Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Pornovečer v kavárně
- Naše první milování
- Infantilni hra
- Letní bouřka
- Selhání auta na opuštěné silnici
- Malá dohazovačka
- Ženská přitažlivost
- Hra mezi okny
Vloženo: 30. 11. 2013
Rozpálená učitelka češtiny
Valérie sledovala tichou třídu. Žáci vyčkávali, co se bude dít. Vzala do ruky knihu, kterou si s sebou přinesla – byl to Nikola Šuhaj loupežník. Uměla krásně číst a studenti to měli rádi; úplně se četbou nechala strhnout a projevila se u ní její silná vášeň k literatuře. Dnes si vybrala pasáž, ve které docházelo k vypjatému dobrodružství a hlavně setkávání dvou milenců. Valérie se posadila na katedru a hodila si nohu přes nohu. Měla pěknou minisukni, ale snažila se dávat pozor, aby jí nikde nic nekoukalo. Stejně však studenti viděli její pěkná stehna a mnoho z nich si místo poslouchání představovalo, jak ji pěkně hladí a pak hlavně píchají. Valérie otevřela knihu a dala se do čtení. Úplně se do něj ponořila. Byla hodně temperamentní a ztotožňovala se s postavami a představovala si sama sebe v zajetí loupežníků. A postupně ji to začínalo stále více vzrušovat.
Žáci fascinovaně sledovali, jak si jejich učitelka při četbě začíná jednou rukou pomaličku hladit stehno. Dělala to nejspíš nevědomky. Stále však přidávala na intenzitě, na tlaku, třela se a zčervenaly jí tváře. Četla o oddané lásce, ale v hlavě se jí honily představy, jak je sama v lese s hordou pořádných chlapů, kteří všichni touží ji znásilnit. A tak by ji přivázali ke stromu a pořádně by ji obírali a osahávali. Potom by jí roztrhli blůzku a vyhrnuli sukni a strkali by jí do obou dírek všechno, co by je napadlo – včetně různých nástrojů, celých pěstí a svých penisů… Pořád dokola… V téhle chvíli musela Valérie se čtením skončit. Hodinu ukončila dřív a omluvila se, že musí něco zařídit. Ve skutečnosti pospíchala na záchod, kde si hodila jednu nohu vysoko na mísu a rukou už si zuřivě vjela mezi nohy. Byla tak neskutečně rozpálená tou literaturou, že jí v kundě pulzovalo chtíčem, a tak to musela napravit zběsilou masturbací.
Takhle to Valérie měla často, Zbožňovala sex a myslela na něj prakticky neustále. Často se při výkladu v hodinách tak rozpálila, že to musela napravovat v ústraní a mastila si svoji pičku. Studenti v průběhu roku nějak vycítili, že to má ráda… A začali s ní odvážněji laškovat. Valérii to nesmírně lichotilo, protože mít pozornost takových mladých koloušků se ženské jen tak nepodaří. I když ona byla ještě v nejlepších letech, bylo jí teprve čerstvých třicet let. Neměla stálého partnera, líbila se jí určitá volnost. Už si během života několikrát vyzkoušela mladého partnera, a přicházela na to, že se jí to docela líbí. Mnohdy ti mladší byli sice docela nezkušení, ale postupně a dychtivě se učili, měli velkou výdrž a krásně vypadali. Vydrželi do ní bušit půl noci a ráno se dožadovali dalšího čísla.
Kvůli tomuhle všemu byla Valérie najednou docela přístupná těm flirtíkům se studenty. Navíc ty věci, které se jí stávaly při výkladu… chtíč se jí zmocňoval, nechávala se unášet fantazií a postupně se začala soustředit na jednoho studenta víc a víc. Byl hrozně charismatický. Neměla z něj obavy, že by ji bral jako matku a chtěl, aby ho zaučovala – spíš by si ji pěkně vzal jako čubku. Byl pořád odvážnější, až to nakonec eskalovalo divokým mrdáním u Valérie v kabinetu. Filip ji nadchnul všemi možnými cestami, jakými mohl, a tak se scházeli na různých tajných místech, kde se oddávali nekonečným sexuálním hrátkám. Filipovi bylo osmnáct a Valérie najednou zjistila, že do prvního ročníku nastoupilo mnohem atraktivnější, mladší masíčko.
To bylo teprve něco. trvalo to jenom pár týdnů, než Štěpána hezky vykouřila na školním výletě. Nebyl už panic, ale byl skoro nezkušený. Vypadal jako nějaký typický nerd, blázínek zahrabaný do učení, a zajímal se o literaturu. Kamarádi si mysleli, že se o ni zajímá až moc, ale Valérie s ním vedla plamenné diskuze a rozpálilo ji to natolik, že ho potom vždycky vášnivě opíchala. Po škole se začaly šířit různé pověsti. Valérie si všimla, že studentky na ni ošklivě zahlížejí, ředitel na ni byl stále ostřejší, až si ji nakonec doslova pozval na kobereček. Zeptal se jí přímo, co je na tom pravdy, a když Valérie přiznala barvu, tak jí pohrozil vyhazovem.
Ale ona to vyřešila po svém, a bravurně. Zahrála to i na ředitele a prostě ho tam svedla. Zahrála mu neustále dychtivou nymfomanku, která si prostě nemůže pomoct, a chudák ředitel z ní byl tak nadržený, že mu po čele tekly kapky potu. Udělala mu to pusou a pak ještě jako zákusek ho nechala smočit rákos. A byla excelentní. Ředitel prohlásil, že když mu tyhle drobné službičky bude prokazovat pravidelně, tak za ní bude stát ve všech situacích, a ať proboha ty aférky se studenty drží v tajnosti. Valérie cítila obrovský triumf v rukou, a pořádně ho v budoucnu využívala.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Divoška Nikoladalší dívky | |
![]() | Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to. Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 52 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Únos od šílené doktorky
20. 4. 2014Neznámý autorU nás ve městě jsme měli doktorku (mladou, pěknou), o které se povídalo, že je chvílemi úplně vyšinutá. Jmenovala se Milada. Všichni jen mluvili o tom, že je šílená, ale nikdo vlastně nevěděl nic konkrétního. Takové to sousedka kamarádky mojí sestřenice povídala… Takže jsem si myslel, že pomatení jsou spíš ti, kdo tyhle fámy rozšiřují.
No ale nakonec jsem měl možnost na vlastní kůži zjistit, že všechny... celá povídka... |
První a ne poslední
25. 2. 2011BushmanMěl jsem kdysi přítelkyni, se kterou jsme vyzkoušeli tzv. kde co. Soulož v lese, v bazénu, v autě, dokonce kuřbu za jízdy (na D1 kolem 180.km) a taky třeba vzájemnou masturbaci v restauraci. Nechala si třeba „navléct“ motýlka a já jsem ho mezi předkrmem a hlavním jídlem uváděl do činnosti. S ní teda nebyla nuda. |
Nedostanu ho z hlavy
28. 5. 2015Neznámý autorMichal nebyl můj přítel. Nebylo mezi námi nic oficiálního, všechno jsme dělali tajně, na opuštěných místech nebo v autě, aby nás nikdo neviděl. Ale já ho milovala, naprosto bezhlavě a vášnivě a chtěla jsem mu být oddaná se vším všudy až do konce života. Jenže on se na mě potom beze slova vykašlal, nepodal žádné vysvětlení, prostě se mnou přestal komunikovat. A od té doby ho nenávidím a stále miluju... celá povídka... |
Ve sklípku
26. 11. 2007mikeJdeme spolu sami do sklepa, už po cestě se tě nenápadně dotýkám a sotva za námi zaklapnou dveře skočíš na mě a začneme se divoce líbat, nestačím ani zamknout a už mě táhneš ke stolu, tvoje polibky jsou žhavé, rychlé, oblečení ze sebe navzájem strháváme a každé odhalené místo hned zakryje nedočkavá ruka, která hladí a masíruje každý centimetr, líbání přechází v kousání, nehty se zarývají do kůže, a... celá povídka... |


