Erotické povídky

Zvrácená mládež

Simona a Šárka seděly na stole uprostřed místnosti a obě byly nahé. Podávaly si lahev vodky a střídavě z ní upíjely malými doušky. Před nimi na staré odložené pohovce sedělo pět kluků a užívalo si tu podívanou. Obě holky seděly s pokrčenými koleny a chodidly opřenými o desku stolu, takže mezi jejich stehny se krásně otvíral výhled na jejich žádostivé mladé kundičky. Jeden z kluků natáhl ruce a do obou dívčích mušliček strčil po jednom prstu. Děvčata se prohnula v zádech a zaklonila hlavy.

Standa vykřikl: Dělejte, začněte se líbat! Holky se k sobě vášnivě přisály rty a vyměňovaly si dlouhé francouzské polibky, růžové jazýčky jen kmitaly. Potom se začaly osahávat na kozičkách, převrhly při tom lahev vodky. Nikdo si toho ale nevšímal, a tak nápoj vytékal na podlahu. Simona byla v oblasti hrudníku více než obdařená, jindy pod tričkem schovávala pořádně oblé balóny velikosti D. Když si svlékla podprsenku, prsa jí silou zemské přitažlivosti trochu poklesla, ale stejně si s nimi každý rád hrál a mačkal je. Šárka byla naopak celkově subtilnější, měla hezky ploché břicho a prsíčka malá a pevná. Obě ale byly velmi divoké a svolné téměř ke všemu, takže se teď vášnivě líbaly a mnuly si bradavky a hladily se po zádech a po ramenou. Při tom ze všech sil roztahovaly nohy, aby měli kluci nejen dobrý výhled, ale také dobrý přístup k jejich jeskyňkám.

Obě dírky tak byly za chvíli zaplněny prsty různých rukou, které se tam navíc různě střídaly. Obě holky začaly po chvíli vzrušeně vzdychat a prsty kluků byly celé ulepené od jejich tekoucích milostných šťáv. Potom je kluci rozdělili od sebe a položili na stůl tak, aby ležely na zádech hlavami k sobě. Nohy jim přečnívaly přes okraj stolu, a tak je musely znovu pokrčit a tím roztáhnout od sebe. Jakub si vyskočil k nim na stůl, klekl si a rozepnul si zip na kalhotách. Vytáhl svoje péro, několikrát si ho pohonil, aby mu dobře stálo, a naklonil se nad Simoninu pusinku. Simona ho poslušně uchopila rukou, nadzvedla hlavu a začala ho po celé délce brka pěkně olizovat. Za chvilku přestala, protože se Jakub přemístil o kousek vedle a Šárku pověřil stejným úkolem. Když mu ho celého olízala, klekl si jí obkročmo kolem ramen a zasunul jí ptáka hluboko do krku.

Ostatní chvilku sledovali, jak mu ho Šárka kouří; Jakub ji chytil pod hlavou a přitáhl ke svému klacku, aby jí mohl zajíždět opravdu až k mandlím. Mezitím si i ostatní kluci svlékli nebo alespoň rozepnuli své kalhoty a honili si své stojící nástroje. Bořek zabořil hlavu mezi Simoniny nohy a začal jí zkušeně vylizovat vzrušením celou mokrou pičku. Simona kňučela a kroutila se, a tak jí Matěj pěkně přidržel a zároveň ji se Standou začali kousat každý do jedné bradavky. Nutno podotknout, že nijak jemně, ale přesně tak se to Simoně co nejvíc líbilo – být podřízená, bezmocná, trošičku mučená.

Ani Tomáš, který zůstal jako poslední, nekoukal jen tak. Využil volného místečka, vrazil Šárce tři prsty do píči a začal ji drsně prstit. Šťávu, která z ní vytékala, pomalu rozmazával až k její prdelce a nakonec tam hladce vklouznul ukazováčkem druhé ruky. Jakub, který se celou dobu nechával Šárkou kouřit, mezitím dospěl na pokraj vyvrcholení, rychle péro vytáhl ven z její pusy a bílou smetanou jí postříkal kozy. Odešel na gauč, tam seděl jako král a sledoval pokračující představení před sebou.

Orgasmus dostala také Simona, kterou tak mistrně vylizoval Bořek, nemohla ale odejít stranou a odpočinout si, byla nemilosrdně drážděna dál. Matěj od její kundy Bořka vyhnal a sám jí dovnitř strčil své pořádně naběhlé péro. Začala tak první mrdačka dnešního dne. Simona divoce koulela očima, protože Matěj na to šel opravdu tvrdě. Zvedl jí obě nohy nahoru a opřel si je o ramena, to mu umožnilo ještě mnohem hlubší průnik a intenzivnější dráždění její poševní stěny i s pověstným bodem G.

Tomáš mezitím zvedl Šárku ze stolu. Posadil se tam místo ní a nabodl ji na sebe. Šárka na něm začala rajtovat v takové poloze napůl na koníčka, napůl jako klíště, a sténala. Standa prohlásil, že by jí měli něčím zacpat hubu, vyskočil na stůl a zacpal jí pusu svým čurákem.

Matěj se také udělal, postříkal Simoně celé břicho, a jeho místo bez zaváhání zaujal Bořek. Ten si na stůl klekl a dal Simoně nohy až za hlavu, takže do ní pronikal svrchu a pořádně hluboko. Ve vzduchu byl cítit pach semene a kundí šťávy. Čekalo se, až i ostatní tři kluci vyvrcholí, tím pokaždé skončilo první kolo radovánek.

Když se tak stalo, posadili se všichni kluci znovu na gauč a načali novou lahev vodky, protože zjistili, že tamta předchozí je beznadějně rozlitá na podlaze. Vesele se bavili a popíjeli, holky zatím oddechovaly na stole. Různě po těle se jim rýsovaly bíle mapky od rozstříkaného spermatu, samy měly zarudlé tváře a pod očima rozmazanou řasenku.

Po chvíli se Tomáš natáhl do jedné police na stěně a vzal odtamtud napůl vyhořelou rudou svíci. Už z ní nezbýval moc velký kus, byla ale hodně tlustá, aspoň takových šest nebo sedm centimetrů v průměru. Roztáhl rty do ďábelského šklebu a podíval se na holky, ty mu pohled vrátily se slovy „to si jako děláš srandu“. Ale Tomáš si srandu nedělal a řekl: Jedna z vás bude mít tohle za chvíli vražený do pičky, těšíte se? Ale protože máme jenom jednu svíčku, zahrajeme si takovou hru – která z vás se dřív udělá, ta bude dneska ušetřena. Tak do toho.

Simona a Šárka si rychle vjely rukama do svých rozkroků a začaly se uspokojovat samy. Žádná nechtěla prohrát, protože být vymrdaná takovou svíčkou by znamenalo nedat nohy k sobě pořádně dlouho. Jejich úkol byl o to těžší, že už každá měla za sebou minimálně dva orgasmy, takže trvalo dost dlouho, než se jim podařilo znovu udělat. Šárka dávala přednost prstům v kundičce, to Simonu víc vzrušovalo divoké rejdění po klitorisu. Kluci pozorovali jejich vlnící se těla a odpočinuté klacky se jim pomalu zase začaly stavět.

Nakonec byla první Šárka, vykřikla a svaly v podbřišku a na stehnech se jí rozklepaly. Simona se zatvářila trochu nešťastně, ale byla smířená se svým osudem. Než se stačila vzpamatovat, všech pět kluků se s ní vrhlo, znovu jí dali nohy za hlavu a pevně drželi, aby se nemohla bránit. Dělejte, roztahujte ji, zavelel Matěj a Simona cítila, jak se jí kundička roztahuje do několika směrů a postupně do ní vniká stále víc prstů. Stále jí to hrozně vzrušovalo, navíc o to víc, že se předtím sama vydráždila téměř k vrcholu. Byla dost vlhká, ale pro jistotu jí stejně Bořek na mušličku několikrát plivnul a sliny pečlivě rozetřel hlavně po okrajích.

Mezi koleny se jí nad obličejem naklonila Šárka a začala ji pomalu líbat, aby ji uklidnila a vydráždila. Simona slyšela několik dalších plivanců, které mířily na svíčku, a vzápětí jí na roztaženou kundičku dosedl studený vosk. Kluci nejdřív zkusili jí tam svíčku strčit rovnou, ale na to byla samozřejmě příliš silná. Proto ji nejdřív znovu párkrát protáhli čtyřmi prsty a pak svíčku různě nahýbali a otáčeli, aby dobře zajela do díry. Když se začátek svíčky ocitl uvnitř, Jakub ji krouživým pohybem dovnitř zatlačil celou.

Simona sténala, protože ten tlak byl nesnesitelný, trochu nepříjemný, ale zároveň neuvěřitelně dráždivý. Zkusila stáhnout poševní svaly, ale nešlo to, protože je měla úplně natažené okolo studeného kusu toho vosku. Celá skupina zajásala. Kluci se zase spravedlivě střídali, ale ten někdo, kdo svíčku zrovna držel v ruce, s ní Simonu mrdal jako nějakým monstrózním umělým penisem. Simona párkrát zažila fisting a tohle bylo podobné, jako když jí do hlubin lůna někdo vrazil celou pěst až po zápěstí. Z koutků očí jí pomalu stékaly slzy, i když spíš než bolest cítila velký tlak.

Takové zacházení nemohla dlouho bez úhony vydržet, během chvíle zažila ohromně silný orgasmus, při kterém možná na chviličku ztratila vědomí. Když se znovu probrala, svíčka už z ní byla venku, pokrytá vrstvou poševního hlenu. Kluci přikázali Šárce, aby to celé slízala, a ona po krátkém zaváhání poslechla. Aby jí potom nebylo líto, že nezažila takové mučeníčko, všichni kluci popořadě si znovu ošukali a vystříkali se jí do pusy.

Sroubek postavený v polích kus za městem byl svědkem takových událostí pravidelně, od jara do podzimu se tu skoro každý víkend ozýval sbor vzrušených vzdechů. Někdy přišly na řadu různé pomůcky, nebo se střídaly nadřazené a podřízené role. Po každé takové akci však trvalo skoro celý týden, než holky v kundičkách přestaly cítit slabé pálení a tupou vzdálenou bolest.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Tajná trojka

  7. 11. 2010Apatie

Mejdan se tomu nedá říct. Bylo to prostě takové obyčejné posezení s přáteli do pozdní noci. Hodně se pilo a klábosilo až už bylo pozdě shánět taxíka. K čemu ? Manžel usnul na sedačce a domácí šli spát do ložnice. Zůstali jsme sedět s Honzou na dvojkřesle a dopíjeli poslední zbytky ve skleničce, popřáli si dobrou noc. Honza se ke mně naklonil, že mi dá pusu na dobrou noc a … a ta pusa se jaksi protáhla...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč

Aneta

  11. 7. 2015Bobr

Aneta právě dopíjela sklenku vína. Postavil jsem se před ní a když zvědavě zvedla hlavu, svléknul jsem si kalhoty i se slipy. Poslední hlt jí málem zaskočil v krku. Vztyčilo se před ní to, co měla tak ráda a s chutí vždycky cumlala. Ale teď na to s vyvalenýma očima koukala. Oholil jsem si veškerý porost, tak můj povstalec byl náhle na pohled větší. „Nééé...jak to, že se ti tak zvětšil?“ odstrčila...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Procházka s Janou

  21. 9. 2016Bobr

S Janou jsme chodili už od jara. Ale stále odmítala jakýkoli důvěrnější kontakt. Jenom mi – asi se sebezapřením – dovolila, abych jí chytil za ruku. A to se na mne ještě podívala jako na nějakého devianta. Jednou jsme šli na procházku do přírody. Byl krásný letní den a tak jsme si sedli do hebké trávy. Povídali jsme si, když se Jana začala vrtět. Náhle vykřikla a začala poskakovat. Sáhla si pod sukni...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Orál, Šukačky

Radosti ze života puberťačky

  8. 11. 2010Senior68

Rodiče se před dvěma lety rozvedli a já jsem zůstala v bytě s otcem, protože matka se odstěhovala ke svému příteli do okresního města. Jmenuji se Denisa, je mi šestnáct pryč a při své postavě, 174cm, 54 kg a míry 93-61-89 mám dost problémů s mužskou populací, nejenom ve škole, ale hlavně mimo ní. Jsem asi po matce, pro kterou byl sex a sexuální vyžití na prvním místě. Již před několika lety, kdy jsme...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Grupáč, Lesbičky, Orál, Mix, Prstění