Erotické povídky

Stone face

Vždycky, když slyším někoho mluvit o hře s názvem stone face, polije mě horko a do tváří se mi nažene krev. Raději dělám, že nevím, o čem je řeč. Přitom se dá říct, že jsem tuhle hru v Čechách dovedla k dokonalosti a dejme tomu, že i k rekordnímu počtu účastníků… byla jsem mladá a naivně blbá.

Už pár týdnů jsem si psala s jedním opravdu pěkným klukem z města. Nikdy jsme se naživo neviděli, ale měli jsme pár společných známých. Napsal mi sám od sebe jednou večer milou zprávu na FB a od té doby jsme byli v kontaktu téměř nonstop. Podle fotek to byl sexy sportovec, navíc měl vlastní fitko, takže si žil dobře. CO mohl vidět na tak obyčejné holce, jako jsem já? Nevěřila jsem svému štěstí, mohl mít kteroukoliv. Proto jsem mu značně nadbíhala a když jsme se po nonstop konverzaci po několika týdnech hodně sblížili a začali si říkat i intimní věci, šla jsem mu pěkně na ruku, když začal s lehkými perverznostmi. Chtěla jsem mu ukázat, že nejsem tak nevinná, jak prý vypadám, že mu toho můžu v posteli mnoho nabídnout a jsem zkušená, i když to nebyla tak úplně pravda. Pár let jsem byla s jedním klukem a pak už nic… Byl z mých výmyslů úplně hotový a pěkně jsme si po večerech pohrávali se slovy a vzájemně se rajcovali. Až už to pro oba bylo nesnesitelné, rozhodli jsme se, že je čas na schůzku face to face. Naše poslední konverzace zněla asi takto:

ON: “Co bys řekla na večeři na náměstí a pak trochu tělocviku u mě ve fitku?”

JÁ: “Ty tomu říkáš tělocvik? A mám si vzít nějaký spešl úbor?”

ON: “Právě naopak, neber si nic.”

JÁ: “OK, sundávám kalhotky… nebude nás tam pak nikdo rušit?”

ON: “Jen pokud to budeš chtít. Nemáš ráda diváky?”

JÁ: “Naopak, víc diváků mi dává pocit vzrušení.”

ON: “Aby se z pohledu na tebe pak z díváků nechtěli stát aktéři….”

JÁ: “Přehnaně mi lichotíš, ještě jsi mě ani neviděl… za chvíli mi k tobě jede šalina, tak v půl na námku?”

ON: “Jasně, kočko…”

Měla jsem tehdy po jeho posledních větách něco tušit, ale byla jsem z toho kluka tak hotová, že jsem se mu ráda chytila na udičku… ta představa, že se se mnou na veřejnosti vodí za ruku….

Večeře byla lepší, než jsem si malovala. On vypadal ještě lépe, než na fotkách a byl milý, pozorný, pořád se mi díval do očí a usmíval se, choval se jako gentleman. Kdybychom neseděli u stolu, asi by se mi klepala a podlamovala kolena. V podbříšku jsem měla příjemné mravenčení. Potom jsme šli romantickou procházkou k němu, chtěl se pochlubit tím svým fitness klubem a já tušila, že to uděláme už v tu noc… Cestou si napsal pár zpráv na mobilu a byl trochu zamlklejší, ale pořád mě držel za ruku a vedl si mě jako princeznu.

Přišli jsme do fitka. I v deset večer tam bylo pár týpků, většina z nich už po workoutu a jen seděli v šatně a bavili se, tašky sbalené, vlasy mokré ze sprchy. On se s nimi vřele pozdravil, asi to byli jeho kamarádi. Bylo to celkem tak 8 kluků a až nepříjemně detailně mě sjížděli pohledy jako hladoví vlci. Mimoděk jsem se trochu schovala za rozložitá záda mého vyvoleného. Ale on mě chytl za ruku a jal se mě ochotně představovat všem přítomným. Někteří kluci mi podali ruku a políbili mě na ni. No, to bylo koneckonců příjemné gesto, ale nemohla jsem se zbavit divného hlásku vzadu v hlavě, co šeptal “Uteč”....

Chtěla jsem jít do horního patra nad fitkem, kde mělo moje rande byt a hlavně ložnici, ale on se k ničemu neměl. Jen tak se posadili s kluky za bar a on se rozhodl jim namíchat ještě pár proteiňáků. Klábosili a snažili se mě dostat do konverzace. Styděla jsem se, ale nakonec jsem se posadila na barovou židličku uprostřed osazenstva a trpělivě čekala, až budu jeho středobodem a všichni odejdou. Jenže na odchod to nevypadalo, naopak… Posadili se všichni do vedlejší místnosti, asi nějaké kanceláře, kde byl kulatý stůl a pár židlí. Šla jsem trochu otráveně za nimi, to čekání mě nebavilo a přišla jsem si trochu jako husa. Ukázalo se, že jsou tam všichni trenéři a musí vyřešit rozpis cvičení na následující měsíc. On na mě mrknul a poprosil mě o trpělivost, prý zapomněl, že je schůze dnes. Nabídla jsem, že na něj počkám nahoře, ale řekl, že mě chce mít na očích… to mě potěšilo, takže jsem se v klidu uvelebila na jednu ze židlí. Nebyla to klasická pracovní schůze. Všichni si otevřeli pivo a mně nabídli víno, u toho debatovali nad velkou tabulí, ale spíš než aby se něco vyřešilo, zabíhali kluci k jiným tématům a smáli se, alkohol je uvolňoval a spoustu z nich na mě mělo sexistické narážky, ale já se nebyla schopná bránit. Stačila mi sklenka bílého a měla jsem pocit, že sotva mluvím, motala se mi slova, hlava, obrazy se rozostřovaly a hlasy zněly jako v ozvěně.

“Mně je nějak divně.” řekla jsem vedle sedícímu silákovi. Ten se na mě usmál, jako by to bylo vlastně v pořádku a ostatní se tvářili, jako by věděli víc než já. On ke mně přistoupil a staral se o můj stav. Hladil mě po tváři, ale ustaraně se nedíval, spíš jako lovec na oběť. Potom mě políbil… polila mě sprška vzrušení, ale jen krátká a velmi rychlá. Jakmile odeznělo, cítila jsem se spíš jako cizinec v jiném těle, asi jsem byla zdrogovaná, museli mi dát něco do pití. Tepalo mi srdce a cítila jsem se vyprahle. Objal mě a začal mi jezdit rukama po zádech. Pod halenkou mi rozepl podprsenku. Nějak jsem ani neměla sílu mu v tom odporovat, bylo mi to jedno. A přidaly se další a další ruce. Mnohem odvážnější. Čas se najednou zrychlil a já si uvědomila svoje bytí až ve chvíli, kdy jsem byla nahá na desce stolu a viděl všechny ty borce s údy v ruce, jak lační pohledem po mém těle a u toho rychle masturbují. Nevěděla jsem, jestli jsem vzrušená, jestli za to může to něco, co jsem pozřela spolu s vínem, nebo jsem prostě jen odevzdaná a moc opilá. On ke mně přistoupil jako první a ani mě nepolíbil na rty, rovnou zamířil k mému podbříšku. Laskal moje pysky, roztáhl mi nohy doširoka a jazykem se zapřel do mojí broskvičky. Asi v tom byl zběhlý, byla jsem mokrá doslova za 5 vteřin. Ti ostatní se sápali po mých prsou a chytali mě za stehna. Snažili se mi taky vecpat svůj úd do pusy. Poslušně jsem ji otevřela a ihned mě naplnil pořádně macatý a tvrdý penis. Žádná předehra, žádný pomalý začátek. Mlátila jsem se hlavou o desku stolu, jak rychle a razantně jsem si strkala jeho pyj do krku. Potom jeden z přihlížejících začal skandovat: “Stone face, stone face, stone face!” a ostatní hlasy se začaly přidávat, skandovaly jako na hokeji.

On mě sundal na zem a řekl mi, ať zalezu pod stůl. Neodporovala jsem. Klekla jsem si a vezla si mezi nohy stolu. Velmi rychle jsem pochopila, co mám dělat, když mě dokola obklopilo několik stojících údů. Kluci se posadili a mně bylo poručeno, abych napřeskáčku kouřila ptáka každému z nich. Tato zvrhlá hra měla jednoduchá pravidla - kdo tam nahoře dá znát na svém obličeji, že právě jemu kouřím péro, vypadává ze hry. Čím míň penisů, tím kratší interval mezi kouřením pro ostatní. Poslední se mi může dostat mezi nohy. Docela mě vzrušilo, že všechny ty ptáky zvedl pohled na mě a moji nahotu. Tak jsem začala s kuřbou. První pták byl oproti ostatním poměrně malý a hubený, ale dost tvrdě stál. Jakmile jsem ho vzala do pusy, stačilo mi půl minuty do výstřiku a nahoře se hned ozval výsměch dotyčnému, který vypadl. Odesdl si a já hledala další oběť. Teď jsem naopak do pusy vzala ten největší, měla jsem strach, že kdyby vyhrál, natrhne mě a bude to bolet… nechtěl se dát, mačkala jsem mu koule, strkala si ho až na mandle, cucala jeho žalud a olizovala penis po celé délce. Sála jsem ho jako nanuk a najednou jsem ucítila záplavu semene v hrdle a nahoře uslyšela orgastický povzdech. I on si musel odsednout. Další tři šli poměrně dobře, i když k jednomu jsem se musela dvakrát vrátil a ten se při druhém výstřiku do mojí pusy vyčerpaně sesunul níže, takže bylo všem jasné, že se mi povedlo ho vyřídit. Zbývali tři. Podle kalhot o kolen jsem věděla, kdo je můj vyvolený. Chtěla jsem ho v sobě, ale měla jsem zároveň nutkání vyzkoušet, jak chutná jeho penis. Tak jsem ho začala zlehka olizovat a mazlit se s jeho varlaty. Oběma rukama jsem objímala tělo penisu a soustředila se na rudý žalud, který jsem cucala jako lízátko a dávala si záležet víc, než předtím. To by mohlo stačit, uvědomila jsem si po chvilce, ale bylo pozdě. Nadržený na moje sání se lehce nadzvedl a ucítila jsem, jak se jeho pánev na mou pusu lehce naráží. I ten lehký pohyb byl jasným znamením. Bylo tedy úplně jisté, že mě dnes bude šukat jiný kluk než ten, se kterým jsem šla na rande.

Kouřila jsem na střídačku dva poslední hráče Stone face a vypadlí jen přihlíželi, jak se zjevně nahoře oba dva drží, aby nedali nic znát. Už mě nebavilo si jen strkat ptáky do pusy, tak jsem zapojila fantazii a jednoho z nich navlhčila flusnutím a strčila si ho mezi smáčknuté poprsí. A najednou mě pokropila záplava teplé lepkavé tekutiny. Výherce se nahlas zasmál a vytáhl mě za ruku nahoru. Nebyl moc pohledný - měl pleš a křivější přední zuby, ale měl hodně namakané tělo, pár kérek a velký tvrdý úd. Posadil mě na stůl a dral se mi vlhkým ptákem mezi nohy, kde to taky nebylo zrovna suché. Ihned jsme splynuli a ostatní muže povzbuzovali, aby mě vymrdal. Ten mě lačně chytil jednou paží kolem zad, druhou se věnoval mým ňadrům a tvrdě mě šukal, až mě kundička bolela. Potom jsem si na stole klekla do polohy na pejska a on mě začal píchat tak, až se stůl třásl.

“Druhý a třetí místo by si taky zasloužilo odměnu.” ozvalo se odněkud, kam jsem neviděla. Nepřestávajíc mě šukat, odpověděl vítěz:

“Až se udělám, podejte mi šprcku.” Na chvilku ho ze mě vytáhnul a slyšela jsem zvuky natahování gumy. Potom ho do mě vrazil znovu, chytil mě za vlasy a doslova mě osedlal. Se sykavými zvuky přirážel mlaskavě stehny o můj zadek a za chvilku bylo po všem. Jakmile ze mě vyšel ven, nezůstala jsem dlouho prázdná. Další dva kluci se o mě podělili. Jeden si lehl pode mě a druhý byl v poloze, jako předtím plešatec. Prali se o místo v mojí kundičce a pěkně mě natahovali. Oba se najednou ocitli uvnitř a začali se synchronně pohybovat. Bolelo to jen chvíli, potom jsem si obsluhu dvou mužů začala užívat a slyšela jsem sama sebe, jak vysokým hlasem vzdychám. Můj amant mě zezadu nabíral tak, že ten druhý neměl pro pohyb tolik prostoru, tak jen ležel a pomalu do mě stříkal, jak se o něj druhý penis uvnitř mě otíral. Netrvalo dlouho a byla jsem plná spermatu od tří mužů. Vyčerpaně jsem ležela na stole a čekala, co se se mnou bude dít. Bylo pozdě a přiopilí společníci se vydali za přítelkyněmi. On věděl, že domů sotva dojdu, tak mě odnesl konečně k sobě do postele, kde si mě vychutnal sám a měl moje tělo jen pro sebe.

Ráno jsem se vzbudila zahanbená. Když mi to všechno došlo, nemohla jsem se podívat ani na něj spícího vedle a bylo mi jasné, že z tohohle vztah nebude. Potichu jsem sebrala svoje věci a vypadla. Došlo mi, jaká jsem děvka. Čekala jsem, že se třeba ozve, ale neudělal to. Ani jedna zpráva. Tak jsem to v sobě nechala vyšumět, i když jsem ze svého chování ten večer dost zmatená.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Bezmoc v bazénu

  30. 7. 2018jentaknekdo

Udělala jsem to předtím už nejmíň desetkrát. Plížit se v noci k bazénu na sousedově zahradě bylo něco, co jsem si zvykla dělat. Vždycky jsem si myslela, že kdyby mě někdo chytil, byla bych schopná se z toho vykecat. Jako hezká holka jsem byla pořád trochu ochraňovaná před hněvem, který by mě jinak za špatné chování stihl. Zatvářila jsem se ustrašeně, a dokonce i trochu brečela, a osoba, která na mě...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, První sex, Teen, Znásilnění

Melouch

  24. 10. 2007Mirda

Po vyučení jsem nastoupil do jednoho autoservisu a dřel od nevidím do nevidím, aby mi pan majitel zaplatil tak, abych nemusel žít jako nuzák a mohl s klukama občas vyrazit na nějakou tu  diskotéku. Proto jsem občas ( když nebyl šéf přítomen) nabídl své služby přímo majiteli porouchaného vozu. Jednoho červencového večera, když jsem jako poslední zamykal dílnu se objevila paní středního věku a skoro...
  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Anál

Modelka do knihy

  12. 7. 2022jentaknekdo

Julie Seberová se nudila. Její manžel byl zase pryč. Od té doby, co absolvoval ten zvláštní výcvik, byl pryč pořád. Sloužil jako poručík v armádě a potom co prošel protiteroristickými kurzy, byl soustavně někde ve světě, kam ona nemohla. Nebylo by to tak zlé, nebýt toho, že byla vdaná teprve něco málo přes rok. Chtěla hned začít mít děti, ale to se těžko povede, když do sebe nedostanete žádné sperma....  celá povídka...
Kategorie: Incest, Orál, Voyeur, Šukačky

Pobyt v lázních

  14. 10. 2012Janina

Když mi po autohavárii, kdy jsem měla ošklivou trojnásobnou zlomeninu stehenní kosti navrhl lékař lázně, odmítala jsem. Kromě nepatrného kulhání jsem byla v pořádku. Ale můj manžel mě přemlouval tak dlouho, až jsem podlehla. Jen jsem nevěděla jak vydržím ten měsíční sexuální půst. Trochu jsem Pavla podezírala, že se mě rád zbaví, protože říkával, že ten můj sexuální apetit ho jednou zabije. Já musela...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Fisting, Orál, Submisivní