Erotické povídky

Autor povídky:

Myszak

Vloženo: 26. 1. 2018

Kategorie:

Další povídky od Myszak:

Večerní sportování

Je to už pár měsíců od nejsilnějšího zážitku mého života. Šedý večer se mi tehdy změnil v černou noční můru, když mě doma hrubě znásilnil můj vlastní manžel. Po celou dobu, kdy mě prznil v kuchyni a v obýváku, kdy mi roztahoval všechny tělesné otvůrky vším, co měl po ruce, a nakonec mě spoutanou znásilnil, po celou tuhle dobu jsem netušila, že se na mě vyžívá můj vlastní muž... A z té hrůzy a děsu byl nakonec nejlepší sex mého života.

Ale ... je to už pár měsíců. Postupně se všechno vracelo do starých kolejí, chuť na sex se vytrácela, až to nakonec bylo mezi námi ještě horší, než před tím večerem. Dokonce jsem už několikrát dala přednost samoobsluzue - bylo to snažší a rychlejší, než se pokusit do akce přimět toho troubu, co mě zase tak zanedbával.

Jednou k večeru jsem si takhle "užívala" sama se sebou, malý kolíček v zadečku, prsty jsem si vymetala lasturku, k inspiraci jsem si na telefonu pouštěla videa s grupáčem a po dlouhém snažení jsem se konečně upoceně udělala. Ale trvalo to, bylo to slabý a nijaký, takže jsem moc uspokojení necítila, dokonce mě to spíš naštvalo, a tak jsem se rozhodla unavit se jinak. Přebytečná kila jsem se pokoušela občas shodit na inline bruslích, za vesnicí nám do vedlejšího městečka vede cyklostezka, na které se občas pokouším sportovně realizovat a zhubnout. A ve vhodný čas tam skoro nikoho nepotkám a nemusím se před nikým stydět za špeky na bocích a na zadku. Jak jsem byla nafučená z toho mizernýho orgasmu, vyrazila jsem na brusle, ani jsem si nevzala telefon a pití.

Dorazila jsem za vesnici, nazula brusle a vyrazila přes pole. Ani jsem se ještě nestačila zadýchat, když se mi strašně začalo chtít čurat. A zrovna v tu chvíli mě z protisměru míjeli dva kluci, taky na bruslích. No kluci, tak třicet jim mohlo být, spíš o trochu míň, ale pro mě v mojem věku už bohužel kluci. Koukali po mě a když mě v plné rychlost minuli, začali si něco hlasitě vykládat a chechat se. Koukla jsem přes rameno a úplně jsem zrudla - zpomalili a koukali za mnou - to se určitě smějou mojí macatý zadnici! Tak jsem trošku přidala, aby vzdálenost mezi námi rychle narostla. Za další zatáčkou už jsem čurání nemohla oddalovat a opatrně jsem na bruslích dopajdala do křoví, stáhla legíny a kalhotky a s úlevou přičapla. Nestačila jsem ani dokončit potřeba a ze směru, kterým jsem přijela, jsem zaslechla svištění bruslí. Ještě mě tu někdo uvidí s odhalenou prdelí! Tady je to dneska jak na václaváku, kde se tu ti všichni lidi berou? Přidřepla jsem ještě víc a doufala, že mě z cesty není vidět. Zvuk bruslí rychle slábnul a po minutce jsem už se zase sunula na cestu a vyrazila dál.

Cesta po chvíli přešla do lehounkého stoupání, já sklonila hlavu a začala funit a potit se. Fujtajbl, ale špeky půjdou dolů! Soustředila jsem se, abych to zatracený stoupání vyjela a odpočinula si na druhé straně kopečku, kde cesta pomaloučku klesala až k fotbalovému hřišti na kraji městečka. Myslila jsem jenom na to, abych to dala, a tak jsem nakonec úplně vypískla zděšením, když jsem si na poslední chvíli všimnula, že přede mnou na cestě někdo stojí a plnou rychlostí jsem do něj vrazila.

Kupodivu to ustál, chytil mě do náruče a začal se chechtat. Byl to jeden z těch kluků, co mě míjeli cestou!

"Ale pozor, mladá paní, ať se nám nepotlučete! To by byla škoda!" Šklebil se na mě. Až po pár vteřinách mě došlo, že mě nepouští, pořád mě drží v náručí. Co drží, rukama mi šátral na zadek! Okamžitě jsem zareagovala, vlepila mu facku a odstrčila se od něj. A hned jsem šla k zemi, neudržela jsem rovnováhu.

Na rozdíl od něj. Stál nade mnou, smále se a natahoval ke mě ruce.

"Říkám vám pozor, ať si neco neuděláte. Pojďte, pomůžu vám."

Nejdřív jsem ho chtěla odmítnout, ale válela jsem se tam jak žába a tak jsem nakonec sáhla po nabízené ruce. Lehounce mě vytáhnul na nohy, musím mít chlapec pořádnou sílu. Ovšem druhou rukou mě okamžitě začal plácat po zadku.

"Jste celá špinavá, počkejte, já vás očistím."

To tak, čuňáku! Prásk, a už držel druhou facku. Tentokrát jsem do toho vložila asi víc síly, protože už se nesmál. Oči mu naopak potemněly a hlas mu zhrubl.

"Co si o sobě myslíš, ty čubko? Já se tady s tebou seru, a ty neprojevíš ani trochu vděku?"

"Nechte mě, nešahejte na mě, prase!"

Okamžitě jsem se otočila a v rámci svých bruslařských dovedností jsem plnou rychlostí vyrazila zpátky z kopce. Za sebou jsem slyšela ještě pár nadávek, ale ty se rychle změnily v smích.

"Však ty ještě uvidíš, mrcho", ozvalo se za mnou.

Ještě víc jsem přidala, v očích děs z toho, jesli mě chytí, a z toho, že si taky možná namelu, protože takhle rychle jsem na bruslích ještě nejela. Ale nakonec jsem sjela pod kopec a na rovince trochu zpomalila. Nasbírala jsem odvahu a kouknula přes rameno. Jel za mnou, ale byl docela daleko. To je divný, jestli to byl on, kdo mě minul při čurání, tak určitě dovede jet mnohem rychleji. Co to na mě zkouší, to nechápu …

Prásk!!! S něčím jsem se srazila, jak jsem čuměla dozadu... A už jsem ležela na zemi a před očima se mi tmělo.

"Ale copak, kam ten spěch, děvko?" Nade mnou se tyčil stín, který promluvil neznámým chrčivým hlasem, přes ty hvězdičky před očima jsem pořádně neviděla. Zato vyděšená už jsem teď byla parádně - do prdele, co se to sakra děje?

Než jsem se nadechnula, ta postava nade mnou mě popadla a hrubě zvedla na nohy, sotva jsem se na nich udržela. Najednou se vedle nás ozval známý hlas.

"Výborná práce. Kde si ji podáme?"

Ten kluk, co mě honil, byl tu. A mě v tu chvíli došlo, že ten druhý je teda ten jeho kamarád.

"Tady kousek po cestě k remízku, tam bude větší klid. Aby ses nám nekroutila, trochu si tě znehybníme, co říkáš, ty malá kurvičko?"

Zkroutili mi ruce za záda a něčím mi je začali svazovat.

"Nechte mě, budu kričet!" Trochu jsem se vzpamatovala a začala nabírat sílu. I když většinou moc lidí nepotkávám, když budu pořádně ječet, někdo mě musí slyšet. Do vesnice moc daleko přece není.

"Fakt? Tobě se chce křičet? To ti teda zatrhneme, štětko blbá!"

Ten první se mnou smýknul na zem, padla jsem na záda, praštila se trochu do hlavy a málem jsem si vykloubila ruce zpoutané za zády. Než jsem popadla dech, dvoje ruce mě chytly za gumu legín v pase a neurvale mi je začali svlíkat. Slyšela jsem, jak to ruplo, látka evidentně nevydržela přetahování přes brusle na nohách.

"No né, růžová, to se v tvým věku ještě nosí?" zaznělo posměšně a už mi stahovali moje růžové bavlněné kalhotky.

"Pomóóó... hmphhhh..." Než jsem se stačila nadechnout a pořádně zaječet, narvali mi kalhotky skoro až do krku, a od té chvíli jsem se nezmohla na nic jiného, než na polohlasné kvílení tlumené propocenou bavlnou.

Bylo mi jasné, že mě nečeká nic dobrého, jeden mě zase zvedal a druhý povídá:

"Přidrž jí, shodím brusle a ponesu jí."

Za pár vteřin si mě opravdu ted s chraplavým hlasem přehodil přes rameno, plesknul mě přes vyšpulený zadek a trochu nejistým krokem se mnou vykročil na boční cestu k remízku.

Rameno toho chlapa mě strašně tlačilo, vykroucené ruce mě bolely v ramenou, točila se mi hlava a krev se mi hrnula do hlavy a do ... To není možný, úplně jsem cítila, jak vlhnu mezi nohama! Já jsem úplně nemožná, přece mě nemůže vzrušovat, že se mě dva prasáci chystají znásilnit!?

Ale mohlo, když mě ten čahoun po pár set metrech s funěním složil do trávy, měla jsem kundičku zcela zřetelně mokrou.

"Rozvaž jí ruce, mám bezva nápad. Vidíš ty balíky slámy?"

"Jasný, to půjde!" zachechtal se chraploun.

V několika minutách rozebrali ze stohu pár hranatých balíků slámy, které tam nedávno složil můj muž, když sklidil pole u remízku. Dva balíky složili mezi zakrslé stromky a mě přehodili jako třetí balík přes ně, zadek se mi tyčil do výšky a i když sláma škrábala jako čert, já se tak trochu těšila i bála, co se bude dít dál.

Ten mladší, co mě předhonil, když jsem čurala, si vytahoval tkaničky z bruslařských bot.

"Mám v plánu ti trochu natrhnout tu tvojí nevymáchanou kundu, tak si tě trochu přivážeme, ať se přitom moc neškubeš, čubko!"

Za chvilku jsem už se na další dění netěšila vůbec. Tkaničky se mi zařezávaly do zápěstí a nad kotníky, ruce i nohy mi roztáhli tak, až mě zapraštělo v kloubech, a hrubá sláma se mi zaryla do břicha a stehen, že mi až mi vyhrkly slzy.

"Nemáš kudlu?" zeptal se chraplák. V tu chvili se mi strachy zatmělo před očima - do prdele, co chtějí dělat?

"Nemám, seš blbej, co bych asi na bruslích dělal s kudlou, kurva?"

"No podívej tamhle. Co ty na to?"

Pokusila jsem natočit hlavu, abych viděla, co za mnou dělají, ale neměla jsem šanci. Co to jenom...

"Dobrý. Ale to urvem klidně růčo, kudlu nepotřebujem."

Chvíli se ozývalo šustění větví a nadávání a najednou...

Plesk! Na zadek mi dopadlo něco, co jenom zasvištělo a já myslela, že se mi prdel rozkočí na další dvě půlky! Tlumeně jsem ječela do roubíku, protože tohle bolelo, jak kdyby mi zadek podpálili.

"Vidíš, líbí se jí to. Tak přitvrdíme."

Svištivé zvuky se opakovaly s nesmlouvavou pravidelností, s každým štiplavým dopadem se bolest stupňovala a mimo tlumeného jekotu se mi i zalily oči slzami. Došlo mi, že si natrhali pruty z vrb, co tu rostou u strouhy, a s těmi jsem teď dostávala nakládačku.

"Počkej. Počkej!"

Bití ustalo.

"No to mě podrž, koukni! Ta svině je celá mokrá! Tobě se to takhle líbí, viď, ty vesnická kurvo? Tak když už jsi si dala tu práci a tak pěkně ses připravila, nenechám tě čekat, neboj."

Ucítila jsem mezi nohama pohyb, něco mě zatlačilo na dírce a najednou mlask - a byl ve mě. Tvrdý, tlustý, velký klacek. A okamžitě začal přirážet. Kývala jsem se v rytmu jeho surových pohybů, sláma mi dřela jemnou kůže na podbřišku, ruce i nohy mě bolely tak, jak mi s nimi při tvrdých přírazech škubal proti stromkům, ke kterým jsem byla přivázaná. Ozývalo se jeho funění, v píče mi každou chvíli mlasklo a před očima se mi po pár minutách začínalo stmívat. Já se udělám, udělám, udělám, jak dlouho ne!

Tělo se mi začal napínat blížícím se vyvrcholením, ale on se najednou s táhlým "uffff" stáhnul. Slyšela jsem mlaskavé zvuky a po pár vteřinách na zadku cítila teplo.

"Nebudu riskovat. A takhle jí to sluší víc, ne?" zachechtal se. A plesknul mě po zadku a přitom mi po něm rozmazal tu svojí štávu...

"Ale jo, docela jo.", přizvukoval druhý. "Ale ještě tu na rozcvičku zbývá jiná dírka, pusť mě!"

Ten druhý mi začal neurvale roztahovat půlky a najednou mi mezi nimi stékalo něco teplého.

"Trošku to namažeme a stará mašina pojede jako nová, uvidíš!"

Prsty mi začaly jezdit okolo zadní dírky a najednou jsem v ní cítila hrozný tlak a skoro i bolest. Tlak se stupňoval a já se nutila uvolnit se, abych se bránila narůstající bolesti v zadečku. Povedlo se mi to, protože jeho ocas mi najednou zmizel v prdelce a já cítila, jak mi vevnitř všechno roztahuje do nezvyklých směrů.

"Ty vole, to je něco, ta je těsná jak kleště!", zachechtal se ten hajzl, a začal ve mě jezdit. Nejřív pomalu a jenom kousek, bylo to natěsno a já měla pocit, že mu uštípnu ptáka, ale trochu jsem se zklidnila a začalo se mi to (sakra!) zatracené líbit. Takže jsem se úplně uvolnila, přestala ho svírat a pohyby nabraly na intenzitě. Po chvíli přirážel už tak tvrdě a rychle, jakoby pýgloval moji promáčenou jeskyňku a ne nebohý zadeček.

Periodický tlak, který mi vyrážel dech, rozedíral břicho o slámu a trhal mi ruce za ramen, ten magický rytmus mě nakonec úplně pohltil a já cítila, že se blíží vyvrcholení. Před očima se mi znova zatmělo a já do kalhotek v puse slintala a kňučela "Ještě, přitlač, přitlač!"

Jakoby rozuměl mojemu huhlání, přirážel jako čert. Můj zadek, který byl v jednom ohni od toho jeho ocasu, jakoby najednou rupnul s příchodem orgasmu, který bych ve své situaci nečekala a za jehož intenzitu jsem se později styděla. Vyjekla jsem naposled a orgasmické křeče vystřídala naprostá ochablost celého těla. Byla jsem hotová, jako už dlouho ne!

Za mnou se po chvíli ozvalo slabé zasténání a pohyby přestaly. Jeho pták mi vyklouznul z řiťky a já cítila, jak mi z ní něco vytéká.

"Ty vole, to bylo něco, ta má prcku, to sem neviděl."

"Ser na to, padáme. Ještě nás tu někdo uvidí!"

"Ty vole, tkaničky, počkej!"

Jako z dálky jsem vnímala, že mi rozvají tkaničky zaříznuté do masa a pak už si pamatuju jenom na spěšně se vzdalující kroky.

Ještě dlouho jsem ležela rozcapená přes balíky slámy a vzpamatovávala se z toho, co právě skončilo. Domů jsem se dobelhala až za šera a sotva jsem se osprchovala, zalehla jsem do postele a s bolavým zadkem tvrdě usnula.

Takové bruslení jsem teda nečekala! :-)

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Paní lektorka

  11. 12. 2019Leszek

Udělala na mě ohromný dojem hned v prvním okamžiku, kdy jsem ji uviděl. Žaneta. Paní Žaneta. Dáma v pravém slova smyslu. Na svých čtyřicet si držela stále skvělou postavu a ladné tvary jejího těla ukryté pod různými kostýmky mě nenechávaly na pochybách, že její formu by jí záviděla leckterá dvacítka. Na fakultě, kde jsem studoval, byla lektorkou latiny. To platilo ještě donedávna. Dnes však je mojí...  celá povídka...
Kategorie: Anál, BDSM, Bondage, Erotické pomůcky, Extrémy, Femdom, Fetish, Mix, Otroci, Spanking, Učitelky, Zralé ženy

Znásilněná panna

  10. 3. 2013Bibi

Chodila jsem do osmé třídy, když k nám přišla v pololetí nová spolužačka. Jmenovala se Lucie a byla o rok starší než my, protože ze zdravotních důvodů opakovala. Lucii jsem znala podle vidění, protože tu u babičky trávívala každé prázdniny. Byla však moc hezká a nikdy si mě , tuctové holky nevšímala, většinou se scházela s klukama, kteří po ní šíleli. A najednou seděla vedle mne a ptala se, zda mám...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Mix, Šukačky, První sex

V poutech

  18. 9. 2009Neznámý autor

Když se Diana opravdu rozparádí je k nezastavení. Jsem rád, že se mi daří ji rozpálit. Vždy má pak nepřítomný pohled a mění se v lačnou sexuchtivou saň, která dostane, co si umane. Její nápady a vášeň zase naopak vzrušují neskutečným způsobem mě.
Měl jsem narozeniny. Diana už mě týden napínala, že pro mě má speciální dárek. Vždy když mi to připomínala, blýsklo jí vzrušením v očích. Dovedl jsem si představit,...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Erotické pomůcky, Grupáč, Lesbičky, Šukačky, Orál, Anál, Prstění

Stanování se Standou

  2. 3. 2006Mcf

Leželi vedle sebe již několikátou noc a přitom se vždy jen objímali. Markéta si už začínala myslet, ze Standu nikdy nedostane. Hrozně moc po něm toužila už několik měsíců a teď, když celá parta stanovala a na ní zbyl stan se Standou, si myslela, že se konečně dočká toho očekávaného milování. Byla to poslední noc na dovolené a ona to vážně moc chtěla, ale nedávala to najevo. Ani se Standou neflirtovala....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Anál, Prstění, Teen