Erotické povídky

Naše třídní Domína

         To byl teda vodvaz…včera jsem s kámošema zase jednou po dlouhý době děsně zachlastal… všichni nalitý jak nějaký prasata po výživný „šlichtě z ječmene a sladu“, totálně knocked out. Uff. Vyhodili nás z poslední otevřený nálevny v okolí, asi tak na časovým rozhraní mezi posledníma zavíračkama v jakž takž slušnejch hospodách a násilnejma přesunama vožralejch do ne moc slušnejch nonstopáčů. Fujtajbl (!), ještě teď je mi blbě, když si na to chlastání vzpomenu. Vrátil jsem se až někdy kolem třetí ráno na kolej a byl jsem totálně na mol….No, a co že to na mě ráno čekalo? Budete se asi divit, ale byla to ukrutně těžká zkouška z antropologie u jedný děsný krávy! Říkáme jí s klukama ze školy Xena, je to taková protivná „stará panna“, něco kolem padesátky, celkem velký kozy, vymakaný dlouhý nohy, výrazný lícní kosti a drsnej výraz ve ks…obličeji. Jo (!) a taky ta ženská trpí na černý velký kozačky…prostě to je Xena jak vyšitá, nebo ne? No a tahle kráva (Xena) nás dneska měla vykostit na oběhovým systému člověka. Samozřejmě, že po včerejší kalbě jsem na učení neměl ani pomyšlení, tož jak bych mohl, když mi v mým oběhovým systému kolovaly litry piva a míchaly se s octem z tlačenky, a navíc jsem se beztak pohyboval na tenké hranici mezi životem a smrtí, tak jakýpakcopak. Není divu. Ale na tu zkoušku jsem jít musel, byl to zcela regulérně povinnej první termín. Tušil jsem ale, že to nebude moc dobrý, byl jsem totiž známej svejma ironickejma poznámkama všude a ke všem, což se nějak doneslo i tý naší brutální učitelce. Doslechla se, že jí řikám Xena nebo Železná Lady nebo tak, a tak jsem si musel dávat setsakra bacha. Měl jsem ale jako vždycky taháky, a tak jsem si i celkem věřil. Pche.

Ta čúza přišla do třídy nažhavená jak čerstvě zaměřený torpédo těsně před startem. Rozdala nám papíry, ale měla to mrcha vymakaný, vypracovala na dnešek sedm variant a tím nás dostala. Teda vlastně nás ne, ale jenom mě. Všichni se jakž takž nadrtili, jenom já jsem se na to pořádně vy…chlastal, že?! A to se mi teď pěkně vymstilo. Ona, jakoby to snad čekala nebo co. Posadila si mně do první lavice a ostatní přesunula (nebo že by spíš zasunula? – ona je schopná všeho) až do třetí a další řady…chyběl jí u toho snad už jen bičík v ruce, he… a jakmile rozdala zadání, všichni makali jak mourovatý a koncentrovali se na všechny ty pokrevní záležitosti…jenom já si s hrůzou uvědomil, že sem si nechal všechny taháky ve druhejch kalhotech, který jsou přehozený na koleji přes postel, sakra!!! Málem jsem v tu chvíli dostal srdeční infarkt! Celou dobu mně ta fúrie pozorovala a viděla jak horko těžko potím krev. Všimnul jsem si, že má krátkou sukni a že si dala jen tak ležérně nohy od sebe a … a…co že to udělala? No né! Vrazila si mezi ty nohy levou ruku (!) ježismarjáá, no fakt! Já snad blbě vidim, asi už mám totální postalkoholový haluze!…Ty vole, vona si jí vrazila fakt rovnou mezi nohy a teď si to tady přede mnou normálně dělá, nebo co! Tak řeknu vám, vážení, že TOHLE jsem fakt neudejchal. Všichni okolo mě zabraní do debilní písemky a já jsem musel čumět na samotnou masochistickou Xenu, jak si mezi nohama prstem přejíždí přes klitoris a..a..viděl jsem všechno až moc zřetelně (!), oh ne! Seděla ode mě sotva dva metry. Normálně jsem civěl do jejího neholenýho rozkroku a byl jsem naprosto a úplně vedle z toho co jsem viděl…..nenapsal sem samozřejmě do tý písemky vůbec nic a ona z toho pravděpodobně měla akorát tak orgasmus. No to se mi snad zdá!

Po zazvonění všichni odevzdali svý výtvory a sklesle a vyčerpaně odcházeli, na mně ale naše stará ukázala prstem a jasně prohlásila, že já nikam nepůjdu, a ať se ani nehnu! Že mně prej naučí, jak je to s tím oběhovým systémem. Dychtivě čekala, až odejde poslední student (tu její dychtivost jsem cejtil jenom já, nikdo jinej by něco podobnýho z její kamenný tváře v životě nevyčet!), skočila rychle ke dveřím a zamkla. Bylo hrobové ticho. Klepal jsem se jak předem pochcanej ratlík, kterýho násilně táhnou na očkování. Přišla významně ke mně, obkročmo si sedla na lavici přede mně a řekla: „Tak mladej, jesli si myslíš, že jsem tu pro srandu králíkům, tak se šeredně mejlíš, takový jako seš ty moc dobře znám, dostanou do postele každou mladou naivku, ale na pořádnou samici si netroufnou, co? Kolik pipinek jsi za poslední tři tejdny dostal do postele, když jediný, co ti teď stochasticky stojí, jsou tvoje nedostatečný znalosti z antropologie? Víš ty vůbec, kde máš levou a pravou komoru?“ Civěl jsem na tu ženskou jak gumovej obušek. „Za trest mi tu teď pěkně vylížeš kundičku a dokud ti neřeknu nepřestaneš, jasný?!“ vzala mi moji ubohou, šíleně vyděšenou hlavu a silou si ji vrazila do rozkroku. V tu chvíli jsem ultrarychle vystřízlivěl. Všechny alkoholový radikály, který jsem tou dobou ještě zbytkově obsahoval, ze mě vylítly na povel, až se mi z toho protočily panenky. Cejtil jsem, že se ta bába dole fakt neholí a její chloupky mě šimraly na bradě, měl jsem co dělat, abych se vůbec normálně nadechnul. Byla úplně mokrá a totálně v transu, to jsem fakt nezažil! Lízal jsem jí její mokrý stydký pysky a jazykem se dostal až někam hluboko do její velký díry. Začala přirážet a já mohl díky těm jejím pánevním pohybům silné náruživé Xeny sotva dejchat! Tak takovouhle nadrženou ženskou jsem ještě nikdy neměl, mokrá byla jak zákon káže a svý dlouhý prsty mi vášnivě zanořila do vlasů. Lízal jsem jí klitoris velikosti třešně a cejtil, jak teče přímo do mý pusy, nemoh sem nic dělat, pevně mi držela hlavu ve svý chlupatý jeskyni a já byl teď její vězeň. Cejtil sem, že už to na ní jde, přičemž mi zarazila hlavu kam až to skoro nešlo (!) a začala se svíjet v orgastický křeči. Kolenama mně při orgasmu silně zmáčkla hlavu ze strany na stranu a vystříkla mi přímo do pusy svoji tekutinu štěstí. Bylo to dovopravdy silný a takhle vytéct ženskou jsem fakt nezažil!

„Tak hošánku“, urovnala si pečlivě obleček a nakadeřila účes, „a teď se vystříkáš TY (!) a pěkně TADY na tu svoji písemku, ať z tebe dostanu na papír aspoň něco, když už si prve tím svým namodralým perem nedokázal napsat ani slovo! Doufám, že nyní to péro, co tu za chvíli přede mnou vytáhneš z podkalhot, není taky tak namodralý a neschopný, jako bylo to, co's držel v ruce během tý písemky!“ To bylo jak ledová sprcha, ale co jsem mohl dělat? Neměl jsem na výběr… a po pravdě… byl jsem vlastně pěkně rozrajcovanej, což mě došlo až když jsem vytáhl hlavu z tý ženský orgastický křeče… Stoup jsem si vzpříma a hrdě vytáhnul z kalhot svý ztvrdlý péro. Pták mi stál jak voják, tak co bych ho trochu na bojovým poli nepohonil, že?… a Xena mi k tomu udávala rázný povely. Chytila mně pevně za koule a druhou rukou, jejíž prsty byly opatřený velkejma umělejma rudejma nehtama, mi zajela pod zpocený triko a drásala mi moji bradavku. Koule mi pevně svírala a drtila je ve svý dlani, a já jsem v duchu uchcával neznámým blahem. Za chviličku jsem postříkal horkým bílým spermatem nejenom celou svoji písemku, ale i její levou nohu. „Táák, spráávně!“ Řekla jak despotická učitelka historie. „A teď si to vypiješ, ať si pamatuješ, že na moji zkoušku se studentíci budou pořádně učit, jasný?“ řekla vskutku jasně a zabořila mi hlavu do mýho spermatu na papíře. „Dělej (!), ty malej flákači, všechno to slížeš ať víš, že se mnou to není žádná sranda…“ ty vole, to sem fakt nežral, aby si to přede mnou dělala učitelka, pak sem jí vylízal mezi nohama, vystříkal se před ní a ještě si to musel slízat. Věděl jsem ale, že jakmile to neudělám, při další zkoušce mně potopí! A tak sem s největším odporem a sebezapřením musel všechno slízat do poslední kapky….

Ona se to u toho ještě jednou udělala! Představte si! Já teda už rozhodně ne. Na její příští termíny jsem se vždycky naučil jak ještě nikdy a naštěstí prošel v klidu do druháku…todle byla fakt nezapomenutelná zkušenost - za všechny prachy!!!


Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jak jsem si pěkně zašejkroval v Řecku

  17. 3. 2008A.D.Lajda

  Tak tohle je spíš „takovej erotickej zážitek.“ Nedávno jsem se po tříletým vztahu rozešel se svojí přítelkou. Nikdy jsem nespal s jinou holkou než s ní. No a teď takhle blbě nečumte (!), jsem jednak ještě dost mladej, a pak taky nejsem žádnej kurevník. Takže pokračuju. A tak jsem po tom rozchodu začal bejt docela dost nesvůj, jednak proto, že jsem se cejtil po pár desítkách dní plnejch osamocení...  celá povídka...
Kategorie: mix, Orál, Petting, Prstění, Šukačky

Spolužačka

  21. 6. 2010pavel

Tento můj osobní zážitek začíná někdy v 80.letech, kdy se vchody paneláků nezamykaly. Děsně rád jsem po setmění vcházel do paneláků a okukoval botníky , očichával botky a nějaké jsem si vzal domů. Parkrát se stalo,že jsem se na podestě s botkama i udělal. Nádherná doba.
Uplynulo 20 let a jednou, při návratu z hospody, jsem to vzal domů přes sídliště. Jen tak jsem zkoušel brát za nové plastové dveř...  celá povídka...
Kategorie: fetish, Extrémy, Fetish, Mix

Melouch 2

  25. 11. 2015Bobr

Když doznělo cinkání lahví ve vozíku, Marie vykoukla z okna a potom padla na kolena. Při tom pohybu mi zároveň stáhla trenky. Můj protahovák se postavil, aby zjistil, co se to děje. I já jsem ztvrdnul a očekával, co se bude dít. „Máme asi tři čtvrtě hodiny času!“ řekla Marie a přisála se k tomu kůlu. „Ježíši! Ona mě snad spolkne!“ chtěl jsem ucuknout, když ho polkla až po koule. Chytila mě za pyt...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál

Tichý mrd v parku

  28. 10. 2012Neznámý autor

Ivan s Katkou se procházeli parkem. Bylo kolem poledne a slunce pálilo jak bláznivé, takže byl park kromě nich úplně prázdný. Všichni ostatní totiž buď seděli doma u oběda, nebo trávili čas v tom vedru na koupališti. Bylo rozhodně přes třicet, takže Katka měla na sobě jenom lehkou sukni a přiléhavé tílko na tenkých ramínkách. Na nahých ramenou a dekoltu se jí perlily kapičky potu, tváře měla červe...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Šukačky, Petting, Mix