Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Chci činy, ne city
- Tajná rychlovka na pláži
- Odpanění v lese
- Doporučení
- Sestra Milena
- Na svatbě
- Jak mi zahnul manžel
- Cvičení ve fitku
Vloženo: 15. 3. 2015
Nejúspěšnější žák
Martin rozhodně nepatřil mezi nejúspěšnější žáky, alespoň co se týče studijních výsledků. Ty byly spíš průměrné. Podařil se mu však kousek, který byl na škole úplně nevídaný a dostal se dokonce do bulvárních médií… Martin velmi dobře vycítil, že na něj učitelky docela berou. Byl hodně vysoký, ramenatý, pevné břicho jako valchu, nosil účes se stylovou vlnou a dokázal být velice šarmantní. Jednu z mladých učitelek se mu vždycky podařilo úplně rozhodit, nakonec si ji doslova omotal okolo prstu. Často si ho třeba volala do kabinetu a chtěla si s ním i různě povídat. Chtěla ho sbalit. A Martin byl obzvlášť chytrá rybka, která věděla, kdy se má nechat chytit.
Když za učitelkou její oblíbený koloušek přišel jedno listopadové odpoledne na konzultační hodinu k seminární práci, už nemohla couvnout. Nenechala ho vlastně říct ani slovo (ne že by se on bránil) a rozdali si to spolu. Začalo to prostě tak, že když vešel, tak učitelka vyskočila od stolu, zamkla a přitiskla se k němu. Zpočátku byl zaskočený, že to jde tak rychle, ale po chvilce už se jí poddal, začal jí divoce oplácet ty polibky, dokonce převzal iniciativu a za chvilku už měla učitelka jeho dlaně pevně položené na svých velkých kozách. Martin jí je hnětl, ocas měl úplně tvrdý a jeho egu nesmírně svědčilo pomyšlení, že učitelka je z něj úplně hotová. Martin byl extrémně nadržený, a když poznal, že paní učitelka je na tom stejně, tak využil příležitosti. Obratně jí rozepnul knoflíčky u halenky a už se jí muchlal s bradavkami. Druhou rukou ji hladil po vlhké štěrbině, zatím přes kalhotky. Ale učitelka do toho šla po hlavě, už měla vytaženou tu jeho kládu z kalhot a zručně mu ji honila. Vzrušeně jí vzdychal do ucha a dobýval se do jejích kalhotek pomocí prstů.
Když zjistil, že už je opravdu hodně mokrá a že bez problému dosáhne svého, vysadil ji na stůl, odhrnul kalhotky na stranu a už jí až na dno mušle ponořil to své péro. Než se tak učitelka Kateřina nadála, Martin ji opravdu šukal a počínal si při tom hodně zkušeně. Pevně ho k sobě tiskla a tryskající vášeň ji nutila pořád ho líbat a nastavovat mu k polibkům své kozy. Martin důrazně přirážel, dokud se paní učitelka neudělala. Nechal ji, aby si to prožila opravdu hluboce a intenzivně. Potom zase pomaličku začal zrychlovat tempo přirážení. Najednou se ozval takový divný zvuk, rozlétly se dveře a v nich stála jiná učitelka – zeměpisářka! Řekla něco o tom, že ten zámek se zase nějak zaseknul – ale větu ani nedokončila, valila oči a lapala po dechu, když viděla, co tam dělají.
Martin chtěl přistiženě všeho nechat, ale Kateřina si ho u sebe podržela, takže jeho pták zůstal vražený v její kundičce. Křikla na svou kolegyni: Rychle, Ivo, zavři ty dveře! A jestli to nikomu neřekneš, můžeš se k nám přidat… Žejo, Martine? Martin si druhou učitelku prohlédnul a řekl, proč by ne… Vypadala docela k světu a hlavně už jí viděl v očích, že se netváří pohoršeně, nýbrž nadrženě. Přišla až k nim. Kateřina si ji hned přitáhla k sobě, jako by se nechumelilo, a dala jí hluboký polibek. Potom ji přistrčila i k Martinovi, takže se s ní líbali na střídačku, zatímco Martinův klacek stále vězel v píče učitelky Kateřiny, rychle se vzpamatoval z leknutí a teď s novou silou začal pořádně píchat. Kateřina vzdychala a hned ho vychvalovala před Ivou, že mu to opravdu jde, že to dělá úžasně a ona už měla orgasmus. Iva hned chtěla taky, sama se svlékala a předváděla se před Martinem.
Martin hned natáhnul ruku a začal jí pěkně ochmatávat tělo. Zajel jí mezi nohy, kde se skrývala pěkná mušle. A prstem, dvěma pěkně hluboko dovnitř… Učitelka Iva po chvilce úplně protočila oči v sloup slastí. Martin by ji klidně ošukal hned, když měl tu příležitost, ale Kateřina ho nechtěla jen tak pustit, sama ještě neměla dost. Místo toho mu řekla, ať se tady posadí na kancelářskou židli. Ona si pak na něj sedla zády k němu, nohy si zeširoka opírala o zem a hezky mu pičkou jezdila po celé délce ocasu. Učitelka Iva mezitím poslušně padla na kolena a už se zblízka zajímala o to, co se tam děje – začala jazýčkem olizovat Kateřininu píču, u toho taky Martinovo péro a věnovala se i jeho koulím. Byla velice přičinlivá a šikovná. Tak dlouho tam Kateřině brnkala o poštěváček, až se Kateřina mohutně udělala a svaly na nohou se jí nádherně klepaly.
Iva se pak naklonila k Martinovi a skoro výhružně na něj zavrčela: koukej teď vydržet i mě, jinak tohle celé praskne! Martin se nadechnul a to už se na něm ty pičky vystřídaly. Ivina byla pocitově jiná, měla taky docela jiné rozměry. Iva vzdychala, že má jenom chviličku, než jí začne další hodina, takže se tady pěkně udělá a Martin pak může stříkat, jak chce. Začala docela zběsile přirážet a sama si u toho mnula bradavky, dokonce si je docela drsně mačkala. Z hrdla jí vycházelo takové potlačované vrčení. Martin zatnul zadek a zdvihnul boky vzrůhu, aby jeho čurák trčel co nejvíc nahoru a Iva ho tak měla co nejhlouběji. To se jí líbilo, po chvilce opravdu přišlo její vyvrcholení. Po něm z něj seskočila a rychle se začala oblékat, upravovat a připravovat si věci na výuku. Kateřina ještě naposled přiskočila k Martinovi a nechala ho, aby se jí vystříkal do pusy. Pak to vděčně spolkla. Martinovi se z toho totálně točila hlava. Aby si to rozdal se dvěma učitelkami přímo na půdě školy – to se fakt nestává každý den.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Monikadalší dívky | |
![]() | Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím. Zkrotím si tě na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Výlet s Lídou
23. 4. 2017BobrS Lídou jsme se seznámili na internetu. Občas jsme si povídali po Skypu. Jednou mi řekla, že by ráda poznala místa, která jsem jí tak barvitě vylíčil. Pozval jsem jí, aby přijela. Ještě jsme domlouvali podrobnosti, když mě překvapila otázkou, zda ten výlet může absolvovat v sukni. „Ano, ale délka maximálně po kolena a nesmí být úzká, abys v ní mohla dělat delší kroky!“
V dohodnutý den přijela a byla... celá povídka... |
Epická mrdačka
6. 5. 2015Neznámý autorS kamarády jsme se rozhodli, že se zúčastníme celonočního maratonu známých fantasy a sci-fi filmů. Byla to událost v našem místním letním kině, a protože počasí bylo perfektní, tak se zúčastnilo strašně moc lidí. Jedinou podmínkou vstupu bylo přijít v kostýmu některého superhrdiny. A všichni jsme čuměli, jak se do toho návštěvníci opřeli, věnovali tomu fakt pečlivé úsilí. Já jsem si půjčil v půjčovně... celá povídka... |
Sexuální terapie
23. 7. 2009Neznámý autorDávo jsem dospěl jsem do věku, kdy se z chlapce stává muž a já jsem zatím tuto skutečnost úspěšně ignoroval. Užíval jsem si pohodu bydlení u rodičů, stále navařeno, plnou lednici, vypráno, vyžehleno, jak říkala máma- "aby se náš Pavlíček měl dobře". Je to moc pohodlné, bezstarostné, ale má to pramálo společného s dospělým životem. Ne že bych ve svých 30 letech neměl práci, jako inženýr pracuji v jedné... celá povídka... |
Se spolužačkou ze základky
4. 1. 2024HDDAhoj, jmenuji se Zuzana. Nedávno jsem skončila základní školu. Do třídy se mnou chodila jedna spolužačka, jmenovala se Kristýna.
Kristýna byla menší než já, asi 155 cm, ale měla velká prsa, fakt krásná. Ve sprše jsem jí často pozorovala a všímala si, jak je Kristýna krásná.
Já měřím asi 175 cm a moje prsa jsou prý pěkná (co říkali kluci), ale mám je minimálně o číslo menší než Kristýna.
Po konci... celá povídka... |


