Erotické povídky

Autor povídky:

nnormal

Kategorie:

Vloženo: 14. 11. 2007

Romantika, něžnosti, sex

Tato povídka se zatím nestala, ale klidně se stát může. Záleží jen na Vás dívky, jak budete reagovat. Budu rád za jakoukoli reakci.

Jmenuji se Martin a bydlím v jednou menším městě. Naše město zase není tak malé, aby zde nebyly různé restaurace, bary, diskotéky a podobně. Právě v těchto zařízeních potkávám své budoucí přítelkyně. Jelikož rád sportuji, je mi 21, měřím 180cm, líbějí se mi spíše menší, drobnější a hlavně štíhlé dívky. Nemám se seznamováním žádný větší problém, ale už dlouho mě láká prožít s dívkou napřed noc a poté se rozhodnout, zda s ní chodit a nebo ne. Většinou se slečnou chodím několik měsíců a až poté se spolu milujeme. Zde začíná můj příběh.

Podávám si inzerát,ve kterém jsem vyjádřil své požadavky, představy a čekám jestli se někdo-nějaká ozve.

Po několika dnech otevírám svou mailovou schránku a je tam hned několik odpovědí a reakcí. Některé jsou od mužů, některé od lidí, kteří se mi snaží vysvětlit, že nedělám dobrou věc a pak taky maily, na které jsem se těšil. Přišli mi dvě odpovědi od slečen. Jedné je 20 a té druhé 18. Oboum odepisuji a začíná naše seznamovací mailová část. Píšeme si o tom, co si představujeme, posíláme si fotky. Sníme o tom jaké to bude, jaké by to bylo. Toto dopisování trvá dlouho a já vždy se vzrušení otevírám svůj mail, abych si přečetl, co nového mi zase přišlo. Slovo dalo slovo a s tou mladší slečnou, která se jmenuje Karolína se domlouváme, že se sejdem a uskutečníme to, o čem si tak krásně a vášnivě celé ty týdny píšeme. Podle fotky je to pohledná drobná blondýnka, která je podle toho co píše, i podle toho jak se na fotkách tváří, hodně veselá a usměvavá holčina. Domlouváme si hodinu, den a místo a já už se netrpělivě těším na naše první setkání.

Pro schůzku jsme možná nezvolili to nejlepší období. Je velká zima a sněží. Je listopad. Vybral jsem malou kavárnu na rohu náměstí našeho městečka. Je večer a od stolku u okna, kde mám zamluvené místo je krásný výhled na zasněžené náměstí. Usedám na své místo a z tepla kavárny pozoruji, promrzlé lidi na náměstí. Vyhlížim Karolínku a jsem zvědaví, jestli opravdu přijde štíhlá blondýnka a honí se mi hlavou nejrůznější věci. Co když přijde stará tlustá ošklivá? Co když bude nějak postižená? atd. Zrovna, když jsem ponořen do svých černých myšlenek se rozevírají dveře a do kavárny vchází promrzlá dívka. Rozhlíží se po prostorech kavárny. Podle fotky poznávám že je to ona, ikdyž je zachumlaná do šály. Povstanu, aby si mě všimla. Usměje se na mě a jde k mému stolu. "Ahoj" říkám. "Ahoj" odpoví tlumeným hlasem. "Musíš být zmrzlá,viď?" při tom jí pomáhám z kabátu, který obratně věším na nedaleký věšák. "To jsem" odvětila " je tam hrozná zima, musím si dát něco na zahřátí, nečekáš tu dlouho?" "Nene, před chvílí jsem přišel" povídám. Blíží se knám obsluha a objednáváme si čas a dvojku červeného vína. "Taky máš ráda červené?" ptám se. "Ano velice...." Začnáme se bavit o víně o tom jakou měla cestu. Mluvíme o počasí o všem co nás napadá. Čas utíká a já zjišťuji, že už máme dopitou druhou skleničku vína. Zadívám se ne ní, prohlížím si její postavu, prsíčka ve svetru nejsou moc vidět, říkala že je má menší, ale to mě vůbec nevadí. Ona neustále povídá, ale už nějak neposlouchám význam těch slov. Představuji si to o čem jsme si psali. Myslím na to jaké to bude asi večer. "Je už docela pozdě" povídám. "Mohl bych tě pozat ke mě?" "Ano ráda půjdu...." Platím útratu, pomáhám Karolínce do kabátu a vycházíme ven do té zimy.

"Naštěstí nebydlím tak daleko, neboj". Klárka na mě šibalsky mrkna a prohodí " to je dobře". Po pár minutách chůze už sahám do kapsy pro klíčky a odemykám dveře. "Tak tady bydlím." "Ty tu bydlíš sám?" ptá se Karolínka. "Ne sám ne, bratr studuje v Německu a rodiče jsou na služební cestě, takže vlastně jo" usmívám se na Karolínku.

Vcházíme do bytu. Karolína si všechno zvědavě prohlíží. Na chodbě si odložíme kabáty a vedu jí do svého pokoje. "Nalejeme si ještě sklenku?" ptám se. "Ano klidně" odpovídá Karolíka, která se jakoby nemůže nabažit pohledem na můj pokoj. Očima přejíždí od postele, přez stůl. Prohlíží si křeslo, nástěnku, skříň.... Mezi tím jdu do kuchyně a po chvilce přináším sklenky s vínem. "Na zdraví" říkám. "Na zdraví" odpovídá Karolínka.

Nahýbám se k ní, abych jí poprvé políbil. Mírně rozevírá rty a já je jemně přejedu svými. Začínáme se pozvolna líbat. Líbáme se pomalu. Cítím jak mi jezdí jazykem po rtech a rukou hledá mojí dlaň. Stojíme uprostřed pokoje. Začínáme se vášnivěji líbat. Naše jazýčky se proplétají. Napřed rychle a pochvíli zase jemně pomalu. Cítím vzrušení. Na chvíli ji přestanu líbat a říkám jí "Karolínko, půjdu se osprchovat, počkáš tu minutku"? "Dobře sednu si tu a pak tě ve sprše vystřídám". "Dobře" odpovím. Odcházím z pokoje přímo do sprchy, kde se svlékám. Sundávám si poslední části svého oblečení. Dívám se na svůj penis, je na půl postavený, jen to líbání stačilo. Vcházím do sprchy a začínám se sprchovat. Myslím na to, jaké by to bylo, kdyby přišla zamnou, nebo jestli náhodou nešmíruje pootevřenými dveřmi. Zastavuji vodu, vycházím ze sprchy a suším se. Omotám si ručník kolem pasu a jdu zpět do pokoje, kde vidím Karolínu, jak sedí na posteli. "Máš volno" říkám. Karolína jenom očkem projede od mích holých kotníků, přez pas až se mi zadívá do očí a mrkne na souhlas. Slyším cvakntí dveří u koupelny a nastává krátký čas abych připravil vše tak jak jsem si naplanoval. Jdu k topení a pouštím ho na maximum. Z podpostele vytahuju deky které rozprostírám doprostřed pokoje. Ze skříňky vyndávám velké barevné svíčky a zapaluju je. Mám celkem tři velké barevné a asi deset těch malinkých. Rychleje je rozmísťuji po pokoji a zapaluji. Vše jsem stihl a pokoj připravený podle mích představ. Pouštím ještě tichou hudbu, která vše dokresluje. Plamínky svíček putují po zdech, vytvářejí kouzelné odrazy a jejich barva se rozprostírá po celém pokoji. Topení příjemně sálá a já stojím jen v ručníku kolem pasu na huňatých dekách uprostřed pokoje. A čekám...

Slyším zavřít dveře od koupelny a dívám se, jak se otevírají dveře mého pokoje. Dívám se na Karolínku, která přišla zahalená v osušce. Je překvapená. Sice jsme si o něčem takovém psaly po mailu, ale tohle asi nečekala. "To je úžasný" říká. "Jsem rád že se ti to líbí" odpovím. Karolínka se ještě naposledy rozhléhne po pokoji a jde pomalým krokem ke mě. Dívám se jí do očí a nemohu se dočkat okamžiku až jí uvidím nahou. Přistupuje ke mě a začínáme se znova pomalu líbat. Stojíme uprostřed pokoje a cítím jak mi penis malinko zvedá ručník. Stojíme uplně u sebe, musí cítit na svém těle jak mi stoupá. Jednou rukou jí hladím ve vlasech a druhou po její levé ruce. Líbáme se a ona pokládá svou ruku na mou hruď. Svou rukou z jejích blonďatých vlasům sjíždím na ramínko. Mé polibky směřují od úst, přez tvář, až jejímu oušku. Jakmile se dotknu jazykem jejího ouška slyším jak vydechne. Její ruka směřuje po mé hrudi směrem dolů. Putuje přez břicho, až naráží na ručník. Jede po něm níž až se přez něj dotýká penisu. Už jí nelíbám ouško, ale plynule jsem přešel na krk a má ruka pomalu rozvazuje uzel na jejím ručníku. Po chvilce se mi to daří. ručník padá na zem a já ji vidím poprvé nahou. Prohlížím si její krásnou štíhlou postavu. Stojí přede mnou uplně nahá. Usmívá se a odhazuje můj ručník na postel. Jsme nazí oba.

Stojíme uprostřed pokoje a usmíváme se na sebe.Rukama ji držím za boky a pomalu přejíždím na její malá prsíčka. Mám větší dlaně, než jsou její prsa, ale vubec mi to nevadí. Uspokojí mě jak při prvním dotyku malinko zasténá. Beru si její bradavku mezi palec a ukazováček, dívám se co to s ní dělá. Prsa má sice malá ale citlivá. Karolínka neváhá a bere si do ruky napůl ztopořený penis. Zatímco mé ruce jsou zaměstnány její hrudí. Malinko mi ho v dlani stiskne a přetáhne předkožku. Prohlíží si ho. Začíná mi ho jednou rukou honit. Soustředím se na ten pocit, zavírám oči a čichám vůni jejího těla. Jednou svou rukou beru jednu ruku její a tou svou druhou mířím k její lasturce.Ona mi ho pořád honí. Stojíme uprostřed pokoje, jednou rukou se držíme za ruce. Její ruka mi ho masíruje a já pomalu zajíždím mezi její stehýnka. Pomalu zkoumám její lasturku. Má jí uplně holou, což je pro mě strašně vzrušující. Malinko se snažím roztáhnou její pysky, ona mi to dovolí tím, že trochu rozkročí nohy. Dostávám se trochu hlouběji. Cítím jak je horká a vlhká.

Chci jí ochutnat, ale než to stačím provést Karolína přede mě pokleká rukou si můj penis přibližuje k pusince. Jazykem přejíždí po jeho špičce, rukou ho pomalu honí. Oblizuje ho od kořene, přes kouličky až po špičku. Mám ho úplně vyholeného, takže jí to nedělá problémy. Otvírá pusinku a vidím, jak mi mizí uvnitř jejích úst. V ústech ho tiskne a začíná ho vášnivě kouřit. Přestává mi ho honit. Ruce dává na mé boky a hlavičkou pohybuje tak, že musím z té rozkoše zaklonit hlavu. Začínají se mi dělat mžitky a tak se pomalu přesouvám do křesla. Jdu pomalu, aby ho nemusela vyndat. Karolína jde po kolenou za mnou. Má ho pořád v puse. Usedám do křesla. Opírám si hlavu a cítím ten krásný pocit. Vyndá si ho z pusy, rukou malinko pohoní. Bere ho do dlaně a tlačí na mé břicho. Přímo před jejím obličejem jsou teď moje koule, které přejíždí jazykem a jemně saje. Po chvilce si ho bere zase do pusi a kouří. Cítím že tohle tempo dlouho nevydržím a že by mohla mít zachvilku plnou pusinku semene. Beru jí za hlavičku. Zvedám jí a měním si s ní místo.

Sedá si do křesla. Klekám si před ní.Rukama jí roztahuji nohy, abych pořádně viděl její holou broskvičku. S očekáváním se na mě dívá. Nahnu se k její kundičce a olíznu jí od spodu až po bříško. Jazykem jí přejíždím přes poštěváček až skoro k zadečku. Pomalými pohyby nahoru a dolu. Nohy drží krásně roztažené sama, takže se můžu naplno věnovat její kundičce. Prsty jí pomalu roztáhnu a začínám lízat. Lížu jí napřed pomalinku pak zrychluji. Palci jí hladím poštěváček. Slyším jak sténá.... Jazykem se snažím dostat co nejhlouběji. Mé palce nepřestávají dráždit poštěváček a mám pocit, že nebude dlouho trvat a udělá se. Jeden palec nechám na poštěváčku a ukazováčkem druhé ruky do ní vnikám. Pozoruji, jak zaklání hlavu. Začínám jí šukat prstem a můj palec pořád stimuluje její poštěváček. Sténá a přiráží mi co může. Začíná se chvět a dostává první slastné křeče orgasmu. Vyndávám z ní prst a sedám si na deku. Ona chvilku jak omámená sedí na křesle, ale za chvíli už si stoupá.

Sedl jsem si na deku, ruce mám za zády opřené o zem. Nohy mírně roztažené. Můj penis jako sloup trčí do prostoru. Karolína se zvedá z křesla kleká ke mně, bere ho do pusy a chvilku pokouří. Přehazuje přeze mě nohu, bere si penis do ruky a špičkou si přejíždí po lasturce. Pomalinku na něj dosedá. Proniká hlouběji a hlouběji. Dělá pomalé pohyby a za chvilku už sedí v mém klíně a péro má až po koule v kundě.

Lehám si na záda. Markéta se začíná pohybovat, napřed dopředu a dozadu, potom do stran. Ležím na zádech a držím jí jemně za bradavky , jsou jak stožárky. Markéta se opírá dlaněmi o zem vedle mích ramenou, aby si na mě mohla pořádně zaskákat a i tím, že ji namám celou v klíně můžu jí s přírazema pomoc. Naše šukání se zrychluje a zase zpomaluje..Líbáme se při tom. Držím jí za prsa. Z lehu se zvedám do sedu. Markéta si skřižuje nohy za mími zády. Dlaněmi jí beru za zadeček. Pohybuji s ní. Jsem velmi hluboko. Milujeme se, oba při tom vzdycháme a necháváme se unášet vášní, která prostupuje našimi těli.


Pokládám jí na záda, roztahuju nohy a pronikám do ní. Tentokrát je rytmus plně na mě a já si to užívám. Šukám jí, palcem dráždím poštěváček. Druhou rukou se silně opírám o její prso. Je z toho celá vedle. Chvěje se, vzdychá skoro až křičí vášní. Přichází další orgasmus.Rytmus přírazu zpomaluji až ho uplně vytáhnu.

Markéta se zvedá a jde po všech čtyřech k posteli. Lehá hrudí na postel a nohy v pokleku má na zemi. Ukazuje mi zadeček. Malinko si ho nasliním a rukou přetáhnu. Roztáhnu jí půlky a vnikám znovu do kundičky. Přirážim k ní, dívám se jak mi do ní vjíždí. Dívam se na jení zadeček, nedá mi to a prstem se dotknu její druhé dírky. Jezdím v ní a palec mám na jejím zadečku. Přirází ke mě a já cítím že pokud v rychlosti nepolevíme vystříkám jí mušličku... "Už budu, kam to chceš?" dostanu ze sbe... Markéta otočí hlavu vytáhne si ho z kundy sedne a na postel "Udelej se mi na prsa" "Dobře". Stojím před ní, ona sedí na posteli. Jednou rukou mi honí jako o závod a druhou mačká koula.. Cítím jak se to blíží... Dívám se na ní. Ona ho pořád honí.. Užžž už,... stříkám jí proudy semena na její prsa ona mi ho pořád honí, má to všude, na prsou na tváři... vzdychám ona mi ho nepřestává honit. Jemne mi mačká koule... achhhhhh. Přestává honit a já se dívám co jsem jí na prsou vytvořil.... Usedám na postel vedle ní... "Bylo to krásný" povídám... "Bylo....." odvětila markéta.


....


Konec


Chtěli byste pokračování? chtěli byste jinou co byste chtěli? líbyla se vám povídka? nelíbila? zaujalo to snad nějaké dívky? pište, pište nnormal


Tato povídka se zatím nestala, ostatně jako mnoho zde psaných, ale narozdíl od ostatních se stát může. Záleží jen na vás dívky, jak budete reagovat. Budu rád za jakoukoli reakci.


Jmenuji se Martin a bydlím v jednou menším městě. Naše město zase není tak malé, aby zde nebyly různé restazrace, bary, diskotéky a podobně. Právě v těchto zařízeních potkávám své budoucí přítelkyně. Jelikož rád sportuji a je mi 21, měřím 180cm, líbejí se mi spíš menší drobnější a hlavně štíhlé dívky. Nemám se seznamování žádný větší problém, ale už dlouho mě láká prožít s dívkou napřed noc a poté se rozhodnout, zda s ní chodit a nebo ne. Většinou se slečnou chodím jeden až několik měsíců a až poté se spolu milujeme. Zde začíná můj příběh. Podávám si inzerát ve kterém jsem vyjádřil své požadavky a čekám jestli se někdo-nějaká ozve.


Po několika dnech otevírám svou mailovou schránku a je tam hned několik odpovědí a reakcí. Některé jsou od mužů, některé od lidí kteří se mi snaží vysvětlit, že nedělám dobrou věc a pak taky maily na které jsem se těšil. Přišli mi dvě odpovědi od slečen. Jedné je 20 a té druhé 18. Obou odepisuji a začíná naše seznamovací část přes mail. Píšem si o tom co si představujem, posíláme si fotky. Sníme o tom jaké to bude, jaké by to bylo. Toto dopisování trvá dlouho a já vždy se vzrušení otevírám svůj mail abych si přečetl co nového mi zase přišlo. Slovo dalo slovo a s tou mladší slečnou, která se jmenuje Karolína se domlouváme, že se sejdem a uskutečníme to o čem si tak krásně a vášnivě celé ty týdny píšem. Podle fotky je to pohledná drobná blondýnka, ktrá je podle toho co píše i podle toho jak se na fotkách tváří, hodně veselá a usměvavá holčina. Domlouváme si hodinu den a místo a já už se netrpělivě těším na naše první setkání.


Pro schůzku jsme možná nezvoli to nejlepší období, je totiž velká zima a sněží. Je listopad. Vybral jsem malou kavárnu na rohu našeho městečka. Je večer a od stolku u okna, kde mám zamluvené místo je krásný výhled na zasněžené náměstí. Usedám na své místo a pozoruji lidi jak se venku v mraze krčí. Vyhlížim Karolínku a jsem zvědaví jestli opravdu přijde štíhlá blondýnka a honí se mi hlavou nejrůznější věci. Co když přijde stará tlustá ošklivá, co když bude nějak postižená atd. Zrovna, když jsem ponořen do svých černých myšlenek se rozevírají dveře a do vyhřáté kavárny vchází promrzlá dívka. Rozhlíží se po prostor. Podle fotky poznávám že je to ona, ikdyž je zachumlaná do šály. Povstanu, aby si mě všimla. Usměje se na mě a jde k mému stolu. "Ahoj" říkám. "Ahoj" odpoví tlumeným hlasem. "Musíš být zmrzlá,viď?" při tom jí pomáhám z kabátu který obratně věším na nedaleký věšák. "To jsem" odvětila " je tam hrozná zima, musím si dát něco na zahřátí, nečekáš tu dlouho?" "Nene, před chvílí jsem přišel" povídám. Blíží se knám obsluha a objednáváme si čas a dvojku červeného vína. "Taky máš ráda červené?" ptám se. "Ano velice...." Začnáme se bavit o víně o tom jakou měla cestu. Mluvíme o počasí o všem co nás napadá. Čas utíká a já zjišťuji, že už máme dopitou druhou skleničku vína. Zadívám se ne ní, prohlížím si její postavu, prsíčka ve svetru nejsou moc vidět, říkala že je má menší, ale to mě vůbec nevadí. Ona neustále povídá, ale už nějak neposlouchám význam těch slov. Představuji si to o čem jsme si psali. Myslím na to jaké to bude asi večer. "Je už docela pozdě" povídám "mohl bych tě pozat ke mě?" "Ano ráda...." Platím útratu, pomáhám Karolínce do kabátu a vycházíme ven do té útrpné zimy.


"Naštěstí nebydlím tak daleko, neboj". Klárka na mě šibalsky mrkna a prohodí " to je dobře". Po pár minutách chůze už sahám do kapsy pro klíčky a odemykám dveře. "Tak tady bydlím." "Ty tu bydlíš sám?" ptá se Karolínka. "Ne sám ne, bratr studuje v Německu a rodiče jsou na služební cestě, takže vlastně jo" usmívám se na Karolínku.


Vcházíme do bytu. Všechno si zvědavě prohlíží.Na chodbě si odložíme kabáty a vedu jí do svého pokoje. "Naleje mi ještě sklenku?" ptám se "ano klidně" odpovídá Karolíka, která se jakoby nemůže nabažit pohledem na na můj pokoj. Očima přejíždí od postele, přez stůl. Prohlíží si křeslo, nástěnko, skříň.... Mezi tím jdu do kuchyně a po chvilce přináším sklenky vína. "Na zdraví" říkám. "Na zdraví" odpovídá Karolínka.


Nahýbám se k ní abych jí poprvé políbil. Mírně rozevírá rty a já je jemně hadím svými. Začínáme se pozvolna líbat. Líbáme se pomalu po rtech. Cítím jak mi jezdí jazykem po rtech a rukou hledá mojí dlaň. Stojíme uprostřed pokoje. Začínáme se vášnivěji líbat. Naše jazýčky se proplétají. Napřed rychle a pochvíli zase jemně pomalu. Cítím vzrušení. Na chvíli ji přestanu líbat a říkám jí "Karolínko, pujdu se osprchovat, počkáš tu minutku"? "Dobře sednu si tu a pak tě ve sprše vystřídám". "Dobře" odpovím. Odcházím z pokoje přímo do sprchy, kde se svlékám. Sundávám si postední části svého oblečení. Dívám se na svůj penis, je na půl postavený, jen to líbání stačilo. Vcházím do sprchy a začínám se sprchovat. Myslím na to jaké by to bylo kdyby přišla zamnou, nebo jestli náhodou nešmíruje pootevřenými dveřmi. Zastavuji vodu, vycházím ze sprchy a suším se. Omotám si ručník kolem pasu a jdu zpět do pokoje, kde vidím Karolínu, jak sedí na posteli. "Máš volno" říkám. Karolína jenom očkem projede od mích holých kotníků přez pas až se mi zadívá do očí a mrkne na souhlas. Slyším cvakntí dveří u koupelny a nastává krátký čas abych připravil vše tak jak jsem si naplanoval. Jdu k topení a pouštím ho na maximum. Z podpostele vytahuju deky které rozprostírám doprostřed pokoje. Ze skříňky vyndávám velké barevné svíčky a zapaluju je. Mám celkem tři velké barevné a asi deset těch malinkých. Rychleje je rozmísťuji po pokoji a zapaluji. Vše jsem stihl a pokoj připravený podle mích představ. Pouštím ještě tichou hudbu, která vše dokresluje. Plamínky svíček putují po zdech, vytvářejí kouzelné odrazy a jejich barva se rozprostírá po celém pokoji. Topení příjemně sálá a já stojím jen v ručníku kolem pasu na huňatých dekách uprostřed pokoje. Čekám...


Slyším zavřít dveře od koupelny a dívám se jak se otevírají dveře mého pokoje. Dívám se na Karolínku, která přišla zahalená v osušce. Je překvapené, sice jsme si o něčem takovém psaly po mailu, ale tohle asi nečekala. "To je úžasný" říká. "Jsem rád že se ti to líbí" odpovím. Karolínka se ještě naposledy rozhléhne po pokoji a jde pomalím krokem ke me. Dívám se jí do očí a nemohu se dočkat okamžiku až jí uvidím nahou. Přistoupila ke me a začínáme se znova pomalu líbat. Stojíme uprosřed pokoje a cítím jak mi penis malinko zvedá ručník. Stojíme upně u sebe musí to cítit i Karolína. Jednou rukou jí hladím ve vlasech a druhou po její lepé ruce. Líbáme se a ona pokládá svou ruku na mou hruď. Svou rukou z jejích blonďatých vlasům sjíýdím na ramínko. Mé polibky směřují od úst přez tvář až jejímu oušku. Jakmile se dotknu jazykem jejího ouška slyším jak vydechne. Její ruka směřuje po mé hrudi směrem dolů. Putuje před břicho, až naráží na ručník. Jede po něm níž až se přez ručník dotýká penisu. Už jí nelíbám ouško, ale plynule jsem přešel na krk a má ruka pomalu rozvazuje uzel na jejím ručníku. Po chvilce se mi to daří. ryučík padá na zem a jí ji vidím poprvé nahou. Prohlížím si její krásnou štíhlou postavu. Stojí předemnou ulaně nahá. Usmívá se a odhazuje můr ručník na postel. Jsme nazí oba.


Stojíme uprostřed pokoje a usmíváme se na sebe.Rukama ji držím za boky a pomalu přejíždím na její malá prsíčka. Mám větší dleně, než jsou její prsa ale vubec to nevadí. Uspokojí mě jak při prvním dotyku malinko zasténá a když si vemu její badavku mezi palec a ukazováček dívám se co to s ní dělá. Prsa má sice malá ale citlivá. Karolínka neváhá a bere si do ruky napul stopořený penis. Zatímco mé ruce jsou zaměstnány jení hrudí. Malinko mi ho vdlani stiskne a přetáhne předkožku. Prohlíží si ho. Začíná mi ho jednou rukou pomalu honit. Soustředím se na ten pocit, zavrám oči a čichám vůni jejího těla. Jednou svou rukou beru jednu ruku její a tou svou druhou mířím k její lasturce.Ona mi ho pořád honí. Stojíme uprostřed pokoje, jednou rukou se držíme za ruce. Její ruka mi ho mesíruje a já pomalu zajíždím mezi její stehýnka. Pomalu skoumám její lasturku. Má jí uplně holu což je pro me strasně vzrušující.Malinko se snažím roztáhnou její pysky ona mi to dovolí tím, že malinko rozkročí nohy. Dostávám se trochu hlouběji. Cítím jak je horká a vlhká.


Chci jí ochutnat, ale než to stačím provést Karolína pokleká a bere si me své rty můj penis. Jazykem přejíždí po jeho špičce, rukou ho pomalu honí. Oblizuje ho od keřene, přez kouličky a po špičku. Mám ho úplně vyholeného, takže jí to nedělá problémy. Otvírá pusinku a vidím jak mi mizí uvnitř jejích úst. V ústech ho tiskne a začíná ho vášivě kouřit. Přestává mi ho honit. Ruce dává na mé boky a hlavičkou pohybuje tak, že musím z té rozkoše zaklonit hlavu. Začínají se mi dělat mžitky a tak se pomalu přesouvám do křesla. Jdu pomalu aby ho nemusela vyndat. Karolína jde pokolenou za mnou má ho pořád v puse. Usedám do křesla. Opírám si hlavu a cítím ten krásný pocit. Vyndá si ho z pusy, rukou malinko pohoní. Bere ho do dlaně a talčí na ne mé břicho. Přímo před jejím obličejem jsou ted moje koule které přejíždí jazykem a jemně saje. Po chvilce si ho bere zase do pusi a kouří. Cítím že tohle tempo dlouho nevydržím a že by mohla mít zachvilku plnou pusinku semene tak jí beru za hlavičku. Zvedám jí a mením si s ní místo.


Sedá si do křesla. Klekám si před ní.Rukama jí roztahuji nohy abych pořádně videl její holou broskvičku. S očekáváním se na mě dívá. Nahnu se k její kundičce a olíznu jí od spodu až po bříško. Jazykem jí přejíždím přez poštěváček až skoro k zadečku. Pomalými pohyby nahoru a dolu. Nohy drží krásně roztažené sama, takže se můžu naplno věnovat její kundičce. Prsty jí pomalu roztáhnu a začínám lízat. Lížu jí napřed pomalinku pak zrychluji. Palci jí hladím poštěváček. Slyším jak sténá.... Jaykem se snažím dostat co nejhlouběji. Mé palce nepřestávají drádit její poštěváček a mám pocit že nebude dlouho trvat a udělá se. Jeden palec nechám na poštěváčku a ukazováčke druhe ruky do ní vnikám. Pozuruju jí jak zaklání hlavu. Začínám jí šukat prstem a můj palec pořád stymuluje její poštěváček. Sténá a přiráží mi co může. Začíná se chvět a dostává první slastné křeče orgasmu. Vyndávám z ní prst a sedám si na deku. Ona chvilku jak omamámená sedí na křesle, ale za chvili už si stoupá.


Sedl jsem si na deku, ruce mám za zády opřené o zem. Nohy mírně roztažené. Můj penis jako sloup trčí do prostoru. Karolína se zvedá z křesla kleká ke mě bere ho do pusy a chvilku pokouří. Přehazuje přeze mě nohu bere si penis do ruky a špičkou si přejíží po lasturce. Pomalinku na něj dosedá. Proniká hlouběji a hloubeji. Dělá pomalé pohyby a za chvilku už sedí v mém klíně a péro má až po koule v kundě.


Lehám si na záda. Markéta se začíná pohybovat, napřed dopředu a dozadu, potom do stran. Ležím na zádek a držím jí jemně za brdavky sou jak stožárky. Markéta se opíra dlaněmi o zem vedle mích ramenou aby si na mě mohla pořádně zaskákat a i tím že ji namám celou v klíně můžu jí s přírazema pomoc. Naše šukání se zrychluje a zase zpomaluje..Líbáme se při tom. Držím jí za prsa. Zvedám se z deky do sedu. Markéta si skřížila nohy za mími zády. Dlaněmi jí beru za zadeček. Pohybuji s ní. Jsem velmy hluboko. Milujeme se, oba při tom vzdycháme a necháváme se unášet vášní která prostupuje našimi těli.


Pokládám jí na záda, roztahuju nohy a pronikám do ní. Tentokrát je rytmus plně na mě a já si to užívám. Šukám jí palcem dráždím poštěváček. Druhou rukou se silně opírám o její prso. Je ztoho celá vedla. Chvěje se, vzdychá skoro až křičí vášní. Chvěje se dalším orgazmem.Rytmus přírazu spomaluji až ho upně vytáhnu.


Karolína se zvedá a jde po všech čtyřech k posteli. Lehá hrudí na postel a nohy v pokleku má na zemi. Ukazuje mi zadeček. Malinko si ho nasliním a rukou přetáhnu. Roztáhnu jí půlky a vnikám znovu do kundičky. Přirážím k ní, dívám se jak mi do ní vjíždí. Dívám se na její zadeček, nedá mi to a prstem se dotknu její druhé dírky. Jezdím v ní a palec mám na jejím zadečku. Přiráží ke mě a já cítím že pokud v rychlosti nepolevíme vystříkám jí mušličku... "Už budu, kam to chceš?" dostanu ze sebe... Markéta otočí hlavu vytáhne si ho z kundy sedne a na postel "Udelej se mi na prsa" "Dobře". Stojím před ní, ona sedí na posteli. Jednou rukou mi honí jako o závod a druhou mačká koule.. Cítím jak se to blíží... Dívám se na ní. Ona ho pořád honí.. Užžž už,... stříkám jí proudy semena na její prsa ona mi ho pořád honí, má to všude, na prsou na tváři, na ruce kterou mi udělala... vzdychám ona mi ho nepřestává honit. Jemně mi mačká koule... achhhhhh. Má ho pořád v ruce a já se dívám co jsem jí na prsou vytvořil.... Sedám si vedle ní na postel a říkám"Bylo to hezký". "Moc se mi to líbilo" odvetí Markéta. ....
Konec
Zaujala nějakou dívku tato povídka? líbila se, nelíbila? pište, pište a pište :)

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Šmírák v dívčí šatně

  30. 6. 2013Neznámý autor

Jaromír od dětství trpěl úchylkou, kterou prostě nebyl schopný potlačit, ať se snažil, jak chtěl. Byl šmírák, vlastně už od dětství. Co si pamatoval, vždycky hrozně rád koukal holčičkám pod sukni, nakukoval jim do šaten, ve škole vždycky číhal za dveřmi záchodů a snažil se zahlédnout nějakou se staženými kalhotami (což samozřejmě nezahlédnul, protože holky chodily do kabinek). Na střední šel schválně...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Voyeur, Orál, Mix, Šukačky

Průšvih

  29. 12. 2023Skálinka

Pro ty, kteří už od puberty zapomněli rozsortýrování velikosti dívčího poprsí. A - antiperle B – bobule C – cibule D – dýně E – eště větší F – fuj, to jsem se lekl A právě to F byl případ Bláži. Nebyla žádná podvýživa, ani tlustice, její boky zabíraly místa tak akorát, aby nad nimi unesla to skvostné obrovské poprsí. Podle starého číslování to byly sedmičky, i když připusťme, že už trochu víc...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Zralé ženy, Šukačky, Učitelky

Šukačky na festivalu

  29. 3. 2014Neznámý autor

Tak jo! zasmála se opile Monika, zvedla se ze země a odešla s Erikem opodál za jeden ze stromů. Erik ji tam opřel o silný kmen a hezky se na ni přimáčknul. Začal ji líbat a u toho ji taky velmi zvídavě osahával. Monika chutnala trochu jako putyka, protože předtím kouřila jednu cigaretu za druhem a hojně to zalévala pivem, ale Erikovi to zas tak nevadilo – hlavně když se teď nechala vyhecovat, že mu...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Exhibicionisté, Mix

Macatá Sára

  5. 6. 2017Neznámý autor

Že bude Sára ta pravá, to jsem poznal hned, jakmile jsem ji uviděl. Při pohledu na ní se mi totiž okamžitě postavil. Ano, dámy, podle toho to chlap totiž často pozná. Stačila jediná věc, a to aby se ke mně otočila z profilu a pak zády. Kolena se mi rozklepala a čůráka jsem měl napjatého jako kytarovou strunu – ta ženská měla totiž naprosto výstavní zadek! Mám rád baculatější typy, ale ne takové ty...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Anál, Šukačky, Mix