Erotické povídky

Jak jsem si hrál se svou přítelkyní - 2.díl

Její vzrušení se mi líbí, ale bude si tu muset celá bezmocná a svázaná na ten svůj vrchol ještě počkat. 

Odebírám se od jejího vlhkého rozkroku nahoru, kde jí sundávám roubík i šátek z očí. Chci, aby se teď na mě mohla dívat. Nabídku jí svého tvrdého ptáka na kuřbu k pusince. Neváhá ani vteřinu a hned jej pěkně saje a rejdí na něm svou pusinkou, seč jen může. Mmm to ten můj nadržený ptáček potřeboval, cítím, jak mi celý brní vzrušením.

Nechávám se v kleče nad její hlavou dál kouřit a při tom se znova natahuju pod polštář, kde beru skřipce. Nemá je moc ráda, ale mě se s ním její prsa prostě hrozně líbí. Teď není v pozici, aby mohla protestovat, a tak se prostě natáhnu k jejím prsou, lehce zmáčknu obě bradavky, ať se prokrví a pak na jednu po druhé nasadím skřipce. Dávám je jen zlehka, spíše jen symbolicky, ale stejně to na ni určitě bude působit.

Teď trochu odsunu pánev a nabídnu jí mé dva prsty k naslinění. Ihned na to je můj penis zpátky v její lačné tlamičce a prsty míří dolů do její kundičky. Zasunu je trochu tvrději, už je na to dost vzrušená a já bez zaváhání zamířím na její bod G. Zatlačím na něj a trochu přirážím, je roztomilé, jak se mi pořád snaží vycházet naproti svým přirážením pánve. Kouká na mě zezdola s plnou pusinkou a oba si užíváme ty slastné prožitky vzrušení. Jeden druhému děláme dobře, jak jen umíme a oběma se nám to líbí. Brzy už se místností osvětlenou a provoněnou aromatickými svíčkami ozývají nejen její, ale už i mé vzdechy. Mé jsou tedy o poznání jiné, ty její jsou hodně tlumené, jelikož má plnou pusu, ale to mi nevadí, neboť tak vytváří suprově příjemné vibrace na celé mém penisu. 

„Tak jo, popojedeme.“ vyruším ji z užívání si. Opět se natáhnu přes ní k polštáři, tentokrát vytahuju přiměřeně velký, ale přesto velmi výkonný vibrátor. Bez dalších slov oba víme, co bude následovat. Šup k její pusince, naslinit, a šup s ním dolů. Trošku ji ale ještě napínám. Nejprve totiž zapnu jen vibrace a položím ho na její kundičku. Tam chvíli zůstane a přináší vzrušení a mě líbivé vzdechy do ouška. Sehnu se k ní a líbám její uslintanou pusinku, která voní po mém penisu. Líbí se mi, jak má zručnou pusinku a umí mě skvěle kouřit.

Teď je čas dát ji zase pořádně zabrat. Jdu dolů mezi její nohy a robertek neochvějně míří dovnitř. Teď přeci jen pomaleji, chci, ať si to pořádně vychutná. Vibrace ubírám na minimum a nechám ho jen tak vevnitř. Mezitím jazykem dráždím přesně to místečko, kde má být. Opět se moje pozornost přesouvá nahoru a sleduju, jak vzrušení rychle stoupá, vzdychy se stávají hlasitější… až najedou opět ony pohyby – takže STOP. Zastavím vibrace a zvedám jazyk. Její zavřené oči se frustrovaně, ale vzrušeně otevřou a rozzlobeně se na mě podívá. Jakoby tím na mě přímo křičela: „Tak dělej! Já už se chci udělat!!!“ Rozhodnu se, že už jí nebudu dlouho trápit. Ještě než ji udělám, si chci ale zarejdit tou hračkou v její kundičce. Zapínám vibrace na maximum a fascinovaně hledím na divadlo, které mám před sebou. Sleduju hračku, jak do ní zajíždí, každý můj pohyb je teď pro ni nesmírně vzrušující a náramně si to oba užíváme… každý po svém ovšem.

Vypínám vibrace, beru poslední hračku. Tuhle ještě ani nezná. Je to dárek, který jsem ji koupil před pár dny. Nevím, jak se tomu říká, ale přiloží se to na klitoris a vytváří to jakési vlny tlaku a podtlaku. Prý je to skvělé, ale to ještě nevím jistě, jako muž to na sobě vyzkoušet nemůžu. Sleduje trochu překvapeně neznámou hračku a malinko nejistě očekává, co přijde. 

Teď to bude tak intenzivní, jak jen svedu! Ujišťuju se. Zapínám vibrace vibrátoru na maximum a zasouvám ho co nejhlouběji. Pak beru novou hračku, pouštím ji na 5. úroveň z 10, abych to nepřehnal, ať to není bolestivé. Sotva ji přiložím, vzkřikne hlasitě! Nejdřív jsem se lekl, že to bylo bolestí, ale naštěstí už vidím, že ne. Je to slastí, která je intenzivnější, než jakou kdy poznala. Nechci si raději ani představovat, jak mučivě krásné to musí být. Koukám na ni a sleduji reakce jejího těla. Tak tohle mě teda neskutečně baví! Přírazy pánve, které už ani nekontroluje, nedokáže vůbec ovládat a ruce sebou trhají, jakoby se snažily bránit, ale přitom si to užívá úplně nejvíc. Netrvalo to snad ani 20 vteřin a jekot, že si museli lidé okolo nás myslet, že ji snad mlátím, mi teď trhal uši současně s tím, jak celé její tělo bylo napnuté jako luk, že ani pánví nebyla na matraci. Vůbec se neovládala, intenzivní požitky ji úplně pohltily. Začala sebou škubat v bouřlivém orgasmu a já se rozhodl, že tohle ještě neskončím. Ani trochu jsem nepolevil. Obě hračky jsem nechal, kde byly a pouštěl do ní dál a dál, co to šlo. Chvíli po orgasmu ji to asi bylo nepříjemné, avšak jen několik vteřin na to byla skoro tam, odkud se s mohutným uvolněním před chvílí dostala. Takto jsem čekal až do 2. snad ještě bouřlivějšího orgasmu než byl ten první. 

Chudák, zůstala celá zpocená a nemohoucí slova, když jsem konečně hračky vypnul. Co nejrychleji jsem ji začal rozvazovat ruce, abych ulevil trpícím vazům, ale ani jsem nemohl jít k nohám, protože sotva jsem ji rozvázal ruce, se kolem mě vrhla a stáhla mě k sobě. Začala mě vášnivě líbat a děkovat. Jednou rukou si mě držela kolem ramen, snad abych nikam neutekl, a druhou se vděčně věnovala mému stále tvrdě naběhlému penisu. Až jsem byl hotový i já, spadl jsem na ni a museli jsme si pěkných pár minut dát odpočinek, než jsme přišli k sobě a mohli uklidit.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Manželovy parohy

  20. 7. 2017Neznámý autor

Ve čtvrtek večer mi Radek oznámil, že na plánovanou chatu s námi pojede jeho kolega Viktor, aby mu pomohl konečně doopravit střechu. Moc nadšená jsem nebyla, Viktora jsem moc nemusela, připadal mi jako velký proutník a bála jsem se, aby Radka nezatáhl do nějakých sexuálních radovánek. Ne, že by nám to s Radkem neklapalo, ale naše manželství bylo po osmi letech stále bezdětné, dle sdělení lékařů kvůli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Grupáč

Rozdala si to s opravářem

  15. 3. 2015Neznámý autor

Katka byla dost do větru. Měla sice manžela, ale spolu měli tak nějak volný vztah a oba se shodli na tom, že někdy je vášeň prostě silnější, takže není žádným hříchem jí podlehnout. Koneckonců – člověk si musí života užívat, dokud je mladý, takže proč se omezovat jenom stále na tu stejnou osobu. Katčin manžel to měl úplně stejně, navíc často jezdil na služební cesty, kde si nepochybně užíval s rozličnými...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Oddaná lesbička

  6. 5. 2013Neznámý autor

Jako obvykle jsem si k sobě domů objednala svoji milou krásnou otrokyni. Už to byla taková tradice na páteční večer – však jsem jí také pokaždé přikázala, aby si na ten den nedomlouvala nic jiného. Žádné rande, s klukama ani holkama, protože měla být připravená jedině pro mě, svou přísnou paní. Jmenovala se Katarina a takhle se lesbila určitě pro peníze. Taky jich ode mě dostávala požehnaně a vždycky...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, BDSM, Submisivní, Šukačky, Prstění, Erotické pomůcky

Démonická kráska

  11. 11. 2012Neznámý autor

Představa o dominách je většinou taková, že to jsou ženy zralého věku, minimálně kolem pětatřiceti, mají zachovalé tělo, podmanivou přitažlivost a hlavně si neskutečně užívají ovládání a ponižování mužů. Oslnivá krása nebývá tou základní podmínkou, většina domin, co jsem potkal, byla jen průměrně hezkých. Svoje nedostatky schovávaly pod výrazné líčení a černé linky, což k té vší kůži a latexu prostě...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Zralé ženy, Otroci, Fetish, BDSM, Šukačky