Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Mezi divoškami
- Ujetá televizní show
- Kříšení opilého kolegy
- Nápad
- Můj dům, moje pravidla
- Petřiny nožky
- Co je modelka ochotná udělat
- Ráno s Kájou
Vloženo: 10. 5. 2015
Nová učitelská praktikantka
Leona vykonávala praxi na místním gymnáziu: učila češtinu a zeměpis. Sama by se mezi žáky ztratila, byla maličká a vypadala hrozně mladě, štíhlounká, krásná, s vlasy skoro až po zadek… Však si taky většina chlapců hned první den řekla, že by se jim líbilo tuhle dostat do postele. U většiny z nich to byla jenom vlhká fantazie, ale Olin ne, ten si to dal jako skutečné předsevzetí. Už jednou se mu totiž tenhle parádní kousek podařil, to měli na praxi studentku matematiky. Tak dlouho si myslela, že má nad ním navrch, až jí to teda oplatil a uplatnil maximální dávku svého šarmu. A i když té studentce bylo tak o šest let víc, neměla před ním vůbec šanci.
Takže na Leonu to Olin začal zkoušet hned od začátku. Trochu vyrušoval, a přesně jak čekal, tak ho posadila do přední lavice před sebe. To byla jeho příležitost. Často si s ní pak něco špital. Pokaždé, když ho pochválila, tak se na ni široce zářivě usmál – někdy úplně znejistěla a zčervenala. Při zkoušení si sedl velmi blízko k ní a mluvil pomalu a podmaanivým hlasem. Taky se dost učil, aby ji okouzlil ještě víc. Leona se snažila zůstat profesionální, ale postupně s ním víc a víc vtipkovala a dokonce flirtovala. Olin jí nosil pomůcky do kabinetu, bavil se s ní na chodbě, někdy jí jen tak psal, že si neví s něčím rady, a Leona mu velmi ochotně odepisovala, až se začali bavit o úplně jiných tématech.
Nabídla mu, ať jí tyká, vždyť přece snad není tak stará! Olin hned využil nabízenou udičku, že vůbec není stará, naopak, že vypadá strašně mladě a hrozně jí to sluší… Pak se bavili i o nějakých zálibách, volném čase… A Olin Leonu pozval na kafe, že to bude přece příjemnější než si povídat po internetu. Leona souhlasila, dali si kafe a dokonce i něco ostřejšího, když Olinovi už bylo taky osmnáct. Obsluha si myslela, že jsou mladý páreček na rande, protože jim na účet podniku přinesla velký ovocný pohár ozdobený srdíčky. Oba se tomu srdečně smáli, ale Olin šel s pravdou ven, že tohle je mnohem lepší než nějaké rande a že by ji hrozně rád políbil. Leona se usmála a očima ho pobídla, ať to tedy udělá… A bylo, ty polibky byly pořádně žhavé a z obou stran jasně dávaly najevo, co asi tak bude následovat.
Leona byla z toho mladého hřebečka tak rozhicovaná, že si ho prostě odvedla k sobě na kolej. Tam pokračovali v těch úžasných polibcích. Ona byla mnohem odvážnější než všechny holky, co zatím Olin měl, takže spíš vedla ona jeho. Správná budoucí paní učitelka… Vyndala mu potom tvrdého ptáka z trenýrek – bože, byl naprosto skvělý, mladý a plný mízy, jak se tam tak hrdě tyčil. A taky solidně velký. Olin taky dbal na to, aby byl upravený, takže byl i pečlivě oholený. Leona ho tam v okolí ocasu s potěšením hladila, potěžkávala mu koule v dlani, lehýnce mu přejížděla po tom péru, které bylo sametově hladké. Teprve když mu začalo ronit spontánní kapky touhy, pevně mu ho stiskla u kořene, podívala se mu do očí a s ohnivou vášní řekla, a´t jí to kouká pořádně udělat!
Nesmlouvavě mu podala kondom – tak nesmlouvavě a rajcovně, že Olin vlastně ani neměl čas protestovat. Zatímco si ho nasazoval, ona se před ním svlékala, no to tělíčko bylo prostě k nakousnutí. Klekla si na svou židli a vyšpulila na něj prdelku. Olin ji popadl za ty dlouhé vlasy a trochu si ji přitáhl k sobě a kousnul ji do ušního lalůčku. Leona se uchichtla, ale zároveň v tom byla slyšet její touha. V tu chvíli jí Olin vrazil svůj ocas do štěrbinky, kde bylo horko a mokro. Leona stáhla svaly uvnitř a celého ho v sobě zmáčkla. Olin ji začal šoustat a pěkně ji protahoval celou délkou. Ona si to nejdřív jenom pasivně vychutnávala, ale pak se začala pohupovat do protipohybu. postupně zvětšovala intenzitu svých přírazů, až se na něj za chvíli nabodávala až nadoraz a parádně si to užívala.
Hlasitě sténala. Olin jí nakládal, jak nejlíp uměl. Taky jí strčil ruku mezi nohy a tam si začal hrát s jejím poštěváčkem, který naběhl jako malý hrášek. Chtěl, aby se s ním udělala, chtěl vidět její orgasmus! Musel se pořádně snažit, Leona mu to rozhodně nechtěla věnovat zadarmo. Ale o to velkolepější to vyvrcholení bylo, když přišlo! Ještěže si ji Olin přidržoval, jinak by se asi z té židle zhroutila. Pak si vyměnili místa, on se posadil na židli a ona začala pěkně rajtovat na něm. Měla skloněnou hlavu, protože chtěla vidět, jak její pička obemyká jeho klacek a jezdí po něm po celé délce pěkně až ke koulím. Taky si na něm pěkně smlsla. A když potom Olin stříkal, hrozně se jí líbilo, jak v její kundičce jeho pták úžasně pulzuje.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Stanování se Standou
2. 3. 2006McfLeželi vedle sebe již několikátou noc a přitom se vždy jen objímali. Markéta si už začínala myslet, ze Standu nikdy nedostane. Hrozně moc po něm toužila už několik měsíců a teď, když celá parta stanovala a na ní zbyl stan se Standou, si myslela, že se konečně dočká toho očekávaného milování. Byla to poslední noc na dovolené a ona to vážně moc chtěla, ale nedávala to najevo. Ani se Standou neflirtovala.... celá povídka... |
Nemocniční výpomoc
19. 5. 2016JpepesKaždého z nás jednou čeká pobyt v nemocnici. Někoho kratší, jiného delší, ale věřím tomu, že se mu dříve nebo později nikdo nevyhne. Času strávenému na lůžku se rovná čas strávený bez sexu. Tedy většinou.
V loňském roce, asi čtrnáct dní před vánocemi, mě doktorka odeslala s bulkou na rameni do nemocnice. Pomalu se zvětšovala a lékařka mi řekla, že by bylo lépe ji vyříznout. Šlo o celkem banální zákrok,... celá povídka... |
Doučování s Natašou
12. 9. 2011Neznámý autorNataša, malinkatá dvaadvacetiletá Ruska, dostala příležitost studovat jeden rok v Praze ekonomii. Samozřejmě toho využila. Matematice vždycky rozuměla, měla však trochu problém s výukou částečně v angličtině a částečně v češtině, její jazykové schopnosti nebyly na nijak oslnivé úrovni. Aby všechno zvládla, napsala si na fakultní nástěnku inzerát, že shání doučování.
Ozvala se jí jedna o ročník starší... celá povídka... |
Manekýna
26. 1. 2024SkálinkaPokud něco Leu opravdu nebavilo, bylo to chození do školy. No, když se podíváme na její “zářivé“ studijní výsledky, není se čemu divit. Ne že by se tu a tam nějaká dvojka neobjevila. Ale vesměs to bylo za tři až čtyři. Pětka se tu a tam našla taky, ale nikdy nepropadla. Učitelé si vždy včas stačili uvědomit, že to by znamenalo potkávat se s touhle dívkou ještě jeden rok navíc. A po tom toužil málokterý.... celá povídka... |


