Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Nastříkej to do tý bloncky
- Velká přirození
- Poprvé a hned počůraná
- Co se mi přihodilo na kontrole na finančním úřadě
- Moje sexuální profesorka
- Zaručená kvalitka
- Když se zavřou dveře
- Příprava na párty
Vloženo: 20. 7. 2013
Zážitky zasloužilého sukničkáře 2
V roce devětasedmdesátém jsem se dostal na vrchol svých milostných zážitků. Nejdřív jsem o tom nevěděl, ale pak se ukázalo, že jsem si najednou nabrnknul dvě holky, které byly sestry. To je věc, co? Diana byla stejně stará jako já, už vystudovaná inženýrka a hrozně lačnila po sexu, což mně vyhovovalo. A její sestra Julie byla teprv sedmnáctiletá, jedna z těch dívek, které jsem odpanil. Byla v posteli hrozné dřevo, aspoň v porovnání s vlastní sestrou, ale musím říct, že jsem s ní byla hlavně proto, že jsem byl celý pryč z toho jejího mládí, naivity a nevinnosti. Obě ségry si mě dokázaly obtočit okolo prstu, i když každá jiným způsobem.
Některý den byl pořádně náročný. Ráno jsem třeba ještě rozjel divokou mrdačku s Dianou, která u mě přespávala. Po ránu to měla holka nejradši na koníčka, protože si užívala, že už je světlo a já si můžu prohlížet její velká houpající se prsa. No a svojí pánví to taky uměla dokonale. Musela jsem zatínat zuby a chvílemi myslet na něco úplně asexuálního, abych se do ní nevystříkal. To bylo zapovězeno, protože jsme jeli samozřejmě bez gumy. Diana byla schopná se na mém klacku udělat třeba třikrát; to byla vždycky úplně mimo. Kousali jsme se a škrábali a škrtili, podobalo se to spíš páření šelem nebo fretek než nějakému milování, jak se zdrobněle říká.
Když už jsem nevydržel, zestříkal jsem Dianu po kozách i po břiše. Ona pak uspokojeně odešla ven a domluvili jsme se na nějaký další den. A já jsem se rychle umyl, šel do práce a už se těšil na pátou hodinu, kdy jsem měl naplánovanou Julinku a její sladkou těsnou broskvičku. S Julií jsem souložil skoro něžně, i když jsem ji samozřejmě postupně otrkával. Ona hrozně vzdychala a tiše šeptala, že mě miluje. A třeba mě fakt milovala, já jsem hlavně držel v dlaních její sedmnáctileté pevné kozičky a nechal svůj klacek zajíždět hluboko do její těsné vymydlené dírky.
Ještě předtím, než všechno prasklo, mi dokonce sama Diana navrhla, jestli bych nechtěl zkusit trojku s její kamarádkou. Mým snem bylo užít si trojku s oběma sestrami najednou, ale to samozřejmě nepřicházelo v úvahu. I tak jsem nadšeně souhlasil s tím, že budu mít na své posteli dvě neukojitelné dračice. Dianina kamarádka Blanka byla docela macatá, ale bylo ji aspoň pořádně za co chytit a vůbec jsem se nemusel bát, že by se pod silou mých přírazů nějak poškodila.
Blanka s velkou chutí lízala Dianě její kundu, zatímco já jsem ji pomalu promrdával, a vrčela u toho jako spokojené štěně. A Diana v sobě asi objevila lesbické choutky, protože při tomhle šikovném dámském orálu se udělala strašně rychle a strašně silně. Všimnul jsem si pak, že s Blankou se mazlila ohnivě a přirozeně a přivírala oči blahem. Se mnou se taky miliskovala vášnivě, o tom žádná, ale tak nějak tomu něco scházelo… Bylo to fakt jen fyzické, za cílem maximálního uspokojení. Ale o tomhle chlap opravdu moc nepřemýšlí. Píchal jsem je obě tak dlouho, dokud už neprosily, abych přestal. Naložil jsem jim hodně, to je pravda, ony se navíc vyčerpaly svými vlastními hrátkami. Pak jsem jim stříkal do otevřených pusinek a uspokojeně se svalil na gauč.
Bohužel nás jednou Diana viděla, když jsem se s její sestrou vodil za ručičku. Vyvezl jsem ji autem do sousedního města do letního kina. V našem městě bych neriskoval, že bych se s ní nechal vidět o samotě. Ale shodou okolností se na dobrý film vypravila i Diana. Vůbec bych to do ní neřekl, ale udělala obrovskou scénu. Asi se jí hlavně dotklo, že jsem odpanil její nevinnou sestřičku. Když Julie všechno pochopila, k tomu hysteráku se přidala. Diana ji popadla za ruku a odtáhla s sebou a mně vrazila facku se slovy, že jestli se v životě ještě k jedné z nich přiblížím, hodně šeredně mi to zavaří v zaměstnání. Toho jsem se lekl, takže jsem dodržel slib a už nikdy ani jednu z těchhle výjimečných sester neviděl.
Ne že by mi to vadilo, v záloze jsem měl několik dalších příležitostných milenek nebo hodně dobrých kamarádek, a popravdě mi ani do budoucna nedělalo problém vždycky si nějakou ženu najít. S rodinou těch dvou jsem se ale zapletl ještě jednou, opět nevědomky. Zatoužil jsem po nějakém zralejším masíčku, po hodně zkušené spokojené kočce, a lovil jsem tak dlouho, až jsem byl s výběrem spokojen – a jak jsem později zjistil, tahle samice byla matkou Diany a Julie. Ona to naštěstí nevěděla, to by byl můj konec. Já, jakmile jsem všechno zjistil, jsem od ní okamžitě dal ruce pryč. Stejně na to celé ale občas vzpomínám a je mi jasné, po kom Dianka podědila svůj postelový talent.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Nějak se to seběhlo
2. 5. 2024SkálinkaZa všechno vlastně mohlo to neskutečné vedro koncem června. Áňa s Jitkou čekaly na konec vyučování, jako na smilování. I když toho ve třídě na sobě moc neměly, přece jen jim pořádně horko bylo a většina tříd středních škol zrovna nějak neoplývá klimatizací. Nějak se tak spolu začaly bavit někdy od pololetí. Ono v prváku jsou málo kdy hned utvořeny pevné kolektivy a přátelské dvojice či páry. Navíc... celá povídka... |
V mechu a kapradí
18. 9. 2008A.D.Lajda Teda řeknu vám, to zas byla v neděli síla. Minulej tejden ve znamení Bloody Marry, kdy jste každej den na krámu a prostě musíte sexuálně abstinovat – ať chce Vaše myšlení, touha či pohlaví nebo ne, to je prostě k zblázněníííí! Navíc když mám ve znamení červenou, jsem ještě víc nadrbaná než obvykle…a píchala bych až brečela, no vážně! V pátek jsem teda sbalila po práci Pepana, a spolu jsme... celá povídka... |
Story III
13. 12. 2011lauraKdyž se Kamila vrátila, jen se vysprchovala a už začala o tom bazénu. Vzali jsme si plavky a vyrazili k trolejbusu. Na bazénu nebylo moc lidí, nikdo známý tam nebyl a tak jsme si museli vystačit sami se sebou. První hodinu jsme plavali a můj penis se trochu zklidnil. Ale potom jsme začali s Kamilou blbnout. Ze začátku to bylo v pohodě, ale jak se o mě otírala, tak se moje situace začala zhoršovat.... celá povídka... |
Ambiciozní asistentka
31. 3. 2017Neznámý autorNastoupila jsem do jedné malé účetní firmy jako asistentka ředitele. Mým šéfem se stal milý čtyřicátník se šedinami ve vlasech a vráskami kolem očí. Měl sportovní postavu a charismatický obličej, ale kvůli pracovnímu vytížení vypadal věčně unaveně a nezdravě. Často se mnou vtipkoval o tom, že mi dává maximálně půl roku a budu vypadat stejně.
A měl pravdu. Domů jsem chodila kvůli nestíhání uzávěrek... celá povídka... |


