Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Sbírka dívčích orgasmů
- Zkuste si sex ve sprše
- Zvrhlá opalovačka
- Andrein skutečný zážitek
- Postarej se a dostaneš odměnu
- Kuřba od MILF učitelky
- Nejhorší oslava
- Velká klobásová pizza
Vloženo: 10. 3. 2013
S přítelem a kamarádkou
Vždycky jsem toužila prožít si tzv. trojku, tedy sex se dvěma osobami najednou. Nesnáším ovšem anální sex, z té představy se mi úplně dělá husí kůže, takže tím padá možnost souložení se dvěma muži naráz, ten slavný sendvič. Stejně je mi milejší představa něžného mazlení s kamarádkou a poté drsnější sex s mužem, takže ideálním řešením je sestava dvě ženy a jeden muž. Mám přítele, mám spoustu kamarádek, mnohokrát jsem na to téma zavedla řeč. Nejdřív to bylo dost složité, musela jsem překonávat všeobecně panující nedůvěru, ale nakonec se tahle myšlenka mému příteli velice zalíbila. Mohl si legálně zašukat s jinou holkou a navíc sledovat lesbický sex přímo z první linie. A konečně jsem přemluvila i jednu svoji moc hezkou kamarádku.
Naplánovali jsme tedy večer, na posilnění a kuráž plný alkoholu. Potom můj přítel začal dělat erotické narážky a nakonec přímo nadhodil, kdy se do toho my holky už konečně pustíme. Kámoška hned vstala a přisála se na mé rty. Vášnivě jsme se líbaly a při tom hladily po našich tělech, která byla pevná, pružná a na dotek stále rozpálenější. Pomalu z nás mizely naše svršky, až jsme byly obě úplně nahé. Šlo opravdu do tuhého a mně se to moc líbilo. Máme obývák spojený s kuchyní, což byla výhoda. Po chvilce jsem si sedla na kuchyňskou linku a kamarádka se naklonila nad moji mušličku. Na okamžik nasála tu typickou vůni a už mi jazykem rejdila po celé mojí lasturce. Zajížděla jazýčkem i prsty dovnitř, kroužila kolem poštěvačku a jemně ho sála. Hladily jsme si prsa a ona mi zatím vylizovala pičku, s úžasnou ženskou citlivostí a intuicí, až jsem byla blahem úplně bez sebe.
Přítel si okamžik vychutnával ten pohled, ale dlouho to nevydržel. Také se svléknul, chvilku si při pohledu na dvě dívky ve víru vášně honil svého čuráka. Podívala jsem se mu do očí, viděl v nich neskutečnou vášeň a i svolení, aby si dělal, co chce. Přistoupil zezadu k mojí předkloněné kamarádce, nasadil svůj penis na okraj její kundičky a prudce přirazil. Ona jen vzdychla, když do její buchty jeho klacek zajel až nadoraz, a opět se vrátila k mojí kočičce. Pro mě to bylo krásné divadlo, kdy mi ona dělala dobře svým jazykem a on, můj životní partner, to do ní pral jako o život. Vychutnával si, že svoje nářadí může strkat do jiné horké vagíny, a vůbec si nebral servítky.
Kamarádka pokračovala ve vylizování mojí jeskyňky a bylo to stále lepší. Nedalo se to dlouho vydržet a já už se za chvíli svíjela v silných orgastických křečích. Poté, co jsem se vzpamatovala, jsem dostala chuť na změnu. Chtěla jsem zkusit všechno. Sesedla jsem z linky, povalila kámošku na koberec v obývací části a klekla nad ní v šedesát devítce. Přítel se chvíli zas jen koukal, jak si dvě krásné holky prolizují mezi závojíčky a brnkají o klitorisy. Kamarádka se svíjela slastí, chutnala úžasně a byla úplně mokrá. Pak jsem mírně změnila polohu – zůstala jsem u jejího klína a pokračovala v lízání, ale nastavila jsem svoji dírku přítelovu klacku. Moje kunda už na něj byla neuvěřitelně natěšená. Přítel zakleknul za mě a ponořil mi svůj pyj zezadu až na dno lasturky, až po koule. Začal mě mrdat jako předtím moji kamarádku a já hekala rozkoší. Při tom jsem se ale nepřestávala věnovat mušličce přede mnou – vylizovala jsem vytékající šťávičky a současně jí zasouvala dva prsty hluboko dovnitř.
Byl pro mě trochu problém soustředit se na poctivé lízání a zároveň si vychutnávat luxusní šoustání, ale vycházelo to ze mě úplně přirozeně. Kamarádka už skoro křičela a zatínala zuby do svého spodního rtu. Přidala jsem ještě více na rychlosti lízání a už se pode mnou prohýbala a křičela na celé kolo. Když to přítel viděl, ještě více přitvrdil ve svých přírazech a za chvíli už do mě chrlil dávku horkého semene. Pulzování jeho klacku mi dělalo moc dobře, a tak stačilo, aby mi ještě zajel mezi nohy, zmáčknul můj naběhlý poštěváček a podruhé mě tak přivedl na vrchol rozkoše. S kundou plnou jeho spermatu jsem si to užívala o to víc. Všem třem nám bylo nádherně. Svalili jsme se vyčerpaně na zem, objímali jsme se a slastně oddechovali.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Aby to její manžel věděl
6. 11. 2018jentaknekdo![]() | Od jejich svatby uběhlo teprve osm měsíců, když si vyšli na párty, které jsem se taky zúčastnil; on ji tam nechal samotnou a ona se opila. Ta párty se zvrhla v orgie toho druhu, kdy si jednotlivci z manželských párů hledají jiné chvilkové partnery a dopřávají si s nimi sex. Já jsem tam dorazil až později a našel jsem ji už pěkně nalíznutou.
*
Věděl jsem, když jsem vklouznul do její těsné kundy, že... celá povídka... |
Byt nad barem
25. 3. 2012Neznámý autor![]() | Bydlím v malém bytě přímo nad jedním barem, a tak jsem se jednou večer rozhodla, že tam na chvíli zajdu, třeba tam někoho nalákám. Vzala jsem si halenku s velkým výstřihem, aby mé kozy byly nepřehlédnutelné, a vyrazila. Abych vám objasnila, proč jsem to udělala – už pár měsíců jsem totiž neměla sex, strašně jsem ho potřebovala. Spoléhala jsem se na svoje pěkně vyvinuté kozy, chtěla jsem prostě ulovit... celá povídka... |
Můj sladký inkubus
17. 8. 2021jentaknekdo![]() | = ve 3:15 ráno =
Všechna svá nervová zakončení jsem měla jako v ohni. Ta rozkoš byla tak intenzivní, že jsem jen lapala po dechu a sotva jsem ji dokázala snést. Tiskl mé tělo do zpocených lůžkovin a přirážel do mě rychleji a rychleji, s jistou nenucenou familiárností.
Byla jsem v transu, on mi to vždycky dělal, nedokázala jsem ovládat své emoce, i když jsem se snažila, jeho tělo bylo silné, jeho... celá povídka... |
Doučování s Natašou
12. 9. 2011Neznámý autor![]() | Nataša, malinkatá dvaadvacetiletá Ruska, dostala příležitost studovat jeden rok v Praze ekonomii. Samozřejmě toho využila. Matematice vždycky rozuměla, měla však trochu problém s výukou částečně v angličtině a částečně v češtině, její jazykové schopnosti nebyly na nijak oslnivé úrovni. Aby všechno zvládla, napsala si na fakultní nástěnku inzerát, že shání doučování.
Ozvala se jí jedna o ročník starší... celá povídka... |