Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Upoutaná k posteli
- Jak jsem ošukal svojí doučovatelku
- Sexy hrátky s bytnou
- Spolužákova matinka
- Tichý mrd v parku
- Mezi divoškami
- Doporučení
- V zrcadle
Vloženo: 10. 6. 2011
O Čechovi
Praotec Čech, tehdy ještě ovšem bez hodnosti praotce, se vydal se svou družinou na pochod, aby uniknul častým válkám, pustošení, vypalování a znásilňování, které války přináší. Samotné znásilňování by, hlavně pro ženy, bylo docela milým zpestřením jinak fádních dnů, ale kdo měl poslouchat ženské reptání, když měly permanentně nasáklé kouřem čerstvě vyprané prádlo? Musel jim naslibovat hory, doly, zlaté kamení, aby alespoň občas byly po vůli.
Zdroje pokladů, ze kterých by mohl ženy uplácet, se díky častým nájezdům velice ztenčily, naproti tomu jeho libido se stále zvětšovalo a chtěl-li si alespoň občas vrznout, musel se, chtě nechtě, vydat na pochod. A tak vyrazili. Cesta jim příjemně ubíhala, protože provoz byl tehdy řídký i v pátek odpoledne. Přelezli nějaké kopce, přebrodili pár řek, močálům se vyhýbali stejně jako všem jiným překážkám. Nevím, proč někteří historikové tvrdí, že podnikli strastiplnou cestu. Když narazili na překážku, tak ji prostě obešli a šli jinudy. Nevěděli kam jdou a tak jim bylo šumafuk, zda jejich cesta vede přímo nebo cikcak.
Ale každá legrace přece je omrzí, když je pořád dokola a tak v jednu chvíli Čech usoudil, že je zapotřebí se zase usadit. Nehledě na jeho vzrušené mužství, které se čím dál více hlásilo o slovo a potřebovalo se vybít na některé z jeho nebo cizích žen. K tomu ovšem potřeboval, aby stál nejen jeho kolík, ale i celá družina s kroutícími se ženskými zadečky.
Nenápadně se tedy v poslední markomanské dědině, kterou projížděli, přeptal domorodců, jestli náhodou nevědí o nějakém kusu země, která by byla zvěře a ptactva plná a kdyby v ní byl i dostatek medu, tak by to vůbec nebylo špatné. Místní mu však pochopitelně nerozuměli ani slovo, jen mávli rukou a ať jim políbí řiť. Jejich gesto si Čech vyložil jako udání směru a neznámé slovo "řiť" mu v uších znělo jako "Říp". Hlavně to "Ř" mu připadalo tak lákavě cizokrajné, že ho ihned zařadil do slovníku češtiny. Sám se ho naučil vyslovovat jako první, aby mohl machrovat. A nedalo mu ani moc práce všem namluvit, že právě Říp je to místo, které hledají.
Jenže už ani Čechovi se nic moc hledat nechtělo a tak kázal zastavit u prvního kopce, na který narazili. Všichni byli po vydatné svačině, nebyli tudíž proti. A protože bylo opravdu vedro, zatímco se Čech hrabal strání na vrchol Řípu, šli všichni k potoku, svlažit svá těla. Shodou okolností měla podobný úmysl i parta starousedlíků. Byli to Keltové. Jelikož se jim nějakým způsobem podařilo vyvinout nůžky a hřebeny, měli krásně upravené vlasy i vousy. Slovanským mužům hned jejich ženy padly do oka. Keltům se zase na Slovankách líbilo jejich neupravené divoké vzezření a tak došlo bez většího dohadování k výměně a následně i příjemnému skupinovému sexíku na břehu potoka. Všichni byli plni síly a tak jim šlo šoustání náramně od ruky. Potok i ženská těla se brzy začaly pokrývat sametově hustou vrstvou semene. Zvuk lesa byl přehlušen rozkošnickými a orgastickými výlevy nadržených hrdel. Muži i ženy obou národů si přišli na své a zahájili tak tím nejlepším způsobem prolínání obou skupin obyvatelstva.
Čecha poté nalezli utrmáceného na úpatí Řípu. Nahoře nic neviděl, jelikož byl celý vršek porostlý stromovím, a ještě ho cestou dolů prohnal divočák, kterému zašlapával do země šťavnaté bukvice. Hned na něj jeden přes druhého spustili: "Čechu, Čechu, tady je to bezva, tady se usadíme." Moc se mu nechtělo zůstávat v místech, kde kanci honí lovce a ne naopak, ale když mu vojvodové barevně vylíčili, jak báječně kouří a šoustají Keltky, a ženy mu navíc nakukaly, že tohle všechno okolo nazvou jeho jménem, souhlasil.
Od té doby se tu sice mnoho změnilo, ale nadále se země nazývá Čechy a stejně tak ženy milují stejně skvěle jako za dávných dob.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Domina Andreadalší dívky | |
![]() | Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku. Buď mým otrokem na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Trojka s bývalou profesorkou
15. 11. 2009Neznámý autorPřed nedávnem jsme měli sraz s bývalou třídou z gymplu. Moc se mi tam nechtělo, nijak zvlášť dobrou partu jsme neměli, ale nakonec jsem to vzal jako takovou společenskou povinnost. Hodil jsem na sebe svý nejlepší rifle, nejmíň odrbaný tričko a vyrazil. Přišel jsem o hodinu později, ale stejně jsem tam byl mezi prvními. Na srazu po pěti letech jsem nebyl, tak jsem musel chvíli přemýšlet, než se mi podařilo... celá povídka... |
Skandální průběh maturitního plesu
22. 3. 2015Neznámý autorMaturitní ples 4. C gymnázia stál rozhodně za to. Vzorní studenti, teda aspoň vzorní na první pohled, se neuvěřitelně rozjeli. Jednak měli divoké předtančení, se kterým sklidili obrovský úspěch, a jednak taky udělali obrovskou tržbu na baru. Lili do sebe piva i panáky a nálada byla stále divočejší a odvázanější. Tak například taková Klára se šíleně opila a všem se to moc líbilo, protože najednou byla... celá povídka... |
Tvoje a Moje Ex-peři-mentální Sní-daně
5. 6. 2008A.D.LajdaV tu sobotu ráno jsi mi zavolal na mobil a poprosil mě, abych Ti přišla otevřít. A přímo jsi mi nařídil, ať si hlavně na sebe neberu žádný spodní prádlo, ale jen tričko a kalhoty (!) - pěkně na holý tělo. To jsem zase zírala, co je to za povely. Haha. Zvonek. Otevřela jsem ti. Triko mi zářilo azurově modrou barvou, kalhoty bokovky mi seděly hodně nízko a byly celý pomačkaný. Vlasy jsem měla jen tak... celá povídka... |
Kundu si uplácám, kde chci
20. 4. 2014Neznámý autorKdyž k nám do republiky dorazil internet, tak jsem samozřejmě byl jeden z prvních, kdo si ho ještě za obrovské peníze pořídil. A jako správný chlap jsem se zalogoval na všechny možné chlapácké stránky, kde se sdílely fotky a videa, jejichž tematikou byla krev a porno. Nejraději jsem si četl diskuze pod obrázky a taky do nich sám přispíval. Kolikrát mě ty komentáře pobavily víc než samotný obrázek.... celá povídka... |


