Erotické povídky
- Mix (9770)
- Prstění (8650)
- Submisivní (7106)
Další povídky od CernaPerla:
Vloženo: 28. 5. 2018
Okno
Je teplý letní podvečer, stojím u otevřeného kuchyňského okno a sleduji západ slunce nad vonící rozkvetlou zahradou. Krátím si tak chvíli, kdy očekávám příchod přítele.
Moc se na něj těsím, na sobě mám jen ručník a svůj oblíbený parfém.
V zámku cvakne klíč, slyším ho přicházet a cítím příjemné napětí mezi nohama.
Dále zůstávám vykloněná z okna, takže ho uvítá pohled na můj vyšpulený zadek, úsporně zakrytý ručníkem.
Postaví se za mě a začne mě líbat na krku a na mé velmi citlivé uši. Blahem se zavrtím a zadkem se mu vmáčknu do klína. Stáhne mi ručník a svlékne si košily, zády se opřu o jeho svalnatý hrudník a na jemné kůži me zašimrají chloupky. Můj holý zadek se tře o drsnou látku jeho džínů a cítím jeho tvdého ptáka uvězněného poklopcem.
Vezme moje malá pevná prsa do dlaní a začne mi je příjemě masírovat, v mezi nohama cítím známý žár a v návalu touhy se třu zadkem o jeho erekci.
Jeho ruce opustí má touhou ztěžklá ňadra a v pomalých kruzích mi hladí břicho.
Zoufale toužim, aby se již prěsunul ke středobodu mé žhavé touhy. Zadržím dech, mé přáni se plní a jeho laskající ruce se pomalu sunou dolů. Vzápětí se dostaví nápor zklamání, když mě jen letmo pohladí palci po hladkém trojuhelníku a pokračuje dál na má sametově hladká stehna.
Frustrovaně vzdychnu a pekně mu vtisknu zadek do rozkroku a začnu se jemně pohupovat v němé výzvě.
Jeho ruce putují nahoru po mých stehnech, ale vždy se mě jen letmo dotkne a pokračuje ve slastném mučení. Sám má látku kalhot napjatou k prasknutí.
Náhle se nade mnou slituje a přitiskne mi dlaň do horkého klína, stiskne mi poštěváček a vyslouží si tak větsí nátlak mého zadku na jeho erekci.
Už to sám nevydrží a osvobodí se zajetí kalhot, jeho horký velký pták se tiskne k mým zádům. Jeho ruka hladi můj klín a prostředníček do mě začne pronikat, dopřeje mi však je první článek prstu, druhou rukou mě pevně drží za břicho a znemožnuje mi pohyb. Já potřebuji víc, touhou se mi svírají útroby, už hlasitě vzdychám a snažím se vycházet jeho ruce vstříc.
Rozhodne se mou snahu odměnit celým prstem a když je uvnitř, zatlačí na citlivý bod vpředu.
Už to sám nevydržím, chytí mě oběma rukama pevně za boky a přitáhne, tak, abych byla více prohnutá a cesta do mého klína volná.
Nasměruje svého ptáka k mé žhavé a úzké kundičce a nemilosrdně mi ho tam celého vrazí. V ten moment vrcholím.
Když můj orgasmus začne odeznívat, začne se ve mě pomalu pohybovat a prodlužuje tak mou slast.
Když se ,,vrátím na zem”, přidá na intenzitě a začne se ve mě pohybovat rychleji a tvrději. A já jsem připravená vrcholit znovu. Pohupuji boky a vycházím mu vstříc.
S posledním prudkým nárazem zadku do jeho klína vrcholím a on mě následuje.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Nadržená Petradalší dívky | |
![]() | Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Zaučím tě v sexu na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Sbírka dívčích orgasmů
8. 12. 2013Neznámý autor![]() | Ilona, 18 let: To už cítím předem, třeba když se dívám na porno. Tak se musím dívat a poslouchat, jak ta herečka u toho vzdychá, a začínám být trochu vzrušená. Nejdřív jen tak sedím a pak už cítím, jak mi mušlička vlhne a celá tak jakoby vibruje. To si potom zajedu rukou do kalhotek a začnu si pěkně jezdit a kroužit po poštěváčku. Když je to moc suchý, tak si prst smočím v kundičce, ale jinak se vaginálně... celá povídka... |
Letní bouřka
6. 6. 2010Neznámý autor![]() | Je teplý letní večer a venku řádí bouřka a leje jako z konve. Celý den bylo strašné dusno a nyní se to provalilo. Koukám na telku a venku stíhá jeden blesk druhý. Najednou někdo zabušil na dveře, tak vstanu a jdu se podívat, kdo se v tomto počasí vydal na procházku. Jak jsem otevřel dveře, vpadla mi dovnitř mladá žena, pověsila se mi na krk a se slovy, že se strašně bojí bouřky, se mě držela jak klíště.... celá povídka... |
Škatulata hejbejte se
9. 3. 2021jentaknekdo![]() | Před několika týdny jsme se s manželkou Kristou zúčastnili večírku v domě její přítelkyně. Neformální akce, jen pití a občerstvení. Bylo tam asi devět nebo deset párů, všichni sezdaní a před třicítkou. Byl to prázdninový víkend a všichni dost pili. Hostitelé zařídili, že ti, kteří bydlí dál, mohli přespat u nich. Díky tomu neměli návštěvníci při popíjení obvyklé zábrany.
Moje žena byla trochu stříknutá.... celá povídka... |
Sandra III.
25. 6. 2020Stalinka![]() | Pokračování předchozích dílů
Ráno jsem se probrala na lehátku u bazénu. Bylo mi špatně, všechno mně bolelo a měla jsem žízeň. Vytáhla jsem opatrně ruku z pod Romanovy hlavy a potichu vstala. Na stolku bylo pár skleniček se zbytky džusu i vína. Vypila jsem všechno. Z druhého stolku taky. Žízeň jsem sice zahnala, ale špatně mi bylo ještě víc. Na záchodě, jsem to všechno, zase ze sebe vyhodila. Z rozhoupaným... celá povídka... |