Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Poprvé s prostitutkou
- Grupáč s velkokozatou
- Jak získat zákazníka
- Rychlovka ve vietnamském obchodě
- Co jsem v kabinkách ještě nevyzkoušel
- Hustej mejdan
- Cesta domů
- Manželka a nafukovačka
Vloženo: 11. 8. 2013
Tři ocasy na jednu pičku
Lada byla od mládí taková kurvička… Říkalo se o ní, že není lakomá, a místní chlapi z vesnice velice rádi využívali její pohostinnosti. A nejednalo se v žádném případě o pohoštění, nýbrž o služby sexuálního charakteru. Lada to dělala hlavně proto, že se jí to prostě líbilo, neměla chuť se vázat a bylo jí jedno, co se o ní povídá a jak moc nevraživě na ni koukají ostatní ženské ve vesnici. No a když se Lada, která se v práci zrovna moc nepředřela, dostala do finanční krize, tak prostě vyhlásila, že kdo si chce smočit kladélko v její studánce, musí za to zaplatit. Dokonce vymýšlela třeba soutěže nebo dělala různé akce, jako že za tři placené sexy bude jeden zdarma, nebo že za pět placených souloží splní dotyčnému jakékoliv přání. A chlapi neváhali a platili, protože to nebyly nijak velké částky (v hospodě by klidně prochlastali víc…).
Jednou zase byla Lada nezaměstnaná a nějak nevycházela s podporou, proto dala vědět několika sousedům, štamgastům a svým věrným milencům, že vyhlašuje opět akci „Zaplať si za píchačku 4× a popáté dostaneš cokoliv zdarma!“ A chlapi na ni vyzráli – tři kamarádi se domluvili, každý ji za tři stovky čtyřikrát ošukal a všichni pak měli společné přání – dát si s ní pěkný grupáč, všichni najednou. Lada nemohla couvnout.
Tak se jednoho večera u ní doma sešli Zdenda, Lukáš a Honza. Lada je měla docela ráda, protože se jí s nimi celkem dobře píchalo. Hned na ni skočili a všichni se svlékli. Honza jí zaplnil pusu svým pérem a Lada ho začala kouřit. Lukáš se postavil hned vedle něj, a tak lada každého držela v jedné ruce a střídavě si jejich čuráku strkala hluboko k mandlím. Ani Zdenda, který zůstal jako poslední, nekoukal jen tak. Využil volného místečka, vrazil Ladě tři prsty do píči a začal ji drsně prstit. Šťávu, která z ní vytékala, pomalu rozmazával až k její prdelce a nakonec tam hladce vklouznul ukazováčkem druhé ruky. Honza, který se celou dobu nechával Ladou kouřit, mezitím dospěl na pokraj vyvrcholení, rychle péro vytáhl ven z její pusy a bílou smetanou jí postříkal kozy. Odešel na gauč, tam seděl jako král a sledoval pokračující představení před sebou.
Lada se dostávala dobře do varu. Už chtěla cítit něco ve své píče. Zdenda zvedl Ladu do vzduchu. Posadil se na křeslo a nabodl ji na sebe. Lada na něm začala rajtovat v takové poloze napůl na koníčka, napůl jako klíště, a sténala, jako by ji na nože brali. Lukáš prohlásil, že by jí měli něčím zacpat hubu, postavil se vedle opěradla a zacpal jí znovu pusu svým čurákem. Ladino sténání teď bylo utlumené a takové kloktavé, ale ona stejně řvala, jak mohla, protože Zdenda jí svým pérem protahoval díru a prsty jí strkal i do análu.
Když se Zdendovi chtělo stříkat, shodil Ladu ze sebe a udělal se jí do pusy. Tak jí to všichni tři stříkali nejradši, protože jim to přišlo dost perverzní. Když měla Lada náladu, tak si se semenem v puse ještě trochu pohrála, než ho spolkla, a to bylo děsně vzrušující. Zdendu rychle nahradil Lukáš, povalil Ladu na břicho a začal ji do kundy píchat zezadu, a to tak dobře a prudce, že za chvíli Lada dosáhla orgasmu, při kterém houkala jak siréna. Pořád měla něčí péro v píče, většinou taky v puse – chlapi se tam spravedlivě střídali. Pořád jí mačkali kozy, až na nich měla červené otisky jejich prstů, pleskali ji silně přes půlky nebo jí do prdele strkali prsty.
Byla pořád využitá, i když už musela spolknout dávku spermatu od všech tří, tak oni stejně ještě měli chuť, protože se jim líbilo, jak je povolná. Důkladně jí kundičku vyprášili. Lada si v duchu oddechla, že je nenapadlo rvát jí péra taky do análu – to se jí totiž moc nelíbilo a bolelo to. Takhle ale svoji broskev měla už trénovanou a hodně vyjetou, takže neměla sebemenší problém zvládnout několik kol s několika chlapy najednou. Když už polykala asi po sedmé, bylo jí trochu divně, ale naštěstí pak ti chlapáci už měli dost. Odešli spokojení a Lada byla taky spokojená, protože předtím od nich dostala pěkný finanční příspěvek a tohle už byl jen takový zajímavý bonus.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Markéta a její prasárničkydalší dívky | |
![]() | Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám. Těším se na tebe na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Obojek 1
19. 9. 2024SkálinkaZatracený zvonek od domovních dveří zvonil jak zjednaný a ten člověk, který ho tiskl, očividně spěchal. Michal zrychlil krok, i když se mu v pozdní hodině nechtělo z gauče od televize vůbec vstávat. Kdo to může otravovat ? Za dveřmi stál kamarád Vojta, očividně poněkud s pocuchanými nervy, vrazi kolem něj do bytu a usadil se v křesle v obýváku. "Máš panáka ?" řekl tónem, který spíš vypadal jako příkaz,... celá povídka... |
Můj pětilístek
22. 7. 2015Neznámý autor
Ve svém životě jsem měla pět milenců, takže jim s potěšením říkám můj pětilístek. Nějaké muchlování jsem měla s více muži, ale těch, kteří měli to potěšení mě souložit, bylo opravdu jenom pět. Můj první se jmenoval David. Náš první sex byl myslím docela dobrý, žádná krev mi netekla, nic mě nebolelo, všechno jsme zkoušeli s takovým mladickým zápalem. Spotřebovali jsme hrozně moc prezervativů, což... celá povídka... |
Sandra, díl I.
31. 3. 2020StalinkaJsem Sandra, budoucí mamina, která se nedávno vdala a má výčitky. A toto je moje zpověď. Veřejná zpověď, kterou ale dělám hlavně před sebou, abych mohla i sama se sebou žít. A Karlem, tedy mým manželem. A také, někdy, i s našimi dětmi. Modlím se, aby naše dcera, kterou nosím pod srdcem, nebyla po mně.
Všechno špatné, které ovlivnilo můj pozdější život, se odehrálo na večírku, na konci základky. A... celá povídka... |
Podařená schůzka
6. 2. 2025Neznámý autorŠel jsem ke Katce na návštěvu s velkým pugétem a mírnou nervozitou. Po chatu jsme se domluvili, že si spolu jen tak nezávazně zašpásujeme. Prostě oba máme sex moc rádi, tak proč si neudělat vzájemné potěšení. Navíc jsme oba nezadaní, takže nám ve schůzce nic nebránilo.
Přesto jsem malinko nervózní byl. Přece jen to bylo poprvé, co jsem si domluvil rande takto přes net a i když sexování přes chat i... celá povídka... |


