Erotické povídky

Autor povídky:

Linda

Vloženo: 30. 7. 2017

Kategorie:

Další povídky od Linda:

Božský David 2

Probudila jsem se do teplého slunečného sobotního rána. Přirozeně zcela nadržená. Neměla jsem do čeho píchnout. Tajně jsem doufala, že mi David zavolá. Konečně jsme oficiální pár. Nedávno mě představil rodičům. Myslela jsem, že se to nikdy nestane.

Neodolala jsem a vytočila jeho číslo.

Dlouho jsem čekala a když jsem to chtěla vzdát ozval se na druhém konci něčí mužský hlas.

„ Ahojky kočičko, David momentálně nemůže mluvit. Právě masturbuje.“

„Tak mu řekni až se dodělá, ať mi hned zavolá.“ Řekla jsem nevzrušeně.

„ Jé, počkej prosím. Marek má blbý fóry.“ Povídá David.

„ Kdo to je a co dělá u tebe? Nějakej odrzlej ne?“ Povídám popuzeně.

„ Můj nejlepší kámoš z koleje. Bydleli jsme spolu.“

Nechápu, nikdy o něm nemluvil a nesedí mi, že by se kamarádil s takovým prasákem. Kdo ví, co na koleji vyváděli.

„ Ester, jsi tu?“

„ Ano, jen jsem se zamyslela, chtěla jsem se stavit , ale když máš návštěvu.“

„ Pomáhá mi na baráku. Klidně se stav.“

„ Fajn.“ Zavěsila jsem. Na jeho kámoše nejsem vůbec zvědavá, ale touha po Davidovi byla silnější.

„ Páni, jsi tu brzo to jsem ti tak chyběl?“

Místo odpovědi jsem Davida políbila na ústa. On mě oběma rukama nadzvedl a začal mi líbat šíji. Okamžitě jsem zvlhla.

„ Chci tě.“ Šeptal mi do ucha.

„ Já víc.“

„ Zabavím Marka, aby nás nerušil. Nechám ho posekat trávník.“

Na důkaz příštích žhavých chvilek, mě chytil za krk a vášnivě mě líbal na rty. Byla to neobyčejná slast. Vydržela bych se líbat hodiny.

Z euforie mě vyrušil Markův hlas.

„ Hele kámo, kde máš prodlužovačku?

David se ode mne okamžitě odtáhl.

„ Prodlužka? Zkus se podívat do garáže. Zapoj jí a posekej trávník.“

Máru jsem si nenápadně prohlížela. Jako kdyby z oka vypadl Davidovi Beckhamovi. Potetované paže sice neměl, ale možná má tetování jinde.

„ Máro, to je moje Ester.“

„ Ahoj.“ Špitla jsem a podávala mu ruku. On jí však nechtěl pustit. Probodával mě svýma oříškovýma očima. Tak to tedy ne! Tenhle model mě nikdy nedostane. Co si myslí, že může všechno?

David mě vysvobodil a táhnul mě pryč k nějaké chatičce. Nikdy jsem si nevšimla, že tu stojí. Přitáhl z kůlny žebřík, abychom se tam dostali. V místnosti bylo útulné teplo. Vonělo to tu dřevem. Uprostřed stála jedna židle. Jinak tu nebylo nic víc, jen vrstvy prachu. Není to moc ideální místo pro soukromí.

David si sednul na židli.Pobídl mě, abych si sedla zády k němu na klín.Okamžitě mi začal vzrušeně rejdit po nahých stehnech. Těžce jsem vzdychla, když pod mou sukní našel mé chladivé saténové světle modré kalhotky. Za chvíli změní barvu na tmavě modrou.

Myslím, že je úplně promáčím. Cítila jsem na zádech jeho zrychlený dech. Pomalu mi vsunul ukazováček do roztoužené kundičky. Jemně s ním kroužil, ale já chtěla víc.

„ Neboj se zlato, královsky tě udělám.“

On mi snad čte myšlenky. Pohodlně jsem se opřela a vychutnávala si jeho šikovný prstík.

Chtěla jsem si sáhnout na broskvičku. On mě svojí rukou zarazil. Jeho vzrušený úd mě začal tlačit. Škoda, že ho nemůžu vytáhnout a pohrát si s ním.A… aaaachch. Jeho prst začal kmitat neuvěřitelnou rychlostí.

Už jsem pomalu dosahovala k orgasmu. Když jsem zaslechla slabé bouchnutí.V malém okénku ve dveřích jsem zahlédla plavovlasou hlavu. Trhla jsem sebou. Marek se na mě drze díval.

Zmateně jsem se otočila na Davida. Měl zavřené oči a pootevřená ústa. Dobrá, tak mu ukážu erotický divadlo.Pomalu jsem si rozepínala knoflíčky u hedvábné halenky. Něžně jsem se hladila a dávala pozor, abych neukazovala příliš.Chtěla jsem, aby ze mě šílel.

David mě začal kousat do krku. Neotáčela jsem se. Nejspíš neví, že máme diváka jinak by se už dávno lekl. Začala jsem se znova soustředit. Zaklonila jsem hlavu a vnímala, jen božskou rozkoš.David si na pomoc vzal další prst a úžasně dráždil mé nejcitlivější body slasti.

„Aaaach…. ještě, ještě kouuuseeek…“ Nedokazala jsem už více mluvit. Zapomněla jsem na Marka. Zatmělo se mi před očima. V hlavě mi vybuchla bomba.

David mě pevně držel. Vycítil, jak je to silný. Pomalu jsem se dostávala k sobě. Marek už u okna nebyl. Nechtěl být prozrazen, ale jsem si jistá, že moje vyvrcholení slyšel. Těžce jsem se zvedla.

„ Chlapci, palačinky jsou na stole. Kde jste všichni.“ Křičí venku dívčí hlas.

„ Sousedi, mají asi k obědu palačinky. Ještě, že jsme skončili, další vyrušení bych nesnesla.“

„ Ne, to volá Markova snoubenka Nina a o jakém vyrušení mluvíš?“

„ Ale, to nic. Zahlédla jsem v okně veverku.“ Sakra, málem jsem se prořekla.

„ Tady jsou často. Pomůžu ti slézt.“ Nejraději bych tu zůstala. Po bestiálním orgasmu, přišla pořádná ledová sprcha. Snoubenka! Ale, proč mi to vadí? Mára mi je ukradenej.

V kuchyni to úžasně vonělo vanilkou. Jen ta holka mi nevoněla. Stála u sporáku a Marek jí nestoudně sahal na zadek. Otočila se a se zářivým afektovaným úsměvem mi podávala ruku.

„ Ahojky, jsem Nina, Markova snoubenka.

„ Ester.“ Hlesla jsem. Okamžitě jsem pocítila ostrou vlnu žárlivosti. Tuctová holka bez výrazu. Dlouhé černé vlasy a bílá pletˇ. Jediný co na ní bylo hezký, je zásnubní prsten, kterým okázale šermovala.

Kluci usedli ke stolu, bavili se o blbostech, ládovali se palačinkami, takže se přítomnost ledové bílé paní dala snést.

„ Půjdeme s Ninou na chvíli nahoru do pokoje, tak tady děti nezlobte.“ Povídá škádlivě Marek.

„ Opatrně, at´ mi v kuchyni nespadne lustr.“ Volá za ním David.

„ Na co ty hned nemyslíš? Poskvrnit tvůj dům, to bych si nikdy nedovolil.“ Zvolá Marek.

„ No, nic jdu pracovat. Dokud je venku světlo.“ Povídá David a jde ven.

To se mi náramně hodilo.Potichounku jsem se plížila po schodech. Hrozně mi bušilo srdce, ale zvědavost byla silnější než já. Dveře do pokoje byli pootevřené. Možná je ve výru vášně zapomněli dovřít. Nebo to Marek udělal naschvál.

„ Jo, jo. Takhle mi to dělej puso, hezky mi ho olízej.“ Povídá Marek ochraptělým hlasem. Opatrně jsem přistoupila blíž. Seděl na posteli úplně nahý. Měl nepřirozeně svalnatý tělo. Nejspíš veškerý čas tráví v posilovně. Vlasy měl totálně rozcuchané. Nejspíš mu je rozcuchala snoubenka, když jí lízal.

Měl zavřené oči. Nina před ním klečela a její hlava se pohybovala nahoru a dolů. Zajímalo by mě jestli mu bude polykat sperma.Na kluka až moc hlasitě sténal. Tahal jí neurvale za vlasy. Napjatě jsem čekala kdy se udělá. Náhle otevřel oči. Rychle jsem se schovala za dveře.

„Tady jsi.“ Ozvalo se za mnou. Strašně jsem se lekla. Po kolikáté dnes už? „ Netušil jsem, že si malá šmíračka.“ Řekl David. Stoupl si za mě, vyhrnul mi sukni a jeho prsty se mi draly do kalhotek.

,, A taky pěkně vlhká. Co s tím uděláme? Chceš se dívat?“

Postrčil mě ke dveřím. Rukama jsem se opřela o malou skřínku. David to pochopil jako výzvu. Roztáhla jsem nohy co nejvíc a vyšpulila zadeček. Mé kalhotky jedním pohybem roztrhl a dal mi ruku před pusu.

Nevím co je víc rajcovnější. Vědomí, že sleduji Marka. Nebo brutální sex zezadu. Srdce jsem měla až v krku, když jsem se odvážila znova podívat do ložnice. Změnili polohu. Už ho nekouří. Nemohl se ještě vystříkat, to bych musela slyšet.

Nina byla na břichu a Marek do ní pěkně bušil. Ležel na ní celým tělem. Jsem ráda, že zvolil tuhle polohu, jelikož ta holka nebyla skoro vidět. A já si vychutnávala jen Marka. Jeho zadek se smyslně vrtěl. Měla jsem obrovskou chuť se ho dotknout.

Proto jsem nahmatala Davidův zadek a pořádně ho stiskla.To už si razil cestu do mé svatyně. Strčil mi ho tam příliš rychle a začal zběsile přirážet. Nejraději bych ho do té ruky kousla, ale on se nedal. Nechtěl, abychom byli prozrazeni. Zato Nina začala vzdychat čím dál tím hlasitěji. „Achchchch, ooooooch, s tebou je to tak krásný aaaa.“ Musela jsem zavřít oči a myslet na svoje nebe.David jel jak namydlenej blesk.

„ Jo, kotě, jo, už budu!“Křičel Marek na celou ložnici. To musím vidět. Zmítal se v milostných křečích. Postel začala vrzat. „ A…aaaa… sakra jo.“ Ležel na ní bez sebemenšího pohybu. Tohle číslo se mu povedlo. Jestli se udělala ona, nevím a vůbec mě to nezajímalo.

Davidovo vyvrcholení nepřícházelo.Odstrčila jsem mu ruku, aby mě mohl chytnout za kozy. Ano, tohle je to pravý. Za vteřinku musím být hotová. Dusím v sobě svoje vzdechy.

„ Oooooooch.“ Zamručel David. To už jsem cítila jak se do mě rozlévá jeho sperma a celou váhou na mě padá. Nedokázala jsem se na skříňce udržet. Oba jsme zavrávorali a skáceli se na zem. Hrůzou jsem vyjekla.

Než jsme stačili vstát, objevil se v celé své kráse Marek. Jeho chloubu jsem měla v úrovni svých očí. Byl v průměru slabší než Davidův, ale za to delší. Měla jsem šílenou potřebu se ho dotknout, probudit ho zase k životu. Kouřit ho a vysát z něj všechnu mízu.

Byla jsem na pokraji slasti. Kdo mě ted´asi dodělá. Ani jsem si neuvědomila, že na mě Marek mluví. Hučelo mi v hlavě. Rozkrok jsem měla v plném ohni.

„ Co to tu vyvádíte, jestli jste chtěli čtyřku mohli jste to říct.“ Usmíval se Marek.

„ Ty vole, já si snad narazil koleno.“ Naříkal David.

„ Pomůžu ti vstát, brachu.“

To neměl dělat. Měla jsem tedˇ výstavní pohled na oba dva. Najednou mi David s tím svým scvrklým penisem co mu vyčuhoval z kalhot připadal směšný.

„ Nesahej na mě. Nejsem zvědavej na tvýho ptáka ohniváka.“

Ve dveřích stála oblečená Nina a koukala jak puk.

„ No, co, se. Co to je?“

„ Klid, zlato. Jen malá nehoda.“ Povídá Marek.

„ Jdu na záchod.“ Oznámila jsem a rychle utíkala po schodech dolů. Pečlivě jsem se zamkla. Musela jsem si to urychleně udělat. Bylo snadné si do broskvičky strčit dva prsty a pořádně rozehrát orchestr slasti. V mysli jsem měla jediný obraz a to Markův stopořený penis.

„ Uuuudělej mě, Maaaaarkuuuuu.“ Takhle krásně jsem se už dlouho neudělala. Měla jsem dvojnásobný orgasmus. Nebyla jsem schopná odejít z toalety.Byla jsem v šíleným tranzu.

„ Ester, děje se něco? Jsi tam nějak dlouho.“ Volal David za dveřmi.

„ V pohodě. Už jdu.“ Mára mě úplně zblbnul. Musím domů. Utřídit si myšlenky. Omluvila jsem se Davidovi, že mi není dobře. Měla jsem štěstí. Marek byl pořád v pokoji. Pohled na něj bych momentálně nesnesla.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Svlečený kondom

  24. 5. 2014Neznámý autor

Lukáš stoupal po schodech zpátky do svého pokoje a Denisa ho následovala. Byli po snídani a měli před sebou ještě celé dopoledne, protože Denisa nemusela spěchat domů. Stačilo, když tam přijde až na oběd. Lukáš za nimi zavřel dveře a vyzývavě nadhodil otázku: Tak co budeme dělat? Denisa pokrčila rameny a navrhla, že by se třeba mohli podívat na nějaká videa na internetu. Chvilku tedy společně surfovali,...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Petting, Mix

Jeskynní falus

  6. 1. 2012Neznámý autor

Povídalo se, že někde v tom skalním systému v docela známé turistické destinaci se nachází složitý jeskynní systém. Na tom by nebylo nic divného, kdyby v pověstech o jeskyních nefigurovaly také dost tajemné aspekty. Pamětníci většinou s děsem odvraceli hlavy, jen málokdo z nich byl ochoten mluvit – prý tam dokonce šlo o čáry, démony a jakési vysávače duše i těla. Štěpánka Matulová, vystudovaná psycholožka...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Erotické pomůcky, Extrémy

Pozitiva přeplněného autobusu

  17. 11. 2009Neznámý autor

Konečně padla. S úlevou jsem vypadnul z práce a hrnul se na autobus. Ten byl na zastávce, kde nastupuju, ještě relativně prázdný, ale stejně jsem zůstal stát. Sedím celý den v práci, potřeboval jsem si trochu protáhnout nohy. Při jízdě jsem pozoroval ubíhající ulice, při zastávce zase nastupující davy. Samozřejmě mě z toho davu zajímaly hlavně ženy a dívky. Některá menší, jiná vyšší, tamta má krásný...  celá povídka...
Kategorie: petting, Prstění, Petting, Exhibicionisté

Ve sklípku

  26. 11. 2007mike

Jdeme spolu sami do sklepa, už po cestě se tě nenápadně dotýkám a sotva za námi zaklapnou dveře skočíš na mě a začneme se divoce líbat, nestačím ani zamknout a už mě táhneš ke stolu, tvoje polibky jsou žhavé, rychlé, oblečení ze sebe navzájem strháváme a každé odhalené místo hned zakryje nedočkavá ruka, která hladí a masíruje každý centimetr, líbání přechází v kousání, nehty se zarývají do kůže, a...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Extrémy, Mix, Orál