Erotické povídky

Autor povídky:

Klaudinka

Vloženo: 19. 1. 2022

Kategorie:

Přijď, zkusíme nové hračky

Přijď, zkusíme nové hračky... To je zpráva, kterou jsem jí poslala.

Ona nezklamala a velmi rychle odepsala, že určitě přijde a že se na to velmi těší. Byla jsem z toho opravdu nadšená a už vymýšlela, co s tou holčičkou udělám.

Byla to malá zrzka, co měla tělo jako modelka.

Každý si hned všiml jejích krásných pevných prsou a také jejího pěkného zadečku. Vypadala docela nevinně, ale zdání klame.

Dnes přišel ten den.

Na přivítanou dostala menší polibek a sklenku vína. Také jsem jí dovolila, aby se osprchovala a oblékla si připravené sexy oblečení. Byla to jenom krátká černá sukně, tanga a černá krajkovaná podprsenka.

Když se vrátila z koupelny, byla opravdu rozkošná. A já už se nemohla dočkat, až tu skleničku dopije...

Ještě ani nedopila a já už musela jít do ložnice nachystat hračky, které nám určitě zpříjemní dnešní večer.

Dnešek nám zpříjemní Duální vibrátor, provazy a pořádný šukací stroj.

Provazy jsem přivázala k posteli, šukací stroj už jsem měla sestavený a vibrátor byl nabitý na maximum.

Vše bylo tedy dokonale připravené.

Mezitím, co jsem chystala ložnici, ona už dopila svoji sklenku a vypadala, že se velmi těší.

Začaly jsme se vášnivě líbat a dotýkat se našich těl. Byl to ale její večer a to říkaly i její velké bradavky, které se pěkně zvětšily a hezky ztvrdly.

Přikázala jsem jí, aby semnou šla do ložnice. Tady naše vášnivé líbání a osahávání pokračovalo. Netrvalo dlouho a položila jsem ji pod vlnou polibků na postel a začala zavazovat prvně levou ruku a poté hned pravou.

Nesvázala jsem jí nožky hned. Prvně jsem jí něžně roztáhla nohy a stáhla mini tanga, které už byly pěkně mokré.

Když už jsem klečela u jejího mokrého klínu, musela jsem jí ochutnat. Pomaličku jsem jí lízala a její reakce byla skoro okamžitá. Začala sténat a ten její rozkošný výraz. Přidávala jsem tedy na intenzitě a ona doslova tekla.

Přidala jsem také prsty aby zažila ještě větší uspokojení.

První orgasmus přišel docela rychle, ale já samozřejmě nemohla přestat. Pokračovala jsem v její přípravě dál.

Přišel na řadu duální vibrátor, který je určený jak na dráždění klitorisu, tak na dráždění kundičky. Namazala jsem ho tedy lubrikantem a už byl v ní. Vypadalo to, že se jí velmi líbí. Lehce zvedala zadeček aby do ní mohl proniknout ještě intenzivněji.

Zkoušela jsem různé režimy a přicházel jeden orgasmus za druhým. Vždy jsem jí chvíli šukala, pak nechala pracovat vibrátor na klitorisu, který jsem jen tak lehce přidržovala aby byl na svém místě.

Usoudila jsem, že už je načase ji přivázat i nohy aby provaz zabránil zbytečným pohybům a ona byla ještě více bezmocná.

Nebránila se a zahlédla jsem lehký, spokojený výraz.

Sice už byla párkrát uspokojená, ale chtěla jsem jí dopřát ještě víc. A také bylo potřeba vyzkoušet ten stroj.

Byl o dost větší než ten duální vibrátor, ale už na něj byla připravená.

Ten velký umělák do ní pronikal s takovou intenzitou a bylo jenom vidět jak po něm stéká její horká šťávička za hlasitého sténání. Občas měla tendenci se přehnaně hýbat, ale opravdu jí to nebylo nic platné. Akorát vždy napomohla tomu, aby do ní pronikal ještě hlouběji.

Chvílemi jsem měnila intenzitu přirážení, ale ta maximální se mi líbila nejvíc.

Už na ní bylo vidět, že vlna orgasmů, které za dnešní večer prožila ji docela zmohla. Odešla jsem tedy na chvíli z místnosti. Měla chviličku na odpočinek. Nejspíš už si myslela, že je konec ale nebyl.

Musela jsem jí dopřát alespoň ještě jeden poslední, než to krásné tělo rozvážu.

Vrátila jsem s lubrikačním gelem, kterým jsem namazala ten pořádný šukací stroj. Nezapomněla jsem ale ani na tu její rozmrdanou kundičku... Chudinka se chtěla bránit, ale provazy drželi a ona se musela smířit se svým osudem.

Moje prsty s lubrikačním gelem do ní pronikaly a přes počáteční odpor bylo vidět jak se výraz v její tváři změnil. Začalo to pomalu dvěma prsty, pomaličku aby začala vlhnout. A za chvilku byla opravdu krásně vlhká nejen díky gelu a připravená na další pokračování. Své prstění jsem zrychlila a už to vypadalo, že dojde k vrcholu. To ale nebylo v plánu a tak jsem zase zpomalila. Stroj už byl namazaný a také připravený, takže scénář byl jasný.

Sice byla užší než předtím, ale i tak se do ní celý vešel. Zase jsem pustila nižší intenzitu, ale jenom na malou chvíli. Párkrát do ní vnikl a brzy si zasloužila maximální potěšení.

Bylo vidět, že už to nebude dlouho trvat a dosáhne sladkého orgasmu.

Zase bránila co jí provazy dovolily. K ničemu jí to ale samozřejmě nebylo. Lehce jsem snížila intenzitu a ona začala hlasitě vzdychat a její uspokojení přišlo za výrazu maximální spokojenosti.

Nakonec jsem jí rozvázala, nechala ji odpočinout, přišla poslední pusa na rozloučenou a uvidíme, co vyzkoušíme příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Noc s Ankou

  19. 8. 2007Neznámý autor

Vřítila se na nástupiště jako velká voda a hned ke mně: mladíku, prosím Tě neodjel už vlak do Skřivanovic ? Ne, taky na něj čekám, odpověděl jsem a konečně si tu krasavici začal prohlížet. Je to určitě ona. Chlapi jí popsali v hospodě celkem dobře. Postarší, trošku vyžilá, za to pěkně kozatá a mrdavá ženská. Byl jsem půl rokua prací v SRN a co jsem se minulý týden vrátil o ničem jiném se v hospodě...  celá povídka...
Kategorie: mix, Zralé ženy, Šukačky, Extrémy, Erotické pomůcky, Grupáč

Incest je to jen když...

  18. 1. 2022jentaknekdo

Tereza seděla před zrcadlem a sušila si vlasy. Čas od času musela na zamlženém zrcadle kousek otřít, aby něco viděla. To proto, že Boris byl ještě ve sprše. Předtím trpělivě čekal na židli u toaletního stolku on, než skončila s vlastní sprchou. Vyšla ven nahá, lesknoucí se kapkami vody, a on ji přelétl očima, jako vždycky, jako už v době, kdy jí bylo třináct a jemu dvanáct. Proto zůstala v koupelně...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Orál, Prstění, První sex, Teen

Operace hymen

  18. 1. 2023Skálinka

Tahle akce začínala tak nějak normálně, jako že si jeden ženatý pán trochu zahne a rozvedená matka dvou dětí užije kousek něžností a sexu. Stála u stařičké Jawy 250 na karaji malé silničky, která se snad ani nemohla pyšnit přídomkem okresní  a bezradně koukala, proč ty zblázněné trubky nejedou. I když její půvaby byly bezpečně skryty pod helmou, starší prošívanou bundou a kalhotami neurčitého věku,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Prstění

Sousedské hrátky

  2. 12. 2016Nymph

Můj soused Martin je strašně sexy chlap. Už dva měsíce, přesně tak dlouho v bytovce bydlím, mám na něj zálusk a vymýšlím, jak ho dostat… i kdyby jen do postele. Občas ho vídám na chodbě v domě a při pohledu na jeho posilovnou trénované tělo a uhrančivé černé oči se moje fantazie rozjíždí na plné obrátky. Nejsem žádná cuchta, ale cítím mezi námi takovou chemii, že bych před ním okamžitě stáhla kalhotky,...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Prstění, Mix