Erotické povídky
- Šukačky (12304)
Další povídky od Roman:
- I.
- Jedna postýlka, dvě slečny
- Trochu jinak než jsem chtěl
- Přistižen 1.-3.
- Zlaté ručičky
- Opalování 1.
- Opalování 2.
- Opět s Magdou
Vloženo: 24. 5. 2016
V posteli s Terezkou
Miluju víkendová rána, když ležíme s Terezkou vedle sebe a víme, že nic nemusíme. Budík neřve, jen si tiká a ručičky posunují čas před sebou. Lehce přivřenými žaluziemi pronikají paprsky ranního slunce a dotýkají se našich tváří. Jako naposledy minulý týden, probudil jsem se první a po chvíli jsem procitnul úplně. Terezka vedle mne ležela tak trochu odkrytá, její nádherné nožičky vykukovaly z pod peřiny. Zřejmě se jí zdálo něco divokého, takže jedna půlka peřiny přikrývala jen část těla a druhá ležela pod Terezčiným tělem. A tak mne napadla myšlenka, která asi napadne každého chlapa, který miluje svůj protějšek a rád se mazlí s jeho tělem. Pomalu jsem nadzvedl její peřinu a pomalu se k ní přitulil a navíc jsem nás přikryl ještě svojí duchnou. Oba spíme rádi nazí, takže teplota jejího těla a hlavně jejího zadečku mne docela rychle nabudila. Svým rozkrokem jsem se přitisknul k její prdelce a pravou rukou jsem začal hladit její sametově hebké bříško. Její reakce přišla zanedlouho, prdelkou lehce zavrtěla a přitlačila s ní do mého rozkroku, kde se začal probouzet můj penis.
Když jsem zaregistroval pohyb jejího těla, začal jsem jí líbat krk a záda a moje pravá ruka pomalu směřovala do jejího rozkroku. Její kundička už byla pěkně vlhká a tak moje prsty neměli velkou práci. Hezky jsem si je v její kundičce navlhčil a začal si hrát s jejími závojíčky a sem tam jsem zavadil i o poštěváčka. Tím jí vždy co nejrychleji nastartuji a začne být také aktivní. Tentokrát mne ale překvapila: „Udělej mi to, prosím Tě, pusou.“ Políbil jsem ji na ušní lalůček: „Rád miláčku, sedni si mi nad obličej.“ V mžiku změnila polohu a já se pohodlně lehnul na záda, a když mi kundičku dala před pusu, začal můj jazykový koncert. Rukama jsem si jí chytnul za zadeček a můj jazyk se pustil do lízání její sladké studánky. Její otvůrek pouštěl kundí nektar a když jsem jí zuby začal tahat a jemně kousat do lapiček byla v sedmém nebi. „Jo, ještě chvíli, ještě chvíli a budu. Ještě chvíli mně lízej, jsem tvoje lízátko, jóóó, ještě chvíli.“ Můj jazyk prozkoumával každý milimetr její teplé vlhké studánky. Odměnou mi byla šťáva, která se s kundička skoro valila. „Nepřestávej, úúúúž budu“, křičela Terezka a opravdu za chvíli se její bříško začalo vlnit a najednou zprudka dosedla kundičkou na můj obličej a já na jazyku cítil tu její vláhu. Držel jsem jí pevně za zadeček a pomalu jsem jí začal pokládat na záda vedle sebe. Můj penis byl v tu chvíli již pěkně tvrdý a tak jsem nelenil, kleknul si vedle ní. Měla zavřené oči a prudce oddechovala, vzal jsem její nohy za kotníky, nadzvedl a přesunul se k její ulepené kundičce. Položil jsem si její nohy na ramena a již na nic nečekal. Svůj penis jsem zasunul do kundičky, v ten moment otevřela oči, usmála se na mne. Svoje ruce jsem položil na její pevná prsa a trochu zmáčknul, prostě tak, jak to má ráda. Při jejich masáži jsem se zatím pomalu pohyboval v její kundičce. Nejradši ho mám zasunutý až po kořen a nechávám se masírovat poševními svaly a to moje Terezka umí opravdu dobře. Byl jsem v sedmém nebi, čůráka jsem měl pěkně zasunutého v pulsující kundičce, která pěkně mazala a já pro jistotu přidával i svůj maz.
Tohle spojení s Terezkou si vždy vychutnávám, co to jde nejdéle. Několik rychlých pohybů v její studánce a její vzdechy, které plní náš pokoj. Musel jsem trochu zvolnit, takže jsme změnili polohu na koníčka. To mám rád, když mi její prdelka drtí koule a ještě se pěkně vrtí na mém penisu. Mám volné ruce, takže si můžu hrát s jejími ňadry, hezky je mačkat, jemně tahat za bradavky, které připomínají malé třešničky. Terezka pohybuje svým zadečkem, a když skloní hlavu, tak mně její dlouhé vlasy šimrají v obličeji. Velice rád koukám Terezce do jejich nádherných očí, trochu si jí přitáhnu a dám jí dlouho trvající polibek. Potom jí plácnu jí hezky po prdelce a pěkně si jí za zadeček podržím. A už to na ní znovu přichází, cítím, jak její poševní svaly pracují a můj čurák je pěkně masírován. Po chvíli si Terezka lehá na mojí hruď a chvíli tak ležíme a objímáme se. Zasypávám její hlavu polibky a hladím jí po zádech až k jejímu krásnému hebkému zadečku. Ale i já chci dojít k svému uspokojení a tak jí položím na záda, její nohy si dám opět na ramena a to mi potom nedá moc práce opět zasunout svého nadržence do její studánky a začít jí pěkně šukat. Střídám rychlosti jak nějaká mašina a najednou je tady ta chvíle, kdy cítím šimrání na špičce žaludu. Ještě chvilku a potom svůj klacek vysunu z její studánky, pěkně ho chytnu, několikrát pohoním a už se na jejím bříšku objevují cákance semene. Terezka si prsty roztírá semeno a potom si prsty strká do pusy a jazykem pěkně olizuje moje sperma.
Tak taková jsou rána s mojí Terezkou.
(autor: Roman)
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Odbíjená
5. 9. 2024SkálinkaTenhle věžák žil skoro jako jedna rodina. Všichni se alespoň trochu znali, no bodejť by ne, když skoro všichni dělali u stejného zaměstnavatele, nejen tatínci, ale i mámy a po nějaké době i nejstarší ratolesti. Ona ta přibližně padesátka bytů by vydala na menší vesnici, jen by ty domečky byly jinak uspořádané. A pokud se náhodou přistěhoval někdo nový, byla to honička hlavně pro něj, neboť všichni... celá povídka... |
Dědeček pasáček
19. 8. 2026SkálinkaTeda to by mne zajímalo, s kterým klukem tahle holka randí, přemýšlel usilovně děda Malík. Ne že by to byl hlavní problém jeho života, ale na práci toho, jako penzista, moc neměl. A Johanu znal jen tak od vidění, jak to na malém městě bývá zvykem, neboť pamatoval její rodiče, když ještě chodili do školky, takže mu mohly být její milostné vztahy docela fuk. No ale králíci byli nakrmení, slepice se spokojeně... celá povídka... |
Vizuální hostina
24. 5. 2022jentaknekdoVěděl jsem, že Silva je čím dál neklidnější. Částečně za to mohla zima. Nemá ráda zimu. Nemá ráda neustálý chlad, který jí rozechvívá kosti, a nemá ráda beztvarou tlustou vrstvu vlny, kterou potřebuje, aby ten chlad zahnala. Silva zoufale toužila po těch jasných slunečných dnech, kdy jaro konečně ustoupí létu.
Měli jsme začátek února. Kdybychom si to mohli dovolit, vzal bych Silvu někam na jih, ale... celá povídka... |
Moje sexuální abeceda
18. 11. 2012Neznámý autorJsem spisovatel. Možná to zní dost směle, jako bych snad neměl žádnou skromnost, ale psaní mě živí a vydal jsem pár knih. Píšu každý den, v hlavě se mi rodí nespočet nápadů. To ze mě, myslím, spisovatele dělá. Jsem taky sukničkář, když to řeknu slušně. Málokdo se může pochlubit tak velkým počtem milenek jako já… A když se tyhle dvě charakteristiky o mé osobě spojí, vznikne nápad: rozhodl jsem se na... celá povídka... |


