Erotické povídky

První společná soulož

Jednou asi před patnácti léty, koncem června v teplý podvečer přišli známí na návštěvu. Shodou okolností jsem tentýž den odpoledne koupil asi pět litrů vína, které se chladilo ve sklepě. Naskytla se skvělá příležitost víno ochutnat. Doléval jsem do džbánku stále častěji, čas běžel a řeč se vedla, nálada stoupala úměrně s množstvím vypitého vína. Marie s Danou řešili nové spodní prádlo a potom velikost plavek, když se Dana pochlubila, že jí manžel koupil nějaké nové sexy prádélko a plavky.

„Však pojďte k nám a můžeš si je hned odzkoušet a jestli se ti budou líbit i objednat. Mám dobrý kontakt na prodejce“, řekl Karel a hned Dana přitakala. „ Však zítra je sobota, nemusíme nikam spěchat“.

V příjemné alkoholem posilněné náladě jsme se zvedli a šli ke známým. Marie s Karlem před námi ten jí něco říkal, smáli se, objímal ji kolem ramen a tiskl se k ní. Tak to šlo celou cestou až k nim. Když to viděla Dana, vzala mne za ruku a také se vyzývavě tiskla. Nic jsem nenamítal, občas jsem ji nesměle sáhl na kozy, smáli jsme se také, ona rukou několikrát lehce hmátla mezi nohy, kde byl můj čurák docela pěkně napnutý. Pochopitelně.

Než jsme se stačili posadit v obýváku, otevřel Karel láhev vodky a hned nalil. Mezi tím Dana donesla krabici se spodním prádlem a za chvíli přišla oblečená do nových růžových opalovaček. Byly fakt sexy a hezké. Její kozy se v nich hodně odvážně vyjímaly. Potom si je vedle zkusila Marie a to byla ještě větší bomba, byla moc pěkně opálená s kozami asi o číslo větší a jinak tvarované Karla úplně fascinovaly. Mne tedy už dávno také.

„No jo, ale takové úzké plavky nemůžu nosit, podívejte se stále mně lezou z nich chlupy. Každý chlap se potom dívá hned mezi nohy“, namítla Marie.

„Tak se dole víc ohol. Dana je vyholená, já jí holím a je všechno OK“, řekl Karel. Dana se rychle zvedla, někam odskočila a donesla plastovou krabici a podávala ji Karlovi: „Na tady je všechno co potřebuješ k vyholení. Marie on ti to fakt perfektně udělá. Holí mně každý měsíc a má v tom zkušenost“.

Marie se podívala, co na to říkám. Trochu zaskočený ale vodkou a vínem skoro zbavený zábran jsem pokrčil rameny: „No tak to zkus, víš, že stále říkáš, že máš citlivou pokožku a že tě to škrábe. No tak jo, zkusím to ale, jestli to bude zase svědit, tak ti nabančím. Co mám udělat?“, řekla Marie a sedla si na křeslo.

Karel mezitím udělal místo na úzkém konferenčním stolku a řekl Marii ať si sundá kalhotky a lehne si napůl na stolek a napůl ať se opře o přistavené křeslo. My seděli Danou vedle sebe na pohovce, Dana ve spodním prádle já normálně v kraťasech, sledovali a komentovali dění před sebou. A bylo se na co dívat, péro mně stálo, když jsem viděl ženu s roztaženýma nohama před Karlem s představou co se chystá.

Ten vzal holící pěnu, lehce ještě víc roztáhl Marii nohy od sebe, ona je trochu pokrčila a vysadil klín který Karel vyzdvihl ještě víc podložením zadku malým polštářem. Celý vystrčený chlupatý klín zakrývající jemně se rýsující velkou štěrbinu začal pečlivě a poctivě mydlit. No dělal to až příliš pečlivě. Stále se tvářil naprosto profesionálně i když jsem viděl, že se mu v kraťasech pěkně čurák napíná. Marie se usmívala (bodejť by ne!), popíjela vodku a evidentně se jí to začalo líbit, stejně jako nám všem. Ovšem Karel s Marií na tom byli zatím nejlépe.

Když ji začal vyholovat, vtipně prohlásil že se bojí aby nedošlo k říznutí citlivých okrajů pochvy a proto do ní postupně zasunul docela hluboko čtyři prsty. Ovšem předtím si ji po celé délce kundy pěkně protáhl a očistil od pěny. Marie se zavrtěla, trochu víc roztáhla nohy a trpělivě pozorovala Karla, občas úkosem pohlédla na mne. Už začínalo být jasné, že to jenom tak neskončí. Dana se tiskla ke mně a když jsem viděl Karlovy prsty v ženině kundě, neváhal jsem a vstrčil ruku Daně mezi nohy. Ta si hned pohotově poposedla na okraj pohovky, víc je roztáhla a už jsem držel klitoris a střídavě do ní zasouval několik prstů. Byla mokrá, tak jsem jí kundu projížděl. Občas vzdychla, ale stále jsme se dívali na Karla s Marií. Bylo to velice vzrušující!!! Ocas v kalhotách jsem měl k prasknutí. Opět jsme si připili vodkou a prohlédli konečné Karlovo dílo. Marie byla fakt pěkně vyholená. Šla se do koupelny osprchovat a já šel s ní. Hned jsem jí sáhnul do klína a s objevnými novými pocity projížděl její hladkou pečlivě vyholenou kundu. Protože jsme byli oba docela hodně vzrušení pitím a předchozími událostmi, vytáhla mně čuráka z kalhot a začala honit stejně intenzivně jako já ji. Najednou přestala.

„Neblbni,už toho bylo dost pojď jdeme zpátky, to se nehodí. Až doma si zapícháme, už se těším“, řekla natáhla si kalhotky, já zastrčil čuráka a vešli jsme do pokoje.

Tam se nám naskytla naprosto nečekaná podívaná. Na zemi ležela na zádech zcela vysvlečená Dana, nohy roztažené, jednu měla nahoře opřenou na divanu, nad ní klečel stejně nahý Karel a neuvěřitelně rychle dorážel. Mrdali jako o závod, vůbec nás neregistrovali. Podívali jsme se s Marií na sebe, posadili se na křeslo a s úžasem sledovali představení. Takhle z blízka snad jednoho metru jsme ještě nikdy společně nikoho souložit neviděli. Bylo to zajímavé a víc a víc vzrušující. Dana stále hlasitěji sténala, Karel hekal a neustával v nasazeném tempu. Výrazně bylo slyšet pleskání jeho koulí o Danu. Nás vůbec nebrali na vědomí…. V jednu chvíli, když se Karel nadzvedl, jsme viděli jak pravidelně zasunuje čuráka do Daniny kundy z níž vytékalo velké množství šťávy. Při jednom prudkém doražení a vysunutí vypadl Karlovi z kundy čurák ven, ale on stále dorážel jako divý. Chvilku jsme ho sledovali, ale potom se Marie najednou sehnula, vzala Karlova čuráka do ruky a zasunula ho zpět do Dany. Po chvilce sledování jsem se už neovládl přisedl si k Marii, vrhnul se na její prsa a přisál se na bradavku, druhé jsem masíroval stále silněji, ona sáhla mezi nohy, vyprostila mého napnutého čuráka a rychle jej začala honit. Potom si sedla na kraj křesla roztáhla nohy a naznačila, abych ho do ní zastrčil, já si okamžitě kleknul na zem a zasunul svého čuráka - do na první pohled zcela nové jiné vyholené hladké kundy. Byla to paráda, žádné čekání až doma, hned a tady a všichni! Oba jsme se ale stále přímo fascinovaně dívali na mrdající dvojici na zemi a začali mrdat také. Marie byla velice otevřená, mokrá, uvolněná. Bylo vidět, že je nesmírně vzrušená stejně jako já. Vůbec jsme nevnímali svoji soulož, ale jen tu jejich. Naše vzrušení se neuvěřitelně stupňovalo.

Po chvilce najednou Karel slezl z Dany, která stále ležela s roztaženýma nohama na zemi, malé tlusté péro se mu lesklo a ze žaludu odkapávali drobné kapky, zdvihnul se poklepal mně na rameno a řekl:

„Běž do ní, čeká, je připravená, vyměníme se, dělej“, popostrčil mně a sáhl rukou na velké kozy mé ženy a druhou rukou potřepával naběhlým mokrým čurákem. Už mně nevnímal, ale viděl před sebou překvapenou Marii….

Byl jsem tak zaskočený, překvapený, rozrušený a zblblý, že jsem naprosto poslušně, jako v nějakém nejbujnějším erotickém snu vytáhl čuráka z Marie, podíval se na ni. Marie seděla s roztaženýma nohama a a stejně rozevřenou kundou jak jsem to z ní vytáhl, klekl jsem si na zem mezi Daniny nohy, rukou projel její mokrou velkou pičku a zasunul do ní co nejhlouběji čuráka. Ta jenom zasténala, prohnula se, pevně mne objala a rytmicky se nadzvedávala v rytmu jakoby nezaregistrovala výměnu. Bušil jsem to do ní v úplné extázi až mně kolena začala pálit. Po chvilce jsem se aniž bych přestal mrdat, ohlédl dozadu co dělají naši partneři. Marie stále seděla na křesle stále s roztaženýma položenýma nohama na opěradlech a Karel ji pěkně stejně usilovně píchal jako před chvílí Danu. Jasně na oplátku… Já mrdám jeho ženu, on moji, to jsme opravdu nečekali ani v nebujnějších představách.

Píchal jí už ne tak divoce jako předtím Danu, ale vychutnával si tu příjemnou výměnu a novou kundu, kterou poznal a prohmatal několika prsty jenom na kraji asi před hodinou při holení. A teď v ní má čuráka! A navíc mrdá druhou ženskou během deseti minut! Já vlastně také a v opačném gardu i naše ženské. Milostné vzdechy se od nich linuly stále víc a víc… stejně jako od Dany.

Marie se na nás dívala stále ještě nevěřícím pohledem, co že to vlastně všichni děláme a jak k tomu došlo. Ovšem alkohol udělal své. Ale už se usmívala a byla celá rudá nejenom v obličeji, poctivě držela a stejně poctivě také přirážela… a užívala si - a nakonec proč ne? Všimnul jsem si jak v okamžicích, když Karel z ní vytáhl čuráka jak si jej ohmatává. Podívala se na mne a usmála se a zakroutila nepatrně hlavou. Jasně právě ho ohodnotila a později mu to několikrát připomněla, když se dostával do ní agresivněji:

„Hele co s tím silným trpaslíkem chceš dělat?“

„Jendo, ještě píchej, ale pomalu“, zašeptala Dana: “ať si to vychutnám, máš ho tak dlouhého, Karel ve mně nebyl nikdy tak hluboko jako ty, to je fantastický, áááááááá, jůůůůůů“, dodala. V příštích společných a, které později následovaly, to neopomněla Dana nikdy připomenout stejně jako Marie Karlovi, abych píchal pomalu a co nejhlouběji… Doma jsem asi 14 dnů chodil s odřenými koleny od soulože s Danou u nich na koberci. A vzájemně se přiznali, že nás oba velice vzrušovalo sledování, jak šukáme s někým jiným.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Ozvi se mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Supermarket za městem

  3. 2. 2014Neznámý autor

Za městem postavili obří supermarket, který byl otevřený prakticky nonstop. Zaměstnanci se tam střídali na různých směnách podle potřeby. Jana mívala směny napsané různě, ale nejvíce se těšila do práce, když měl současně s ní směnu i Kryštof. Ne že by se pokladní s doplňovačem zboží střetávala tak často, ale vždycky po sobě trochu pokukovali, prohodili pár slov, a pokud si Kryštof přišel k Janě na...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Mix

Nezraňující polygamie

  15. 6. 2014Neznámý autor

Když vztah dospěje do takového stádia, že si dva nestačí nebo nevyhovují v sexualitě, tak je to obvykle katastrofa a začátek konce. Bývá to tak, že jeden chce víc nebo míň než ten druhý, popřípadě jeden není ochotný dostatečně experimentovat a splnit tomu druhému jeho intimní touhy. Občas někoho napadne, že zajímavým zpestřením vztahu by mohla být trojka. Víte co, prostě si přizvat ještě jednoho k...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Mix, Lesbičky

Mučírna

  4. 4. 2010Pavel

Seděl jsem s Jirkou už nad pátým půllitrem piva, a přemýšleli jsme, čím letos Karla o jeho narozeninách dostaneme. Jsme už několik let nerozlučná trojka kamarádů, a zavedli jsme si takovou tradici kanadských žertíků, které jsme si nadělovali k narozeninám. Jirka byl svobodomyslný výtvarník, a já jsem byl kastelán na zdejším hradě. „Ty poslouchej, Pavle,“ naklonil se ke mně Jirka „dostal jsem bezva...  celá povídka...
Kategorie: mix, Extrémy, Trapasy, Mix, Fetish, Gay

Pomoc tchýni

  27. 1. 2015Pandor

Bylo mi 27 let, když mi utekla manželka s nějakým zbohatlíkem. Byl to šok, ale nějak to nebolelo. Delší dobu to mezi námi nefungovalo. A tak se stalo něco, co by stejně jednoho dne přišlo. Naštěstí jsme neměli děti a bydleli v domku, co jsem zdědil po babičce, tak mi neměla co vzít. Spíš mi nechala! Svojí mámu, která skoro dva roky bydlela s námi, potom co se rozvedla. Vykutálený tchán, nejen, že ...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Mix, Šukačky