Erotické povídky

Autor povídky:

Murdy

Vloženo: 9. 9. 2020

Kategorie:

Moje holka má prima ségru

Ležel jsem poklidně na posteli. Moje holka Lenka před deseti minutami odešla běhat a já si užíval, že můžu mít ještě chvilku zavřené oči. Dneska se s ní snad budu konečně moct vyspat. Několik dní jsme se teď neviděli a včera nám to pokazilo to, že má pokoj se svojí sestrou Klárkou. Musím říct, že týden se neudělat je k nevydržení...

Z mých myšlenek mě vytrhlo zaskřípání dveří. Do pokoje vešla Klára. Chtěl jsem jí pozdravit, ale překvapil mě její outfit. Byla do půl těla svlečená a sušila si vlasy. Byla celkově oblejší než moje přítelkyně, takže pohled na její velká prsa mě zhypnotizoval. Měl bych dodat, že jsme k sobě měli vždycky celkem blízko, hodně jsme se spolu bavili. Lenka už mi to asi dvakrát žárlivě vyčetla, ale zatím nikdy k ničemu nedošlo. Až do dneška.

Přimhouřenýma očima jsem pozoroval její kozy. Nijak s nějakým oblečením nepospíchala a v poklidu si sušila vlasy. Najednou jí pohled zabloudil mým směrem. Trochu jsem se lekl, že odhalila můj trik, ale její pohled mířil jinam. V noci jsem si totiž odkopal peřinu, takže teď byla pod trenkami velmi dobře patrná moje ranní erekce. Vzrušeně se kousla do rtu. Věděl jsem, že se před měsícem rozešla s přítelem, takže i ona patrně potřebovala sex jako sůl.

Rozhodl jsem se to zkusit. "Dobré ráno," pozdravil jsem jí.

Trhla sebou, začervenala a rychle si zakryla kozy rukou. "A-ahoj," odpověděla.

Normálně bych to nikdy neřekl, ale byl jsem fakt nadrženej: "Nemusíš je schovávat, nemáš se vůbec za co stydět."

"To ty taky ne," uniklo jí tiše při pohledu na můj rozkrok. Pak se rychle vzpamatovala a jakoby nic se zeptala: "Ehm, jak se ti spalo?"

Vyskočil jsem z postele a došel k ní. Jako náměsíčný jsem k ní došel, jemně jsem jí odtáhl ruku z hrudníku a začal laskat její vztyčené bradavky. "Bez tebe špatně," dodal jsem.

Co to kurva děláš? projelo mi hlavou. Tohle je sestra tvojí holky, a ta jestli to zjistí, okamžitě tě vyhodí. Už jsem chtěl ruku stáhnout a omluvit se, ale v tu chvíli Klárka zavzdychala a chytla mě kolem pasu. V tu chvíli jsem přestal myslet na důsledky a začal jí líbat. Naše jazyky se propletly, zatímco ruce rychle směřovaly do spodního prádla toho druhého. Byli jsme příliš nadržení na nějaké dlouhé předehry.

Zajel jsem Klárce rovnou do kalhotek. Bylo tam už celkem vlhko. Rychle jsem po hmatu rozevřel její pysky a nahmatal poštěváček. Odměnou mi byl toužebný vzdech do mých úst a její ruka, která začala hladit můj penis. Její hlazení postupně přecházelo v honění. Ani já jsem nezahálel a začal zasouvat prsty do její kundy.

Oblečení z nás zmizelo rychlostí blesku. Najednou jsme oba stáli nazí a Klárka si klekala. Začala mi cucat koule. K tomu mi rukou honit ptáka, kterej byl tak tvrdej, až to bolelo. Pohybem ruky mi nekompromisně stahovala předkožku. Ani její rty nezahálely a objímaly koule plný semene. Když pak objaly můj čurák, pochopil jsem, proč Lenka umí tak dobře kouřit. Má to prostě v genech.

Tu fantastickou kuřbu, při který skoro celý moje péro mizelo v její nenasytný puse, jsem bohužel musel brzo přerušit. Týdenní pauza udělala svoje a já jsem si chtěl ještě zapíchat. Naznačil jsem Klárce, aby si lehla na postel. Ochotně to udělala a já už se hnal, abych jí ten skvělej orál oplatil. K mýmu překvapení mě zastavila a lekl jsem se, že si to v poslední chvíli rozmyslela.

"Nemáme moc času a vraz ho do mě prosím," zaškemrala.

Potvora. Její přání jsem rychle vyplnil a bez okolků ho strčil dovnitř. Bylo poznat, že už pár týdnů v sobě nikoho neměla. Stěny její kundy obepínaly moje péro. Začal jsem přirážet, trochu pomaleji, abych nepřepálil start.

"Och," vzdychla Klárka. "To je tak skvělý mít zase naplněnou kundu," sténala. "Dělej, pořádně mě ojeď, roztrhej mi čurákem tu zkurvenou píču!"

Nedal jsem se pobízet a stále přidával. Klárka vzdychala jako šílená a její nehty se mi zarývaly do zad. Objala mě nohama a začala přirážet proti mně.

"Jo, jo, panebože, to je tak, och, jo, dokonalý. Mrdej mě!" povzbuzovala.

Chtěl jsem si ještě pořádně mrdání Klárky užít, bohužel jsem zase vycítil, že už to nebude moc dlouho trvat. Poznala to však i ona, takže mě zničehonic otočila na záda a nasedla si na koníčka. Začala zběsile poskakovat a třít si poštěváček. Já jsem jí jednou rukou chytil za kozu a druhou za zadek a snažil se co nejvíce pomoct.

"Ty krávo, moje sestra je nejšťastnější člověk na světě," soukala ze sebe mezi vzdechy. "Mít tak skvělýho čuráka, kterej jí dokáže udělat tak dobře."

Její obličej nabyl výraz naprostého transu. Zběsile se narážela na moje péro a bylo vidět, že už brzo bude. V tu chvíli jsem si rychle naslinil prst a začal laskat její anál. To už na ní bylo moc.

"KURVA, JO, JÁ UŽ BUDU, DĚLEJ, JO, JÁ, JOOOOOOOOOO," vykřikla, ještě několikrát nasedla a slastí se zhroutila na můj hruď, kde vydýchávala svůj orgasmus.

"Jsi dokonalej, takhle jsem se snad nikdy neudělala," zašeptala mi do ucha.

Já jsem ovšem chtěl taky konečně uvolnit přetlak ve svých koulích. Proto jsem jí nechal kleknout na čtyři a chystal se zasunout. Když v tom jsme uslyšeli domovní dveře.

Během několika vteřin jsme sesbírali rozházené oblečení a začali se jako o závod oblékat. Jen tak tak jsem si stihl natáhnout i tričko, když Lenka vešla do pokoje. Trochu překvapeně se na nás podívala, jak stojíme uprostřed pokoje a smějeme se jako idioti, ale pak mi dala pusu a řekla: "To je dost, že jsi vstal. Dneska je tam fakt hezky, měl jsi jít taky."

Tady jsem si zasportoval líp, chtělo se mi odpovědět, ale rychle jsem to spolkl.

"Půjdu se osprchovat," řekla Lenka. "Jdeš taky?" nabídla mi.

Klidně bych šel, protože tohle byl jasný příslib orgasmu, který jsem už fakt potřeboval. Jenomže jsem zachytil Klárčin výraz. Zatvářila se tak nadrženě, že kdyby to její sestra viděla, asi by se se mnou rovnou rozešla. Věren poučce, že se nemá odcházet od rozdělané práce, jsem se začal vymlouvat: "No, já bych se asi chtěl stejně předtím najíst a tak." Lenka se zatvářila otráveně, nicméně se otočila a odešla se osprchovat.

Sotva se za ní zavřely dveře, vrhl jsem se na Klárku. Musela mě trochu zklidnit, oba jsme věděli, že by nás Lenka mohla slyšet. Zároveň jsme měli dost málo času a mě z toho leknutí předtím ještě ani nestálo péro. To se naštěstí Klárčin skvělý jazýček a rtíky rychle napravily. Otočil jsem jí zády k sobě a stáhl kalhoty i s kalhotkami ke kolenům. Vykoukla na mě krásná prdelka a vyšpulenou prcinkou, která byla z našeho předchozího řádění ještě pořád mokrá.

Mohl jsem tedy rovnou zasunout. Klárka vydechla, bylo vidět, že jí to zezadu trochu bolí. O to větší jí to ovšem působilo rozkoš, takže musela svoje vzdechy tlumit do polštáře. Já se snažil nepřirážet s moc velkou vervou, aby mlaskání nebylo slyšet po celém domě. Užíval jsem si tu dominantní polohu, rukama jí držel za vlasy a přirážel. I přes tlumení do polštáře začínaly její vzdechy nabírat na intenzitě. Mohla za to i její šikovná ručka, která si hrála s poštěváčkem.

Pořád jsem zrychloval, odhodlaný tentokrát stihnout napumpovat všechno semeno do Klárčiny kundičky. Klárka už se dusila z toho, jak se zakusovala do polštáře, aby nekřičela slastí na celý dům. Slyšel jsem jak pořád dokola jako mantru opakuje: "Mrdej. mrdej, dej mojí kundě co proto, mrdej." Náhle ztuhla, rozklepala se a vydala hlasitý sten. Její druhý orgasmus byl ještě silnější než první, což dokazovala šťávička, která vytekla po jejích stehnech. Já už jsem to chtěl taky ukončit, chybělo mi už jenom pár přírazů, abych osvobodil svojí mrdku. Celý týden jsem se těšil, až... Zase jsem zaslechl otevírající se dveře koupelny.

Moje první myšlenka byla těch několik přírazů prostě udělat a konečně ulevit svým koulím. Prostě se konečně vystříkat, klidně, ať mě Lenka chytí. Tenhle nápad jsem naštěstí rychle zaplašil a vyskočil z postele. Orgasmem omámenou Klárku jsem plesknutím přes zadek probral a oblékli jsme se. Já mikinou zakryl moje jasně stojící péro a přesunul se do kuchyně.

I když jsem Lenku miloval, teď jsem jí nenáviděl. Moje semeno přímo křičelo o to, že chce konečně ven, nejlépe do šťavnatý dámský prciny, ale místo toho jsem musel sedět u stolu, jíst chleba a snažit se normálně konverzovat. Šlo mi to dost těžko, protože Klárka si sedla proti mně a pod stolem mi nohou hladila rozkrok. Můj naběhlý čurák byl vděčný za každý dotek, takže jsem měl problém, abych u jídla nevzdychal slastí. V tu chvíli už jsem je nesnášel obě dvě.

Tohle utrpení jsem musel snášet asi deset minut. Pak se Lenka zvedla a řekla, že jde na záchod. V tu chvíli jsem jí zase začal milovat. Skoro se ani neotočila, když už Klárka byla pod stolem a vytahovala mi péro z kalhot. Začala ho okamžitě a se vší vervou kouřit. Prosil jsem všechny bohy, aby to tentokrát stihla, protože jinak už by mi asi praskly koule.

Můj výstřik se blížil. Začal jsem hlasitě dýchat a tlačit hlavu s šikovnou pusinkou do mého klína ještě urputněji. A pak konečně přišel první osvobozující výstřik. Byl tak silný, že se Klárka lekla a vyndala si ho z pusy. Asi sedm dalších výstřiků jí tedy zkropilo celý obličej od vlasů až po bradu. Byla totálně celá od mrdky, která jí skapávala i do výstřihu na její krásný kozy.

"Miluju semeno," vzdychla a jala se čistit můj penis od jeho zbytků. Než se stihla Lenka vrátit, vklouzla do koupelny. Když už jsem potom šel na procházku se svojí holkou, přišel mi obrázek jejího obličeje od semene s textem: "Až budeš mít zase přebytek spermatu, ráda ti zase vypomohu ;).

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nová kolegyně.

  28. 7. 2012Viki

Viděl jsi už tu novou Viktore? Zeptal se mě kolega Zdeněk. Bylo mi jasné, že myslí tu prsatici co nastoupila do skladu. Ještě tu ani nenastoupila a už tu kolovaly legendy. Prý jí v bývalém podniku  prcal sám pan ředitel, ale nachytala je paní ředitelová a prsatice musela vyklidit pole. Néé neviděl, ty snad jo ? Já ne, ale Kamil říkal, že myslel, že je to nějaká bába a ona je to prý pěkná mladá kočička....  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Orál, Mix, Šukačky, Grupáč

Lesbické prázdniny

  17. 2. 2006Neznámý autor

Mám pro Vás příběh. Tento se udál, když mi bylo 17 let a já byla v létě na táboře. V táboře byli jak kluci, tak i holky. Všechno bylo ale rozděleno, WC, sprchy, šatny, všechno pro kluky zvlášť a pro dívky zvlášť. Volný čas jsme však trávili většinou všichni dohromady. Všem nám bylo zhruba od 15 do 18 let. Čas od času jsem tajně pozorovala kluky ve sprchách jak se myjí.
Měla jsem už nějaké sexuální zkušenosti,...  celá povídka...
Kategorie: lesbičky, Orál, Prstění, Erotické pomůcky, Lesbičky, Teen

Příběh šťastné rodinky

  20. 10. 2009Janka

Moje a Jindrova máma byly kamarádky od dětství. Na jednom plese se seznámily s kamarády Pavlem a Honzou a snad by se i vdávaly ve stejný den, ale protože si to chtěly navzájem odsvědčit, konala se svatba tety Dany o týden později než mojí mámy. Novomanželé si pořídili družstevní byty v jednom domě a já a Jindra jsme se pak narodili dokonce ve stejný den a vyrůstali skoro jako sourozenci. Nikdy snad...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Zralé ženy, Mix

Tajný studentský večírek

  15. 2. 2018Neznámý autor

Byl to její první den na nové prestižní škole, která byla zároveň internátem. Chlapci a děvčata byli ubytovaní odděleně ve dvou protilehlých křídlech budovy, která více než školu připomínala staré britské sídlo. Suzy stála právě s obědem na tácu uprostřed jídelny, když na ní zamávali tři kluci ve stejném věku. Věřila, že se jí snaží jen usnadnit první den na nové škole, ale skutečnost byla jiná.  „Dnes...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Grupáč, Šukačky, Anál, Teen