Erotické povídky

Autor povídky:

Myszak

Kategorie:

Další povídky od Myszak:

Vloženo: 5. 1. 2017

Večerní relax

Se čtyřicítkou na krku, se dvěma dětmi a starostmi o celý dům i rodinu už sex není tak významnou součástí mého života, jak to mu bývalo před lety. Nejen, že se “dvakrát, třikrát do týdne” potichoučku změnilo na “jednou, dvakrát za měsíc”, ale ani tohle číslo už dneska moc neodpovídá realitě. Není prostě už tolik příležitostí, času, ale přiznejme si to otevřeně, hlavně ani chuti.

S manželem nám to sice v posteli celkem klape, ale víceméně stále stejně nám to takhle už klape nějakých patnáct let, a pořád stejné menu se prostě někdy přejí každému, no ne?

Prostě a jednoduše, nějak se mi to v životě poskládalo tak, že jako spousta jiných ženských prožívám ty nejzajímavější a nejvíc vzrušující věci jen v představách a snech. Udělat si to sama a přitom si představovat něco, … něco jiného, co znám vlastně jenom z knížek, z internetu, nebo z porna… Ale taky je to přece jenom dost smutný, abych si musela takhle sama vypomáhat vedle chlapa, kterýho mám pořád ráda a který má, pokud dovedu posoudit, stále rád mě… Ale když ten trouba by se chtěl asi nechat za ruku vodit i v sexu, v podstatě se nikdy nedovtípí, co bych chtěla. Odbude si předehru, zapíchá si, často mě přivede k orgasmu, ale skoro nikdy to není úplně ono. A já jsem dost stydlivá na to, abych mu vyprávěla podrobně o tom, co mě vzrušuje, co bych chtěla, aby mi dělal, jak se mi sice líbí to naše něžňoučké milování, ale občas by to přece jenom chtělo přitlačit. Hodně přitlačit! Ale říct si o to jemu do očí, to fakt nedovedu.

Ani na porno se s ním společně koukat nedokážu, prostě se stydím. Zrovna o tohle asi hodně stojí, několikrát o tom začal a jednou jsme se na jedno video i zkusili koukat společně, ale mě to prostě přišlo tak nějak nepatřičný a tak jsem to utnula. I když se mi to video jinak líbilo, dva maníci klátili najednou jedinou slečinku, mít ptáka najednou v puse i v pičce, to je krásná představa. Ale moje představa a ten můj mi do ní nějak nezapadá.

Jindy, když jsem fakt měla hroznou, ale hroznou chuť na aspoň trochu pikantnější sex, jsem ze sebe aspoň něco dokázala vypravit. Že by jako bylo fajn, kdyby mě jen tak lehce spoutat, a pořádně pomilovat. Tohle jsem říkala, a myslela přitom na to, že by mě sakra měl tady a hned přivázat ke křeslu, ohnout mě přes opěradlo a vojet mě tak, až by to pleskalo! A jak to dopadlo - obratem mě svázal ruce poutama, který měl připravený. Připravený! On všechno pořád plánuje, ale copak jde plánovat sex? To je přece spontánní věc, kterou každý pitomý plánování zkazí!

Tohle všechno a spousta dalšího se mi dnes večer honí hlavou. Celý den v jednom kole, v práci, pak doma, nachystala jsem děti na zítra, do školy, vyžehlila a uklidila, a v devět večer si sedám snad poprvé za celý den na zadek a mám prvních pár minut klid na svoje myšlenky… Manžel mi sice večer pomáhal, hlavně s dětmi, to se zase musí nechat, ale za to se celý večer nějak potutelně tvářil a uculoval a mě bylo hned jasný, čím to skončí. A taky že jo, jen co děti zapadly do svých pokojů, přitočí se ke mě zezadu, zrovna když si zalívám kafe, chytí mě za boky a takovým tím svým protivným tónem se ptá, jestli jako půjdu spát. No jasně, ty chceš sex, jenže já nemám fakt sílu a ani náladu ti dneska podržet. A vůbec mě neláká myšlenka, že bych měla ještě hodinu nebo dvě čekat, až bude jistota, že děti opravdu spí, a pak se podle vzoru “sprcha-gauč-misionář” kvalitně manželsky pomilovat! Takže popravdě říkám, že jsem utahaná a že jdu spát. Přesně podle očekávání se otáčí a jde spát nahoru do ložnice. Sice nic neřekl, ale je na něm vidět, že je pěkně nasranej. No a co, já s tím fakt nic nenadělám! A ani nechci, mě taky nikdo dneska neplní každý blbý přání!

Situace, která tímto nastala, ale nahrává poklidnému večeru o samotě, tak toho využiju! Před spaním trochu zarelaxuju ve vaně, a bude mi líp! Dávám jedno cigárko, pak se osprchuju (nepolezu přece do vody špinavá a upocená), vanu pak rychle opláchnu a napouštím horkou vodu. V hlavě se mi pořád dokola honí ten dnešní den, stejný a monotóní jako řada dnů předtím. Sakra, snad mě horká voda a voňavé bublinky přivedou na jiný myšlenky!

Chci si zapálit svíčku, a při tiché hudbě a v poklidném šeru si užít tu nádheru ve vaně, na kterou semoc často nedostane. A samozřejmě jako naschvál, v koupelně zbyl jen ohořelý zbyteček vonné svíčky z Ikea. V ložnici mám zásobu nových, ale tam teď opravdu nejdu, fakt nepotřebuju, aby se mi nabízel, že mi přijde “umýt záda”. Do půl hodiny jsem stejně z vany venku, takže tenhle svíčkový vajgl bude úplně stačit.

V koupelně zhasínám a v blikajícím světle přináším rádio z kuchyně. Do ucha si tiše pouštím Stinga a skoro až po vlasy se nořím do téměř kouřící vody. Ta slast! Mít tak větší vanu, kde bych se mohla rozvalit úplně, a ke štěstí by mi teď nescházelo snad vůbec nic. Pořádně si protahuju záda, až to ve mě křupne a já se uvolňuje ještě víc. Nádhera! I ve slabounkém světle svíčky si na bílé kůži podbřišku všímám stínu svého neholeného bobříka. Jo, ještě před pár lety jsem ten porost krotila žiletkou a pysky jsem si holila úplně dohladka. Ještě dneska si pamatuju na ty rozzářené oči mého budoucího manžela, když mi poprvé zajel rukou mezi nohy, a narazil jen na hlaďoučkou a citlivou kůži. Jo, to byla hodně vzrušující chvíle, a co teprve to, co následovalo potom!

Při téhle vzpomínce si samovolně prohrabuju kudrlinky tam dole, a než se naděju, prst mi sám od sebe jezdí ve štěrbince nahoru a dolů. Strašně jsem se vzrušila, ani nedovedu říct pořádně čím, jestli tou vzpomínkou, nebo touhou něčím přebít depresivní den, ale už to jede! V horké vodě moje pysky i poštěváček rychle a citlivě reagujou na moje prsty a moje vzrušení pomalu, ale jistě nabývá na intenzitě. Ano, to je ono, malé kroužky dvěma prsty okolo klitorisu, to je ono, to je ono! Ještě mít něco pořádného tam uvnitř, nic ale po ruce nemám, tak musí stačit prst! Nohy mám roztažené, co mi jen vana dovoluje, a obě ruce mi v klíně tančí neposedný tanec, který mě pomalu, ale soustavně posunuje k orgasmu, který jsem rozhodně ještě před pár minutami dneska neplánovala a vlastně ani nechtěla.

Ještě něco by to chtělo, něčím přitlačit, něco přidat, ale co? Nakonec vytahuju prst z jeskyňky a rychle, ale opatrně ho zasunuju do té druhé dírky. I ten řitní otvůrek mám teď docela naběhlý od vzrušení a působení teplé vody, a kroužící špička prstu v zadečku je přesně to, co mě na cestě k pořádnému vrcholu posune o pořádný kus výš! Jak tohle dokáže úžasně fungovat, dráždění v prdelce!

Na to ostatně po dlouhých letech přišel i ten můj, jak pěkně to u mě funguje i v zadní dírce. Netušila jsem to vlastně ani já sama. V minulosti jsem měla s análem ne úplně pěknou zkušenost a jedna z věcí, kterou jsem před lety svému budoucímu muži rovnou zapověděla, bylo jakékoliv píchání a zastrkování čehokoliv tam dozadu. Co ale čert nechtěl, nějak se to ve mně časem rozleželo a zjistila jsem, že i tenhle otvor mi přináší slast a vzrušení, a když na to náhodou přišel jednou i můj muž, byl z toho pořádný orgasmus. Manželovi se anál strašně líbí. Píchat do zadečku mě teda nedokáže, protože mám dírku hodně těsnou a on se prostě dovnitř nedostane, i když nemá žádný extra velký klacek. Ale má zase strašně šikovný prsty a navíc hned jak zjistil, že si smí hrát i s druhou dírkou, pořídil takový fajn kolíček, se kterým jsme užili spoustu legrace. Můj zadek ho naprosto fascinuje, to je mi jasné už našeho prvního sexu. I když mě tedy přijde odpudivě velký. Jemu přesně naopak zcela vyhovuje a od chvíle, kdy jsem mu dovolila kromě vnější masáže mých půlek i masáž vnitřní, jsem velkou část našich postelových hrátek trávila v poloze na břiše, zatímco mi on zpracovávál vyšpulenou zadnici i análek. Inu proč ne, však mě se to taky sakramentsky líbí!

Tyhle vzpomínky ve mě spolu s prsty roztahujícími prdelku a masírujícími naběhlý poštěvák startují prudkou vlnu tepla dole v břiše a já zatínám ze všech sil rty, aby moje skučení provázející orgasmus nikdo v domě nezaslechnul. Od ostatních v domě mě dělily sice nejmíň troje zavřené dveře, ale nechci riskovat zvědavou návštěvu svých potomků.

Naposledy to lehce zašplouchalo, když jsem se nedokázala ubránit poslednímu slastnému záškubu těla a já prudce vydechuju a vracím se na dno vany. Tak tohle byl relax se vším všudy, dneska určitě usnu i bez televize jako dudek…

"… Whoa, I’m an alien

I’m a legal alien

I’m an Englishman in New York …"

Najednou se s trhnutím probouzím, až to zase šplouchne. Sakra, já v tý vaně usnula! Voda je pořád docela teplá, tak to jsem nemohla spát dlouho. Jsem po prudkém probuzení jak omámená, něco se mi tu zdá být špatně, ale nedokážu přijít na to, co to je, ani se narychlo zorientovat ve tmě. No jo, ve tmě - jak to, že tu je tma jako v pytli? Ta zatracená svíčka už vyhasla, to jsem to zadřevila na pěkně dlouho, zdá se. Ale ještě něco je jinak, co ale? Hudba, nehraje hudba, a naopak zdálky slyším slabounké přerušované pískání. To je záložní zdroj od počítače! Vždycky takhle protivně piští, když vypadne proud a upozorňuje tak na to, že se počítač napájí z baterie, která se za chvíli vybije.

Takže vypadnul proud, sakra, to mi ještě scházelo. Lehce šmátrám po okolí, není tu úplná tma, ale stejně spíš jenom po paměti lezu z vany a hledám župan. Venku je pořádná kosa a já se budu před barákem hrabat v pojistkách, brrr. V kterým šupleti v kuchyni máme schovanou tu baterku?

Ve chvíli, kdy doklopýtám do kuchyně, se mi najednou vrací svírání v břiše a ten divný pocit, že je něco špatně. Ale tentokrát je to o hodně silnější, aniž bych tušila proč. Než se stačím zamyslet, co je tu jinak, nebo se jenom pokusit v tom tmavém šeru rozhlédnout po kuchyni, tak je to tu - někdo mi hrubě ucpává pusu dlaní a druhou rukou mě zezadu objímá a hrubě mi tiskne obě ruce k tělu!! Do ucha mi chrčí podivně sípavý hlas:

“Budeš rozumná a nebudeš dělat kravál, viď, děvenko? Mohlo by se ti to šeredně vymstít!”

Proboha, kdo to je, co se děje, co chce? Leknutím a strachem se mi úplně podlamují kolena.

“Mluvit budu já, není tu ostatně nikdo, kdo by chtěl poslouchat tvoje kecy. Nikomu se nic nestane, děti i manžílek v klidu spinkají a ty budeš brzo v pořádku hajat taky, pokud se se mnou nehodláš prát a dělat problémy. Co říkáš?”

Co mám asi říkat, sotva dýchám, ta jeho pracka mi moc dechu nedopřává!

“Já tě teď nechám vyjádřit se k mému návrhu, ale ty nebudeš křičet ani zkoušet nějaký kraviny, jinak si to fajkt odsereš. Jasný? Takže - zašpásujem a pak se v klidu a potichu rozejdeme, souhlasíš - ano nebo ne?”

Ruka na puse pomalu povoluje, ale ta druhá okolo těla mi drtí prsa a zbavuje mě dechu. Hergot, co mám dělat? Co mám teď jenom dělat? Ve vteřině se rozhoduju, že se bránit nebudu. Než bych se stačila pořádně ozvat, tak mě určitě něčím praští po hlavě, nebo mi provede něco horšího.

“A … ano”

“Ano co - jako že mi bez řečí dáš, ty špinavá děvko?”

Děvko? Kurva, co si to…

“…. ano”

“Fajn, tak v tom máme jasno, to se nám oběma ulevilo, viď?”

Kdo to sakra je, kde se tu vzal, jak ví o dětech a manželovi? Co mi chce provést a přežiju to všechno ve zdraví? Hlava se mi plaší nad tou spoustou otázek, na které odpověď ale asi hned tak nedostanu. A vlastně je ani nepotřebuju, hlavně ať to celý brzo skončí. Co mi chce provést? Co mi chce jenom provést?

“Hezkej župánek, ale nebudeš ho potřebovat”, sípe mi dál do ucha. Drsně mě zezadu přitahuje k sobě, jeho ruce zašmátrají kolem mého pasu, nahmátnou pásek od županu a bleskově rozvazují uzel, který jsem si župan narychlo zajistila, než jsem vyšla z koupelny.

Pocítím lehké škubnutí za látku, jak vytrhnul pásek z oček županu a najednou mám pásek zaříznutý mezi rty v puse. Utahuje ho jako roubík a při zavazování mi skřípne vzadu vlasy. Strašně to zabolí a já lehce vykviknu.

“Vidíš, právě proto ti musíme zacpat hubu. Ne všechno se ti asi bude líbit a já nechci poslouchat tvoje kňučení celej večer.”

Celej večer?!?

Prudce strhává župan tahem za obě ramena a já tu najednou stojím nahá, s ucpanou pusou a za mnou funí neznámej úchyl. Beze slova mě znovu přitahuje k sobě, jedna ruka mi drtí prso a druhá se narve do klína. Instinktivně tisknu stehna k sobě, ale stejně se mi tam nacpe. Přitom to zatahá to za chlupy tak ostře, že zase vykviknu.

“Ale copak? Ta tvoje pička si přece dneska večer už jednou užila, to si to nechce zopakovat se mnou?”

Cože? Jak to ví? To mě sledoval v koupelně? V mým vlastním domě? Jak je tohle jenom možný???

Cítím se najednou úplně zoufale, bezradně a zranitelně. Jakoby to vycítíl, trochu ustupuje, ruce mi přitom ale kroutí za záda a nejednou cvak, cvak - pouta! Kopne mě do vnitřního kotníku, nejdřív do levýho, pak do pravýho, a mě nezbyde, než se poslušně rozkročit. Drží mě za předloktí a trochu mi kroutí ruku, takže radši ani nemyslím na to, že bych se zkusila pohnout, a jeho druhá ruka mi najednou přistane mezi půlkama a drsně zajede nahoru a dolů, od řitky až po mušli. I tohle trochu bolí, ale k mému zděšení mi kromě slabé bolesti mezi nohama proběhne i lehce elektrizující pocit. Do prdele, to mě jako tělo zradí a bude se mu tahle hrůza líbit?

Vyškubává ruku z mýho rozkroku a najednou plesk, na pravou půlku mlaská pořádná rána. Zase potichoučku zakňučím, ale pásek, který mě škrábe v puse, úspěšně tlumí moje bolestivé projevy. Ještě jedna silnější rána na stejné místo, a najednou mě jeho ruka neurvale tlačí mezi lopatky. Druhá ruka mi kroutí předloktí spoutaná za zády směrem nahoru a já se bleskově předkláním, abych předešla bolesti v páčených kloubech. Slyším spokojené odfrknutí, tlak na lopatkách mizí, ale o několik okamžiků později cítím zase neurvalou ruku mezi nohama. Projede mi drsně štěrbinu, promne mezi prsty jeden pysk, potom druhý, silně, moc silně je svírá, pak je najednou tiskne tvrdě k sobě, a zase je mne. Surově, tahá to, štípe to a přes to všechno - zase ten známý přebíhající pocit vzrušení. Já začínám vlhnout, to přece není možný!

“Pojď si udělat pohodlíčko!” vybafne sípavě, narovnává mě a tlačí směrem ke kuchyňskému stolu. Stehna se mi zarazí o hranu stolu, a už jsem zase v předklonu, prsa se mi na okamžik bimbají kousek nad ubrusem, bradavky se otírají o látku, která je cítít podivně drsně, pak mě znovu hrubě zatlačí na záda, a já s heknutím přistávám horní půlkou těla na stole. Prsa mám rozplesklá o desku stolu, trochu jsem si přitom přistání narazila bradu a hrana stolu mě nepříjemně tlačí do stehen. Zase mi upravuje rozkročení nohou dvěma rychlými, i když teď už docela slabými kopanci, a já jsem najednou absurdně ráda, že je v kuchyni skoro úplná tma. Nejsou tak vidět moje visací prsa rozplácnutá na stole, deroucí se do stran zpod hrudníku, nikdo nemůže očumovat moje špíčky na bocích, můj příliš velký zadek a chlupatého bobra, který určitě vykukuje mezi doširoka rozkročenýma nohama.

“Ale copak to tady máme, u vás se po večeři neuklízí ze stolu? Tak dneska uklidím já, ale trošku jinak, než jsi zvyklá!”

Cože? Co to plácá za nesmysly, co to mele o neuklizeném …

Fuj! Co to je? Do lasturky mi něco strčil, je to tenké a studené, a - sakra - dost dlouhé, tlačí mě to až na úplném dně mojí dírky… Pořád ještě netuším, co to je za věc, ale pak se mi nahrne krev do tváří, když si uvědomím, jak snadno ten neznámý předmět do vlhké dírky zajel. Do prdele, já jsem vzrušená? Jde mi možná o život, a já jsem při tom vzrušená?? Ale je to tak. Předmět přestal po chvilce studit, je to asi něco kovového, co teplo mojí jeskyňky stačilo zahřát…

“Příbory se přece uklízejí, to snad ve svým věku víš, ne?”

Konečně se mi rozsvítilo. Zastrčil mi do kundičky jídelní vidličku nebo nůž! K večeři jsmě měli grilovaná kuřecí křídla, ale všichni jsme je nakonec jedli rukama a příbory zůstaly ležet na stole. Naštěstí mi to evidentně do dírky strčil rukojetí napřed, jinak by ten pocit byl setsakra nepříjemnej, i tupý kuchyňský nůž by asi dost bolel, o vidličce ani nemluvím.

“To je ale velký nepořádek na tom stole, to se mi nelíbí…”

Opět cítím ten studený pocit mezi nohama, lehce to cinká, přidává mi do dírky další náčiní ze stolu! V tom mi bleskne hlavou - ty příbory jsou tam pro čtyři! Přec mi nechce narvat do díry osm celkem macatých rukojetí?!?

“Tak budeme počítat. Tři…”

“Čtyři…”

Ufff…

“Pět…”

Jau! Úplně cítím skřípění kovu o kov, divně to tahá a myslím, že mě lehké vzrušení ryhle opouští!

“Šest…”

Jauvajs! Hlasitě supím, tohle není vůbec příjemný, tohle tlačí a bolí a tahá!

“Sedm…”

Kurva! Au! Tohle mi natrhne pičku! Kvičím tak, že málem překousnu pásek! Okamžitě mi na zadku přistává ostrá rána dlaní, nakloní se nade mě a syčí mi do ucha:

“Máme dohodu, že nebudeš dělat kravál, tak s tím koukej přestat!”

Jenže jak se nade mnou sklání, zatlačí do té kovové změti, co mi čouhá z kundičky, a náhlá bolest mi z hrdla vytlačí další kníkot, i když se to snažím potlačit. Další rána, a další, a další. Štípe to, pravá půlka mě s každým dalším úderem pálí víc a víc, těžký náklad v pičce se s údery otřásá a otřásá a vibruje - šmarjá, jsem já vůbec normální?? Přes všechnu tu změť nepříjemných pocirů a slabé bolesti zase cítím, jak vlhnu!

Po pěti plesknutích přestává a já se trochu uklidním.

“Tak a teď trochu počítej - nechybí ti něco?”

Do prdele, to nemůže myslet vážně, nevejde si mi tam už ani vlas, natož další příbor. A do prdele… Slyšela jsem za zády nějaký divný, mlaskavý zvuk, a pak to najednou zase zastudilo a zatlačilo, a poslední příbor mi ten hajzl natlačil přímo do zadku! Strašně to tlačí, jak se kov z přecpané pičky tlačí na to co mám v análku…

Prudce oddychuju a nedovedu se najednou vyznat v tom, co vlastně cítím. Točí se mi z toho všeho trochu hlava, ale nejhorší na tom je, že se mi to celé nějakým divným způsobem líbí. Teď vzal do ruky to, co mi čouhá ze zadku, a pomalu tím otáčí. Zase to tlačí a trochu bolí, a zase se mi to líbí…

Najednou to zacinká a jau! začíná to ze mě zase tahat ven. Ne úplně jemně, ale aspoň to už nebolí. Nakonec osvobodí i zadní dírku a poslední příbor pokládá zpátky na stůl. Sklání se nade mnou a jak se na mě zezadu lepí, nemůžu necítít, jak si mu boulí poklopec.

“Tak, a máme uklizeno. Příště už na to určitě nezapomeneš, viď? Není tu ale úplně pohodlno, přesuneme se na gauč, co říkáš?”

Zase mě surově postaví, v puse mám úplně vysušeno od improvizovaného roubíku, zato mezi nohama cítím nečekané vlhko, přes všechnu pomalu odeznívající bolest z právě ukončeného útoku na moji jeskyňku. Co bude teď? Jednou rukou mě chytne za paži a manévruje mě ven z kuchyně. Procházíme chodbou, neomylně mě tlačí směrem k obýváku, kde opravdu máme široký gauč, na kterém jsem původně plánovala strávit dnešní noc. Že to dopadne takhle, to by mě ještě před půlhodinkou nenapadlo ani v nejhorším snu.

V obýváku je o trochu líp vidět, oknem sem přichází i přes zatažené závěsy trochu světla z pouliční lampy před domem. Kdyby se mi podařilo otočit nenápadně hlavu, mohla bych si zapamatovat jeho ksicht, napadá mě, to se bude hodit, až tohle nahlásím poldům. Ten hajzl si to odsere, ten ještě uvidí!

Jako by mi viděl do hlavy, chytá mě za bradu, strhává mi hlavu lehce dozadu a já už jen cítím, jak mi přes oči zavazuje nějaký šátek, nebo něco podobného. Pak mě silným tahem za loket přinutí udělat ještě dva tři váhavé kroky a zastaví mě. Ruce mě pouští a slyším lehké kroky na koberci. Co se děje, co bude? Kam jde? Pro co jde? Pak se ozve lehké cvaknutí vypínače a já i přes látku, kterou mám přes oči, vnímám světlo. Do pr… Žádnej proud nevypadnul, tak proč byla sakra všude tma?

Slyším, jak okolo mě pomalu chodí. Ten hajzl si mě určitě prohlíží! Já jsem nemožná! Před chvílí jsem měla v kundě půl příborníku a mě teď trápí, jestli mě ten ksindl vidí nahatou!

Ale stejně mi to vadí, stejně jako mi vadí, že nevidím, co dělá a netuším, co na mě chystá. Sluchem to neodhadnu, ovšem příhoda s příbory mě trochu děsí. Teď došel někam za mě a já s rostoucí obavou čekám, co se bude dít.

Jeho ruce mi najednou sjíždí po ramenou, přes paže na boky a na zadek. Chytá obě moje půlky a mocně s nima zatřese. Následuje dvojí hlasité plesknutí. Ať toho sakra nechá, tohle nesnáším! Zase dva tiché kroky a je někde přede mnou. Chytá mě neurvale za obě kozy, pevně je svírá v rukou, ale bolí to jen trošku, pak za ně začne různě tahat, sem a tam. Je to nepříjemný, ale nebolí to to zdaleka jako ten kovošrot v kundičce před chvílí. Při té vzpomínce mi zase podbřiškem proběhne pár mravenců… Teď mi ale začíná prsa fakt drsně drtit a lehce jimi kroutit, ve vteřině se přesunuje k bradavkám, chytá je do prstů a pomalu zvyšuje stisk prstů. Prudce se nadechuju, když začíná kroutit i s mýma knoflíkama, připravuju se na hroznou bolest, až je skřípne, protože na to se přece teď evidentně chystá, ale ve chvíli, kdy už už čekám tu hnusnou bolest, mi jen docela lehce vytáhne kozy za bradavky nahoru, kam až to jde. Pak ale ztopořené bradavky najednou pouští, prsa hluše plesknou a já si oddechnu. O zlomek vteřiny později cítím jeho prsty na stydkém pahorku, chytá mě za chlupy, tahá za ně, až to štípe a bolí. I s tím zničehonic přestává, pár tichých kroků a opět ho vnímám někde za zády. Cítím jeho ruce na ramenou, zatlačí mi je najednou prudce dolů, a protože mě zároveň kopne pod obě kolena, podlamují se mi nohy a já ztěžka dopadám koleny na podlahu. Očekávám bolavý náraz, ale není to tak hrozné, koleny jsem dosedla do něčeho měkkého, to mi dal pod kolena polštář, nebo co?

“Vypadá to, že máš trochu sucho v puse. Dovol mi tě osvěžit.” ozývá se přede mnou. Cítím, jak se sklání nad mojí hlavou a povoluje uzel na pásku, který mě coby roubík trhá pusu na půlky. Pásek povoluje a já se pokouším rozhýbat ztuhlou čelist. V puse mám sucho jak na poušti, jazyk mě bolí a nemám žádné sliny. Otevírám pomalu pusu a chci poprosit o vodu, když mě prudce chytá ze stran za hlavu a do otevřené pusy mi vráží svého ztopořeného ptáka!

Vůbec jsem to nečekala a tak se skoro dávím. Mít takhle péro ve vyschlé puse není žádná slast, to si jako představuje, že ho tou vysušenou a ztuhlou tlamkou vykouřím? Najednou ale vnímám, že to jeho péro v mojí puse hladce klouže a cítím stopu chuti jahod. Bleskově mi to dochází - ten hajzl si namazal péro jahodovým lubrikantem, který máme schovaný v šuplíku nad televizí. Jak dlouho to tady sakra prohledával, když přišel i na tohle? Buď jak buď, jezdí mi rytmicky do pusy a zase ven, po chvíli se mi v puse udělá trochu slin a díky nim a lubrikantu nemám v puse tak hrozný pocit. A nevadí mi ani to jeho pulzující péro, které se rytmicky pohybuje dovnitř a ven, tak jak mi hýbe hlavou jak nějaké nafukovací panně. Ke mému vlastnímu úžasu k sobě přimykám rty a přebírám při kuřbě iniciativu. Tuhle činnost mám normálně hodně ráda, pohrát si s pérem, laskat ho prsty, pořádně ho promasírovat, pak olíznout celý dlouhý pyj, nahoru a dolů, nahoru a dolů, nic nevynechat, pak se přesunout k žaludu, lehce ocumlat uzdičku, a pak vzít celý žalud lehce do rtů a zase sem a tam, sem a tam, dovnitř a ven, dovnitř a ven, hlouběji a hlouběji… Jediné, co mi normálně kazí potěšení je to, že ten můj se při tomhle většinou strašně rychle udělá, a já bych si přitom toho jeho ptáka tak ráda vychutnala pořádně!

Tenhle pták se zdá být vytrvalejší, já začínám nabírat tempo a mezi nohama cítím znovu narůstající vlhko a teplo. Najednou je ale konec, prudce mi ptáka vytrhává z pusy a odstrkuje mi hlavu.

“Tak dost, nějak moc ti to chutná.” Jeho sípavý hlas má teď zřetelně chraplavý nádech.

Trochu popadám dech a on už mě zase někam pobízí tahem za spoutané paže. Pokouším se olíznout si suché rty, když vtom do něčeho tvrdě narazím koleny a okamžitě popředu padám jak pytel brambor. Ruce v poutech za zády můj pád neztlumí, dopadám do něčeho měkkého, takže jsem se sice nepraštila, zato ale příšerně lekla a k tomu ještě kousla do jazyka. V puse se mi rozlévá teplá, železitá chuť krve a jazyk okamžitě začíná nabíhat.

“Auuuu!, sakrha…”, lehce vykřiknu s pusou od krve, ale okamžitě cítím, jak se mi sklání až k hlavě a rovnou do ucha zasyčí

“Jestli tu nebude ticho, dostaneš zase roubík. A tentokrát si už najdu nějaký pořádný!”

Radši zmlknu, teď ho rozhodně provokovat nebudu. Dochází mi, že se mnou praštil na gauč, o kterém už dřív mluvil. Kdybych spadla na podlahu, asi by to neskončilo kousancem do jazyka…

Něco vedle mě zašustí a jeho ruce mě chytnou za rameno a za stehno a hrubě mě otočí na bok. Něco velkého a měkkého položí na gauč a neméně drsně mě zase přetočí zpátky. Teď už ale neležím rovně, pod boky a břichem mám asi nějakou smotanou deku nebo polštář, takže můj zadek teď trčí nahoru. Jako by chtěl tohle poznání utvrdit, na zadnici mi přistává další plesknutí dlaní. Do hajzlu nech už toho, tohle nenávidím!

“Myslím, že se trošku pojistím pro případ, že bys nechtěla držet, kočičko.”

Při těch slovech cítím, jak mi každý kotník objala jeho ruka, a prudce mi roztahuje nohy od sebe. Poloha s vyšpulenou prdelkou je sama o sobě celkem pohodlná, ale s doširoka roztaženýma nohama je to o dost horší, v kloubech to něpříjemně táhne a skoro bolí. Instinktivně přitahuju nohy trošku blíž k sobě. Plesk! Nečekaná palčivá bolest na zadku mi ukazuje, že se mu to asi moc nelíbí.

“Koukej ty nohy zase roztáhnout, nebo uvidíš!”

Snažím se vrátit nohy do polohy, do které mi je tak neurvale před vteřinou roztáhnul, ale vlastní silou to nedokáže, pohnu s nima jenom o kousíček.

“Když nechceš, tak to zařídím já, ale bude to horší.”

Cítím pár šimravých doteků na levém kotníku, pak lehké škubnutí. Něco mi uvázal okolo nohy! Stejné doteky teď cítím i na druhém kotníku, a najednou se mi nohy rozjíždí od sebe! Uvázal mi k nim asi nějaký provaz nebo co, a teď tím táhne do stran, jak daleko to jenom jde. Cítím zase ten nepříjemný tah a pomaličku narůstající bolest v kloubech. Když už si začínám myslet, že mě dole chce roztrhnout vejpůl, tah za kotníky se ustálí a nohy už se mi dál nerozevírají.

Když zase popadnu dech a trochu se smířím s novou polohou, ve které se nepohnu ani o píď díky spoutaným rukám a nohám roztaženým snad přes celou šířku gauče, začnou se mi v hlavě vynořovat naléhavé otázky…

Co bude teď? Nedobrovolně vystavuju na odiv svoji roztaženou frndu, a taky zadek… Zadek, který mě brní od toho, jak mě několikrát proplesknul, určitě ho mám celej rudej. Bude mi zase strkat něco do pičky? Nebo do zadku? Nebo zase obojí? Bude mě bít? Bude mi dělat něco jinýho, o čem ještě nemám tušení?

“Tak co, kde mám začít? V tý tvý chlupatý frndě, nebo dáš přednost pořádnýmu análu?”

Takže jsem hádala dobře, zase mě bude trápit obě dírečky… Jeho ruce dopadají na moje vytrčené půlky, hnětou je a protřepávají, roztahují od sebe tak silně, až cítím chladný vzduch na análním otvůrku, a mě se z toho všeho najednou zase trochu točí hlava. Dostává mě směs protikladných pocitů, které se mi prohánějí splašeně hlavou. Ležím tady úplně bezmocná, nemůžu se ani pohnout, a on má absolutní přístup k mým nejintimnějším místečkům, se kterými si může dělat, co chce. Měla bych se obávat toho, jak mě bude dál trápit. Ale to co dělá zrovna teď, vůbec není špatné, ba právě naopak. Tahle drsná masáž mi za chvilku znovu vysílá do klína známou vlnu tepla a já cítím, jako dole vlhnu a chci, aby pokračoval, aby dál drtil ty moje půlečky, aby mi roztáhnul frndu a pořádně ji něčím velkým protáhnul, aby mě vyšukal, až nebudu schopná popadnout dech, aby mě to udělal do zadku, aby…

Fantazie se mi trochu urvala ze řetězu a já nějak zapomněla, že ten parchant mi dělá samý hnusný věci. Takže i když mě náhlý studený a lepkavý dotyk na análku měl varovat, následující rostoucí tlak na stejném místečku mě ve vteřině už dost vyděsil. Sotva jsem popadala dech - proboha, co mi to rve do zadku? To bolí, jau, to bolí! Rostoucí tupá bolest způsobila, že jsem pánví škubla instinktivně dopředu, abych se dostala z dosahu té neznámé věci, která mi trhá mojí citlivou dírečku. Rychle jako facka mi na oplátku kyčlemi projela bodavá bolest. Rozsah pohybu mých kloubů rozhodně nebyl stavěný na takovouhle prudkou gymnastiku s nohama v extrémní poloze. Spolu s bolestí ustává moje vzrušení z neobvyklé situace a uniká mi lehké vypísknutí:

“Jau! Co to kurva děláš?!?”

Tlak na řitce okamžitě přestává, místo toho mě chytá za vlasy a táhne mi hlavu dozadu, až se prohýbám do vypjatého oblouku.

“Ty máš držet hubu a bejt potichu, jestli se dobře pamatuju. Ale když tě to tak zajímá, tak teď ti trochu roztáhnu prdel, aby se mi tam vešel můj klacek. Na mýho macka seš totiž ještě vlastně anální panna, děvenko!”

Tahle dost jednoznačná výhružka mě vyděsí natolik, že se zase celá třesu a hrůzou se mi orosí čelo. Než se mi stačí i zvednout žaludek ze strachu a nejistoty, na zadní dírce cítím dotek. Není to už ale ten hnusný tlak jako před okamžikem, okolo dírky i v ní teď docela jemně rejdí prstem. Nevstupuje do mě hluboko, dalo by se říct, že se s mou prdelkou něžně mazlí, ve srovnání s většinou toho, co mi prováděl do teď. Dírku mi jen polehoučku roztahuje, dovnitř vniká jen špičkou, ale já jsem prostě strachy celá stažená a análek není výjimka.

Najednou cítím, jak na mě zezadu naléhá celým tělem a jeho pták se mi prudce zanoří do kundičky. Stačím jenom překvapeně vyheknout, a už ve mě jezdí tak prudce, až to pleská o můj vyvalený zadek. Vzrušení, které nesmlouvavý útok na můj nebohý análek zahnal, se během pár přírazů vrací, zase vlhnu a s každým tvrdým přiražením lehce vyheknu. Hlasitěji a hlasitěji, jeho tělo ze mě s každým zásunem vyráží vzduch a jeho pták ve stejném rytmu startuje novou a novou vlnu rozkoše, která mi probíhá z kundičky až hluboko do břicha.

Tohle, tohle je ono! Takhle jsem to nikdy v životě nezažila a jen o tom snila! Bezbranná, vydaná na napospas jeho řádění, si po střídavých vlnách strachu a zakázaného vzrušení najednou užívám naprosto bombastické šukání! Mám pocit, že se tam dole rozletím rozkoší na kousky, vychutnávám si každý dopad jeho žaludu na dno mojí jeskyňky, cítím jeho koule, jak narážejí mezi moje rozcapené půlky, a najednou se to neskutečně prudce blíží - tělem se mi vzdouvá další vlna vzrušení a já se celá nedočkavě třesu, protože cítím, že se blíží nejsilnější orgasmus, jaký jsem kdy poznala! Jsem fakt naprostý magor, doma mě přepadne úchyl a já se přitom udělám!

Najednou je konec, vytáhnul ho ze mě a těsně před koncem mě nechal samotnou a prázdnou. Tohle ne, takhle to přece nesmí skončit, pokračuj, chci ten klacek v sobě, dodělej mi to, sakra!

“Tak ty si myslíš, že tě nechám jen tak se udělat, děvko? Zapomněla jsi, co chci já? Tak ti to hned připomenu!”

Najednou cítím, jak mi mezi půlkama teče něco chladného a lepkavého, slyším mlaskavé zvuky a cítím další slabý závan jahod - ale ne, mezi půlky mi nalil dávku lubrikantu a evidentně si s ním honí i kolík. Než stačím definitivně pojmout, co ta náhlá změna znamená, cítím, jak se mi jeho žalud tlačí do análku!

Tentokrát je ale dírka poslušnější a chce se mu otevřít, jsem strašně nadržená a tak se po dvou třech pokusech o zásun úplně uvolním a … je tam! Cítím tlak, který mi roztahuje dírku nebývalým způsobem, ano, tlačí to, hodně to tlačí, ale vlastně nebolí. Tohle jsem předtím při hrátkách s prdelkou nezažila, masáž dírky byla maximálně zakončená zásunem měkkého plastového kolíčku, a teď nevěřím svému tělu, jak se slastně napíná, co mi jen pouta dovolí, a vychutnává si, jak se jeho naběhlý pták zase pomalu vysunuje ven. A zase pomalu dovnitř, znovu ten silný tlak, který jako by se přenášel po celém břiše, a znovu to povoluje, když jde zase ven… Při dalším zásunu se pokouším přirazit, ale svázané nohy mě zrazují a já se nazvednu tak o centimetr nebo dva. Stejně si toho všimne a spokojeně zafuní.

“Tobě se to líbí, čubko, vid?

Nevím, jak dlouho trvá ta jízda mojí řitkou, to intenzivní zakázané vzrušení z prvního skutečného análu v životě mi rozmazává vnímání okolního světa i času. Jeho rejdění zase náhle skončí, ale než stačím zklamaně vydechnout, cítím zase mezi půlkama ten silný, umělý tlak. Tentokrát jsem ale schopná se tomu neznámému předmětu otevřít a moje řiť má najednou pocit, že do ní cpou tenisák! Pak ale tlak trochu povolí, i když to cizí cítím pořád uvnitř, a já se zase uklidním.

“Hmmm, takhle ti to docela sluší”, odfrkne a jeho ruka už zase (!) s hlasitým plesknutím dopadá na můj zadek, ještě citlivý z předchozího bití. Ten otřes rozhodně není pro mojí prdelku příjemný, to co mám v zadku při té ráně nepříjemně zatlačí.

Najednou cítím, jak povoluje tah, který mi nohy držel nepřirozeně roztažené, a já je pomalu zkouším dát k sobě. Jde to ztuha, svaly mám natažené a neposlušné a každý pokus o pohyb docela bolí. Nakonec se mi to ale povede a já mezi půlkami cítím něco velkého, něco, co ze mě zezadu čouhá ven…

Pak se ozve cvaknutí a z levého zápěstí mi sklouzne náramek pout! Že už by bylo konečně po všem? Se zděšením si uvědomuju, že nechci, aby to skončilo, já chci pokračovat, já se potřebuju udělat, a to hned!

Cítím, jak z mi z pod boků vytahuje tu měkkou podložku, která zajišťovala snadný přístup do obou mých otvůrků, a dost necitlivě mě obrací na záda. Bolí to, paže mám celé dřevěné a ztuhlé, svaly na náhlé pohyby reagují bolestivě. V okamžiku, kdy doléhám na záda, znovu cítím, že mám v zadku něco dost velkého a to něco teď tlačí ještě víc, když na tom ležím svojí plnou vahou. Ozve se další cvaknutí a mám ruce znovu spoutané! Zvedá mi je nad hlavu, neurvale mi zvedá nohy v kolenou a roztahuje je. A okamžitě a tvrdě do mě vniká. Jeho přírazy teď mají razanci bucharu, tělem se mi rozlévají pocity na hranici mezi rozkoší a nepříjemnou bolestí. Moje vzrušení zase narůstá raketovou rychlostí, ta věc, co mám v análku, tlačí a dělá mi těsno i v pičce, je to prostě úúúú…žasný…

Nikdy předtím jsem nezažila, aby vrchol přišel takhle rychle a prudce. V hlavě se mi zatmělo a já jako bych z dálky pozorovala jeho tělo, jak do mě dál a dál buší, jak se moje tělo rytmicky otřásá pod těmi nárazy, a přitom se svíjí dosud nepoznanou extází. Když se mi po chvilce vrací smysly, cítím, jak se mi po tvářích kutálejí slzy. Do prdele, to snad není ani možný, tohle bylo jedním slovem úžasný!

On mezitím zrychluje a přiráží stále tvrději, znovu to hlasitě pleská, jak naše těla o sebe naráží, slyším, jak se mu zrychluje dech a najednou je ze mě zase venku! Slyším táhlý výdech plný slasti a na tvář, krk, prsa i břicho mi dopadná něco horkého. A zase a zase… Je taky hotovej!

Zafuní a sklání se ke mně. Odkašle si a pobavený hlas, který není najednou ani trochu sípavý, ale velice, velice známý, mi šeptá do ucha:

“Tak co miláčku, má to takhle skončit pokaždé, když mi nechceš dát a místo toho mě odpálkueš? Stojí ti to fakt za to?”

Ten parchant, parchant zatracenej!!! Jak mi tohle mohl provést?!?

A hlavně, aby mi to prováděl i dál!

Ach bože, já ho fakt pořád ještě miluju!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Trest úměrný provinění

  16. 1. 2019jentaknekdo

1 TREST Moje manželka Renáta, 37 let, matka Jany 18, Julie 17 a Jindřicha 15, stála tiše uprostřed našeho pokoje. Hlavu měla sklopenou dolů, pokorně a poníženě, ale její velké hnědé oči na mě zpod dlouhých řas pokukovaly. Měla na sobě dlouhé šaty s květinovým potiskem, které ji zakrývaly od krásného krku až k půvabným, elegantním chodidlům. Byla nóbl, ostýchavá a vypadala jako z vlhkého snu. Z toho,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Trapasy, BDSM, Spanking

Zvláštní večer

  23. 3. 2021jentaknekdo

Vešel jsem předními dveřmi asi v osm, o celou hodinu později, než se vracím domů obvykle. Další dvanáctihodinová směna v nemocnici, která se změnila na třináctihodinovou kvůli pozdnímu zavolání v pět čtyřicet osm. Jako pilot záchranářského vrtulníku jsem byl na nepředvídatelný rozvrh letů zvyklý, ale přesto jsem byl docela podrážděný. Bylo běžné, že let ohlášený v té půlhodině před koncem směny už...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Grupáč, Mix, Orál

Hra osudu

  7. 10. 2012Neznámý autor

Nikolas se nechal přemluvit od kámošů a jeden sobotní večer se s nimi vydal na diskotéku do města asi dvacet kilometrů vzdáleného. Byl to v okolí vyhlášený podnik – slušné zázemí, skvělé ozvučení, párty s různou tematikou. Sjížděli se tam ti nejznámější dýdžejové z celé republiky a hrály tam také ty nejlibovější kapely. Proto Nikolas kývnul, že teda pojede. Líbilo se mu tam. Hlavně měli ten večer akci...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Mix

Ujetá televizní show

  29. 12. 2013Neznámý autor

Určitě jste někdy slyšeli o tom, jak jsou Japonci ve věcech týkajících se sexu přinejmenším zvláštní, že? A pokud ne, tak vám to klidně shrnu. Cenzurují všechny pohledy na genitálie, takže klasického zasouvacího sexu si u nich zrovna dvakrát moc neužijete. A protože teda nesmějí zobrazovat pipinu a čuráky explicitně, vybíjejí si svoje úchylácké choutky úplně jinak. Natáčejí co největší bizarnosti,...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Mix, Párty, Grupáč, Šukačky