Erotické povídky
Phiktivní "P" příběh
Panic Petr,panna Pavla podnes provozovali petting. Pavlu petting prudí,prostě potřebuje prcat! Poněkud prudérní Petr pohlazuje prsty pravé paže Pavlíniny prsa,prcinku,poštěváček,pičku. Pavla přetahuje Petrovu předkožku,polaskává pusou penis. Petr partnerku prstí. Petra prudce pruží Pavliny patřičně proděravělé porno punčochy. Petrovo péro povyrůstá. Pavla povalí Petra,postel praští pod Petrovým pozadím,přitiskávajíce pěknou prdelkou partnerův pupík. Posunuje pičkou proti Petrovu plnému penisu. Pysky penetrují, pomalu povolují,Peťova přirození proniká. Přitlačí, "Prásk!" punc panenství praská. Pohybuje přitom pánví. Přirazí,pomalu,pak prudčeji,potom prudce! Petr posléze pronáší:" Patrně poteču!"
"Petříčku,Pavlínka pozapoměla použít pilulku proti početí,pořídit prezervativ! Počkej,přemýšlím!" Poté pokleká,pomáhaje přitom prsty, porudlý penis přesměrovává. Praví: "Peťulko,poplivej prcku,potřebuje penetraci!" Petr pochopil,plivá. Pavlínina prcka pojímá prudce pulzující penis. Petr pomaličku proniká,prdelka podvoluje penisu,přiráží. Prudce přiráží,potom prudčeji. Polštáře partnerčiny prdélky prudce poskakují. "Paráda!" pomyslí Petr, "prostě prcám Pavlinu prdel! Pěkná podívaná!"
Pumpuje přitom Pavlin pupík. Pavla praví:" Pospěš,prasknu,potřebuju prdnout!" Petr pumpuje - poslušně plní prcinku!
"Plnou prosím!" provokuje Pavla. "Pavlínce poteče potůček!" pronáší,potěšeně přitom pohybujíce pánví. Péťa povytahuje poslintaně použitý, pohnědlý pyj. Poněkud páchne,příjemně,prioritní posouložní proutnický pocit Petra převažuje.
Prcinka přetéká přebytkem! Petr pokukuje po Pavlině prdélce,po potůčku,po posemeněných pyscích. Pěkný pohled!
Pavla poté povoluje pnutí pupíku,potichu pšouká: "Pst,pšouk,psst." Poněkud přitlačí: "Prd,prd." Praví: "Pfuj,páchnu! Promiň." Petr: "Pro Peťku
příjemně,povzbudivě pšoukáš. Přitlač."
Povzbuzená Pavla přitlačí pořádně: "Prrd, prrrd, PRRRRDŘACHŠPLOUCH!" Pomyslí: " Proboha! Průjem!" Posrala Petrovo povislé péro,pytel. Prchaje podělala polštář,povlečení,pelest,parkety pod postelí, podlahu, pavouka, prahy, paty, prkénko.
Petr přitom poděšeně pláchl. Pokakaná Pavlínka pláče: "Posraný první pich! Prdel potrhaná,podělaný privát,peřiny,pipina,prsa! Proč pláchl,parchant?"
Plačíce,poklízí privát,přitom přemýšlí: Pak polohlasně povídá: "Prdím píchat Petra,protože protivně páchne,pičus posranej."
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Krásná Anetadalší dívky | |
![]() | Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání. Milenkou ti budu na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Pozvání od servírky
6. 1. 2012Neznámý autorJaro bylo v plném proudu a já, zarytý starý mládenec, jsem se doma dost nudil. Neměl jsem do čeho píchnout, a tak jsem se rozhodl, že se zajdu trochu vyvenčit. Jak se říká, takové protažení těla nikdy neuškodí. Ale nejsem žádný velký turista, takže jsem obešel barák, vzal to skrz parčík a skončil v nedaleké hospodě. Jen jsem přišel, už mě všichni zdravili, tady se prostě všichni známe, a navíc jsem... celá povídka... |
Jak jsem se naučila mít ráda anál
5. 4. 2010Neznámý autorJeště před pár dny byl můj anál pro pány zapovězenou oblastí. To se ale změnilo jako mávnutím kouzelného proutku. Teď už se po řádném protažení kundičky vyloženě těším, až přijde na řadu i druhá dírka. Za všechno může můj současný přítel. Mně je dvacet a rozhodně si nemyslím, že bych byla sexuálně nezkušená, ale Mirkovi je skoro čtyřicet a co se mnou vždycky v posteli provede, je k neuvěření. Zkušenosti... celá povídka... |
Den kdy se bohové usmívali 1
2. 6. 2011Fred„Poslouchej, Myšáku, nechtěl bys spáchat dobrý skutek? oslovila mě jednoho prázdninového odpoledne moje žena. Protože se jmenuji Michal, občas mi tak říkala, jakoby tím chtěla vyvolat vzpomínky na časy našeho mládí, kdy jsem ji sbalil a začal s ní chodit. Později, když jsme se vzali, říkala mi všelijak a po narození dětí jsem už byl většinou jen táta. Zbystřil jsem pozornost, protože ta něžnůstka sama... celá povídka... |
Sprchy
16. 10. 2007telnatyKonečně volno! S velkou radostí jsem si konečně našel ve svém nabitém programu čas pro plavání. Nejsem žádný sportovec, spíše jsem takové silnější postavy, ale plavání mě baví, není těžké a úmorné. Je to bezvadný relax a ten já jako programátor potřebuju jako sůl. Tak jsem zbalil šampón,mýdlo,ručník,plavky a vyrazil. Rád chodím do menšího bazénu kousek od mého bytu, kde se občas i cvičí aquaaerobic,... celá povídka... |


