Erotické povídky
Další povídky od Radekk3:
- Vojenská prohlídka 1
- Praxe
- Podnájem 1
- Stopařka 2
- Stopařka 1
- Prostitutka
- Vojenská prohlídka 2
- Monika na lovu
Vloženo: 21. 12. 2015
Plnění snů 1 - Lesby
Už je to skoro 14dní co jsem se rozešla se svým přítelem. No rozešla, zjistila jsem, že je mi nevěrný, udělala jsem scénu a vyhodila ho. On se sebral a odešel, žádná snaha to urovnat. Nečekala jsem, že mě to tak vezme. Dnes poprvé od rozchodu vyrážíme s kámoškama na pařbu. Dalo jim to práce mě přesvědčit, ale přece neprosedím zbytek života doma a třeba, jak říkají, přijdu na jiné myšlenky. Zprvu jsem tam jen seděla a pozorovala ostatní, holky do mě nalily pár deci vína a já se pozvolna začínala bavit. V průběhu večera si k nám přisedly další dvě spolužačky z přednáškové skupiny.
Holky si dávaly pozor, aby neprokecly mou situaci, ale nakonec jsem to byla já, kdo to začal řešit. Barča, jedna z nově příchozích, pro mě měla pochopení. Něčím podobným si prý prošla před 4 měsíci, zprvu se strašně užírala, ale pak se rozhodla využít situace, že je mladá, krásná a nezadaná a začala si užívat sexu a plnit si své touhy a sny. Konečně se stočil hovor jiným směrem. Barča byla dost exhibicionistka a evidentně ji nedělalo problém o sexu mluvit a vtipně vše rozebírat do posledního detailu. Všechny jsme musely uznat, že si vše pěkně užívá. Nevím, jak ostatní, ale já z toho měla vlhko mezi nohama. Zapomněla jsem na svého Ondru a byla rozhodnuta jít v Bářiných stopách. Ta nyní popisovala svou první zkušenost se sexem s holkou a já nažhaveně hltala každé její slovo. Najednou jsem si uvědomila, že mě hladí po ruce a zůstaly jsme u stolu samy. Najednou se odmlčela a zadívala se mi do očí. „Jdeme k tobě, nebo ke mně?“ „Ke mně! Bydlíme tu s holkama hned za rohem.“ Věděla jsem, že to chci. Vždy mě lákalo to vyzkoušet s holkou, ale asi spíš trojku i s klukem. Jak jsem normálně ukecená, tak teď jsme prošli celou ulici mlčky. Bylo mi jak před prvním sexem. Až ve výtahu jsem na Báru prvně promluvila. „Já jsem to s holkou ještě nedělala.“ „Neboj, je to lepší než s chlapem!“ A začala mě vášnivě líbat.
V bytě mě na chodbě opřela o stěnu a k líbání přidala i osahávání a hlazení. Svlékla mi tričko a začala se věnovat i mému hrudníku. Byla jsem zatím pasivní a užívala si její doteky. Bylo to strašně vzrušující, daleko jemnější a něžnější než s Ondrou. Svlékla mi podprsenku a trochu se teď věnovala mým prsům. Hladila mě a líbala. Také si svlékla tričko a hned i podprsenku. Přitiskla se na mě a třela svoje prsa a mé a vášnivě jsme se u toho líbaly. „Dáme si spršku?“
Bára byla akční, okamžitě byla zcela nahá a hned ve sprše. I já jsem se svlékla a následovala ji. Celou mne začala něžně natírat sprchovým krémem a hladit mne. Naše těla se o sebe třela a vášnivě jsme se líbaly. Užívala jsem si její velice smysluplné a vzrušující doteky na celém svém těle a snažila jsem se jí je oplácet. Ona však byla vždy o krok napřed, její ruka se začíná čím dál více věnovat mému rozkroku. Do druhé ruky si bere sprchu a tryskajícími pramínky vlažné vody dráždí mé přirození, jeden prstík druhé ruky už mi zevnitř dráždí můj G bod, který neomylně našla. Už si jen užívám tu obrovskou slast, zhluboka dýchám a snažím se ty nádherné pocity co nejvíce prodloužit. Bára krásně vnímá mé tělo a vždy ve správný okamžik zvolní, aby oddálila mé vyvrcholení. Jsem už v obrovském tranzu a mám problém se udržet na rozklepaných nohou. Bára tentokráte nepřestala a přivedla mě k parádnímu orgasmu. Celou rozechvělou mě ještě dobrou chvíli hladila. Začínala jsem opět vnímat svět a začala jsem Báru také hladit, ta se však ke mně přitiskla a pošeptala mi do ouška. „Vylížeš mi ji v postýlce, jo?
Bára si okamžitě lehla na záda s doširoka roztaženýma nohama a nabídla mi svou pipinku v celé její kráse. Lehla jsem si mezi její nohy a chtěla si s ní začít hrát. Najednou jsem si uvědomila, že z tohoto pohledu a této blízkosti vidím přirození jiné ženy poprvé, znejistěla jsem a začala se trochu stydět. Báru jsem hladila spíše jen po stehnech a její kundičky se dotýkala jen zlehka. Ona mé rozpaky vycítila a opět s úsměvem převzala iniciativu. Položila mě na záda a začala mě hladit a pusinkovat po celém těle. Jedna její ruka se věnovala mé lasturce. Bára klečela vedle mě, takže i já jsem ji hladila na těle. Posunula se ústy k mé pičce a začala ji lízat. V mém dosahu se nyní špulil její zadeček a mezi roztaženými nohami se na mě smála její vlhká kundička. V kombinaci s jejím drážděním mé lasturky byl ten pohled velice vzrušující a já si začala hrát s její pičkou. Mé vzrušení stoupalo a já cítila, že jí něco dlužím. Položila jsem Báru na záda a má hlava se opět objevila mezi jejími stehny tváří v tvář její kundičce. Tentokráte jsem na nic nečekala a začala jí dráždit poštěváček, jako by to byl můj vlastní. Prsty jsem její nádhernou růžovou kundičku roztáhla a začala ji dráždit jazykem. Překvapila mě ta příjemná a vzrušující chuť. Bára předla jako spokojená kočička. „Pojď nahoru na 69!“ Ten pokyn jsem splnila okamžitě. K její pičce jsem nyní měla přístup z druhé strany, jazykem jsem ji dráždila poštěváček a prsty ji šukala uvnitř. Bářin jazyk také nezahálel. Zkušeně mi jej dokázala strkat i dovnitř, což mě rajcovalo k šílenství. Několikrát jsme se takto přivedli na okraj orgasmu. Čekali jsme však, až to na nás bude přicházet zároveň. A to se povedlo. Prožila jsem druhý nádherný orgasmus tohoto večera.
--------------------------------------------------------------------------------------
Autor a výhradní vlastník autorských práv radekk3@seznam.cz. Povídka nesmí být bez souhlasu autora dál šířena a její obsah podléhá autorskému zákonu. Psáno pro web www.anetka.cz a autorem je povoleno zveřejnění na tomto webu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
V křoví s divákem
15. 3. 2025PavlosVraceli jsme se s Jitkou z návštěvy u známých, byl teplý letní večer a rozhodli jsme se trochu projít.
Jitka šla zavěšená o mou ruku a byla tak trochu společensky unavená. Já měl sice také popito, ale při své postavě toho snesu vypít poměrně dost.
V půlce cesty přes park se ženě začalo chtít dost čůrat. Vyhlídnul jsem skupinku stromů s keři okolo a Jitka šla nejistým krokem tím směrem. Zmizela mi... celá povídka... |
Nožky
1. 4. 2012Neznámý autorKarel se už nemohl dočkat, až přijde Míša, jeho nádherná mladá přítelkyně. Byla to čerstvá osmnáctka a Karel vlastně pořád nemohl uvěřit tomu, že zrovna on měl takové štěstí a sbalil takovou nádhernou kost. Jemu totiž bylo něco přes třicet, pracoval ve firmě zabývající se počítačovými technologiemi, z pravidelného posezení v hospodě se mu rýsovalo trochu pivní bříško. I když jinak o sebe dbal a stýkal... celá povídka... |
Obyčejný nápad
20. 4. 2023SkálinkaNěkdy neobyčejné věci začínají obyčejným nápadem. Adéla byla váženou manažerkou jedné místní větší firmy a bez jejího přispění se neobešel ani jeden z větších obchodů. Jako ten poslední. Trvalo to tři dny, ale zahraniční zákazníci výrobky jejich firmy potřebovali, šlo jen o cenu, množství, termíny a tak. Na závěrečné podpisy a přípitky přijel i pan generální a předseda představenstva. Sice předváděl... celá povídka... |
Uvítání
10. 4. 2009Neznámý autorSlunko pražilo až nechutně. Z práce jsem přijel celý upocený a ulepený. Hned jsem vlezl pod vlažnou sprchu, smýval ze sebe špínu dne a užíval si příjemně osvěžujících účinků padající vody. Z koupelny jsem vycházel jen s ručníkem omotaným kolem pasu. Ani jsem se neotřel do sucha. Kapky mě chladily, když jsem kráčel chodbou a z okna vyhlížel na dvůr, kde se opalovala moje milá. |


