Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Zdravotní péče
- Letní bouřka
- Sexuální terapie
- Ochotná a hodně chtivá
- Hledám pár na odpanění
- Splněný puberťácký sen
- Zábava na sportovním kurzu
- Trojky patří k životu
Vloženo: 12. 9. 2014
Ta divoká noc v sedmdesátých
V sedmdesátých letech jsem se vypravila na dovolenou do Francie, protože mě to strašně lákalo. Bylo mi třicet a můj manžel na mě úplně kašlal, takže jsem ani neměla žádné výčitky, kdybych se tam někde náhodou spustila s nějakým krásným, opáleným, vysportovaným Francouzem… Nebo jiným cizincem… Vlastně jsem v to doufala, plánovala si to a těšila se na to. Jela jsem vlakem, a protože můj otec pracoval roky na dráze a měl dokonce v pořádku i svůj kádrový profil, tak jsem to měla zadarmo. Už při přejezdu prvních hranic jsem koukala kolem sebe – všichni byli úplně jiný než tam u nás, kde se lidi tvářili nasraně a nosili beztvaré pytlovité oblečení… No a potom ve Francii mi oči doslova přecházely. Tam móda hrála všemi barvami, všichni byli usměvaví a uvolnění. Hned jsem se aklimatizovala a naladila na jejich vlnu.
Užívala jsem si nádherných pláží, nakoupila jsem si barevné šátky a rozevláté šaty, dokonce jsem se po vzoru domorodkyň opalovala na hoře bez. A moje šťavnaté české vnady rozhodně nezůstávaly bez povšimnutí! Uměla jsem řeč, tak jsem se seznámila s nějakými Němkami. Byly hrozně otevřené a odvázané a neustále mě lákaly na nedalekou nuda pláž. Že prý se atdy stejně opalujeme s kozama ven, takže to už moc velký rozdíl nebude. Uznala jsem, že mají pravdu, a tak jsem s nimi vyrazila mezi naháče. Rozdíl to byl velký! Všichni nahatí, ženám se houpala prsa a chlapům zase bimbasy… Nejdřív jsem byla v rozpacích, ale pak jsem si i zvykla a kromě opalování se účastnila také různých aktivit. Třeba volejbalu, minigolfu – všechno bez plavek.
Po několika dnech jsem zaregistrovala dva chlapy, jak na mě nenápadně zírají. Vlastně jsem na ně narazila náhodou, když jsem šla z umývárek, a oni vypadali hrozně překvapeně. Postupně jsem si uvědomila, že jsem na ně narážela na každém kroku… A několikrát o tom dokonce vtipkovaly ty Němky, že se tady asi místním chlápkům dost líbím. Dělala jsem, že o ničem nevím, ale zpod slunečních brýlí jsem sakra dobře viděla, že mě ti dva neustále šmírují. Začalo mi to lichotit. Nenápadně jsem si taky prohlídla jejich těla a musím říct, že to, co jim viselo mezi nohama, mě utvrdilo v tom, že seznámení s nimi by mohlo být dost zajímavé. I přes bohaté ochlupení jsem viděla jejich dlouhé klobásy a už jsem si představovala, jak bych si s nimi mohla pohrát.
Příležitost se naskytla, aniž bych ji nějak plánovala, Oba ti chlápci totiž byli ze stejného hotelu jako já a potkali jsme se na chodbě. Třeba to nebyla taková náhoda, jak to vypadalo… Každopádně jsem je pozvala k sobě do pokoje a začala nezávazné seznamování. Byli to Pierre a Henri, který se hrozně rozčiloval, když jsem jeho jména nevyslovovala Ánry. Dělala jsem to schválně a provokovala ho tím, až jsme nakonec všichni skončili na podlaze, kde mě oba Frantíci lechtali, respektive osahávali pod záminkou lechtání. Pak už jsme si ale na nic nehráli a já hezky držela, zatímco mi oba jezdili rukama po těle a důkladnými doteky zkoumali moje přednosti. Netrvalo dlouho a už jsme byli bez oblečení a pokračovali v té hře.
Byla jsem hodně rozjetá a nadržená. Uměli to s ženskýma asi hodně dobře! Měla jsem chuť experimentovat, takže není divu, že jsem za chvíli nechala Pierra vylizovat moji micinu, zatímco jsem Henrimu pěkně dlouze kouřila čuráka. Oba chvílemi něco bručeli francouzsky, pak mě zas lámanou němčinou děsně chválili. Ale slova nebyla potřeba, prostě jsme se nechali unést naší vášní a jediné, co se ozývalo, bylo procítěné sténání. A ta noc se stala ještě divočejší, protože pak jsem je oba jednoho po druhém strašně ojela. leželi jsme všichni vedle sebe na zemi a oni se ke mně ze stran tiskli. Podle toho, na který bok jsem se natočila, mi do píči vklouznul buď Pierrův nebo Henriho ocas. Ke každému jsem strašně divoce přirážela, jako by mi šlo o život.
Klidně jsem se nechala popadnout pod krkem nebo přitáhnout za vlasy, podle toho, jak se to chlapům zrovna líbilo. Pak jsem si klekla na kolena a Henri už mě dlouhými tahy obdělával zezadu. Měl fakt velké péro a v téhle poloze mě ty přírazy dost bolely, tak jsem se snažila ucukávat. Ale stejně mě to hrozně rajcovalo. O tom, kolik jsem prožila orgasmů, snad ani nemá cenu psát, protože si to skutečně nepamatuju. Ale ty polohy byly divoké a neuvěřitelné: chvíli jsem dokonce visela úplně ve vzduchu mezi oběma Francouzi, pak mě zas drželi za nohy a já byla hlavou dolů, pak jsem si nechávala klacek zasouvat do otevřené pusy až k mandlím… Neskutečný zážitek, po kterém jsem byla olepená směsí vlastních šťáviček, potu a semene, kterým mě oba hojně postříkali. Když jsem je vyhnala a konečně se vydala do sprchy, slunce už vyšlo nad obzorem.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Velikonoční podvečer
5. 4. 2012yamaJitka cítila, jak se jí točí hlava. Nebylo divu, celé odpoledně ochutnávala a popíjela v hospůdce v nedaleké vesnici s přáteli dobrá vína. Začala být veselá, rozpustilá a vyzývá. Cítila, jak pomalu ztrácí zábrany a pochopitelně očekávala od ostatních tří, kteří na tom byli, až na Jiřího stejně, totéž. Jiří, jako řidič celé odpoledne nepil a těšil se na dobré popití až doma. Teď seděli u přátel v bytě... celá povídka... |
Nový nástup
6. 1. 2011Senior68.Odpočíváme s manželkou v obýváku na sedačce po náročném „tréninku“ v naší sexuální polepšovně, kterou máme perfektně zařízenou v suterénu našeho domu. Probíráme, koho nového bychom pozvali na společné sexy hrátky, protože všichni naši známí, kteří jsou eroticky a sexy zaměření tu již byli a my bychom už zase potřebovali poznat někoho nového a nové zážitky. Nic jsme za celé odpoledne nevymysleli, tak... celá povídka... |
Gaučové číslo
10. 3. 2013Neznámý autorAleš si nechal od rozdováděné Sabiny rozepnout poklopec, stáhnout trenýrky a vytáhnout z kalhot svoje veliké mužství. Sabina ho pěkně pevně obemkla svou zkušenou ručkou, přejížděla mu od kořene až po žalud a zpět, u toho hezky přehrnovala předkožku. Z očí jí u toho koukala mrduchtivost. Svůdně na Aleše pomrkávala, zatímco mu honila klacek. Potom se v kleku sklonila a dala mu pusu na špičku žaludu.... celá povídka... |
Otrokář při chuti
5. 8. 2013Neznámý autorToho dne se na ni pan Jenkins poprvé podíval jinak – Betty ucítila jeho spalující pohled a poděsila se. Doteď na ni vždycky koukal jen pohrdavě, protože byla pouhou jednou z černých otrokyň na jeho plantáži. Ale teď se o ni začal zajímat jako o ženu, jako o kus masa. Jenkins ještě nebyl tak starý. Bylo mu jen něco málo přes čtyřicet, a tak byl ještě pořád při chuti. Fakt, že si ještě nenašel manželku,... celá povídka... |


