mi to nedovolil a hned se na mě znovu pokládal. Než si mě znova napíchl a svůj ocas, odvážil se do mé kačeny zasunout prsty a lehce mě neumě proprstit. Pak už do ní zamířil opět jeho ocas a já mu poslušně držela skoro jako svému manželovi. Cítila jsem, že začínám vlhnout a více se dole otvírat. Vítkův ocas začal ve mně pěkně klouzat a já si musela v duchu přiznat, že si to s Vítkem začínám hezky užívat. Trvalo několik minut, než se Vítek zase udělal. Opět v pravý čas seskočil a z jeho ocasu na mě vystříklo několik dávek spermatu, jako by snad Vítkovy kouličky byly bezedné. Byla jsem celá ulepená, ale Vítek se hned snažil znovu píchat. Položil se na mě, a nyní už jako zkušený borec zamířil svým ocasem do mé kačeny. Mladý srneček se činil a já začala pociťovat, že mým tělem začíná chvíli procházet mráz, chvíli zase horko. Bylo to znamení, že i já se snad dočkám patřičné rozkoše. Stávala se ze mne zhýralá manželka, která to moc chtěla a na nějakého manžela nebrala ohled. Vítkův ocas důkladně protahoval mou kačenu, která už pěkně tekla a byla jaksepatří roztažená. Já krásně vzdychala blahem a bylo mi jedno, jestli mě celý barák uslyší. A když se to ve mně už, už, už blížilo, Vítek samozřejmě musel ze mě dolů. Přestal mě píchat, seskočil a z jeho ocasu vylétla opět docela velká dávka spermatu. Už jsem mu asi dávala pěkně zabrat, byl celý upocený a zadýchaný. Jeho ocas však neklesal a Vítek se na mě hned znovu hrdinně vrhal. Rukou důkladně projel mou mokrou a velmi roztaženou kačenu. Potom do ní namířil svůj ocas a dál mě intenzivně píchal. Vítkovi se to se mnou určitě líbilo, konečně mě s ním také. Jen jsem si teď přála, aby mě pěkně udělal. On zajížděl svým ocasem hluboko do nitra mojí kačeny a já cítila, jak naráží svým ocasem až na její samý konec. Čím víc jsem sténala blahem, tím razantněji mě Vítek píchal a mým tělem procházela nebývalá rozkoš, byla jsem v extázi, která ne a ne skončit. Prožívala jsem z Vítkem tak silný orgasmus, jaký mi můj manžel snad nikdy nedopřál. Když bouře hormonů v mém těle opadla, skoro bezvládně jsem pod Vítkem ležela, oddychovala a nechala ho, ať si svým ocasem pěkně zarejdí v mé právě uspokojené kačeně. Cítila jsem, jak se mi kačenka pomalu zavírá a těsněji obepíná Vítkův ocas. Obepínala ho tak těsně, že jsem cítila, jak v něm Vítkovi pěkně tepe. Vítek měl pořádnou výdrž, vždyť už mě ojížděl pěkně dlouho a blížil se ke svému pátému orgasmu. A když to na něj přišlo, měl chudák co dělat, aby mi ocas vytáhl z kačeny včas, neboť já už byla tak sevřená, že už jsem ho skoro nechtěla pustit ven. Nakonec to stihl a z jeho ocasu opět vystřikovalo sperma, i když už ne v takovém množství, jako při jeho předchozích rozkoších. Má kačena se zcela uzavřela, prostě já měla dost a byla od Vítka krásně udělaná. Vítkův ocas však klesnout nechtěl, Vítek se na mě znovu položil a svůj nenasytný ocas namířil na mou kačenu. Ta ho však už nechtěla pustit dovnitř. Vítek si ocas chytil rukou a přejížděl ním po okraji mojí sevřené kačenky. Otevřít se mu ji však jen tak nepodařilo. Ležel dál na mě a neúnavně se snažil trefit ocasem do patřičných míst. Začal mi ji projíždět prsty tak dlouho, až má kačena trochu povolila. Pak mi do ní vrazil svůj ocas a nemilosrdně mě začal píchat. Moje kačena byla stále dost sevřená, už se prostě nechtěla víc otevřít a nevlhla, takže se jeho ocas ve mě dost zadrhával a Vítek mou kačenu vlastně nasucho dřel. Mě to už moc požitku nepřinášelo, ale nechala jsem Vítečka, ať ukáže co vydrží srneček jeden malý. Konec konců, už bylo jedno jestli jsem svému manželovi nevěrná dvě hodiny nebo hodiny tři. Toto číslo trvalo Vítkovi hodně dlouho, byl celý upocený, málem s dechem nestačil, ale nevzdával to. Hrdinně bojoval svým ocasem v mé těsné kačeně tak dlouho, až to na něj přišlo. Tentokrát už jeho ocas moc hbitě mou kačenu neopouštěl, Vítek byl celý schvácený, třásl se a svůj hodně zarudlý ocas si ještě chvilku honil rukou, než z něj začalo vytékat další sperma. Tentokrát už ho moc nebylo a nebylo bílé, ale téměř průzračné. Potom Vítkův ocas poslušně klesl na znamení toho, že už má dnes dost. Vítek klečel nade mnou, celý se třásl a rozdýchával to, co se mnou právě prožil. Zmohl se ještě na udýchanou větu: "Tak vidíte paní Magdo jak umíte držet. A pak prý, že ji máte jen pro manžela."

Vítek mě moc pěkně udělal a nakonec i vydřel. Byla to sice celý večer klasika, ostatně manžel mě píchá také jen a pouze klasicky. Byla jsem ten večer moc spokojená, vždyť jsem s Vítkem prožila nejlepší a také nejdelší sex mého života. Vítek už měl konečně dost a v pokročilé noci, či spíše brzy nad ránem se mi ho podařilo z bytu konečně vystrnadit a poslat domů. Ani se moc nebránil a poslušně odešel. No odešel, kolena se mu podlamovala, tak se spíš odploužil. Do práce se mi vstávalo těžce, musela jsem se po probdělé noci hodně překonávat. V práci, když mě kolegové viděli, hned si mě dobírali: "Co jste v noci dělala? Starýho nemáte doma, tak jste určitě někde sjížděla za chlapama." Kdyby tak věděli. Vítek se do práce připloužil jako bez duše, a když ho všichni spatřili, hned na něho útočili: "To musela být náročná noc, paní Magda je taky celá špatná. Co jste spolu dělali?" Vítek okamžitě zrudnul, mě se červenání snad vyhnulo, ale ukoktanou větou: Ale pánové, to, to já, já, to přece bych nemohla, co, co by pak, pak tomu říkal manžel," jsem jejich domněnku moc nevyvrátila. Vítek se mi několik dní v práci trochu vyhýbal, ale za pár dní už to byl zase on a jeho nezbedné ruce nevynechaly jedinou příležitost, aby se mě dotýkaly. Teď už to bylo ale jiné, už jsem se mu tolik nebránila. V hlavě jsem měla pořádný chaos. Já, vzorná manželka, jsem podlehla mladému nezkušenému srnečkovi. Pár dní mi trvalo než jsem si to v hlavě srovnala a výsledkem nakonec bylo, že než se můj manžel vrátil ze služební cesty, přitáhla jsem si Vítka domů ještě třikrát.

Manžel se vrátil ze služební cesty a já zase začala být hodnou poslušnou manželkou. Na nějaké dovádění s Vítkem nebyl čas ani prostor. Navíc se naše oddělení brzy rušilo a náš malý pracovní kolektiv se zcela rozpadl. A tak můj milostný románek s Vítkem neměl dlouhého trvání. Některé bývalé spolupracovníky jsem pak náhodně potkávala, ale Vítek se vytratil neznámo kam. Já dál poslušně žila v klícce spořádaného manželského života a poslouchala svého muže. Na to, že jsem si zadováděla s mladým jinochem asi nikdy nepřišel. Ale i po letech si často a ráda vzpomenu na dovádění s Vítkem a možná i trochu lituji, že jsem si tehdy toho mladého nezkušeného srnečka ve své posteli neužila více...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Naučit se znovu milovat

  22. 12. 2020jentaknekdo

Silva přicházela po cestě k domu ověšená taškami a Radek se při pohledu na ni usmíval. Byla vždycky hodně nezávislá, jen málokdy požádala o pomoc s čímkoli. Byla hrdá na to, že si ‚svou práci‘ udělá sama. Když došla ke dveřím, zavolala: „Ahoj zlato! Jsem doma!“ Radek jí vyšel naproti, aby aspoň část nákupů převzal. „Proč jsi mi neřekla, abych ti pomohl, Silvi?“ zeptal se jí. „Nedělal jsem nic důležitého.“ Odpověděla...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Učitelky, Šukačky

Naše manželská epizoda

  25. 11. 2012Neznámý autor

Začal jsem Boženu pomalu svlékat a rukama jsem jí mnul její veliké kozy. Už skoro třicet let jsem těmi melouny fascinován, zamiloval jsem se do ní, když jí ty pětky hrdě trčely dopředu v těch nemožných socialistických podprsenkách. Jak šla léta, tak gravitace vítězila, něco udělaly také tři děti, melouny klesaly a klesaly. Ale to nic nezměnilo na tom, že jsem je pořád měl děsně rád, rád jsem je potěžkával...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Piss, Orál, Mix

Den kdy se bohové usmívali 1

  2. 6. 2011Fred

Poslouchej, Myšáku, nechtěl bys spáchat dobrý skutek? oslovila mě jednoho prázdninového odpoledne moje žena. Protože se jmenuji Michal, občas mi tak říkala, jakoby tím chtěla vyvolat vzpomínky na časy našeho mládí, kdy jsem ji sbalil a začal s ní chodit. Později, když jsme se vzali, říkala mi všelijak a po narození dětí jsem už byl většinou jen táta. Zbystřil jsem pozornost, protože ta něžnůstka sama...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Teen, Párty, Petting

Nepředstavitelné věci

  27. 9. 2022jentaknekdo

Co jsem to provedla? Proč jsem ho brala k sobě do bytu? Všechno s ním se dělo tak rychle, tak nekontrolovatelně, tak vzrušujícím způsobem. Když jsem stiskla tlačítko výtahu do svého patra, cítila jsem, jak se za mnou tiskne, cítila jsem, jak se mi erekce v jeho kalhotách tvrdě opírá o zadek. Výtah se rozjel nahoru. Bylo pozdě, po půlnoci. To bude v pořádku. Moje dcera bude tvrdě spát. Nebudeme ji...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Incest, Lesbičky, Orál, Prstění, První sex, Teen, Znásilnění, Zralé ženy