Erotické povídky

Autor povídky:

Klaudinka

Kategorie:

Vloženo: 19. 1. 2022

Přijď, zkusíme nové hračky

Přijď, zkusíme nové hračky... To je zpráva, kterou jsem jí poslala.

Ona nezklamala a velmi rychle odepsala, že určitě přijde a že se na to velmi těší. Byla jsem z toho opravdu nadšená a už vymýšlela, co s tou holčičkou udělám.

Byla to malá zrzka, co měla tělo jako modelka.

Každý si hned všiml jejích krásných pevných prsou a také jejího pěkného zadečku. Vypadala docela nevinně, ale zdání klame.

Dnes přišel ten den.

Na přivítanou dostala menší polibek a sklenku vína. Také jsem jí dovolila, aby se osprchovala a oblékla si připravené sexy oblečení. Byla to jenom krátká černá sukně, tanga a černá krajkovaná podprsenka.

Když se vrátila z koupelny, byla opravdu rozkošná. A já už se nemohla dočkat, až tu skleničku dopije...

Ještě ani nedopila a já už musela jít do ložnice nachystat hračky, které nám určitě zpříjemní dnešní večer.

Dnešek nám zpříjemní Duální vibrátor, provazy a pořádný šukací stroj.

Provazy jsem přivázala k posteli, šukací stroj už jsem měla sestavený a vibrátor byl nabitý na maximum.

Vše bylo tedy dokonale připravené.

Mezitím, co jsem chystala ložnici, ona už dopila svoji sklenku a vypadala, že se velmi těší.

Začaly jsme se vášnivě líbat a dotýkat se našich těl. Byl to ale její večer a to říkaly i její velké bradavky, které se pěkně zvětšily a hezky ztvrdly.

Přikázala jsem jí, aby semnou šla do ložnice. Tady naše vášnivé líbání a osahávání pokračovalo. Netrvalo dlouho a položila jsem ji pod vlnou polibků na postel a začala zavazovat prvně levou ruku a poté hned pravou.

Nesvázala jsem jí nožky hned. Prvně jsem jí něžně roztáhla nohy a stáhla mini tanga, které už byly pěkně mokré.

Když už jsem klečela u jejího mokrého klínu, musela jsem jí ochutnat. Pomaličku jsem jí lízala a její reakce byla skoro okamžitá. Začala sténat a ten její rozkošný výraz. Přidávala jsem tedy na intenzitě a ona doslova tekla.

Přidala jsem také prsty aby zažila ještě větší uspokojení.

První orgasmus přišel docela rychle, ale já samozřejmě nemohla přestat. Pokračovala jsem v její přípravě dál.

Přišel na řadu duální vibrátor, který je určený jak na dráždění klitorisu, tak na dráždění kundičky. Namazala jsem ho tedy lubrikantem a už byl v ní. Vypadalo to, že se jí velmi líbí. Lehce zvedala zadeček aby do ní mohl proniknout ještě intenzivněji.

Zkoušela jsem různé režimy a přicházel jeden orgasmus za druhým. Vždy jsem jí chvíli šukala, pak nechala pracovat vibrátor na klitorisu, který jsem jen tak lehce přidržovala aby byl na svém místě.

Usoudila jsem, že už je načase ji přivázat i nohy aby provaz zabránil zbytečným pohybům a ona byla ještě více bezmocná.

Nebránila se a zahlédla jsem lehký, spokojený výraz.

Sice už byla párkrát uspokojená, ale chtěla jsem jí dopřát ještě víc. A také bylo potřeba vyzkoušet ten stroj.

Byl o dost větší než ten duální vibrátor, ale už na něj byla připravená.

Ten velký umělák do ní pronikal s takovou intenzitou a bylo jenom vidět jak po něm stéká její horká šťávička za hlasitého sténání. Občas měla tendenci se přehnaně hýbat, ale opravdu jí to nebylo nic platné. Akorát vždy napomohla tomu, aby do ní pronikal ještě hlouběji.

Chvílemi jsem měnila intenzitu přirážení, ale ta maximální se mi líbila nejvíc.

Už na ní bylo vidět, že vlna orgasmů, které za dnešní večer prožila ji docela zmohla. Odešla jsem tedy na chvíli z místnosti. Měla chviličku na odpočinek. Nejspíš už si myslela, že je konec ale nebyl.

Musela jsem jí dopřát alespoň ještě jeden poslední, než to krásné tělo rozvážu.

Vrátila jsem s lubrikačním gelem, kterým jsem namazala ten pořádný šukací stroj. Nezapomněla jsem ale ani na tu její rozmrdanou kundičku... Chudinka se chtěla bránit, ale provazy drželi a ona se musela smířit se svým osudem.

Moje prsty s lubrikačním gelem do ní pronikaly a přes počáteční odpor bylo vidět jak se výraz v její tváři změnil. Začalo to pomalu dvěma prsty, pomaličku aby začala vlhnout. A za chvilku byla opravdu krásně vlhká nejen díky gelu a připravená na další pokračování. Své prstění jsem zrychlila a už to vypadalo, že dojde k vrcholu. To ale nebylo v plánu a tak jsem zase zpomalila. Stroj už byl namazaný a také připravený, takže scénář byl jasný.

Sice byla užší než předtím, ale i tak se do ní celý vešel. Zase jsem pustila nižší intenzitu, ale jenom na malou chvíli. Párkrát do ní vnikl a brzy si zasloužila maximální potěšení.

Bylo vidět, že už to nebude dlouho trvat a dosáhne sladkého orgasmu.

Zase bránila co jí provazy dovolily. K ničemu jí to ale samozřejmě nebylo. Lehce jsem snížila intenzitu a ona začala hlasitě vzdychat a její uspokojení přišlo za výrazu maximální spokojenosti.

Nakonec jsem jí rozvázala, nechala ji odpočinout, přišla poslední pusa na rozloučenou a uvidíme, co vyzkoušíme příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Na ubytovně

  28. 11. 2010Senior68

 Je pátek popoledni,venku je nevlídno, teplota kolem nuly a mlha. Ležím na válendě a odpočívám po dobrém obědě. Přemýšlým, jakou povídku zase napíši, nějak mi došla potřebná inspirace. Píši totiž již několik let erotické povídky pro různá média. Koukám na nějaký sport v televizi, když se najednou ozve zaklepání na dveře. Řeknu dále a ve dveřích se objevila dívčina, asi tak 19 let se smetákem v ruce....  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Prstění, Šukačky, Mix

V Mexiku - Part 2

  23. 6. 2018Haks

Po třech dnech koupání, milování, dostatku jídla a pití jsme se začali trochu nudit. Proto jsme se zeptali na recepci kam za zábavou. Recepční si nás chvíli prohlížel a pak nám doporučil La Exposición a Discotéca Scum. S tím, že v Expu jsou občas peprnější šou. Ale za to je tam prý na objednání pro bohatější smetánku, ale že nám může zařídit pěkné místo pokud chceme. S otravným úsměvem si okatě prohlížel...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Mix, Párty, Striptýz, Teen

Mazlení na dětském hřišti

  2. 10. 2009Neznámý autor

Začaly podzimní plískanice a jelikož jsem docela zimomřivá, vůbec se mi to nezamlouvalo. Byla jsem zalezlá doma a nevystrkovala ven nos, jenže s dětmi nebylo k vydržení, potřebovaly se vyblbnout. V neděli konečně aspoň na chvíli vykouklo sluníčko a tak jsme rychle vyrazili na dětské hřiště, které nám nově postavili.
Můžu říct, že přes okno to počasí vypadalo líp. Hned mi naskočila husí kůže a začalo...  celá povídka...
Kategorie: petting, Prstění, Petting, Exhibicionisté, Extrémy, Zralé ženy

Ranní erekce

  30. 1. 2010Neznámý autor

Dneska jsem se vzbudil se vztyčeným pohlavím ještě před zazvoněním budíku. Neklidně jsem se převaloval a snažil se přijít na jiné myšlenky než pěkný, vášnivý sex. Manželka na ranní divočení moc není, ale přesto jsem to zkusil. Přitulil jsem se pod její přikrývku a rukou vklouznul pod halenku pyžama na sametové, ploché bříško. Bylo krásně horké a heboučké. Ocas se mi ještě více napružil. Přitiskl jsem...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Prstění, Mix