Erotické povídky
- Orál (9307)
- Šukačky (8545)
- Zralé ženy (7145)
Další povídky od Radekk3:
- Praxe
- Plnění snů 1 - Lesby
- Podnájem 1
- Monika na lovu
- Stopařka 1
- Návštěva u Dominy
- Já subík 2 - Erotické pomůcky
- Vojenská prohlídka 2
Vloženo: 20. 1. 2016
Podnájem 2
Od té minulé příhody jsem se již s Klárou párkrát viděl. Ujasnili jsme si, že mezi námi nic není a občasný sex bez závazků nic neznamená. Připustila však, že bychom si mohli občas takto spolu užít, jako kamarádi s bonusem. Bylo to už asi tři týdny. Bylo zhruba 8 večer a já se nudil v obýváku u televize. Klára přišla domů. Měla na sobě silonky, krátkou těsnou sukýnku a sáčko, to si hned svlékla. Zůstala jen v bílé halence, pod kterou se jí lehce rýsovala podprsenka. Začala si připravovat jídlo. Místo TV jsem začal pozorovat ji. Krásně se tam v tom nakrucovala a předváděla. Nechtěl jsem ji říct naplno, že ji chci opíchat. Zkoušel jsem, jestli by si se mnou nedala sklenku, zda by si nepřisedla a podobně…vše neúspěšné. Rezignoval jsem a šel se dát vanu s plánem na hoňku.
Napustil jsem ji plnou, jak to mám rád, naložil se tam a pustil si hudbu. Najednou slyším zaklepání na dveře a Klára vejde dovnitř. „Promiň. Můžu? Nevadí, když se tu jen osprchuji? Jsem strhaná a nechce se mi čekat.“ „Jo, jasně, klidně…když ti nevadím já.“ „Moc díky.“ Postavila se tak, že jsem na ni měl perfektní výhled a začala se svlékat. Nebyl to vysloveně striptýz, ale běžným svlékáním bych to také nenazval. Čelem ke mně si pomalu rozepínala halenku a sundala ji. Otočila se. Rozepnula sukni a v hlubokém předklonu ji svlékla. Ještě zády ke mně si rozepnula podprsenku, rukama si ji přidržela na ňadrech a pomalu se otáčela. Jakmile byla čelem, tak ji odložila. Stáhla si punčochy ke kolenům. Hluboce se předklonila a svlékla je z jedné nohy. Udělala krok k vaně a druhou nohu položila na vanu. Samozřejmě tu, abych měl výhled do jejího rozkroku a pomalu svlékala silonky i z druhé nohy. Otočila se zády, svlékla si kalhotky a vstoupila do sprchového koutu. Můj penis zatím nabral provozní rozměry. Ještě chvíli byla krásně vidět, než se kout zamlžil. I tak to ovšem bylo hodně sexy a nezpustil jsem z něj oči. Tu a tam byla část těla k zahlédnutí, občas se nějaká zajímavá část těla opřela o sklo. Klára se dosprchovala, jen se vyklonila pro ručník a ven vystoupila zády ke mně. Oblékla si župánek.
Místo ke dveřím zamířila ke mně. Usmála se, ohnula se a rukou mi ve vodě chytla penis. „Tady by někdo chtěl píchat, co? Příště to řekni normálně. Nejsem tvá holka, abys mě musel ukecávat. Čekám Tě u sebe v ložnici.“ Odešla.
Okamžitě jsem vystřelil z vany, osušil se a jen s ručníkem kolem pasu spěchal za Klárou. Ležela na posteli. Byla nahá. Shodil jsem ručník a skočil za ní do postele. Dala mi několik francouzáků, u kterých jsme si vzájemně hladili naše intimní partie. Rychle mi však směrovala hlavu mezi její nohy. Roztáhla nohy a já ji začal dráždit. Jazykem i prstíky. Nádherně voněla. Začínala si to užívat, což bylo znát i na její stále více vlhké kundičce. Vrněla jako kočka. Naznačil jsem ji změnu pozice. „Ne! Prosím, nepřestávej! Udělej mě! Pak se postarám já o tebe.“ Opět jsem tedy zabořil svůj jazyk do jejího klína. Lízal jsem ji pošťěváček a ukazováčkem dráždil vstup do jeskyňky. Pohrával si s ní. Cucal a sál jsem ji pahorek. Jemně jej stiskl mezi zuby. Sledoval jsem její reakce. Dělal jsem pauzy. Sténala blahem. Pohrával jsem si s ní. Tekla jako vodopád. Celá se zmítala v předorgasmických křečích. Tentokrát jsem nepřestal a udělal ji. Křičela rozkoší. Chvíli to vydýchávala a pak se začala věnovat mě.
Ležel jsem na zádech a ona mi kouřila péro. „Jak mě chceš?“ „Zezadu! Klekni si a vyšpul prdelku!“ „Do zadečku ale doufám ne.“ „Neboj se.“ Podala kondom a opět mi jej nasadila svým neopakovatelným způsobem. Zaujala mnou požadovanou pozici. Klekl jsem si za ni. Byla tak mokrá, že jsem neměl sebemenší problém do ní vniknout. Chytl jsem ji za boky a začal přirážet. Netrvalo to dlouho a také jsem se udělal.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zkušená Martinadalší dívky | |
![]() | Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Volej a chtěj mluvit s Martinou909 a po vyzvání zadej kód 51 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Sexuální polepšovna
8. 11. 2010Senior68
Tak si tak hovím ve vaně po náročném pracovním dnu a čekám, až přijde manžel také z práce, protože se už nemůžu dočkat na krásné milování. Dnes mě to už drží od rána a v práci jsem si to musela odskočit třikrát během dne udělat, jinak bych asi některého klienta byla schopna ojet. Najednou slyším bouchnout dveře v chodbě a srdce mi zaplesalo, protože to bylo znamení, že Dušan je už z práce doma. A... celá povídka... |
Kdybych já byla tvou přítelkyní
8. 11. 2022jentaknekdoMožná to bylo tím večírkem, možná tím punčem nalévaným sběračkou, kdo ví, možná jsem se jen konečně doopravdy vyrovnala se svou sexualitou, ale tu noc s Alanem budu mít navždy živě v paměti. Vzpomínám na ni skoro každý den, vybavuji si každý detail a osvěžuji si to v mysli, takže mi připadá, jako by to bylo teprve včera, kdy jsem vešla do té malé potemnělé ložnice na univerzitní koleji.
Nejdřív jsem... celá povídka... |
Konec prázdnin
9. 9. 2012Neznámý autorJe mi čtyřicet. Jsem učitelka. Možná se už chytáte za hlavu, že to je snad to nejhorší možné povolání pro stárnoucí ženskou, ale já bych řekla, že líp jsem se mít ani nemohla. Učím na jedné střední škole a s ostatními kantory máme výborné přátelské vztahy. Jak moc výborné a ještě lepší jsou, to se ukázalo před pár dny, když jsme se uspořádali takové venkovní posezení, abychom dobře zajedli a zapili... celá povídka... |
Pondělí
18. 9. 2016sjoyssNaši odjeli už v šest ráno. Já byla tak nadržená, že už jsem neusnula. Sluníčko mi stejně už od rozednění svítilo do pokoje a já bych vedrem neusnula. Jen co se za našima zabouchnuly dveře, sundala jsem ze sebe noční košili a rozvalovala jsem se v posteli jen tak nahá. A když jsem slyšela odjíždět auto, vyndala jsem krabici se svými pomůckami a erotickým prádlem a zapnula počítač. Hned jsem si dala... celá povídka... |


