Erotické povídky
- Erotické pomůcky (8301)
- Piss (8382)
Další povídky od P.P.:
- První holení.
- Splněné přání 2v1
- Splněné přání 2 v 1 pokračování
- Splněné přání 2v1 spolužačka.
- Splněné přání SPOLUPRÁCE 2
- Tři Grácie
- Splněné přání 2v1 společně
- Splněné přání 2v1 u vody 2
Vloženo: 19. 10. 2024
První holení SPOLUPRÁCE
V předchozí povídce jsem holil kundičku svojí manželce. Pokud jste četli i „Splněné přání 2v1 atd“ tak víte, že moje manželka má spolupracovnici, která je teď tak trochu naše společná milenka.
Po nějaké době strávené s ní na horách přišla manželka s tím, že se bude holit. „Ale vždyť jsem tě onehdy holil“povídám. „Jenže ne mě ale mojí spolupracovnici“. „Ale ona byla do hladka tak co“? Manželka mě sdělila, že ji vykládala jak jsem ji po prvé holil a prý si ji nechala schválně trochu zarůst aby to taky zažila. „Co s vámi mám dělat. Kdy přijde na údržbu“? Zeptal jsem se. Bylo mě řečeno, že zítra. Tak jsem vzkázal, že když to musí být tak ať ta její spolupracovnici než k nám přijde vypije aspoň litr tekutiny. Že je to moje podmínka.
Tak se stalo a na druhý den stála naše společná milenka za dveřmi. Měla na sobě opět ty volné sportovní šaty a bylo na ní vidět, že je nedočkavostí vzrušená, protože ji bradavky mohli protrhnout látku. „Úkol splněn ale chce se mi“ hlásí. „Jsi velká holka, to musíš chvíli vydržet“ odpovídám a pozvu ji dál. Zapomněl jsem sdělit, že manželka nebyla doma ale ovšem věděla. Jen prý musíme jenom holit, ostatní až někdy společně. Zavedu manželčinu spolupracovnici do ložnice, jsem mám všechno připravené. Gumové prostěradlo, na něm normální prostěradlo a na něm ještě obyčejný ručník. „Můžeš se nachystat, ještě si pro něco zajdu“ povídám a nechám jí ať se nachystá. Najdu ještě nůžky, holicí strojek a největšího robertka jakého manželka má. Délka 18cm a průměr 4cm. Má funkci přirážení. Samozřejmě i lubrikační gel. Tím vším přijdu do ložnice. Manželčina spolupracovnice leží na posteli rozkročené a pokrčené nohy, šaty povytažené do půl těla a holý klín. Trochu zarostený byl. Když uviděla co si nesu vykulila oči „Na co to máš“. „Uvidíš, nebo spíše ucítíš“ odpovím. Lehce pohybuje koleny k sobě a od sebe jak musí zadržovat nutkání na malou. Kleknu si mezi její nohy o lehce pohladím rozevřené pohlaví. „Asi budu muset napřed použít nůžky ". S těmi slovy začnu. Vždy vezmu mezi dva prsty pár chloupků a ustřihnu je. Vždy při tom neopomenu popotáhnout už její vzrušením zduřelé malé stydké pysky. Ona už má pěst v ústech. Je nevím jestli vzrušením nebo jak se jí chce čůrat. Otočím se a vezmu elektrický holicí strojek. Těsně před tím stihnu nagelovat i toho uměláka. Zapnu strojek a pokračuji v holení tentokrát do hladka. Ona už má zavřené oči a opravdu se kouše skoro dokrvava do své ruky. Nohy se jí už třesou jak osika. Už to mám skoro hotové. Zapnu vibrace na umělákovi, jednou rukou jakože napnu kůži na kundičce aby to vypadalo, že ji holím a v ten moment jí ho vyrážím bez většího odporu do hnědé růžičky. Jen hekne, vytřeští oči, zvrátí hlavu dozadu, nohy si málem vykloubí z kyčlí a začne stříkat jak vodotrysk. Napřed ženským orgasmem a protože robertek přiráží na plný výkon a buší ji do plného močového měchýře, tak i močí. Kompletně mě smočí. Trvá to nekonečně dlouho. Když to s ní jen už pomalu vytéká tak vytáhnu ztopořený penis a postříkám ji to holátko. "Ještě tě musím umýt“ a začnu ji oplachovat svým žlutým proudem. „To je přírodní desinfekce ". Ještě, že jsem na to byl připravený. Opatrně vytáhnu už vypnutý vibrátor z jejího zadečku. Utřu její mokrý klín. Vezmu ze stolku krém a pořádně jí promažu všechny záhyby pohlaví. Neopomenu promasírovat ty její šíleně krásné okvětní lístky. Něco takového se opravdu nevidí. Koukají tak 7cm ven. "Chvíli si odpočiň a pak se běž umýt. Já to pak uklidím“. Když pak odchází dá mě polibek na tvář se slovy díků. „Máš nádherné pohlaví " povídám jí. "A já se za to jak mě ty pysky vykukují tak stydím " zčervená. "Nemáš za co“ rozloučím se s ní. „A domluv se zas s manželkou co kdy a kde“ mrknu na ni.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Paní lektorka
11. 12. 2019LeszekUdělala na mě ohromný dojem hned v prvním okamžiku, kdy jsem ji uviděl. Žaneta. Paní Žaneta. Dáma v pravém slova smyslu. Na svých čtyřicet si držela stále skvělou postavu a ladné tvary jejího těla ukryté pod různými kostýmky mě nenechávaly na pochybách, že její formu by jí záviděla leckterá dvacítka. Na fakultě, kde jsem studoval, byla lektorkou latiny. To platilo ještě donedávna. Dnes však je mojí... celá povídka... |
Splněné přání 2v1 společně
9. 6. 2025P.P.Ahoj po dlouhé době.
Toto je pokračováním předchozích povídek Splněné přání 2v1...
Jednou za mnou přišla manželka, že prý bychom si mohli udělat "erotický" výlet všichni čtyři. "Jak čtyři" ptám se. " No ty, já, naše milenka spolupracovnice a teď nová milenka bývalá těhule" směje se. "Místo a trasu určitě vymyslíš jak tě znám" ještě prohodí.
Po nějaké době měl nastat hezký teplý den a tak jsem manželce... celá povídka... |
Déšť v kalhotkách
27. 5. 2009MilousNetrpělivě jsem se podíval na hodinky a zjistil, že se už za hodinku konečně uvidím s mojí Zuzankou. Od rána jsem pracoval v jedné výstavní síni a už jsem z toho byl celkem dost unavený. Ale ani ne tak z té práce samotné, jako spíše z toho, co jsem při ní viděl. Byly to samé kundičky a kozičky. A také samozřejmě spousta nádherných zadečků. Pomáhal jsem totiž kamarádovi s přípravou výstavy aktů. A je... celá povídka... |
Malá myška
1. 2. 2022jentaknekdoHodiny se vlečou. Konečně je pět. Píchačky. Auto. Domů. Sprcha. Mobil. Standardní konverzace: „Ahoj. Ano. Ne. Budu tam. Ahoj.“ Auto. Jedu za svou holkou.
V sedm hodin jsem zastavil u Simony před domem. Čekala na mě, už byla venku. Bože! Nepochopím, jak jsi za pouhých sedmnáct let dokázal stvořit takovou dokonalost. Dlouhé, svůdné nohy, perfektní zadek v krátkých bílých šortkách, prsa v červeném tílku... celá povídka... |


