Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Cesta samuraje
- V kabince
- Moje kadeřnice
- Hračka do trojky
- Erotická lest
- Svatební fetiš
- Sexy dlouhé nohy
- Všechny ty historky při sexu
Vloženo: 3. 2. 2013
Otrok Štěpán
Štěpán klečel na všech čtyřech a tuhý kožený obojek ho trochu tlačil do průdušnice. Pokorně koukal do země, ale jeho paní najednou vydala ostrý povel, a tak prudce zvedl hlavu. Dnes teprve začínali. Paní Irma mu právě přikázala, aby hezky po čtyřech přišel až k ní a hezky do leskla jí olízal boty. Štěpán poslušně řekl: Rozumím, paní. Pak se plazil k ní a cestou si prohlížel její vysoké kozačky na jehlovém podpatku. Byly z velice kvalitní černé kůže, paní Irma si mohla dovolit prvotřídní zboží i marnivý luxus. Ty boty nádherně tvarovaly lýtka, Štěpán při pohledu na to skoro slintal. Cítil, jak se jeho penis nalévá ještě víc (i když to už skoro nebylo možné). Paní Irma švihla bičíkem, protože se jí zdálo, že k ní nepřichází dost rychle. Štěpán proto pohnul tělem rychleji.
Potom se úplně položil na zem, vystrčil jazyk a začal pomalu olizovat boty od špiček až k podpatkům. Paní byla spokojená, za odměnu mu ukázala anální vibrátor, který pro něj zakoupila, pokud bude hodný. Štěpán poděkoval a pokračoval v lízání bot, tentokrát po celé délce. Paní Irma seděla v pohodlném křesle a po chvilce roztáhla stehna od sebe. Pod krátkou sukní byla úplně nahá, a tak byla vidět její kundička. Usmyslela si další povel, a to, aby jí otrok lízal přesně její otevřenou syrově růžovou štěrbinu. Štěpán se hned pustil do díla a ona ho mezitím tahala za řetízek, kterým měl spojené kolíčky na obou bradavkách. Trochu to bolelo, bylo to úžasně ponižující a hodně vzrušující.
Štěpán lízal s velikým nasazením a paní Irma sténala, protože se jí to neuvěřitelně líbilo. Vlhka v rozkroku tak, že její otrok skoro nestačil ty šťávy slízávat. Potom ho rychle švihla, protože si uvědomila, že před ním trochu ztratila svou tvář. Poručila mu, aby se k ní obrátil zády a vyšpulil zadek. Za odměnu na něm vyzkoušela ten nový vibrátor, který byl velice tenký, a tak nebyl v análu nepříjemný, a přímo dráždil Štěpánovu prostatu. Druhou rukou ho paní Irma popadla za ocas a dlouhými pomalými tahy mu péro honila. Po několika minutách už měl Štěpán koule tvrdé, že by mohl hned stříkat, ale ona ho zatím nechtěla nechat. A ona byla ten, kdo v poslední době řídil dobu Štěpánova vyvrcholení, ona byla jeho paní a on její otrok.
Sama se postavila nasvých vysokých botách, chytila se opěradla křesla a vyšpulila svoji prdelku na Štěpána. Poručila mu, aby ji na svůj rožeň nabodnul zezadu, aby jí pěkně projel její chtivou kundu. A dokonce mu vrnivě koketním hlasem řekla, že byl dneska moc hodný, a proto se jí může vystříkat dovnitř do píči, jestli bude chtít. Štěpán zase poděkoval, takové štěstí mu dneska jeho paní dopřává! Už byl neuvěřitelně nadržený, proto k ní přistoupil, pevně ji chytil za boky a pak do ní rychle vrazil svého tvrdého a velkého čuráka. Paní Irma vykřikla a zalapala po dechu, ale to už ji její otrok šoustal, že skoro létaly jiskry. Byl už hodně dlouhou dobu bez pořádného sexu plného ponížení a odpuštění, a tak si to teď musel naplno užít. A chtěl, aby si to užívala i jeho paní, především ona, proto si na svém díle dával skutečně záležet.
Pták mu v Irmině promaštěné kundě klouzal neuvěřitelně snadno, koule pleskaly o její klitoris, a tak brzy sténala opravdu hlasitě a povzbuzovala ho velice peprnými a ponižujícími výrazy, které Štěpána jako správného otroka ještě víc hecovaly. Aby jí udělal opravdu radost a slast, tak jí začal volnou rukou mnout klitoris. Za chviličku už paní Irma vybuchla v silném orgasmu. Křičela na Štěpána, ať kurva nepřestává, a tak on se musel ještě přemoct a šoustal ji dál. Sám už se cítil jako na mučidlech – strašně chtěl a potřeboval stříkat, ale také potřeboval povolení od své bohyně. Konečně, když se mu podařilo ji udělat podruhé, mezi jednotlivými vzdechy povolila, že jí může vykropit její mušli, a tak udělal posledních pár strašně prudkých přírazů, potom jí ho do kundy narval až po koule a už ji plnil svou horkou lávou.
Když se vystříkal, podle dohody okamžitě zase padl k jejím nohám. Ona ho spokojeně hladila po vlasech, a na konec si přichystala malé překvápko. Rozkročila se nad ním a přikázala mu, aby otevřel pusu. Nejdřív se mu moc nechtělo. Proto paní Irma zase použila bičík, a její otrok tu pusu otevřel. Paní Irma povolila své velmi vytrénované vaginální svaly a zatlačila, a to už Štěpánovi do pusy stékalo jeho vlastní sperma smíšené s jejími šťávami. Bylo to nechutné a zároveň mučivě krásné, protože tím dnes paní Irma definitivně zakončila jeho pokořování.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Monikadalší dívky | |
![]() | Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím. Zkrotím si tě na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Tiché studium v knihovně
6. 1. 2013Neznámý autorKristýna a Jirka měli před státnicemi, a tak většinu svého volného času trávili v knihovnách. Některé tlusté svazky se totiž nedaly vypůjčit domů, museli proto vysedávat ve studovně a tam se drtit a drtit někdy až do večera. Přestože spolu bydleli, kvůli studiu neměli skoro čas ani na sebe, intimním radovánkám se věnovali skutečně jen jednou za pár dní, nebo klidně i týdnů. Oba cítili, že by to chtělo... celá povídka... |
Co jsem provedl manželce
27. 7. 2015G.DrMoje žena je hrozně hezká a hodná, máme ideální vztah. I sex nás oba baví, ale začíná to po letech být stále víc stereotypní. Ona je ochotná pouze se milovat, jakkoliv, přes svou stydlivost skoro kdekoliv, ale nic jiného. Nesnese v kundičce žádnou hračku, anální sex ani neví že lze, erotický obleček si vezme jen z donucení a o nějakých perverznostech nemůže být ani řeč. A já potřebuju erotické hry,... celá povídka... |
Diskotéka
13. 9. 2009DejvŽenil jsem se ve svých 21 letech, protože Blanka byla těhotná a vzal bych si jí i kdyby nebyla, protože jsem jí miloval. A miluju stále i když vím, že jí šoustá náš soused Jarda. Bohužel já musím vydělávat prachy na hypotéky, takže doma trávím stále méně a méně času. Když se Blanka před dvěma roky rozhodla, že by ráda otevřela penzion na Šumavě, vyhověl jsem jí i když to znamenalo, že se budeme vidět... celá povídka... |
Latexový pán
16. 12. 2012Neznámý autorMěla jsem namířeno za svým pánem domů. Já, šestadvacetiletá Monika, jeho poslušná otrokyně. Byla mi trochu zima, a to jsem se mohla obléknout úplně normálně. Můj pán totiž uznal, že v listopadu už je na můj běžný oblek zima, a tak jeho jediným požadavkem bylo, abych si vlasy vyčesala vysoko do hladkého lesklého culíku. Bylo mi jasné, proč chce, abych se tak učesala – aby mě za vlasy mohl pohodlně držet,... celá povídka... |


