Erotické povídky

Autor povídky:

Radekk3

Vloženo: 21. 12. 2015

Kategorie:

Další povídky od Radekk3:

Já subík 2 - Erotické pomůcky

14 dní uběhlo jako voda a já se nemohl dočkat společného školení. Dle dohody jsme po celou dobu neměli žádný společný kontakt. Měl jsem však jeden domácí úkol, oholit si přirození. Přemýšlel jsem jak to navléknout a nevzbudit podezření, nikdy jsem to nedělal. Nakonec jsem zvolil nejjednodušší cestu, prostě ho v neděli dopoledne oholil a hned jej předvedl manželce jako překvapení.
 V úterý jsem vyrazil na dvoudenní seminář, snad poprvé jsem dorazil s předstihem. Eva se tam objevila až během odpoledne a dle dohody jsme se k sobě moc nehlásili. Po přednáškách se Eva rychle vytratila, tak i já jsem zamířil na pokoj a chystal se na společenský večer, kde jsem doufal, že ji uvidím. SMS „ Večírek přeložen. V 19:00 pokoj č 125. Potvrď! Eva.“ Je to tady, celý rozechvělý rychle odpovídám. „Potvrzuji, Madam Evo.“ Mám necelé půl hodiny. Rychle dávám sprchu, oblékám se a s předstihem stepuji u jejího pokoje a sleduji čas. Přesně v 19:00 klepu na dveře. „Dále.“


 Vcházím dovnitř, zamykám a hned si klekám po základní pozice. „Dobrý den, madam Evo, přišel jsem na Vaše přání.“ Eva sedí v křesle, nožku přes nožku a v ruce má bičík. Červené lodičky s pořádnou jehlou, černé samodržky s krajkou na stehnech překryté červenou mini a nádherný červený korzet vyzdvihující její přednosti. Při pohledu na ní se mi začal zvedat penis. Vedle ní je na stole položena spousta zajímavých předmětů. Eva mě však nenechá dlouho zahálet. „Chválím dodržení pozice, ale ta platí hlavně pro lekci. Na začátku lekce v ní vždy po pozdravu setrváš jen 30 vteřin, pokud nedám jiný pokyn, tak se poté zvedneš, svlékneš do naha a zůstaneš stát s rukama za hlavou a roztaženýma nohama.“ „Ano, Madam, rozumím.“ Žádný další pokyn nepřišel, tak jsem začal se svlékáním. Eva nic neříkala, jen mne mlčky pozorovala. Nahý jsem zaujal požadovanou pozici a asi 3 minuty tam tak stál. Eva mě stále jen sledovala, stál jsem tam s naprosto ztopořeným penisem a zažínal se stydět.
 „Pojď ke mně! Přivítej se a postav se zpět do této pozice! Provedu kontrolu čistoty!“ Klekám na čtyři a jdu k Evě. Políbím jí obě dvě boty. „Vítám, Vás Madam, a děkuji Vám za čas, který teď se mnou strávíte.“ Opět se postavím. Eva se zvedne a přejede mi rukou po penisu, koulích a nad penisem. „Co to má znamenat?! Neříkala jsem minule něco o hladkém oholení! Co tu chceš s tím ježkem dělat?!“  „Omlouvám se, ale holil jsem se v neděli a myslel jsem….“ „To jsi myslel špatně! To si myslíš, že jsem zvědavá na tři dny staré chlupy!? Budeš se vždy holit max 24 hodin před lekcí!“ „Ano, Madam, omlouvám se. „OK, ale potrestat tě musím. Jako trest budeš na příští lekci lízat tři dny nemytou kundu! Ať víš, že pravidelná hygiena je důležitá.“ „Ano, Madam, omlouvám se a děkuji Vám za trest.“ Následovala kontrola penisu a zadku, tam už madam žádné pochybení neshledala. 


 „Jistě sis všiml věcí na tomto stole, tyto pomůcky ráda při lekcích používám. Dnes tě s většinou z nich seznámím, abych věděla, jak na ně reaguješ a jak je mám na tebe používat. Začneme třeba s kolíčky!“ Eva bere hrst kolíčků, já stojím s rozkročenýma nohama a rukama za hlavou, penis v pozoru. První dva kolíčky mi umístí na bradavky. Dost to bolí. Párkrát mi pohoní penis a už přicvakává kolíčky i na předkožku a koule. Zde to tolik nebolí. Začínám se však ošívat kvůli těm prvním dvěma. „Madam, prosím o sundání kolíčků z bradavek, moc to bolí.“ „Vážně? Ty jsi pěkná srákota.“ Eva si bere bičík a postaví se přede mne. „Ještě jsem si ani pořádně nepohrála, tak drž a zavři hubu!“ Začala tím bičíkem do těch kolíčků bouchat. „Aaauuu, ssss……“ Strašně trpím a mám problémy udržet ruce za hlavou. Madam mě kvůli tomu napomíná a vyhrožuje trestem, pokud tam ruce neudržím. Bradavky mám v jednom ohni a strašně to štípe. Eva si teď pohrává s množstvím kolíčků v mém rozkroku. Tam to překvapivě tolik nebolí, ale nahoře se to nedá vydržet, jdou mi i slzy do očí. „Madam Evo, prosím. Já to už opravdu nevydržím.“ „Tak dobře. Ukážu ti, jak se kolíčky sundávají.“ Eva švihla bičíkem a kolíček srazila na zem. Nečekal jsem to. Mým tělem proběhla obrovská bolest. „Aúúúúúúúú!“ Neudržel jsem ruce a tisknu si bradavku. „Okamžitě dej tu ruku zpět! Nedovolila jsem ti opustit pozici!“ „Omlouvám se, Madam.“ „Zvedni ten kolíček a sám si jej vrať na bradavku! Po minutě mě požádáš a sražení jednoho, pak vydržíš další minutu a pak požádáš o druhý.“ Krutý trest. Obě bradavky mě pálí jako čert. Ohýbám se pro kolíček. Jde to blbě. Teď pociťuji ty kolíčky umístěné v rozkroku. Bojuji sám se sebou. Snažím se kolíček umístit co nejméně bolestivě. Strašně mě štípe hlavně ten původní. Počítám. Eva se mi vysmívá, jak trpím. Minuta. „Madam Evo, prosím o sražení kolíčku z pravé bradavky.“ Vnitřně se připravuji na tu obrovskou bolest, zavírám oči. „Aaauuu.“ Eva mi srazila kolíček z levé bradavky. Otvírám oči. Eva se dobře baví mou bolestí a bezmocí. Přitiskne se ke mně, cítím na sobě její tělo. Je vyzývavá a sexy. „Jistě jsi myslel pravou stranu z mého pohledu, že jo?“ Moc dobře ví, že to není pravda. Baví se a rukou si pohrává s kolíčkem na mé bradavce. Strašně trpím a odpočítávám minuty. Postaví se přede mě a jazykem mi olizuje levou bradavku. Přisaje se k ní a lehce mě kousne. Vykřiknu bolestí. Dá mi čas na uklidnění a opět ji začne líbat. Uvědomím si, že jsem zapomněl počítat. „Madam, prosím o sražení kolíčku i z druhé bradavky.“ „Když tak pěkně prosíš, tak ti jej sundám.“ Eva mi sundá kolíček a okamžitě se k bradavce přisaje. Po chvilkovém uvolnění opět cítím nepříjemnou bolest, která vygraduje stiskem bradavky mezi zuby madam.
 „Klekni si na čtyři, hlavu a lokty na zem a pořádně vystrčit prdel! Seznámím tě s bicími nástroji.“ „Ano, Madam.“ Při klekání mě opět potrápili kolíčky v rozkroku a díky jejích přítomnosti mám pěkně roztažené nohy, což madam okamžitě kvituje. Eva přede mě postupně pokládá všechny připravené nástroje. „Každým dostaneš dvě rány, aby ses s ním seznámil. Pořadí si můžeš vybrat sám, vždy mě poprosíš o předvedení konkrétního nástroje. Na závěr lekce si vyzkouším, jestli ses něco naučil.“ Se strachem v očích si je prohlížím a počítám to na 20ran, přemýšlím kterým začít. Leží tu dva řemeny, dvě různé rákosky, bičík, důtky, široká kožená plácačka, plácačka s dvěma koženými pásky, nějaký proutek a vařecha. „Madam, prosím o předvedení té širší rákosky.“ „Pěkně! Dobrá volba. To se mi líbí.“ Eva mě nijak nešetří a na mém zadku přistály dvě pěkně štiplavé rány. Následuje řemen, kožená plácačka a proutek. Po těch dvou ranách s přestávkami je to celkem snesitelné a vzrušující. Jako pátý nástroj volím důtky. Vzrušeně čekám, až se mě dotknou. „Auu!“ Poprvé vykřiknu. Díky jejich rozptylu dostanu zásah do kolíčků na koulích a penisu a to mě způsobí následnou bolest. Evu to pobaví a hned následuje druhá rána, se stejným efektem. Eva odkládá důtky. „Dáme si přestávku.“


 Eva mě začne hladit po zadku a zkoumá stopy po jednotlivých nástrojích. Je to příjemné a vzrušující. Její zájem se však po chvíli přesune k mému přirození. Začne mne tahat za kolíčky a co je horší, začne do nich cvrnkat. Střídá mi pocity vzrušení a bolesti. Sundá mi kolíčky z penisu a začne jej honit. Když cítí, že jsem vzrušený na maximum, tak přestane a začne opět bouchat a cvrnkat do dolíčků. Takto si se mnou chvíli pohrává, počet kolíčků mi zredukuje asi na polovinu.
 „Pokračujeme ve výprasku. Vyber si nástroj!“ Opět začnu rákoskou. Eva mi postupně vysází zbývajících 10 ran. Nad bolestí převažuje má zvědavost a vzrušení. Rozdíly mezi některými nástroji jsou zjevné, jiné mi připadají dost podobné a asi bych je ani nedokázal rozlišit. Eva si opět prohlíží můj zadek a následně mě potrápí na koulích a penisu. Výsledkem je sundání všech kolíčků. Eva jde ke stolu s věcmi, nic neříká a nevšímá si mě. Chvíli zůstanu klečet na čtyřech a poté si kleknu do základní pozice tak, abych na ni viděl.


 Na stole jsou ještě pouta, maska přes oči, roubík, nějaké svíčky, kolečko s hroty a dva vibrátory. Když Eva zpozoruje, že ji vidím, tak si začne hrát s tím větším. „Co ty na něj? Líbí se ti? Chtěl bys ho mít v zadku?“ Leknu se a dostanu strach. „To ne! Prosím madam, to ne. Anál nechci, nikdy jsem to nedělal.“ Eva se mi vysmívá, ale nakonec jej položí zpět. „Dobrá, dnes tedy ne, ale počítej s tím, že ti ho tam jednou stejně strčím a co tento?“ Bere ten malý. Vnitřně trochu váhám. Přijde mi to ponižující a odporné, nejsem přeci žádná buzna, ale musím přiznat, že mě to trochu láká. Odpovím Evě zamítavě, ale myslím, že z mého chování a tónu hlasu je ji vše jasné. „Dobrá, tak pro dnešek se mu možná vyhneš, ale bude to ještě záležet na tobě. Proti trošce vosku, ale doufám nic nemáš?“ Aniž by čekala na odpověď, tak zapálila tři svíčky.


 „Hru s voskem miluji! A proto ti i z toho dnes dopřeji malou ochutnávku. Dá se kapat na jakoukoliv část těla z jakékoliv víšky a v různém množství. Záleží i na druhu vosku. Dnes si to vyzkoušíš na tři nejklasičtější místa, prdel v kleče na čtyřech, bradavky v leže na zemi, a penis ve stoje. Na každou část 5 kapek. Pořadí si zvol opět sám. Připrav se do první polohy!“ „Ano, Madam“ Na vosk jsem se těšil, vždy patřil k mým nejvíc zrušujícím představám, ale opět jsem i cítil chvění ze strachu. Klekám a vystrkuji zadek. Klepající se čekám na první kapku. Příjemně to hřeje, další už víc, ještě víc, Eva se svíčkou klesá, poslední už zapálí, ale je to strašně vzrušující.


  „Připrav se do druhé pozice!“ „Ano, Madam.“ Lehám na záda. Eva si bere druhou svíčku a pak udělá naprosto fantastickou a nečekanou věc. Stoupne si lehce rozkročená nad mou hlavu. Vidím její červené kalhotky a nádherné dlouhé nohy. To však není vše. Čapne si. Její červené tanga na mě svítí ze vzdálenosti asi 20 cm a pod nimi její kundička. Nevidím ji, ale voní a jsem si jistý, že má na kalhotkách mokrý flek. Eva moc dobře ví, jaký božský pohled mi nabídla. Nijak to však nekomentuje a pořádně mi promne bradavky, ještě stále jsou celé rozbolavěné od kolíčku, pravá mi okamžitě naběhne, tu si také Eva vybírá. Okamžitě dopadá první várka vosku, druhá, třetí. Ani to pořádně nevnímám, jsem plně soustředěn na něco úplně jiného. Až čtvrtá a pátá trefuje z těsné blízkosti bradavku. „auuu.“ Probere mě to z mé fascinace. Navíc mi téměř okamžitě zmizí můj luxusní výhled. „Postav se do poslední pozice!“ „Ano Madam.“ Po tom posledním zážitku tam stojím s ptákem připraveným téměř stříkat. Eva se ke mně přitiskne, pohladí mě po penisu a sladce šeptne. „Jaké mám kalhotky?“ „Červené tanga, Madam!“ Vykřiknu. Odtáhne se, jednou rukou mi silně stiskne přeplněné koule a druhou mi uštědří facku. „Tak ty se mi díváš mezi nohy, ty prase jedno! Jak si to dovoluješ?!“ „Omlouvám se….já…já…jsem nevěděl, že nesmím…“ „Takové věci ti snad ani nemusím říkat! Jak tě mám za to potrestat? Zmalovat ti prdel do červena? Vibroš do zadku? Nevím…, ještě si to promyslím. Dokončíme hru s voskem“


 Je to jednoznačně nejcitlivější místo. Na poslední dvě si navíc musím sám stáhnout předkožku a obdržím dvě hodně pálivé kapky na holý žalud. Mám problém se udržet v předepsané pozici.
 „Teď si vyzkouším, co jsi se dnes naučil. Dostaneš masku přes oči a já tě budu vyplácet jednotlivými trestnými nástroji. Pokud jej poznáš, tak ho vyřadím. Pokud ne, bude následovat trest a nástroj postoupí do druhého kola. Začneme v kleče na čtyřech. První chyba – kapka vosku, druhá – dvě až po pět. Pak změníme pozici a pojedeme od 1. Pokud se dopustíš víc jak 10 chyb, tak tě ošukám vibrátorem! Jasné?“ „Ano, Madam.“
 Klečím a čekám na první ránu. Dopadla. Nevím. Tipuji. „Úzká rákoska.“ Madam nic neříká. Slyším, jak odkládá nástroj. Čekám, co bude dál. „Auu“ Můj zadek rozpálila pořádná dávka vosku. Pěkně začínám…
 Madam nic neříká a bere další. „Důtky.“ Tentokráte jsem si jist, Eva však nic neříká, slyším, jak něco odkládá a něco bere. „Auu.“ Další rána. „Řemen….ten širší“ Opět bez reakce, já už však pochopil podstatu hry a čekám, zda přijde rána dalším nástrojem, nebo trest ve formě horkého vosku...       …To ne! Opět vosk. Eva si mě vychutnává a na můj zadek dopadá dalších pět kapek. 


 „Moc ti to nejde! Začínám se těšit na tvůj anál! Z 10ti jsi poznal jen 5 a to těch jednodušších. To jsem na tebe tedy zvědavá. Lehni si na záda na postel a nohy si podrž u hlavy. Je ti doufám jasné, kam budu teď kapat vosk.“ „Ano, Madam, je, na můj penis.“ Sám si rekapituluji nástroje, které ještě zbývají. Obě rákosky, tenký řemen, proutek a bičík – všechny ty tenké mrchy. Pozice vskutku nepohodlná a jak se záhy přesvědčím, také dost bolestivá.
 „AAAůůůů!“ Eva mě nešetří a začíná ostře. „Tenká rákoska?“ „Aů.“  Hurá, je to další rána a ne vosk. „Řemen?“ Opět správně. „Bičík?“ „SSSS“ Na můj penis přistála pořádná dávka vosku. „Au.“ Nevím… „Rákoska?“ Další dvě kapky a pak hned tři. Zbývají tři nástroje a jen dva tresty a pak… Eva bere pouta a ruce mi poutá k posteli, provleče řetízky a druhými mi připoutá nohy. To abych prý byl připraven na okamžité ošukání análu. Abych se přiznal, tak už dostávám pořádný strach.


 Rána. „Bičík?“ Eva mě nechá dlouho čekat a pak…né vosk! A pořádně mě trápí, pohoňuje mi u toho a dvě kapky dopadly na obnažený žalud. „Bičík?“ „Au“ Konečně! Hned další rána. Rákoska, nebo proutek? Dám dvakrát stejné a nemůžu prohrát! „Proutek!“ Eva si opět užívá hru s voskem na můj bezbranný nadržený penis. „Proutek!“ a na závěr rána rákoskou. Análnímu trestu jsem utekl tak tak.
  Eva mi rozepíná pouta na nohou, na ruce mi nechává připoutané. Kleká si nad můj obličej a já už cítím její úplně mokrou pičku. Začínám lízat. Eva si pohrává s mým penisem. Přikáže mi, že se nesmím udělat dříve jako ona, jinak se mám na příští lekci přihlásit o trest. Samozřejmě to nevydržím a stříkám skoro hned. Eva prožije následně také bouřivý orgasmus. Ještě dlouhou chvíli na mě zůstává sedět, mohutně vydechuje a její šťávy mi tečou do úst.


 Eva se zvedne a odchází do koupelny. Mě si nevšímá a nechává mě připoutaného a oslepeného. Po čtvrt hodině se vrací a odpoutává mě. Je už umytá a oblečená. Škoda, zase nevidím nic z jejich intimních míst. Jdu do koupelny, Eva se zatím namaluje a jdeme se spolu bavit na večírek jako kamarádi.

-------------------------------------------------------------------------------------
Autor a výhradní vlastník autorských práv radekk3@seznam.cz. Povídka nesmí být bez souhlasu autora dál šířena a její obsah podléhá autorskému zákonu. Psáno pro web www.anetka.cz a autorem je povoleno zveřejnění na tomto webu. 

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kouzelné ráno

  30. 4. 2009Neznámý autor

Byla sobota, ale já se stejně vzbudil v šest, jako když vstávám do práce. A nebyl jsem sám, kdo už byl vzhůru. Můj tvrdolín byl nalitý krví a připomínal se mi pocukáváním v trenkách. Musel jsem se pousmát, že už chce zase, vždyť večer bušil hlava nehlava do Jitčiny kundičky snad hodinu v kuse, až při tom Jitka hekala určitě na celou ulici.
Jitka je moje nádherná přítelkyně. V posteli, a nejen tam,...  celá povídka...
Kategorie: anál, Anál, Šukačky, Mix

Škola - základ života I

  10. 8. 2016Leszek

Tak s touhle třídou si Eva rozhodně dělat starosti nemusela. Za celou dobu své učitelské profese nezažila pohodovější kolektiv a hlavně, třídnické starosti mohla klidně hodit za hlavu. Počínaje nástěnkou a konče plánováním výletů na konci školního roku. Všechno obstarával Pavel. Pavel Zahradník, výkladní skříň celého ročníku. Na všech vědomostních a sportovních soutěžích, které škola pořádala, jste...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Zralé ženy, Šukačky

Tajný studentský večírek

  15. 2. 2018Neznámý autor

Byl to její první den na nové prestižní škole, která byla zároveň internátem. Chlapci a děvčata byli ubytovaní odděleně ve dvou protilehlých křídlech budovy, která více než školu připomínala staré britské sídlo. Suzy stála právě s obědem na tácu uprostřed jídelny, když na ní zamávali tři kluci ve stejném věku. Věřila, že se jí snaží jen usnadnit první den na nové škole, ale skutečnost byla jiná.  „Dnes...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Grupáč, Šukačky, Anál, Teen

Češtinářka 1

  21. 4. 2017Bobr

Po posledních prázdninách na průmce jsme se sešli ve třídě. Ani jsme si nestačili všechno povědět, když zazvonilo. Otevřely se dveře a do třídy vstoupila docela hezká dívka. Oči všech se na ní upřely a už jsme se těšili, jak jí budeme zpovídat. Ale nebylo to třeba. Místo do lavic zamířila ke stupínku. „Dobrý den! Já jsem Markéta a budu vás učit češtinu!“ představila se. My, kluci, bychom byli raději,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Petting, Grupáč