Erotické povídky
- Exhibicionisté (12478)
- Petting (12759)
- Prstění (12919)
- Mix (14154)
Další povídky od neznámých autorů:
- Na odreagování
- Dvě fantastické situace
- Tátova milenka
- Podvazková úchylka
- Zdravotní péče
- Prodavačka obuvi
- Odpoledne s lízátkem
- Dům taťky Li-Čanga
Vloženo: 1. 4. 2013
Proměna plaché srnky
Roky plynuly, vyšla jsem střední školu a nastoupila na vysokou, ta taky skončila, nastoupila jsem do práce. Všechny kamarádky měly přítele a pomalu začaly rodit děti a já kvůli své plachosti byla pořád sama. Uvědomila jsem si, že jsem vlastně ani nenasbírala moc milostných zkušeností. Nebylo s kým. T tak mou jedinou noční zábavou byly erotické fantazie doprovázené krásnými orgasmy způsobenými vlastní rukou. Když přišel internet, tak bylo masturbování i seznamování o něco snazší, stejně se mi však nepodařilo udržet si nějakého chlapa déle než pár týdnů. Cítila jsem se opuštěná a nadržená, takže jsem se styděla seznamovat normálně. Byla jsem taková tichá srnka, radši jsem komunikovala přes počítač než ve skutečnosti.
Ale pak, po dlouhých měsících sexuální abstinence, jsem poprvé vstoupila na erotický chat. A tam se děly věci! Nejdřív jsem se úplně rděla, ale brzy jsem si zvykla trávit tam hodně času a odvážně chatovat s ostatními. S jedním mužem jsem si psala mnohem víc, bylo to stále intimnější a smělejší. Vyprávěl (tedy psal) mi svoje zážitky, různé historky ostatních nebo svoje vlastní fantazie. Nebránila jsem se a svým způsobem mě to lákalo, a tak jsem začala hltat každý řádek, který se na obrazovce objevoval. Jeden večer se můj komunikační parťák pořádně rozjel, psal hodně vulgární řádky a já jsem do sebe vpíjela každé jeho písmenko. S každým dalším řádkem jsem pociťovala sladší a sladší brnění mezi stehny, a tak jsem si udělala pohodlí a sundala již navlhlé kalhotky. Napadlo mě napsat mu, že celá vlhnu. Byl nadšený a chtěl mě vidět na webkameře.
Nejdřív jsem to zamítla, ale po pár minutách se mi to rozleželo v hlavě… Prý nebudeme mít zapnutý zvuk a nebudeme si ukazovat naše obličeje, aby to zůstalo anonymní, jenom si navzájem ukážeme naše vzrušené genitálie. Podařilo se mu mě ukecat. Zapnuli jsme tedy kameru a já si ji namířila přímo na svou kočičku. Objevila se přes celou obrazovku, bylo to zvláštní a zakázané. Potom moji vlastní buchtičku vystřídal obraz jeho velkého ztopořeného pyje. Napsala jsem mu, že ho má moc hezkého. Odpověděl, ať se hezky uvelebím a roztáhnu nožky. Poslechla jsem ho a hltala další a další věty a pomalu si jednou rukou začala dráždit svůj poštěváček. Zároveň jsem se odhodlala svoji bujnou fantazii předat klávesnici a začala psát své představy jemu. Představovala jsem si, jak mám jeho pěkný klacek ve své štěrbině a jak mi do ní rychle vjíždí a já pak sténám v silném orgasmu.
Zřejmě se mu mé představy líbily, protože odpověděl, že je již nadmíru vzrušený. To bylo dobře vidět, žalud na stojícím ocasu měl úplně fialový, rychle si ho honil jednou rukou a druhou psal na klávesnici. Popisoval, jak by mne uspokojoval svým horkým jazykem a já začala víc a víc téct a rukou si neustále masírovala svůj klitoris. Jeho věty byly neuvěřitelně vzrušující a já se neudržela a strčila si dva prsty do kundičky a začala si v ní jezdit. To mě rozpálilo do běla a s roztaženýma nohama jsem masturbovala, jako kdyby to měl být můj poslední sex v životě. Židle pode mnou byla úplně mokrá.
Sténala jsem a věděla, že tenhle orgasmus bude silnější než jakýkoliv předtím (a že jich bylo). Nezvládala jsem už psát, tak jsme se jen dívali jeden na druhého, jak si vlastní rukou poskytujeme rozkoše. Já jsem si vrazila do pičky tři prsty a divoce jsem se vyprstila, až to se mnou zaškubalo a já jsem se svezla zpátky na židli v silném vyvrcholení. Viděla jsem, jak ten muž na druhé straně prohání svůj ocas v dlani a najednou sebou taky škubnul a začal stříkat. Moc se mi ten zážitek líbil. Ještě jsme to občas opakovali, buď s tímhle, nebo s některými jinými. A jako bych snad ztratila tu svoji plachost, šířila jsem kolem sebe milostnou auru, takže skuteční milenci na sebe nenechali dlouho čekat.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Kdo orá pole mé…
13. 1. 2013Neznámý autorVzal jsem si o dvacet tři let mladší ženu. Byl jsem do ní úplně zblázněný, stejně tak ona do mě. Navzájem jsme se inspirovali, chtěli jeden druhému dělat radost, byla to prostě láska, skutečná a pevná láska, která nikdy nepřejde. Bohužel už pár let po svatbě se u mě projevilo závažné onemocnění, musel jsem podstoupit mnoho operací. Moje žena mi byla velikou oporou, ani na okamžik ji nenapadlo, že by... celá povídka... |
Mrdačka v supermarketu
23. 3. 2017Neznámý autorLoni v létě jsem poznal jednu super holku. Vlastně… super byla jen v jedné věci, jinak byla tak trochu blázen. Nebýt toho, možná bych si ji i vzal. Mám s ní neuvěřitelné sexuální zážitky, většinou z toho na veřejnosti. Kdybych uměl psát, vydaly by ty historky na slušný erotický román.
Říkejme jí Běla. Když jsem ji potkal a festivalu na Mácháči, zaujaly mě její elektricky modré velké oči. Opravdu,... celá povídka... |
Povolná rumová víla
31. 3. 2017Neznámý autorPetra, ach Petra. Byla to bezesporu kočka. Byla štíhlá, měla výrazné boky a útlý pas, výstavní zadek a sexy dlouhé nohy. Měla vlnité kaštanové vlasy a na svět mrkala velkýma tmavýma očima. Už tolikrát ji někdo zval na rande, někdy jí dokonce přišlo, že má v sobě nějaký magnet. Jenže byla šťastně zadaná. Všechno v jejím vztahu fungovalo takřka perfektně, i když to pubertální chození bylo v sexu ještě... celá povídka... |
Nevypočitatelný Tonda
28. 5. 2015Neznámý autorAhoj čtenáři erotických příběhů, jmenuju se Klára a mám manžela Tondu, a to už skoro patnáct let. Po celou dobu, co se známe, je Tonda nefalšovaný sexuální maniak. Chce to všude, kdykoliv, za jakýchkoliv okolností. Co my jsme se nasouložili, bylo to na nejrůznějších bláznivých místech. I různí lidé by mohli vyprávět, celkem mnohokrát se nám totiž stalo, že nás někdo načapal, nebo dokonce pozoroval…... celá povídka... |


