Erotické povídky
- Zralé ženy (10749)
- Šukačky (12296)
- Mix (14153)
Další povídky od neznámých autorů:
- Oplodňovací akce
- Já mám taky fantazii!
- Mladík z tramvaje
- Valášková v tělocvičně
- Bi kolegyně
- Typický víkend
- Nezraňující polygamie
- Tvrdá trojka s děvčaty
Vloženo: 1. 4. 2013
Suchej tam a mokrej ven
Mám babičku, která je nejúžasnější na světě. Mám ji hrozně rád, celé dětství jsem u ní trávil, nedal dopustit na její kuchařské umění a péči. Jak jsem dospíval, náš vztah se nijak neměnil, možná se stal ještě vřelejším. A před nedávnou dobou jsem zpozoroval, jak babička úplně otevřeně mluví o věcech, o kterých se mnou nikdy dřív nemluvila. Dělala různé dvojsmysly, vtípky, významně na mě mrkala, když jsem jí vypravoval o své slečně. A pak se dokonce pustila do vyprávění různých lechtivých historek a vlastních zkušeností. Ne, že bych tady chtěl přesně vypisovat, co mi vyprávěla, ale inspirovalo mě to také k napsání jedné povídky. Tak vám ji posílám a uvidíte, co vy na to.
Představil jsem si starší ženu. Už jí minul věk dokonalé sexbomby, solidní kočky, sympatické maminy, je to spíš zralá žena věkem se blížící k padesátce. Ale zatím její tělo nevypadá jako rozkydlá bečka hnoje, protože se moc krásně udržuje. Za prvné pracuje v hospodářství, kde je pořád co dělat, točí se okolo plotny, ale dvakrát týdně jede do města a chodí na aerobik, jógu a plavat. Takže to, co u jiných vypadá jako pytel mouky, je u téhle pořádné ženské kulaté, baculaté, k nakousnutí a k pomilování.
Nejlepší jsou na ní samozřejmě její prsa, která vždycky vystavuje v létě při opalování. Cyklisti, kteří jezdí kolem jejího statku, div nenarazí do plotu. Často si totiž na opalování zapomene vzít plavky a velice ráda se maže opalovacím krémem, chrání se přece proti rakovině. Zamlada měla dudy pětky, teď se jí ještě o maličko zvětšily a také poklesly, ale přirozený tvar mají prostě krásný. Sousedi taky chodí kolem podezřele často a zdraví: vždycky pyšně volají Dobrý den, panímámo! A panímáma si zacloní oči a se sladkým úsměvem odpoví na pozdrav. Ani ji nenapadne, aby se zakrývala. Lichotí jí ta pozornost.
A večer, po takém horkém dni, za ní do komory přijde hospodář. Celý den přehazoval seno, jezdil na valníku a štípal polena, svaly na rukou a na zádech mu jen hrají. Trochu se mu rýsuje pivní břicho, ale co, je to přece pořádný chlap! Rychle se opláchnul v neckách, aby nepáchnul potem, ale stejně je z něj cítit chlapské pižmo a vůně hospodářství. Bere panímámu okolo pasu a přejíždí jí jednou rukou níž na zadek a druhou výš na prsa, se kterýma si začíná zálibně hrát. Kroutí jí s bradavkami, které jsou červené a tuhé jako lesní jahůdky. Sklání se a dumlá je a kouše a panímáma se mu zatím víská ve vlasech a vrní blahem.
Pak spolu padnou na postel, která je vysoko nastlaná prachovými peřinami. Hospodář ji líbá jako zamlada, je to pořád kus ženský a miluje ji. Mezi nohama už má pořádný stožár, to zas panímáma mezi svými stehny cítí úplnou povodeň. Jeden na druhého mají chuť. Hospodář si rychle stahuje trenýrky a odhaluje svůj pěkný klacek. Ještě chvilku se muchlují a pak jeho horký úd sám zajíždí do panímáminy mokré štěrbiny. Panímáma vzdychá a pevně ho objímá okolo krku. On se rukama drží jejích koz a valchuje je a skrývá si mezi nimi hlavu. Mezitím svou pánví zhurta přiráží a začíná řičet jako kůň. Nikdo je neslyší, děti jsou z domu, a tak i ona po chvíli vyje jako vlčice.
Objevuje se u nich ještě větší vášeň, jsou zaboření do peřin a hospodář ho má v ní narvaného až po kořen. Je horký večer, tak se potí, ale užívají si blízkosti toho druhého. Hospodář už nevydrží to, co vydržel dřív, a tak mu dech hrubne a připravuje se na velké finále. Napjal svaly celého těla a vložil je do několika posledních mohutných přírazů. Potom vykřiknul a jeho hadice už stříkala sperma do panímáminy kundy. Když ho hospodář vytáhnul, byl celý mokrý od jeho mrdky a od kundího šlemu panímámy. Hospodář se zachechtal, plácnul svoji ženu přes zadek a řekl: Nojo, jak se říká, suchej tam a mokrej ven! Dobrý to bylo, mámo!
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Monikadalší dívky | |
![]() | Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím. Zkrotím si tě na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Jen pro zvané
21. 9. 2016BobrNa představení byli pozváni jenom ti, co ve městě něco znamenali a jejich manželky. Továrník k tomu poskytl svoji vilu.
Byl vlahý letní večer, když se v určenou hodinu začaly sjíždět vozy hostů. Personál je naváděl na místa parkování. Když zhasnul poslední motor, rozsvítila se světla a personál, stojící u obou stran vozů, otevřel dveře a pomohl návštěvníkům vystoupit. Vedl je ke vchodu do vily. Dveře... celá povídka... |
Felace na hřbitově
30. 11. 2013Neznámý autorS novou přítelkyní se mi otevřely dveře k novým sexuálním obzorům… a to dokořán. Marta byla tak otevřená, uvolněná, přístupná všemožným praktikám. Hodně věcí jsme se od sebe navzájem učili, nechávala mě překonávat její limity a neskutečně si užívala všechno, co jsem jí prováděl. Nešlo jenom o čistou soulož, ale i různé další věci spojené s intimními hrátkami. Dokázala dosáhnout několika orgasmů za... celá povídka... |
Operace hymen
18. 1. 2023SkálinkaTahle akce začínala tak nějak normálně, jako že si jeden ženatý pán trochu zahne a rozvedená matka dvou dětí užije kousek něžností a sexu. Stála u stařičké Jawy 250 na karaji malé silničky, která se snad ani nemohla pyšnit přídomkem okresní a bezradně koukala, proč ty zblázněné trubky nejedou. I když její půvaby byly bezpečně skryty pod helmou, starší prošívanou bundou a kalhotami neurčitého věku,... celá povídka... |
Saint-Tropez
24. 11. 2020jentakněkdoAlena se potulovala po pláži a žasla nad ryzí krásou pruhu bílého písku, známého po celém světě jako Saint-Tropez. To místo proslavila v šedesátých letech Brigitte Bardotová a nyní tam mají svá sídla a baví se tam zahálející bohatí Evropané. Alena tu byla poprvé. Po univerzitě se rozhodla jít si pro zkušenosti do zahraničí a získala místo tlumočnice v Bruselu. Žila tam sama a letos se rozhodla strávit... celá povídka... |


