Erotické povídky

Začátečníci 2

Libor už byl nedávno z nejhoršího uvnitř. Doslova a do písmene. Tedy uvnitř Andreiny kundičky. A bylo mu v ní zatraceně dobře. Vzpomínal na to usilovně ještě nejmíň tři dny, pak náladu vrcholného blaha vystřídal příval sebevědomí. Kdyby tak spolužáci věděli ! Ale nepatřil k ukecaným chlubílkům a tak si svoji slávu prožíval jen tak vnitřně. Sice nevěděl, jak se bude tvářit, až táta přijede z práce z Rakouska, kde byl s partou z nějaké firmy. Byl tam deset dní v kuse a pak měli čtyři dny prodloužený víkend. Ale byla teprve sobota, kdy táta makal jak barevný na stavbě hodně daleko. Podle dohody ho přišla navštívit Jana a bylo to velmi poetické odpoledne, naplněné jejím i jeho svlečeným tělem, nekonečným mazlením a vzrušováním. Několikrát dokonce váhal, jestli nemá porušit Andrein plán a připravit Janu o poctivost sám, protože se ničemu nebránila a spolupracovala docela ochotně. Přece už to dělal s Andreou, jakkoliv se o tom Janě nezmínil. Ale oba si přišli na svoje blaho, dokonce víckrát a přece jen měl nějaké povědomí, že by to holku mohlo bolet a nechtěl kazit krásné společné chvíle.

Měli byt jen sami pro sebe, protože hodná teta Andrea odešla navštívit jednoho ze dvou svých starších bráchů, toho co byl ženatý a měl dvě malé holčičky. Odpoledne, když si šly neteřinky ještě schrupnout, zůstali chvíli s bráchou sami a požádala ho o spolupráci, při odpaňování Jany. Rozzářenější tvář už u něho dlouho neviděla. Podobně na tom byl i druhý brácha, který, ač už mu třicítka minula, byl stále svobodný, zejména z toho důvodu, že se cestou od jedné dámy k druhé jednoduše za pochodu oženit nedá. 

Bráchové byli její miláčkové už od útlého mládí. Jeden starší o čtyři roky, druhý o šest. Bydleli spolu v dětském pokoji jejich třípokojového bytu a i když se občas objevily nějaké neshody, v zásadě spolu vycházeli dobře. Zvlášť co Andrea začala nabírat ženské tvary. To se pak rádi koukli na poodhalené obliny a tiše si sdělovali spolu s večerníčkovým maxipsem Fíkem – ten pes zase vyrost. Samozřejmě neměli na mysli Andreinu výšku, ale její poprsí. Sice se snažila převlíkat v koupelně, ale vždycky se to nepovedlo a připusťme, že z počátku se nenápadně ráda pochlubila s tím, že už nosí podprsenku. Vždyť toho zase nebylo tolik vidět. A časem si zvykala, že občas jednoduše kluci něco zahlídnou. Přece jen jsou to bráchové. Koupelna byla jen jedna a ráno před odchodem do školy se v ní vystřídat, byla docela honička. 

Mít starší bratry byla zároveň dost výhoda. Jednak je obdivovala řada holek ze třídy, protože byli fešáci, daleko dospělejší, než vrstevníci. A zatím co o rok starší kluci si k některým holkám občas něco dovolovali, Andree to nehrozilo. Stačilo by se zmínit bráchům a děly by se věci. Rozhodně ne příjemné pro oprsklíky. A kamarádi bráchů z ní dělali opět celebritu, protože která z holek jen tak mohla přijít k osmnáctiletým a dvacetiletým pánům a začít se s nimi bavit. A starší pánové si obvykle uměli užívat obdiv mladic z prváku střední, když to dovoloval stav peněženky je pozvat do cukrárny nebo kavárny a okouzlovat je svojí zralostí. A tak některé spolužákyně ochotně přišly ke štěstí se zkušenějším mladíkem, ovšem Andrea ani náhodou, protože kamarádi respektovali zákaz bráchů. A proč si kvůli jedné rozházet letité přátelství, když je jich okolo ochotných přehršel.

To vše vydrželo až do prázdnin, pak se jelo na vodu. Máma sice vyváděla, ale bráchové argumentovali, že se o ségru starají celé mládí, tak o co jde. Nakonec máma svolila, zvlášť když se dověděla, které všechny holky jedou taky. Nevěšeli jí na nos, že další dvě spolužákyně dostaly souhlas jen proto, že přece Andrea jede taky a nejsou žádné malé holky. Spát budou spolu ve stanu. Nejstarší brácha, pán po dvacítce, měl působit jako záruka mravnosti. Ono všechno začínalo opravdu starostí o vyzvednutí lodí, zabalení utěsněných soudků s věcmi, stavbou tábora, ráno jeho rychlá likvidace a odjezd po proudu. Na sexuální orgie v tom pilnu nebyl čas. 

Až druhý večer, kdy si kluci neodpustili nějaké to pivko, hrálo a zpívalo se s kytarami v bufáči, se dvojice spárovaly a tu a tam došlo k nějaké té puse a muchlání ňader pod tričkem. Jenže pak přišla dvanáctá a vedlejší parta trochu starších spolustolovníků vyhlásila půlnoční koupání v řece. A bez plavek, kdo by je v té tmě ve stanech hledal. Přidali se nějak automaticky a tak Andrea i ostatní holky v podstatě poprvé v životě odložily svršky i spodky a už se cachtaly v tůni. Bylo z toho spousta smíchu a dovádění, při kterém se těla tu a tam spojila v těsnějším objetí. Andree se to líbilo. Její chladnou vodou ztuhlé bradavky cestovaly po mírně chlupatých prsou jednoho z kamarádů a velmi příjemně to šimralo. Jenže když se jí přisál k puse, objevil se mladší brácha a upozornil ho, že si spletl adresu, protože Andrea je zakázaná. Ta z toho byla pěkně naštvaná, neboť už to začínalo být tak pěkně zajímavé a do toho ten protiva. Přece kvůli dozoru bráchů neumře jako poctivá panna.

Prochladlá parta se rychle rozešla do teplých spacáků, Andrea se uložila k bráchům do stanu a honem spát, ráno je za chvíli. Tedy pro bráchy. Ona si počkala, až pořádně zabrali a začali ve spánku slastně funět, jako když jdou kanci z bukvic. Byla na to zvyklá z domu z jejich pokojíku. Pak se vytratila a neomylně zamířila k Jirkovi, který si ji ve vodě tiskl na mužnou hruď, užíval si doteku jejích ňader a rukama jí muchloval pevně vymodelovaný zadeček. Čekal ji a jejich setkání bylo bouřlivé. Tedy ne na hluk, ale na osobní kontakt. Moc toho na sobě neměla a tak stačilo jedno vrz zipu teplákové bundy, ňadra byla venku, pevně zmáčknutá v dlaních a bradavky i s prsními dvorci střídavě nasáté do úst. Teplákové kalhoty odešly i s kalhotkami na jeden pokus a už se k sobě tiskli, co to šlo, protože Jirka měl na sobě jen jedno tričko, jinak nic. Jeho teplý spacák ji krásně hřál do zad a jazyk cestoval po jejím holém těle stále níž a níž, až skončil v její roztoužené kundičce. Snažila se, ale jeho zkušené doteky způsobovaly takové, blaho, že se nemohla udržet a tu a tam si slastně vzdychla. To probudilo Jirkova spolunocležníka, který pochopil, že by v první fázi neměl existovat a tím překážet. Jen se nenápadně snažil vidět alespoň něco ve světle kempové lampy, která mírně prosvětlovala cestu k umývárně i stan. Byl začátek léta a tak její doposud neopálená stehna svítila v přítmí roztažená, jak se milenci snažila usnadnit přístup k těm místům, co jí dělala tak moc dobře. 

Když se Jirka vyhoupl nad její klín a ona pochopila, že možná dojde k tomu, po čem tak toužila a zároveň se toho i obávala, zašeptala jen „prosím tě, opatrně.“ Tak jsem se nemýlil, pomyslel si oslovený. Bráchové až dodnes uhlídali její panenství. Ale jak byla rozjetá, neměla sílu se výrazněji bránit a její přání, aby už bylo po té protivné blance, převážilo. Roztáhla nohy skoro do šňůry a tiše držela. Když nasadil svůj totálně tvrdý klacek na správné místo a zatlačil, jen bolestivě vzdychla, knikla a čekala, co to udělá dál. Moc příjemné to nebylo, ale žádná tragédie, která by se nedala vydržet. U Jirky převážilo vzrušení a začal si v její kundičce dělat dobře. Výstřik na sebe nenechal dlouho čekat a Andrea bleskově pochopila, že to teplé a lepkavé na břiše sice není na požitek kdo ví co, ale hlavně že to zůstalo venku. Jirka se blaženě odvalil na stranu a s měknoucím pinďourem spěchal si ho někam umýt, protože nebylo vidět v jakém je stavu, zda kromě zbytků spermatu neoplývá i zbytky krve. A na rozdíl od holek s sebou neměl moc velký balík prádla. 

Andrea zůstala sama nejen se svými pocity, ale i s nadílkou na bříšku. Tohle nějak nedomyslela. Jenže v tom okamžiku se ozval druhý z kamarádů a podával jí balíček papírových kapesníků. „Chceš k tomu rozsvítit ?“ zeptal se. Dost se styděla a navíc jí došlo, že byl němým svědkem jejího odpanění a prvního milování. Ale v zásadě mu byla za jeho péči vděčná. „Když se nebudeš moc koukat, trochu světla bych potřebovala,“ odpověděla a začala se čistit. Copak bříško. Ale jak na kundičku ? „Počkej, to se musí spravit pořádně,“ řekl kamarád a posvítil jí mezi nohy. Kapesníkem ji utřel jako vyčuranou holčičku. „No vidíš, už to nekrvácí To bude do rána v pořádku. Ale přesto bych s tím hned od řeky nelezl. Přece jen to byla otevřená rána.“ Nyní si uvědomila, že studuje druhý rok medicínu. Takže to má vlastně s odbornou péčí. „Ale prsa máš pěkná. Mohl bych si je taky trochu pomuchlat ?“ kul železo, dokud bylo žhavé. Nevěděla co by měla odpovědět. Její mlčení považoval za souhlas a přisál se nejprve na její ústa, pak i na bradavky. Po bolestivé mezihře to bylo docela příjemné a tak bez odporu držela. Jenže tvrdá varlata chtějí svoje a tak po chvíli dráždění prsty nasadil a zasunul do ní příro taky. Ještě pořád to nebylo žádné velké blaho, ale když byl na ni tak hodný, bylo jí blbé se začít nějak razantně bránit. A tak za pár chvil měla bříško opět plné spermatu.

Do stanu bráchů se vplížila se svítáním a s mírně bolavou kundičkou usnula během chvilky. Jen se jí ráno nechtělo vstávat. Oba své první milence znala jako kamarády bráchů, hlavně toho staršího. Bavili se spolu, ale o nějaké lásce nemohla být řeč. Prostě se jen tak pomilovali, když to oběma stranám vyhovovalo. Tento model se uplatňoval i dál. A tak prošla sexem se skoro všemi kluky z kolektivu, aniž by prožívala nějaké velké city. Bráchové si na její intimní život zvykli a rozhodně nepřišli zkrátka, protože její kamarádky a spolužákyně toužily po starších zkušenějších pánech. Ráda se zapojila do jejich dovádění s mladicemi no a připusťme, že jednou, když byla společnost řádně rozjetá, po odchodu jedné stydlivky, co staršímu bráchovu nakonec nepodržela,  mu ho vyhonila, aby nemusel jít spát s tvrdým. Příště přidala své něžné rtíky a všechno získané umění v kuřbě. Ale nikdy spolu nesouložili, i když jejich zážitky by byly v televizi nejen s jednou hvězdičkou. Nyní, když se jí blížila třicítka, si našla Liborova tátu, jako někoho, kdo neměl v podstatě tušení o jejím dosavadním životě a bral ji jako mladou dámu, která se jen doposud nevdala.

Libor se během týdne několikrát sešel s Janou, vždy se trochu pomuchlovali a hlavně on si přišel k vyprázdnění semenných váčků. Janě se to líbilo taky, i když se nedalo říct, že by pokaždé dosáhla orgazmu. Ale příjemné to bylo. A na akci odpanění se těšila, i když trocha nejistoty až strachu tam byla taky. Přišla za čtrnáct dnů, zase v sobotu odpoledne, když Liborův táta spojoval vodovodní trubky kdesi v Rakousku. Těm dvěma starším pánům, o kterých tušila, že to budou oni, kdo ji uvede mezi ženy, začala slušně vykat, protože odhadovala, že hlavně ten starší, bude dvakrát tak starý, jako ona. Ale Andrea jí to hned rozmluvila a vysvětlila, že v intimní chvíli říkat – pane Vomáčko, mohl byste ho tam dát trochu hlouběji, by mohlo působit poněkud netradičně až směšně. 

Vlastní akce začala tak nějak nenápadně. Přátelské posezení, samozřejmě bez Libora, sklenička polosladkého vína, všichni oblečení, až měla výčitky svědomí, že své garderóbě nevěnovala víc pozornosti. Ale kdyby šla z domu nějak extra vyfešákovaná, mohlo by mámu zajímat, kam jde. Přece spát ke kamarádce, kde si dodělají kus projektu do školy. Po kratším rozhovoru se odebral do koupelny nejprve mladší starší brácha, pak starší starší brácha a nakonec Jana. Pánové se vrátili v zapůjčených županech, nudné jednobarevné froté, a Jana po osprchování taky. Její župan byl pěkný. Nějaké barevné kytičky, ale všude bílé krajky, jako lemování i jako aplikace. A k tomu prosvítala její bělostná pokožka, v rozparku její dlouhé štíhlé nohy, ve výstřihu pak buclatá ňadra. Ale bradavky byly schované. Chvíli přemýšlela, co s kalhotkami, přece jen tak přijít k pánům naostro, jí připadalo dost odvážné. On by se mohl župánek trochu poodhrnout, aby nevypadala jako nějaká prodejná. Ale zdravý rozum zvítězil. Odložit župan bude brnkačka, kalhotky by působily blbě a kdo ví, jestli by při jejich svlíkání zase nezakopla. Už z toho měla skoro mindrák.

V ložnici byly v posteli jen polštáře, vše ostatní odstraněno, ony snad prošívané deky nebudou potřeba. Starší brácha ji opatrně, položil na záda a jemně, aby ji nepolekal, vyzkoušel její ústa. Tady už byla za poslední dobu docela doma a tak nejprve jen pootevřela, po chvilce opětovala jeho rejdění jazykem. Kdyby bylo víc času, možná by se i dmula pýchou. Přece se jí věnuje dospělý chlap, jestli dobře pochopila, otec od rodiny. Ten už musí něco umět. Druhý ji zatím hladil dlaní po kundičce a pokoušel se jedním prstem zaklouznout dovnitř. Šlo to docela snadno a pokud byl prst jenom jeden, bylo jí to docela příjemné. 

Andrea zatím přinesla jejich rozpité skleničky, tu Janinu jí podala a nechala dopít. Pokud první lok byl takový rozpačitý, teď už byla dost rozjetá a z nějakého deci si nedělala problémy. Vždyť to první napití ani necítila. A Andrea jí hned dolila. „Tak na tvoji blanku,“ přiťukl hned starší brácha. A všichni vypili do dna, protože na takovou vzácnost se jinak nepije. Stejně jako na zdraví. Oba pánové už neměli župany a Jana po očku sledovala, jak jsou na tom s výbavou. Jednak moc nahatých chlapů v životě neviděla, tak se chtěla poučit, a druhak tušila, že ji s tím budou odpaňovat. Na to se jí zdály oba klacky dost veliké, no ale co, asi si nebude moct vybírat. A Libor na tom nebyl o nic hůř, spíš se jí zdálo, že jej měl o něco většího. Tak zaplať pánbů za ty tuhé klády jaké jsou, mohlo být hůř. 

I Jana už měla župan jen tak pro formu, celý rozvázaný a rozhalený, takže držel hlavně na rukou a ramenou. Vše ostatní bylo odhaleno. Starší brácha zatím opustil její ústa a začal ocucávat bradavky a nasávat hlouběji prsní dvorce. Bylo to velmi vzrušivé. Pro oba. Jí dělaly dobře jeho rty a jazyk, jemu ta skoro tuhá dívčí nádhera, kterou už starší holky nemají. Ňadra měknou obvykle rychle, zvlášť když se dost často střídavě tloustne, hubne a nevěnuje se jejich pravidelné údržbě dostatek pozornosti. Mladší brácha se věnoval její kundičce. Prstem, který už byl uvnitř, pohyboval do všech stran, ale opatrně, aby se nebála. A jazykem se věnoval jejímu poštěváčku. Po těle se jí rozlévaly příjemné pocity ze všech dobývaných míst a připusťme, že její vědomí bylo dost ovlivněno vypitým vínem. To jí vlévalo do žil náležitou odvahu a ubíralo ze starostí, co bude dál. Teď to bylo krásné a nějak se to určitě vyvine.

Na jeviště dění vstoupila výrazněji Andrea. Byl čas postoupit dál. Podle dohody ho chytila staršímu bráchovi, trochu pohonila, i když to nebylo třeba. Mladšího odstrčila z důležitých míst a nasadila do kundičky. Párkrát s ním projela žlábek až k poštěváčku a pozorovala, jak se Jana kroutí vzrušením. Pak ho nastavila k dírce a zbytek už byl na pánovi. Ten opatrně kousek zasunul a když zjistil, že je na správném místě, pořádně zabral. Nedá se říct, že by blánu protrhl na první pokus, spíš zůstal někde na půli cesty. Druhým rázem však byl až na dně. Janě se zkřivil obličej bolestí a přikryla si předloktím oči, aby lépe překonala palčivost pocitu. Ta naštěstí nepokračovala a jak muž zůstal nehybný, nepříjemné rychle ustupovalo. Ale stejně nic moc. 

Až po delší chvíli starší brácha začal s opatrnými pohyby dovnitř a ven. Snažila se to nějak přežít, dalo se to vydržet, i když k nějakému totálnímu blahu to mělo dost daleko. A že by ji měl v krátké chvíli zaplavit orgazmus, to byl nesmysl. Když opustil její útroby, docela si oddechla a jen pasívně sledovala několik proudů spermatu na břicho. Andrea ji mezi tím donutila postavit se na všechny čtyři a vyšpulit zadek. Začala ji něčím mazat a oproti očekávání se dost věnovala její zadní dírce. Prst dovnitř považovala Jana za něco skoro nepatřičného, ale už tak nějak byla ve vleku událostí a tak trpně držela. Druhý prst už byl docela dost a nakonec zasunuté příro mladšího bráchy ve svém stavu už ani nedokázala pochopit. Ale zase se to dalo vydržet a počáteční napětí rychle ustupovalo.  Proud něčeho teplého v konečníku ji překvapil, ale domyslela se, že se i druhý muž udělal. 

To ji tedy čekají pěkné věci, hodnotila první milování Jana. Jestli jí jako poctivé panně nebylo líp ! A to ji teprve začínala Andrea učit, jak ho vzít mužskému do pusy. I když jí to názorně předváděla, nějak se jí do toho nechtělo. Sice se snažila, ale  když jí ho starší brácha strčil kousek dál dovnitř, málem se poblinkala. Tak ji přestali trápit, ještě chvíli poseděli v družné rozpravě a pak se rozešli. Žádná bujará nekonečná noc se nekonala. Dokonce i Jana zavolala mámě a šla spát domů.

Pokračování bylo až ve středu. Mezi tím se sice s Liborem viděli, ale na bližší kontakt nebylo moc času. Jemu bylo hloupé se na něco moc vyptávat, ona se neměla moc s čím chlubit. Tedy kromě základního faktu, že ta protivná blanka už je v čudu. Andrea zase hrála klíčovou roli. Zahnala je do sprchy, statečně se vypravili spolu a už tam, při vzájemném umývání, se Libor odvážil vsunout dovnitř dva prsty. I sama Jana se divila, že to není nijak nepříjemné a že je zcela otevřeno. V posteli pak po krátké předehře došlo k nejlepšímu a zejména Libor si liboval, Jana se pořád ještě dost sledovala, co to bude dělat. Nedělalo to nic, tedy nic špatného nebo bolestivého. A po chvíli by se dalo říct, že se v podbřišku dostavily docela příjemné pocity. Andree bylo jasné, že to bude chtít, alespoň z počátku, trochu podpořit, protože mladá děvčata bývají spíš klitoridálně vzrušivá a pořádný vaginální orgazmus přichází s náležitým tréninkem o  něco později. Tak Libora navigovala a dokonce přesvědčila i Janu, že pokud jí to dělá dobře, klidně se může na poštěváčku dráždit sama, že to partnera může jen řádně povzbudit. Nechala ji postavit na všechny čtyři a když jí ho Libor zasunul odzadu, vlezla pod ni a začala jazykem dohánět na poštěváčku to, co nedokázal zajíždějící tuhý klacek ve vagíně.  Když pak viděla, že si Liborovi stahují varlata k výstřiku, chňapla mu po něm ústy a dokouřila to, co nemělo být v kundičce.

Nakonec ale celou akci vyhodnotila, že neměla být tak moc aktivní. On Libor nebyl zase tak špatný milenec a dva kousky těsně za sebou mu nedělaly problém. Takhle si užila Jana a ona nic. I když po desíti dnech odloučení se snažil příští večer docela fest i Liborův táta. Ale to už je zase jiná příhoda.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Záhadná žena

  22. 2. 2022jentaknekdo

S přítelkyní jsme měli hodně sexu. Byli jsme velmi otevření, pokud šlo o sexuální fantazie mezi námi, a ona přiznávala, že se jí líbí, když s ní mluvím sprostě a používám na ni v posteli sílu. Vyzkoušeli jsme spolu všechny možné polohy, místa a způsoby penetrace, hráli jsme nejrůznější hry, uplatňovali na sebe navzájem své fantazie, zkoumali jsme jeden druhého a otevírali se z hloubi duše. Hráli jsme...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Orál, Šukačky

Líbánky s cizincem

  23. 5. 2018jentaknekdo

Alice stála za manželem, s rukou na jeho zádech, když mluvil s recepční za pultem. Lidi se trousili kolem a jak míjeli právě sezdaný pár, zastavovali se u nich s gratulacemi. Alice trvala na tom, že celou noc zůstane oblečená do svatebních šatů. Tedy, celou noc až do teď. Neočekávala, že v těch bílých šatech zůstane dlouho potom, co se dostanou do svého pokoje. Její manžel se z jejího doteku vymanil,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Fajn ségra

  22. 8. 2009Neznámý autor

"Tak co brácho, jak dopadlo rande?" uhodila na mě ségra, jen jsem přišel domů. S odpovědí jsem se ani nenamáhal, zabručel jsem "dobrýýý" a zmizel ve svém pokoji. Co bych asi tak ségře říkal? Že jsem dostal tak akorát pusu na rozloučenou a jinak si zase nevrznul? Je mi osmnáct a jsem nadržený, kudy chodím. Kdybych si nevyhonil péro několikrát za den, tak mi snad prasknou koule. Ségře je o rok víc a...  celá povídka...
Kategorie: mix, Incest, Šukačky, Orál, Mix

Opět s Magdou

  20. 4. 2014Roman

Páteční večer, ten mám nejraději, pracovní týden za mnou a dva dny volna přede mnou, nicnedělání, prostě relax. První co udělám, že si napustím vanu a minimálně půl hodiny v ní ležím, dopouštím teplou. Prostě pohoda, občas si to vylepším skleničkou vína, která mi stojí na poličce, kterou jsem si pro tento účel připevnil u vany. Ale netrvá to dlouho, slyším, klíč ve dveřích a vzápětí jejich zavření....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Šukačky, Petting