Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Zloděj versus nymfomanka
- Historky z mučírny I
- Francouzský svůdník
- Macatá Sára
- Baculatá panna
- Stone face
- Velká přirození
- Donucená k sexu ve vlaku
Vloženo: 2. 2. 2017
Perverzní učební metody
Tomáš byl studentem čtyřletého gymnázia. Rozhrkaný autobus ho v sedm čtyřicet každé ráno vyhodil přímo před školou a s brašnou přehozenou přes rameno se rutinně jako vždy ponořil do hlubin budovy. Zamířil ke své skříňce a všimnul si, že jeho „sousedka“ u vedlejší skříňky, Kamila, už je také tady. Právě se chystala převléci do školní uniformy. Když k ní přistoupil, usmála se na něj a svlékla si pruhované tričko. Pod ním měla jen krajkovou poloprůsvitnou podprsenku bez výztuže. Svlékla si i kalhoty a Tomáš mohl skrytě obdivovat pěkný zadeček v kalhotkách pasujících k podprsence. Trochu se zapomněl a očima jezdil po jejím mladém těle, což nezůstalo bez odezvy.
„Hele, co čumíš?“ odbyla ho, když si všimla chlípných pohledů.
Tomáš cosi omluvně zamručel a věnoval se vlastnímu převlékání. Kamila byla hotová rychleji a zmizela za širokými dveřmi, které vedly k učebnám. On se už také chystal k odchodu a cestou do třídy přemýšlel, jestli mu kvůli jeho dlouhé absenci nehrozí zkoušení, ale doufal, že to projde bez povšimnutí. Vešel do třídy. V lavicích sedělo několik málo studentů a vedli mezi sebou tichý hovor. Andrej se usadil na svoje místo a čekal na příchod profesorky. Ta dorazila včas, mohlo jí být tak kolem třiceti, světlé vlasy měla v culíku a oblečena byla do ležérního kostýmku. Postavila se za katedru.
„Dobrý den, vážení, posaďte se prosím.“ Všichni se posadili a profesorka pokračovala: „Tak, mí drazí, máme tady ještě nějaké nedořešené záležitosti. Kdo ještě nemá známku ze zkoušení?“ V Tomášovi to hrklo. A sakra…
„Slečno Karasová, vy jste ještě nebyla, tak pojďte, prosím.“ Pohledy přítomných sjely k drobné dívce v zadní lavici. Děvče vstalo a šouralo se k tabuli. Měla krátké vlasy a poměrně silné dioptrické brýle.
„Tak, vylosujte si téma,“ napřáhla k ní profesorka ruku s několika lístečky. Děvče si vytáhlo jeden z lístečků.
„Felace v praxi.“ přečetla a zbledla.
„Tak fajn, výborně, a chcete si někoho vybrat?“ spolužačka se rozhlédla po třídě, ale nakonec zavrtěla hlavou. Profesorka nahlédla do seznamu.
„Tomáši, pojďte sem. Budete dělat figuranta. Máte to tady taky dost na hraně a je to za plus ke klasifikaci… a pokuste se to slečně nepokazit.“
Tom si povzdechnul, popadl židli a došel před tabuli. Tam se posadil.
Dívka poklekla, sundala si brýle a odložila je na stůl. Rozepnula Tomášovi pásek a stáhla mu kalhoty ke kolenům. Už se chystala stáhnout i trenýrky, ale v tom se z přední lavice ozvalo: „A co kozy?“
Dívka se tak soustředila na samotný výkon, že si zapomněla sundat tričko, tak zněl postup v příručce od Ministerstva školství. Třídou proběhlo rychlé zašeptání. Nakonec si přetáhla svršek přes hlavu, sundala si bílou lambádu a ukázala tak světu dvě drobná ňadra (zato s velkými bradavkami), která začínala reagovat na zimu v místnosti, bradavky tuhly a zmenšily se. Stáhla mu konečně trenky. Jeho penis už téměř stál. Vzala ho do ruky a nervózně se ohlédla po profesorce. Sledovala ji pozorně. Několikrát přejela rukou tam a zpět, stáhla poněkud nemotorně předkožku a pomalu pojala žalud do úst. Začala rytmickou práci nahoru a dolů. Tomášovi to bylo velmi příjemné. Pozoroval dívčina prsa, jak se pohupují nahoru a dolů, tlak v jeho penisu se stupňoval. Začal hlouběji oddychovat, profesorka vstala a došla k němu, pozorovala felaci pěkně zblízka a dělala si poznámky. Ze třídy směřovalo také několik zaujatých pohledů, převážně čekajících na chybu zkoušené.
„Už budu,“ vyhrknul. Dívka začala rychleji pohybovat ústy, cítil přímo nesnesitelné nutkání explodovat. Už se to nedalo vydržet, pod silou vzrušení vyhodil pánví dopředu a udělal se.
Tím však bohužel situaci značně zkomplikoval, neboť jak sebou trhnul, dívce vyklouzl úd z pusy i z ruky a nekontrolovatelně stříkal na její prsa a obličej… to za jedna nebude…
„Tomáši, Tomáši!!!“ zaznělo odněkud z dálky. Trhnutím se probral. Na prostěradle pod sebou ucítil vlhko a lepkavo. Rychle přes sebe přetáhl peřinu, když jeho matka vstoupila do pokoje. Přišla ho vzbudit do školy. Kruci. Takhle si svůj první mokrý sen nepředstavoval. Ten začátek s Kamilou vypadal dost slibně, ale že skončí s kuřbou před tabulí a bude mu ji dělat nejošklivější holka ze třídy? Wow, to tedy fakt nechápal. Zvedl se, oblékl se a vyrazil s prapodivnou náladou do školy. Tentokrát doopravdy. Žádná sexuální výuka ho ten den nečekala, ale na brýlatou spolužačku musel s divným pocitem kolem žaludku nenápadně zírat celý den.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Linda má ráda oráldalší dívky | |
![]() | Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu. Zašukáme si na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Tělocvična
31. 7. 2016CollectorPo krásném pondělním odpoledni, kdy jsme si s Barčou užili v naší třídě, mě Bára chtěla mít pořád a já jí vyhověl.
Ve středu už na to určitě zase myslela, vzala si na sebe ty stejné šatičky co měla v Pondělí, jsou úžasné a sexy, nedá se vydržet v klidu. Už když jsem jí ráno potkal v šatně, věděl jsem, že zase znesvětíme nějakou školní místnost. Pošeptala mi: "V poledne u nástěnky". Nástěnka bylo místo... celá povídka... |
Zasvěcovací rituál
3. 3. 2017Neznámý autorPo maturitě jsem se dostala přes stipendijní program na vysokou do USA. Bylo to jako sen, nikdy jsem ani nedoufala, že se tak stane, ale přesto jsem dřela stokrát víc, než ostatní spolužáci, abych mohla studovat za oceánem. Ani nevím, co mě na Spojených státech lákalo více – kultura, lepší budoucnost, svoboda, dobrodružství? V tu dobu jsem ale ještě ani trochu netušila, jakého druhu dobrodružství se... celá povídka... |
Jumi
30. 3. 2021jentaknekdoZápisky se sedadla 26 D, Oldřich Vávra
Jumi byla manželkou mého kamaráda. Mluvili jsme spolu anglicky a jednou jsem si zažertoval, že zvuk jejího jména ztělesňuje nás oba, – chápete, you-me – ale ona se na mě podívala, jako by tomu nerozuměla. Samozřejmě, muselo jí to připadat jako hloupé vtipkování, nemohla vědět, že to říkám, protože jsem se do ní hluboce a tajně zamiloval.
Ty věci, které nakonec... celá povídka... |
Zkratka AA
18. 3. 2013Neznámý autorVyužil jsem možnosti dnešní moderní doby a večer trávil prohlížením internetu. Proklikával jsem se diskuzemi a chatovacími místnostmi – no samozřejmě s erotickou tematickou. Dokonce jsem narazil na jedny stránky, kde se za vstup do místnosti muselo zaplatit. Protože tam diskutovali skuteční lidé a skutečně nabízeli svá těla i s fotkami, tak aby tam nelezl jen tak někdo. Nechtělo se mi nejdřív platit,... celá povídka... |


