Erotické povídky

Autor povídky:

Linda

Vloženo: 30. 7. 2017

Kategorie:

Další povídky od Linda:

Božský David 2

Probudila jsem se do teplého slunečného sobotního rána. Přirozeně zcela nadržená. Neměla jsem do čeho píchnout. Tajně jsem doufala, že mi David zavolá. Konečně jsme oficiální pár. Nedávno mě představil rodičům. Myslela jsem, že se to nikdy nestane.

Neodolala jsem a vytočila jeho číslo.

Dlouho jsem čekala a když jsem to chtěla vzdát ozval se na druhém konci něčí mužský hlas.

„ Ahojky kočičko, David momentálně nemůže mluvit. Právě masturbuje.“

„Tak mu řekni až se dodělá, ať mi hned zavolá.“ Řekla jsem nevzrušeně.

„ Jé, počkej prosím. Marek má blbý fóry.“ Povídá David.

„ Kdo to je a co dělá u tebe? Nějakej odrzlej ne?“ Povídám popuzeně.

„ Můj nejlepší kámoš z koleje. Bydleli jsme spolu.“

Nechápu, nikdy o něm nemluvil a nesedí mi, že by se kamarádil s takovým prasákem. Kdo ví, co na koleji vyváděli.

„ Ester, jsi tu?“

„ Ano, jen jsem se zamyslela, chtěla jsem se stavit , ale když máš návštěvu.“

„ Pomáhá mi na baráku. Klidně se stav.“

„ Fajn.“ Zavěsila jsem. Na jeho kámoše nejsem vůbec zvědavá, ale touha po Davidovi byla silnější.

„ Páni, jsi tu brzo to jsem ti tak chyběl?“

Místo odpovědi jsem Davida políbila na ústa. On mě oběma rukama nadzvedl a začal mi líbat šíji. Okamžitě jsem zvlhla.

„ Chci tě.“ Šeptal mi do ucha.

„ Já víc.“

„ Zabavím Marka, aby nás nerušil. Nechám ho posekat trávník.“

Na důkaz příštích žhavých chvilek, mě chytil za krk a vášnivě mě líbal na rty. Byla to neobyčejná slast. Vydržela bych se líbat hodiny.

Z euforie mě vyrušil Markův hlas.

„ Hele kámo, kde máš prodlužovačku?

David se ode mne okamžitě odtáhl.

„ Prodlužka? Zkus se podívat do garáže. Zapoj jí a posekej trávník.“

Máru jsem si nenápadně prohlížela. Jako kdyby z oka vypadl Davidovi Beckhamovi. Potetované paže sice neměl, ale možná má tetování jinde.

„ Máro, to je moje Ester.“

„ Ahoj.“ Špitla jsem a podávala mu ruku. On jí však nechtěl pustit. Probodával mě svýma oříškovýma očima. Tak to tedy ne! Tenhle model mě nikdy nedostane. Co si myslí, že může všechno?

David mě vysvobodil a táhnul mě pryč k nějaké chatičce. Nikdy jsem si nevšimla, že tu stojí. Přitáhl z kůlny žebřík, abychom se tam dostali. V místnosti bylo útulné teplo. Vonělo to tu dřevem. Uprostřed stála jedna židle. Jinak tu nebylo nic víc, jen vrstvy prachu. Není to moc ideální místo pro soukromí.

David si sednul na židli.Pobídl mě, abych si sedla zády k němu na klín.Okamžitě mi začal vzrušeně rejdit po nahých stehnech. Těžce jsem vzdychla, když pod mou sukní našel mé chladivé saténové světle modré kalhotky. Za chvíli změní barvu na tmavě modrou.

Myslím, že je úplně promáčím. Cítila jsem na zádech jeho zrychlený dech. Pomalu mi vsunul ukazováček do roztoužené kundičky. Jemně s ním kroužil, ale já chtěla víc.

„ Neboj se zlato, královsky tě udělám.“

On mi snad čte myšlenky. Pohodlně jsem se opřela a vychutnávala si jeho šikovný prstík.

Chtěla jsem si sáhnout na broskvičku. On mě svojí rukou zarazil. Jeho vzrušený úd mě začal tlačit. Škoda, že ho nemůžu vytáhnout a pohrát si s ním.A… aaaachch. Jeho prst začal kmitat neuvěřitelnou rychlostí.

Už jsem pomalu dosahovala k orgasmu. Když jsem zaslechla slabé bouchnutí.V malém okénku ve dveřích jsem zahlédla plavovlasou hlavu. Trhla jsem sebou. Marek se na mě drze díval.

Zmateně jsem se otočila na Davida. Měl zavřené oči a pootevřená ústa. Dobrá, tak mu ukážu erotický divadlo.Pomalu jsem si rozepínala knoflíčky u hedvábné halenky. Něžně jsem se hladila a dávala pozor, abych neukazovala příliš.Chtěla jsem, aby ze mě šílel.

David mě začal kousat do krku. Neotáčela jsem se. Nejspíš neví, že máme diváka jinak by se už dávno lekl. Začala jsem se znova soustředit. Zaklonila jsem hlavu a vnímala, jen božskou rozkoš.David si na pomoc vzal další prst a úžasně dráždil mé nejcitlivější body slasti.

„Aaaach…. ještě, ještě kouuuseeek…“ Nedokazala jsem už více mluvit. Zapomněla jsem na Marka. Zatmělo se mi před očima. V hlavě mi vybuchla bomba.

David mě pevně držel. Vycítil, jak je to silný. Pomalu jsem se dostávala k sobě. Marek už u okna nebyl. Nechtěl být prozrazen, ale jsem si jistá, že moje vyvrcholení slyšel. Těžce jsem se zvedla.

„ Chlapci, palačinky jsou na stole. Kde jste všichni.“ Křičí venku dívčí hlas.

„ Sousedi, mají asi k obědu palačinky. Ještě, že jsme skončili, další vyrušení bych nesnesla.“

„ Ne, to volá Markova snoubenka Nina a o jakém vyrušení mluvíš?“

„ Ale, to nic. Zahlédla jsem v okně veverku.“ Sakra, málem jsem se prořekla.

„ Tady jsou často. Pomůžu ti slézt.“ Nejraději bych tu zůstala. Po bestiálním orgasmu, přišla pořádná ledová sprcha. Snoubenka! Ale, proč mi to vadí? Mára mi je ukradenej.

V kuchyni to úžasně vonělo vanilkou. Jen ta holka mi nevoněla. Stála u sporáku a Marek jí nestoudně sahal na zadek. Otočila se a se zářivým afektovaným úsměvem mi podávala ruku.

„ Ahojky, jsem Nina, Markova snoubenka.

„ Ester.“ Hlesla jsem. Okamžitě jsem pocítila ostrou vlnu žárlivosti. Tuctová holka bez výrazu. Dlouhé černé vlasy a bílá pletˇ. Jediný co na ní bylo hezký, je zásnubní prsten, kterým okázale šermovala.

Kluci usedli ke stolu, bavili se o blbostech, ládovali se palačinkami, takže se přítomnost ledové bílé paní dala snést.

„ Půjdeme s Ninou na chvíli nahoru do pokoje, tak tady děti nezlobte.“ Povídá škádlivě Marek.

„ Opatrně, at´ mi v kuchyni nespadne lustr.“ Volá za ním David.

„ Na co ty hned nemyslíš? Poskvrnit tvůj dům, to bych si nikdy nedovolil.“ Zvolá Marek.

„ No, nic jdu pracovat. Dokud je venku světlo.“ Povídá David a jde ven.

To se mi náramně hodilo.Potichounku jsem se plížila po schodech. Hrozně mi bušilo srdce, ale zvědavost byla silnější než já. Dveře do pokoje byli pootevřené. Možná je ve výru vášně zapomněli dovřít. Nebo to Marek udělal naschvál.

„ Jo, jo. Takhle mi to dělej puso, hezky mi ho olízej.“ Povídá Marek ochraptělým hlasem. Opatrně jsem přistoupila blíž. Seděl na posteli úplně nahý. Měl nepřirozeně svalnatý tělo. Nejspíš veškerý čas tráví v posilovně. Vlasy měl totálně rozcuchané. Nejspíš mu je rozcuchala snoubenka, když jí lízal.

Měl zavřené oči. Nina před ním klečela a její hlava se pohybovala nahoru a dolů. Zajímalo by mě jestli mu bude polykat sperma.Na kluka až moc hlasitě sténal. Tahal jí neurvale za vlasy. Napjatě jsem čekala kdy se udělá. Náhle otevřel oči. Rychle jsem se schovala za dveře.

„Tady jsi.“ Ozvalo se za mnou. Strašně jsem se lekla. Po kolikáté dnes už? „ Netušil jsem, že si malá šmíračka.“ Řekl David. Stoupl si za mě, vyhrnul mi sukni a jeho prsty se mi draly do kalhotek.

,, A taky pěkně vlhká. Co s tím uděláme? Chceš se dívat?“

Postrčil mě ke dveřím. Rukama jsem se opřela o malou skřínku. David to pochopil jako výzvu. Roztáhla jsem nohy co nejvíc a vyšpulila zadeček. Mé kalhotky jedním pohybem roztrhl a dal mi ruku před pusu.

Nevím co je víc rajcovnější. Vědomí, že sleduji Marka. Nebo brutální sex zezadu. Srdce jsem měla až v krku, když jsem se odvážila znova podívat do ložnice. Změnili polohu. Už ho nekouří. Nemohl se ještě vystříkat, to bych musela slyšet.

Nina byla na břichu a Marek do ní pěkně bušil. Ležel na ní celým tělem. Jsem ráda, že zvolil tuhle polohu, jelikož ta holka nebyla skoro vidět. A já si vychutnávala jen Marka. Jeho zadek se smyslně vrtěl. Měla jsem obrovskou chuť se ho dotknout.

Proto jsem nahmatala Davidův zadek a pořádně ho stiskla.To už si razil cestu do mé svatyně. Strčil mi ho tam příliš rychle a začal zběsile přirážet. Nejraději bych ho do té ruky kousla, ale on se nedal. Nechtěl, abychom byli prozrazeni. Zato Nina začala vzdychat čím dál tím hlasitěji. „Achchchch, ooooooch, s tebou je to tak krásný aaaa.“ Musela jsem zavřít oči a myslet na svoje nebe.David jel jak namydlenej blesk.

„ Jo, kotě, jo, už budu!“Křičel Marek na celou ložnici. To musím vidět. Zmítal se v milostných křečích. Postel začala vrzat. „ A…aaaa… sakra jo.“ Ležel na ní bez sebemenšího pohybu. Tohle číslo se mu povedlo. Jestli se udělala ona, nevím a vůbec mě to nezajímalo.

Davidovo vyvrcholení nepřícházelo.Odstrčila jsem mu ruku, aby mě mohl chytnout za kozy. Ano, tohle je to pravý. Za vteřinku musím být hotová. Dusím v sobě svoje vzdechy.

„ Oooooooch.“ Zamručel David. To už jsem cítila jak se do mě rozlévá jeho sperma a celou váhou na mě padá. Nedokázala jsem se na skříňce udržet. Oba jsme zavrávorali a skáceli se na zem. Hrůzou jsem vyjekla.

Než jsme stačili vstát, objevil se v celé své kráse Marek. Jeho chloubu jsem měla v úrovni svých očí. Byl v průměru slabší než Davidův, ale za to delší. Měla jsem šílenou potřebu se ho dotknout, probudit ho zase k životu. Kouřit ho a vysát z něj všechnu mízu.

Byla jsem na pokraji slasti. Kdo mě ted´asi dodělá. Ani jsem si neuvědomila, že na mě Marek mluví. Hučelo mi v hlavě. Rozkrok jsem měla v plném ohni.

„ Co to tu vyvádíte, jestli jste chtěli čtyřku mohli jste to říct.“ Usmíval se Marek.

„ Ty vole, já si snad narazil koleno.“ Naříkal David.

„ Pomůžu ti vstát, brachu.“

To neměl dělat. Měla jsem tedˇ výstavní pohled na oba dva. Najednou mi David s tím svým scvrklým penisem co mu vyčuhoval z kalhot připadal směšný.

„ Nesahej na mě. Nejsem zvědavej na tvýho ptáka ohniváka.“

Ve dveřích stála oblečená Nina a koukala jak puk.

„ No, co, se. Co to je?“

„ Klid, zlato. Jen malá nehoda.“ Povídá Marek.

„ Jdu na záchod.“ Oznámila jsem a rychle utíkala po schodech dolů. Pečlivě jsem se zamkla. Musela jsem si to urychleně udělat. Bylo snadné si do broskvičky strčit dva prsty a pořádně rozehrát orchestr slasti. V mysli jsem měla jediný obraz a to Markův stopořený penis.

„ Uuuudělej mě, Maaaaarkuuuuu.“ Takhle krásně jsem se už dlouho neudělala. Měla jsem dvojnásobný orgasmus. Nebyla jsem schopná odejít z toalety.Byla jsem v šíleným tranzu.

„ Ester, děje se něco? Jsi tam nějak dlouho.“ Volal David za dveřmi.

„ V pohodě. Už jdu.“ Mára mě úplně zblbnul. Musím domů. Utřídit si myšlenky. Omluvila jsem se Davidovi, že mi není dobře. Měla jsem štěstí. Marek byl pořád v pokoji. Pohled na něj bych momentálně nesnesla.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Lov vlkodlaků

  16. 3. 2018Neznámý autor

Lorain byly vyhlášenou lovkyní vlkodlaků, která uměla zacházet se zbraněmi ale měla navíc i vzácný dar jenž ji chránil před vlkodlačím kousnutím. Dříve to vnímala jako prokletí, ale ty časy už dávno minuly. Před nedávnem Lorain požádal starosta jejího rodného města, zda by jim nepomohla zbavit se smečky vlkodlaků, která posledních pár týdnů terorizovala jejich město a obyvatele v něm. Tohle byla příležitost,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Na chatě

  25. 6. 2019Iris

Jednoho dne jsem se rozhodl, že zajedu na pár dní k bratranci a sestřenici. Jelikož bydlí v krásném místě u Máchova jezera tak jsem se těšil. Tak jsem tedy sedl na autobus s báglem a z Prahy jel přímo k nim. Po příjezdu už na mě oba čekali a my se vydali do jejich chatky, kterou oni vlastní. Vybalil jsem si věci oni ne, jelikož chatka je dobře zásobená vším potřebným. Zašli jsme na oběd a po obědě...  celá povídka...
Kategorie: Striptýz, Teen, Šukačky, Petting, Mix

Nepromarněná šance

  24. 2. 2006Neznámý autor

Dálkový autobus se řítil širokou asfaltkou k Brnu. D Když jsem nastoupil v Újezdu, zaujal jsem sedadlo za nějakou blondýnkou, neměla víc než dvacet, bylo na ní vidět, že jede už dlouho.
Napolo ležela na sedadle, měla ho poklopené, zatímco to k oknu bylo v normální poloze, vzniklou mezerou jsem : viděl její ňadra, která napínala halenku s rozepnutým knoflíčkem u výstřihu, nohy v riflích měla šikmo na...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix, Exhibicionisté, Teen

Poprvé se sousedem

  24. 10. 2007Odeta

Už dlouho jsem neměla v kundě mužský ocas a protahování mé nadržené píči několika umělými ocasy už mne nebavilo. Stále si brousím zoubky na svého souseda, od kterého odešla přítelkyně, když se jednou nečekaně vrátila domů a v její posteli se válela nějaká nadržená kurvička. Od té doby  Pavel – můj soused omrdával  mnoho čubiček, kterým to asi moc dobře dělal, neboť jsem přes zeď několikrát slyšela...
  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Submisivní, Anál, Orál, Zralé ženy