Erotické povídky
- Anál (8711)
- Orál (9308)
- Mix (9800)
- Šukačky (8549)
- Zralé ženy (7146)
Další povídky od Bushman:
Vloženo: 25. 2. 2011
První a ne poslední
Měl jsem kdysi přítelkyni, se kterou jsme vyzkoušeli tzv. kde co. Soulož v lese, v bazénu, v autě, dokonce kuřbu za jízdy (na D1 kolem 180.km) a taky třeba vzájemnou masturbaci v restauraci. Nechala si třeba „navléct“ motýlka a já jsem ho mezi předkrmem a hlavním jídlem uváděl do činnosti. S ní teda nebyla nuda.
Hned z počátku jsem se s ní dohodl, že musí bývat do hladka, což akceptovala. Ližba nesmí mít překážky. Rozevřená, naběhlá a hlaďounká se líže skvěle. Pak to samo ohledně ochlupení řekla i mě, takže i já byl potom jako holátko. Musím se přiznat, že i samohoňka vyholeného ptáka má něco do sebe. Dělám to skoro denně, tak vím, o čem mluvím.
Jednou, když jsem za ní přijel, byla jen v župánku, přes který prosvítalo a prolínalo téměř vše. To byl takový ten župánek na šňůrku, který, když si ji povolila, se sám rozevřel a odhalil vše. Ty skvoskné „melouny“ a hlaďounkou mušličku. Já v tu chvíli byl ještě oděn kompletně. Přivinula se a začala mne odšacovat. Velmi příjemné bylo, když mi povolila pásek, stáhla gatě se slipy a v pokleku mne začala – ještě skoro uvadlého – povzbuzovat. Ale o tom se nechci rozepisovat.
Byli jsme spolu asi po x-té, když jsem se zmínil, že by to chtělo nějakou inovaci, třeba ještě tu „zadní dírku“. Odrovnala mne výrokem, že je na to už dost „stará“, aby to taky nevyzkoušela. Sama mne překvapila při následném setkání, že si přinesla potřebný gel. To nemohlo zůstat bez odezvy. Tak jsme šli do experimentu. Ani ona, ani já jsme neměli tehdá zkušenost.
Po normálním styku, kdy jsem ji – jako obvykle – přivedl až na vrchol, jsem se nenechal vykouřit až konce, ale začal jsem se starat o tu druhou dírku. Gelem jsem ji mazal a laskal prstíky, až jsem zaznamenal, že se uvolňuje. Klečela na kolenou a měla ji přímo proti mě správně vyšpulenou. Když jsem tam vsunul bez problému 2 prsty, věděl jsem, že nastává správný okamžik. Dal jsi si pod jejím dozorem dávku gelu na ptáka, což odkontrolovala několika stahy, až mlaskal jako „řehtačka“. Přiblížil jsem se a v kýžené poloze jsem se začal zvolna vsunovat. Napřed se zdálo, že ne, jen tak na krajíček a pak „stopka“. Začal jsem hlavičkou jen tak – tam a zpět – a ne do hloubky. Samo se to po chvíli podalo, najednou tam zajel až skoro po kořen. Nechci říct, že při tom hekla, ale nějakou vzdešnou reakci jsem zaslechl. Ten gel fungoval báječně, proto jsem začal klouzat tam a zpět.
Bylo to úžasné, to tuhé sevření, snadné klouzání, můj oholený ptáček a její přirážení. Já byl v kleku na kolenou, ona v předklonu taky na kolenou. Přirážel jsem ze zadu, jako když hluchý buší na vrata. I ten pohled, jak tam mé holátko klouže a zpět, mne vzrušoval. Byl jsem dokonalý ťuhýk. Po chvíli si rozeklekla ještě více, aby bylo „hrací pole“ ještě volnější. Jak jsem se přibližoval a oddaloval, postřehl jsem, že si rukou při tom mastí buchtičku a asi taky poštěváčka. Hekala při tom, jako bych ji zcela normálně dováděl do extáze. U ženských nikdy člověk neví, ale myslím, že toho „nového“ orgasmu dosáhla. Já jsem to do konce nedotáhl jako, že bych ji naplnil dírku spermatem. To jsme nechali až na potom, kdy mi ho vysála jako obvykle až do morku kostí.
Několikrát jsme se k této praktice ještě při následných setkáních vrátili a pokaždé to bylo fajn.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Nadržená Petradalší dívky | |
![]() | Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Zaučím tě v sexu na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Žena na dálkové ovládání 2
22. 12. 2015BobrJednou šla Věra na jakýsi sraz s kamarádkami, ale nějak se zakecala a zapomněla na to, že má jít domů.
Vzal jsem mobil a zavolal jí do kundy. Sotva to párkrát zazvonilo, naskočilo mi druhé volání, tak jsem vypnul volání do kundy a přijmul hovor. „Vypni tóóó...vypni tóóó!“ ozvalo se ječení. Nestačila si asi uvědomit, že už je to vypnuté.
„Ty nevíš, že máš přijít domů?!“ obořil jsem se na ní. „Já vím..“... celá povídka... |
Bitka
28. 9. 2020Stalinka„Ty krávo pitomá!” zaječela Romana, popadla Jitku za vlasy a několikrát s ní silně zacloumala, „…já ti ukážu, že jsem tlustá! Co si o sobě…!?” ječela a Jitce lítala hlava na všechny strany.
Sice řvala bolestí a držela Romaně ruce, aby jí ty vlasy z hlavy nevytrhla, ale jinak nedokázala nic. Romana jí jednou rukou popadla za dekolt, prudce trhla a Jitčino tričko zůstalo viset jen na rukávech. Kluci... celá povídka... |
Vzpomínka na mládí
11. 12. 2015BobrDrželi se za ruce a šli k remízku, kde poblíž potůčku bylo jejich místečko. Nedočkavě se k sobě přitiskli, aby se mohli líbat. Jeho ruka se jí svezla na prsa a začala je hladit. Chtěla něco říct, ale jeho jazyk v ústech tomu zabránil.
Když jeho ruka zajela pod tričko a dostala se i pod podprsenku, lehce se zachvěla, ale potom si nechala příjemně mačkat bradavky, až jí z toho přebíhal mráz po zádech.
„Né,... celá povídka... |
Češtinářka 3
8. 3. 2016BobrOdpadli jsme od sebe a lapali po dechu. Hladil jsem jí po té krásné kundičce a semeno, co z ní vytékalo, jí rozmazával po celém těle.
„Proč sis vybrala právě mne?“ zeptal jsem se, když jsem chytil dech. „Vždyť jsi určitě měla kluků...“ nedokončil jsem větu. Než odpověděla, schovala si hlavu na mých prsou.
„Ano, na peďáku jsem měla spoustu kluků, kteří pravidelně ukojovali moji nezkrotnou touhu po... celá povídka... |


