Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 20. 11. 2011

Zvrácená mládež

Simona a Šárka seděly na stole uprostřed místnosti a obě byly nahé. Podávaly si lahev vodky a střídavě z ní upíjely malými doušky. Před nimi na staré odložené pohovce sedělo pět kluků a užívalo si tu podívanou. Obě holky seděly s pokrčenými koleny a chodidly opřenými o desku stolu, takže mezi jejich stehny se krásně otvíral výhled na jejich žádostivé mladé kundičky. Jeden z kluků natáhl ruce a do obou dívčích mušliček strčil po jednom prstu. Děvčata se prohnula v zádech a zaklonila hlavy.

Standa vykřikl: Dělejte, začněte se líbat! Holky se k sobě vášnivě přisály rty a vyměňovaly si dlouhé francouzské polibky, růžové jazýčky jen kmitaly. Potom se začaly osahávat na kozičkách, převrhly při tom lahev vodky. Nikdo si toho ale nevšímal, a tak nápoj vytékal na podlahu. Simona byla v oblasti hrudníku více než obdařená, jindy pod tričkem schovávala pořádně oblé balóny velikosti D. Když si svlékla podprsenku, prsa jí silou zemské přitažlivosti trochu poklesla, ale stejně si s nimi každý rád hrál a mačkal je. Šárka byla naopak celkově subtilnější, měla hezky ploché břicho a prsíčka malá a pevná. Obě ale byly velmi divoké a svolné téměř ke všemu, takže se teď vášnivě líbaly a mnuly si bradavky a hladily se po zádech a po ramenou. Při tom ze všech sil roztahovaly nohy, aby měli kluci nejen dobrý výhled, ale také dobrý přístup k jejich jeskyňkám.

Obě dírky tak byly za chvíli zaplněny prsty různých rukou, které se tam navíc různě střídaly. Obě holky začaly po chvíli vzrušeně vzdychat a prsty kluků byly celé ulepené od jejich tekoucích milostných šťáv. Potom je kluci rozdělili od sebe a položili na stůl tak, aby ležely na zádech hlavami k sobě. Nohy jim přečnívaly přes okraj stolu, a tak je musely znovu pokrčit a tím roztáhnout od sebe. Jakub si vyskočil k nim na stůl, klekl si a rozepnul si zip na kalhotách. Vytáhl svoje péro, několikrát si ho pohonil, aby mu dobře stálo, a naklonil se nad Simoninu pusinku. Simona ho poslušně uchopila rukou, nadzvedla hlavu a začala ho po celé délce brka pěkně olizovat. Za chvilku přestala, protože se Jakub přemístil o kousek vedle a Šárku pověřil stejným úkolem. Když mu ho celého olízala, klekl si jí obkročmo kolem ramen a zasunul jí ptáka hluboko do krku.

Ostatní chvilku sledovali, jak mu ho Šárka kouří; Jakub ji chytil pod hlavou a přitáhl ke svému klacku, aby jí mohl zajíždět opravdu až k mandlím. Mezitím si i ostatní kluci svlékli nebo alespoň rozepnuli své kalhoty a honili si své stojící nástroje. Bořek zabořil hlavu mezi Simoniny nohy a začal jí zkušeně vylizovat vzrušením celou mokrou pičku. Simona kňučela a kroutila se, a tak jí Matěj pěkně přidržel a zároveň ji se Standou začali kousat každý do jedné bradavky. Nutno podotknout, že nijak jemně, ale přesně tak se to Simoně co nejvíc líbilo – být podřízená, bezmocná, trošičku mučená.

Ani Tomáš, který zůstal jako poslední, nekoukal jen tak. Využil volného místečka, vrazil Šárce tři prsty do píči a začal ji drsně prstit. Šťávu, která z ní vytékala, pomalu rozmazával až k její prdelce a nakonec tam hladce vklouznul ukazováčkem druhé ruky. Jakub, který se celou dobu nechával Šárkou kouřit, mezitím dospěl na pokraj vyvrcholení, rychle péro vytáhl ven z její pusy a bílou smetanou jí postříkal kozy. Odešel na gauč, tam seděl jako král a sledoval pokračující představení před sebou.

Orgasmus dostala také Simona, kterou tak mistrně vylizoval Bořek, nemohla ale odejít stranou a odpočinout si, byla nemilosrdně drážděna dál. Matěj od její kundy Bořka vyhnal a sám jí dovnitř strčil své pořádně naběhlé péro. Začala tak první mrdačka dnešního dne. Simona divoce koulela očima, protože Matěj na to šel opravdu tvrdě. Zvedl jí obě nohy nahoru a opřel si je o ramena, to mu umožnilo ještě mnohem hlubší průnik a intenzivnější dráždění její poševní stěny i s pověstným bodem G.

Tomáš mezitím zvedl Šárku ze stolu. Posadil se tam místo ní a nabodl ji na sebe. Šárka na něm začala rajtovat v takové poloze napůl na koníčka, napůl jako klíště, a sténala. Standa prohlásil, že by jí měli něčím zacpat hubu, vyskočil na stůl a zacpal jí pusu svým čurákem.

Matěj se také udělal, postříkal Simoně celé břicho, a jeho místo bez zaváhání zaujal Bořek. Ten si na stůl klekl a dal Simoně nohy až za hlavu, takže do ní pronikal svrchu a pořádně hluboko. Ve vzduchu byl cítit pach semene a kundí šťávy. Čekalo se, až i ostatní tři kluci vyvrcholí, tím pokaždé skončilo první kolo radovánek.

Když se tak stalo, posadili se všichni kluci znovu na gauč a načali novou lahev vodky, protože zjistili, že tamta předchozí je beznadějně rozlitá na podlaze. Vesele se bavili a popíjeli, holky zatím oddechovaly na stole. Různě po těle se jim rýsovaly bíle mapky od rozstříkaného spermatu, samy měly zarudlé tváře a pod očima rozmazanou řasenku.

Po chvíli se Tomáš natáhl do jedné police na stěně a vzal odtamtud napůl vyhořelou rudou svíci. Už z ní nezbýval moc velký kus, byla ale hodně tlustá, aspoň takových šest nebo sedm centimetrů v průměru. Roztáhl rty do ďábelského šklebu a podíval se na holky, ty mu pohled vrátily se slovy „to si jako děláš srandu“. Ale Tomáš si srandu nedělal a řekl: Jedna z vás bude mít tohle za chvíli vražený do pičky, těšíte se? Ale protože máme jenom jednu svíčku, zahrajeme si takovou hru – která z vás se dřív udělá, ta bude dneska ušetřena. Tak do toho.

Simona a Šárka si rychle vjely rukama do svých rozkroků a začaly se uspokojovat samy. Žádná nechtěla prohrát, protože být vymrdaná takovou svíčkou by znamenalo nedat nohy k sobě pořádně dlouho. Jejich úkol byl o to těžší, že už každá měla za sebou minimálně dva orgasmy, takže trvalo dost dlouho, než se jim podařilo znovu udělat. Šárka dávala přednost prstům v kundičce, to Simonu víc vzrušovalo divoké rejdění po klitorisu. Kluci pozorovali jejich vlnící se těla a odpočinuté klacky se jim pomalu zase začaly stavět.

Nakonec byla první Šárka, vykřikla a svaly v podbřišku a na stehnech se jí rozklepaly. Simona se zatvářila trochu nešťastně, ale byla smířená se svým osudem. Než se stačila vzpamatovat, všech pět kluků se s ní vrhlo, znovu jí dali nohy za hlavu a pevně drželi, aby se nemohla bránit. Dělejte, roztahujte ji, zavelel Matěj a Simona cítila, jak se jí kundička roztahuje do několika směrů a postupně do ní vniká stále víc prstů. Stále jí to hrozně vzrušovalo, navíc o to víc, že se předtím sama vydráždila téměř k vrcholu. Byla dost vlhká, ale pro jistotu jí stejně Bořek na mušličku několikrát plivnul a sliny pečlivě rozetřel hlavně po okrajích.

Mezi koleny se jí nad obličejem naklonila Šárka a začala ji pomalu líbat, aby ji uklidnila a vydráždila. Simona slyšela několik dalších plivanců, které mířily na svíčku, a vzápětí jí na roztaženou kundičku dosedl studený vosk. Kluci nejdřív zkusili jí tam svíčku strčit rovnou, ale na to byla samozřejmě příliš silná. Proto ji nejdřív znovu párkrát protáhli čtyřmi prsty a pak svíčku různě nahýbali a otáčeli, aby dobře zajela do díry. Když se začátek svíčky ocitl uvnitř, Jakub ji krouživým pohybem dovnitř zatlačil celou.

Simona sténala, protože ten tlak byl nesnesitelný, trochu nepříjemný, ale zároveň neuvěřitelně dráždivý. Zkusila stáhnout poševní svaly, ale nešlo to, protože je měla úplně natažené okolo studeného kusu toho vosku. Celá skupina zajásala. Kluci se zase spravedlivě střídali, ale ten někdo, kdo svíčku zrovna držel v ruce, s ní Simonu mrdal jako nějakým monstrózním umělým penisem. Simona párkrát zažila fisting a tohle bylo podobné, jako když jí do hlubin lůna někdo vrazil celou pěst až po zápěstí. Z koutků očí jí pomalu stékaly slzy, i když spíš než bolest cítila velký tlak.

Takové zacházení nemohla dlouho bez úhony vydržet, během chvíle zažila ohromně silný orgasmus, při kterém možná na chviličku ztratila vědomí. Když se znovu probrala, svíčka už z ní byla venku, pokrytá vrstvou poševního hlenu. Kluci přikázali Šárce, aby to celé slízala, a ona po krátkém zaváhání poslechla. Aby jí potom nebylo líto, že nezažila takové mučeníčko, všichni kluci popořadě si znovu ošukali a vystříkali se jí do pusy.

Sroubek postavený v polích kus za městem byl svědkem takových událostí pravidelně, od jara do podzimu se tu skoro každý víkend ozýval sbor vzrušených vzdechů. Někdy přišly na řadu různé pomůcky, nebo se střídaly nadřazené a podřízené role. Po každé takové akci však trvalo skoro celý týden, než holky v kundičkách přestaly cítit slabé pálení a tupou vzdálenou bolest.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nejúspěšnější žák

  15. 3. 2015Neznámý autor

Martin rozhodně nepatřil mezi nejúspěšnější žáky, alespoň co se týče studijních výsledků. Ty byly spíš průměrné. Podařil se mu však kousek, který byl na škole úplně nevídaný a dostal se dokonce do bulvárních médií… Martin velmi dobře vycítil, že na něj učitelky docela berou. Byl hodně vysoký, ramenatý, pevné břicho jako valchu, nosil účes se stylovou vlnou a dokázal být velice šarmantní. Jednu z mladých...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Prstění, Teen, Orál, Mix

Povinnosti kozaté sekretářky

  27. 1. 2013Neznámý autor

Už když Adéla seděla naproti svému potenciálnímu šéfovi a trpělivě odpovídala na jeho otázky zahrnuté v pracovním pohovoru, všimla si, jak moc mlsně se jí pan Hlaváček dívá na bujné poprsí. Stávalo se jí to pořád – ačkoliv ne vždycky nosila velké výstřihy, její kozy velikosti pět byly nepřehlédnutelné pod jakýmkoliv oblečením. I když měla rolák nebo dobře střižené sako, její prsa byla prostě veliká...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Anál, Orál, Mix

Moje sexuální abeceda

  18. 11. 2012Neznámý autor

Jsem spisovatel. Možná to zní dost směle, jako bych snad neměl žádnou skromnost, ale psaní mě živí a vydal jsem pár knih. Píšu každý den, v hlavě se mi rodí nespočet nápadů. To ze mě, myslím, spisovatele dělá. Jsem taky sukničkář, když to řeknu slušně. Málokdo se může pochlubit tak velkým počtem milenek jako já… A když se tyhle dvě charakteristiky o mé osobě spojí, vznikne nápad: rozhodl jsem se na...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Anál, Fetish

Bobův jasný záměr

  24. 8. 2015Neznámý autor

Bob mě prostě chtěl. A bylo mu jedno, že mám už půl roku přítele, se kterým mám pocit, že mi to dost klape. Byl sebejistý a prohlašoval, že pokud to s tím přítelem je opravdu tak vážné, tak jeho (Boba) prostě odmítnu a bude to. Ale on že cítí, že nebudu mít tu sílu ho odmítnout, že nakonec stejně podlehnu jeho kouzlu… Já jsem se nejdřív srdečně smála, vtipkovala jsem s ním o tom a značně ironicky mu...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Anál, Mix