Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Majčina ruční práce
- Párty v kostýmech
- Pokušení bylo příliš silné
- Dráždivé tajemno
- Kámošky při chuti
- Já plus šest
- Monolog svůdníka
- Nepromarněná šance
Vloženo: 6. 5. 2012
Bráchovi za zády
Láďa bydlel na koleji se svým bráchou Jirkou. Jirka byl o rok mladší, ale ve všem si výborně rozuměli, mohli si popovídat, nehádali se. Ale jednu nevýhodu tohle pro Láďu mělo, stejně jako by měl jakéhokoliv jiného spolubydlícího. Nemohl si do pokoje přivést svoje přítelkyni Petru, a když k němu přišla na návštěvu, spíš se bavili tak nějak všichni tři dohromady. Stejně jako jeden večer o víkendu, kdy všichni zůstali pospolu. Nakoupili vínko i něco takového tvrdšího, nějakou vodku a džus, a začali popíjet a trávili hezký večer.
Jirka si seděl u počítače a během konverzace hrál nějakou hru, Láďa s Petrou byli spolu na posteli. Potom se ochladilo, a tak se přikryli dekou. Alkohol z lahví mizel dost rychle, všichni už měli takovou příjemnou opičku, postupně se zvětšovala, až byli už regulérně opilí. Každému vtipu se hrozně dlouho smáli, Petra byla ráda, že leží na posteli, jinak by sebou asi sekla. Láďa ji celou dobu tak různě objímal okolo těla, pak ji začal cíleně hladit a osahávat na intimních partiích. Nejdřív se trochu bránila, přeci jen tam s nimi byl i Jirka, ale zdálo se, že si jich vůbec nevšímá, že se věnuje jenom tomu svému počítači. Nechala tedy Láďovi volnou ruku.
Začali se vášnivě líbat, byl v tom mladistvý oheň a nenasytnost. Po chvíli vždycky přestali a dali si hluboký doušek vodky s džusem nebo vína. Petra ležela na zádech, Láďa tak napůl vedle, napůl nad ní. Strkal jí divoce jazyk až do krku. Byli pořád pod dekou, a tak jí rukou jezdil po celém těle. Hezky jí v dlaních mačkal prsa, až bylo cítit, jak jí pod tričkem tvrdnou bradavky. Strčil tedy ruku pod tričko, nakonec jí ho sundal úplně, dokonce i s podprsenkou. Petra se potichu zasmála a ustaraně se ohlédla na Jirku, ale byla tak opilá, že jí vlastně bylo úplně jedno, jestli je Jirka vidí nebo ne.
Láďa se jí horlivě přisál k odhaleným bradavkám, až to mlasklo. Petra se zasmála znovu, ale Jirka pořád dělal, jako by nic. Byl zabraný do nějaké střílečky, ale pořád se trefoval vedle, protože byl dost na šrot. Láďova ruka mezitím doputovala až do jejích kalhotek, kde se prsty začaly propracovávat hluboko do její kundičky. Začínala pěkně vlhnout, takže v ní ty Láďovi prsty nádherně klouzaly jako v promaštěném pekáči. Petra mu začínala vzrušeně funět do ucha, takže se Láďa snažil odvést pozornost tím, že se hlasitě chechtal Jirkově neschopnosti ve hře. Při tom ale Petře vysvlékl i spodní část jejího oděvu, takže jí pod dekou zůstaly jen ponožky na nohách.
Láďa ji natočil na bok a sám se těsně přimáčknul zezadu k ní. Několika rychlými pohyby také odstranil zbytečný oděv. Petru do stehna tlačil jeho na maximum ztopořený klacek. Rychle vyšpulila proti jeho kládě prdelku, oba se chvíli chruli a šili sebou, až nakonec ocas skončil tam, kde měl – vklouznul mezi její stehna a rychle si našel cestu až na dno její studánky. Bylo tam úžasně vlhko a horko. Petra se pořád zakrývala peřinou. Pokaždé, když se natáhla pro láhev, se ale peřina shrnula, a tak jí odhalila celá prsa. Kdyby se Jirka koukal, měl by dost dobrý výhled. Láďa si Petru začal pomaličku nabodávat, lehce přirážel a Petra mu to lehce opětovala.
Začalo jim být pořádné vedro, a tak to Láďa vyřešil jednoduše – odhrnul deku pryč a tím je oba úplně odhalil. Zároveň Petru pevně chytnul, aby mu nemohla vyklouznout. Petra skutečně začala pištět a snažila se bránit, ale nemělo to cenu. Láďa navíc začal přirážet mnohem tvrději. Jeho brácha Jirka se při tom povyku konečně otočil, uviděl, co se děje, a spadla mu čelist. Petra nadávala jako špaček, ať ji Láďa nechá, ale on ji nenechal. Chtěl to celé dotáhnout do konce a navíc se chtěl pořádně ukázat před bráchou.
Vážil skoro o třicet kilo víc než Petra, a tak nebylo vůbec těžké ji udržet a ošukat až do konce. Jak sebou mrskala, jen tím umocňovala Láďovo vzrušení. Bušil do ní tedy, jak to jen šlo, potom se mu tvář zkřivila ve vítězoslavné grimase a vystříkal Petře pičku. Potom ji nechal trucovat na posteli. Jirka odpadl a usnul na židli před počítačem, Petra taky usnula, i když měla vztek, a Láďa dopil lahev a šel si také lehnout. Ráno byli všichni dost překvapení, v jakých pozicích se to probudili. Hlavně Petra, která byla úplně nahá, nikdo z nich si nic nepamatoval.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Uvázaná a bezmocná
29. 9. 2020jentaknekdoNa střední škole jsem byl nejmladší ve třídě, bylo mi sotva sedmnáct, ačkoli jsem byl vysoký (187 cm) a rychle jsem sílil. Jonáš byl jedním mých nejlepších kamarádů. Měl nádhernou sestru, Helenu, byla to prvňačka a bylo jí šestnáct. Byla hrozně krásná, s tenkým pasem, pěknýma prsama, a tou nejkrásnější prdelkou a nohama ze všech holek, které jsem kdy viděl. Měla velké hnědé oči, které mohly hořet nebo... celá povídka... |
Trojka s těhulí
10. 9. 2011FredNoc z pátku na sobotu...Leželi jsme všichni tři na levém boku. Měl jsem v klíně kulatou, pevnou Radčinu prdel, která mne příjemně hřála. V pravé ruce jsem lehce svíral pružnou kozu volně rozlitou na těhotenském bříšku. Těhulka se tiskla na záda Pepovi a jak mi později řekl, v ruce mu držela ptáka. Naskládáni na široké válendě jsme všichni tři usnuli téměř okamžitě. Jsem již v létech a tak, pokud jsem... celá povídka... |
Focení aktů
26. 11. 2011Neznámý autorMarion Sivá patřila k nejproslulejším fotografkám své doby. Proslula kontroverzními uměleckými díly, která nesmírně ráda vystavovala a komentovala. Nebála se provokace, mnohé její fotografie vzbuzovaly znechucení nebo přímo odpor. Ale po několika letech na pomyslném výsluní se Marion rozhodla, že nafotí docela obyčejnou sérii mužských aktů.
Naplánovala si, jak by asi měly vypadat samotné fotografie... celá povídka... |
Obojek 1
19. 9. 2024SkálinkaZatracený zvonek od domovních dveří zvonil jak zjednaný a ten člověk, který ho tiskl, očividně spěchal. Michal zrychlil krok, i když se mu v pozdní hodině nechtělo z gauče od televize vůbec vstávat. Kdo to může otravovat ? Za dveřmi stál kamarád Vojta, očividně poněkud s pocuchanými nervy, vrazi kolem něj do bytu a usadil se v křesle v obýváku. "Máš panáka ?" řekl tónem, který spíš vypadal jako příkaz,... celá povídka... |


