Erotické povídky
Další povídky od jpepes:
Vloženo: 30. 1. 2016
Návštěva kina
Toho dne dávali v kině opravdu dobrý film. Romantický. Chlap je sice divný, když jde na něj sám, ale mně nic jiného nezbývalo. Snímek byl pokračováním komedie o lásce a moc se mi líbil, jenže s kým na něj jít, když momentálně nikoho nemám. Jsem zoufalec.
Po zakoupení lístku a příchodu dovnitř mě pozdravil mladý uvaděč a usadil na místo. Sál byl úplně prázdný, jen v páté řadě seděla osamělá žena. Drobnější, nepřístupně se tvářící černovláska. Plnoštíhlá postava, velká prsa a černé oblečení, zajímavý obličej, asi třicátnice jako já. Nevím proč, napadlo mě sednout si vedle ní. Kabát měla položený na kolenou, moje bunda zůstala v šatně. Kino se začalo pomalu zaplňovat. V naší a v řadě za námi bylo volno.
Film začal a byla to nuda. Jediné co stalo za to, byla romantická hudba. Při jedné skladbě, asi v polovině filmu, se mě žena dotkla nohou. Dotek byl jen lehký, ale ve slabinách mě začalo příjemné šimrat.
Její noha se ke mě začala tisknout a lehce se třela o tu mou. Moje ruka skončila pod kabátem na jejím stehně. Hladila ji jen konečky prstů a přejížděla k jejímu kolenu a zase zpátky. Jak se jí shrnovala sukně, začalo mě to vzrušovat a můj penis za chvíli napínal mé kalhoty. Prsty se dotkli jejího rozkroku a ona vzdychla. Neměla kalhotky. Chtělo se mi ji líbat, proto se můj obličej dotýkal jejího a mazlili jsme se. Naše nosy se o sebe třely a pak můj jazyk vnikl do jejich úst. Ve stejném okamžiku můj prostředníček vnikl do její mušličky. Vytřeštila oči a bylo vidět, jak v sobě dusí výkřik. Špička prstu našla její poštěváček a začala ho dráždit. Byla mezi nohama úplně vyholená. Žena si rozepla blůzku a svojí rukou zajela dovnitř. Její palec a ukazováček stiskl lehce úplně tvrdou bradavku a tahal za ni. Vždycky když ji tak podráždila, zachvěla se.
Najednou její ruka jela do mého rozkroku a přejížděla přes kalhoty. Potmě našla zip a rozepla ho. Vzala můj penis do dlaně a jemně ho stiskla. Můj prst jezdil v její jeskyňce čím dál rychleji a najednou se v naší řadě rozlehl její tlumený výkřik, jak se krásně udělala. Naštěstí vše přerušila hudba z toho hloupého filmu, který už my dva nevnímali. Nečekaně se začala sesouvat ze sedadla dolů, já vytáhl prostředníček a přivoněl k němu. Vzrušilo mě to ještě víc a strčil jsem si ho do pusy a začal olizovat, v okamžiku, kdy její jazyk začal hladit můj žalud. Stáhla mi kůžičku a jemně s ním poklepávala na uzdičce penisu. Pak ho vzala do pusy celého a začala sát. Byla to jen chvilka a já věděl, že už to dlouho nevydržím. Ona to vycítila a začala mě stahovat pod sedadlo dolů. V řadě rozprostřela kabát a klekla si na něj. Já si klekl za ní a do její mušličky vjel zezadu. Byli jsme v řadě pěkně zapasovaní a nemohli se moc hýbat. V hledišti je sice relativní tma, ale opatrnost byla na místě. Penis tiše jezdil v její jeskyňce a bylo slyšet jen její šepot.
Od doby co do ní vnikl, nezavřela pusu: „Dělej, píchej mě. Ošukej moji kundičku, pořádně ji vymeť. Tak dělej, chci abys mě pocákal zadek svým semenem. Chci cítiti jeho vůni. Prcej mě, moje kundička je strašně nadržená a dlouho to neměla. Přidej, ať se udělám. Píchej, píchej, píchej…“ Najednou změnila trochu tón hlasu: „Vezmi si ho dlaně a hoň. Onanuj. Masturbuj. Chci vidět, jak Ti Tvoje sperma vytryskne ven a celou mě s ním sliješ. Vyhoň ho, mrskej ho.“
Před ní seděl na zemi uvaděč. Neměl kalhoty. Svůj penis držel v ruce, pozoroval nás a masturboval při tom. Díval se na nás od začátku a teď z našeho sexu chtěl taky něco mít. Žena ho stále povzbuzovala svými pokyny: „Tak dělej, hoň si to péro, přidej, šukej si ho svojí dlaní, chci to vidět, jak cákne, no, už to bude, už….“ Uvaděč se najednou zarazil, zakryl si pusu dlaní, aby udusil svůj výkřik. Jeho pyj začal metat sperma v několika intervalech. Pár kapek dopadlo na ženin obličej, kterou to vydráždilo tak, že se začala svíjet a třást jako by byla v křeči. „Už, už, už,“ jen tiše sténala. Orgasmus, kterým vybuchla, přivedl na vrchol i mě. Její pochva stále svírala můj penis, vytáhl jsem ho ven a špičku nasadil na její zadní dírku. Jen na kousíček. Potáhl kůžičku a všechno semeno nastříkal do jejího zadečku.
Všude bylo cítit moje a uvaděčova sperma, když jsme se oblékali a odcházeli z kina ven. Mládenec stál zase u dveří, tentokrát měl na sobě kalhoty. Usmíval se na nás: „To byl skvělý film, viďte?“
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Kamarádská výpomoc
9. 9. 2012VikiKdyž mi zavolal Honza, můj nejlepší kamarád od školky, neváhal jsem ani chvilku a jel za ním do naší oblíbené hospůdky. Vypadal příšerně – bledý, oteklé oči a ruce se mu třásly jako starému dědkovi. Co se děje zeptal jsem se a Honza začal vyprávět. Martine, Karolína má chlapa, včera jsem přišel nečekaně domů a ona s ním byla v naší posteli. No a cos udělal? Nic, koukal jsem jak prožívá právě probíhající... celá povídka... |
V poutech
10. 6. 2011Neznámý autorKdyž se Diana opravdu rozparádí je k nezastavení. Jsem rád, že se mi daří ji rozpálit. Vždy má pak nepřítomný pohled a mění se v lačnou sexuchtivou saň, která dostane, co si umane. Její nápady a vášeň zase naopak vzrušují neskutečným způsobem mě.
Měl jsem narozeniny. Diana už mě týden napínala, že pro mě má speciální dárek. Vždy když mi to připomínala, blýsklo jí vzrušením v očích. Dovedl jsem si... celá povídka... |
KuPéčko
24. 10. 2011angelsoulBylo chladné podzimní počasí a mladík čekal na poloprázdném nástupišti na vlak. Když konečně dojel, pomalu nastoupil – nikam nespěchal, protože věděl, že v tuhle dobu zde není problém najít volné kupé. V prázdném vagonu si našel pokud možno nejlépe vyhlížející místo, zatáhnul za sebou dveře a začal se svlékat. V kupé bylo přetopeno a tak chvíli trvalo, než se zbavil několika vrchních částí oblečení... celá povídka... |
Oddechový grupáček
24. 6. 2012Neznámý autorLucka i Šárka seděly na posteli a povídaly si, zatímco Radek sebou plácnul do ustlaných peřin. Právě se vrátili z nočního tahu po barech a nebyli sice přímo opilí, ale s Radkem se to stejně houpalo pořádně. Slyšel, jak se holky chichotají, občas zachytil nějaké slovo. Po cestě domů si říkal, že jestli budou moc drzé, tak je pořádně zlechtá, ale teď měl sílu akorát tak ležet. Holky zaznamenaly jeho... celá povídka... |


