Erotické povídky

Autor povídky:

hrisna-holcicka

Vloženo: 11. 4. 2020

Kategorie:

Vzrušená při masáži

Už delší pracuji od rána do večera a moje tělo mi to dává dost najevo. Bolest zad, nohou, ale i šíje je na denním pořádku. Jednou, když jsem měla po dlouhé době volný večer, přijela moje dlouholetá kamarádka na skleničku vína. Lehce jsme se opily a ona mi doporučila jednoho svého známého na masáž. Prý přijede rovnou za mnou domů a nemusím se o nic starat. Souhlasila jsem a vzala si od ní číslo.

Druhý den ráno jsem vstala pozdě, jelikož byl víkend. A hned jsem si vzpomněla na telefonní číslo maséra. Zavolala jsem tam a domluvila si termín. Hned zítra dopoledne. Celý den jsem strávila úklidem a připravováním sebe na masáž. Dlouhá sprcha, oholit všechna místečka, pedikúra, manikúra, no nechtěla jsem maséra nijak pohoršit.

V den D, asi před hodinou před jeho příjezdem, jsem začala být velice nervózní. Na posilněnou jsem si nalila skleničku vína. Tu jsem hned vypila a lila jsem si druhou. To je lepší, pomyslela jsem si.

Zazvonil zvonek a já šla otevřít dveře. Za dveřmi stál muž okolo dvaceti pěti let s tmavými delšími vlasy a lehkým strništěm. Měl na sobě bílé triko a jeho paže byli až ke krku celé potetované. Uplné černé džíny mu zvýrazňovaly jeho dlouhé štíhlé nohy.

Koukala jsem na něho jak na svatý obrázek a pak ho pustila dál. Všechno si zatím nachystat a mezitím jsme prohodili pár vět. Jmenoval se Mirek a bylo mu opravdu dvacetpět let. Byl to skoro můj vrstevník, za což jsem byla docela i ráda.

,,Poprosím vás jestli se svlékneš a lehneš si tady na lehátko. Já tě pak přikreju ručníkem a můžeme se do toho pustit." usmál se na mě a otočil se ke svojí tašce.

Svlékla jsem se do naha a položila se na lehátko, tak moc jsem se styděla. Pak jsem na těle ucítila ručník a Mirkovi ruce. Pustil relaxační hudbu a začal mi masírovat nohy. Od nohou postupoval směrem nahoru. Namasíroval mi i stehna a zadek.

Už jen to, že se mě dotýkal tak atraktivní muž, mě vzrušovalo. Když dokončil poslední část - záda, znovu mi začal masírovat stehna. Jemně mi je roztáhl a dělal tahy od kolen až nahoru skoro k mé vagíně. Párkrát se mi otřel o vnější pysky a pak jeho ruce přesunul na mé stehna a roztáhl je ještě víc.

Tohle mi už nepřišlo jako nornmální masáž, ale zvědavost a vzrušení co bude dál, mě nenechalo tuhle masáž ukončit. Jeho ruce se mě začli dotýkat na tom nejcitlivějím místě a já jsem slabě zavzdychala.

,,Pojď si lehnout na záda zlato." pronesl a sundal mi ručník ze zad. Poslušně jsem se otočila a s nervózním pohledem sledovala co bude dál. Znovu mi roztáhl nohy a začal mě prstit. Nejprve jedním prstem a pak přidával, až jsem v sobě měla tři. Vylezl a klekl si na lehátko a sklonil se mi do klína. Na klitorisu jsem ucítila jeho jazyk a v tu chvíli jsem se udělala.

,,Bože můj." bylo jediné na co jsem se zmohla. Vstala jsem z lehátka a začla mu rozepínat kalhoty. Vytáhla jsem jeho penis a hned ho začla kouřit. Hrubě me chytl za vlasy a strkal mi ho hlouběji až mi tekly slzy. Udělal se mi do pusy a poplácal mě po tváři.

,,Hodná holka." usmál se. Přešel k tašce a vytáhl z ní pouta. Ani nevím jak, ale připoutal mi ruce nad hlavou. Otočil mě na břicho do polohy pejska a hrubě do mě zajel. Jeho penis byl největší ze všech co jsem kdy měla, takže ze začátku to šlo ztuha. Ale jeho to nezastavilo a šukal mě tvrdě.

Několikrát mě plácnul po zadku nebo chytl za vlasy a já šílela z toho vzrušení a bolesti. Nakonec jeho prst zabloudil na můj análek a začal mi ho tam tlačit.

,,Do zadku ne!" vykřikla jsem a pokoušela se mu vymanit.

Jednou rukou mě chytl za vlasy a druhou drtil mojí bradavku a pronesl. ,,Ale zlato, buď hodná a drž nebo ti seřežu zadek tak, že si nesedneš."

V tu chvíli mi vyhrkly slzy do očí a cítila jsem se tak poníženě a zneužitě.

Narval mi do zadečku prst a šukal dál. Pak najednou přestal a odešel někam. Za chvilku se vrátil a na análek mi nakapal nějakou tekutinu. Začal mi prstit zadeček a pak mi tam nacpal kolík. U toho mi přejížděl po klitorisu, takže to pro mě bylo nakonec vzrušující.

,,Ale, takže se ti to nakonec líbí ty malá děvko." Zašeptal mi do ucha a plácl mě přes zadek.

Otočil si mě na záda a vniknul do mě svým velkým pérem. Začal tvrdě přirážet a já se cítila úplně plná. Natáhl se dozadu a v ruce držel vibrátor. Zapl ho a přiložil mi ho na klitoris.

Druhou rukou mi lehce zmáčkl krk a začal mě tvrdě šukat. Celu dobu se mi díval do očí a říkal mi sprostý věci. Hrozně mě to vzrušovalo a jemu se to očividně taky líbilo. Pomalu jsem se blížila k vrcholu a když pronesl: ,,Vyšukám z tebe duši, ty moje malá kurvičko." dostalo mě to na vrchol. Tak silný a bouřlivý orgasmus jsem nikdy nezažila. Pár vteřin po mně se udělal i on.

Nakonec mě odvázal, pomohl se mi očistit a balil se věci. Já mu zatím šla pro jeho peněžitou odměnu a že nebyla zrovna malá.

,,Nebylo to na tebe moc hrubý?" zeptal se mě, když jsem za ním přicházela.

,,Bylo to dokonalý." usmála jsem se.

Usmál se taky. Chytl mě pod krkem a políbil mě. ,,Tak zase příště." pronesl a odešel.

Znaveně jsem se položila do postele s úsměvem na tváři a těšila se na naše přístí setkání.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Večeře s policistou

  9. 12. 2012Neznámý autor

Jednoho dne se mi stala taková hrozně nepříjemná věc. Čekala jsem na autobus, pomalu se začínalo stmívat, a najednou se kolem prohnal nějaký výtržník, serval mi kabelku z ramene a než jsem se vzpamatovala, už mizel za rohem. Nepomohlo moje volání ani výhružky, za chvíli jsem ho už vůbec neviděla. Okamžitě jsem šla na policii a sepisoval se mnou hlášení takový hrozně pohledný policista, kterému bylo...  celá povídka...
Kategorie: šukač, Šukačky, Petting, Prstění, Mix

Sousedka - První návštěva

  30. 4. 2011Tom Hejduk

Shodil jsem bundu, uložil nákup, obul trepky a v pulovru, triku a kalhotách jsem udělal několik kroků ke dveřím sousedního bytu, a jakmile jsem se dotknul zvonku, dveře se rozevřely. Vypadalo to, jako by Simona čekala za dveřmi – stejně nedočkavá na mou návštěvu, jako já na to, co mi před nedávnem slibovala – totiž na pohled na ty její, jak ona pronesla – cecíky. Jakoby synchronně jsem já vešel k ní...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Prstění, Petting

Dělali to před kámošem

  14. 7. 2013Neznámý autor

Lucka a Tobiáš měli skvělý vztah. Seznámili je jejich společní kamarádi, takže se nemohlo stát, že by Lucce vadili otravní přátelé Tobiáše, a i naopak. Celá parta často vyrážela pod stan, na festivaly, na dovolené. O zábavu nikdy nebyla nouze. Ovšem po nějakém čase začal Tobiáš cítit, že mu chybí sex. Dost těžko by se sexuální hrátky provozovaly, když Tadeáš s Luckou byli neustále obklopeni přáteli,...  celá povídka...
Kategorie: Voyeur, Šukačky, Exhibicionisté, Prstění, Mix

Tři nimrodi

  21. 5. 2013Neznámý autor

Je mi sice už padesát, ale nikdy jsem netrpěla komplexem ze svého věku nebo ze svého těla. Vždycky jsem to brala tak, že život plyne a my se během něj měníme. Vychodila jsem učňák, pracovala jsem jako prodavačka, jako cukrářka, jako kuchařka v jídelně, pak taky chvíli jako listonoška, do toho jsem si odrodila tři děti a teď se mi podařilo získat znovu místo kuchařky v jednom rekreačním středisku. Na...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Grupáč, Prstění, Mix, Šukačky