Erotické povídky
Náruživá švagrová
Martinu, manželku mého nejstaršího brášky jsem neměl moc rád. Připadala mi šíleně namyšlená již při první návštěvě naší početné rodiny. Ale mě bylo tehdy 16 a jí 22 a tak jsem měl na holky asi ještě pubertální názory. V té době bylo bráškovi Milanovi 30 let a máma ho stále pobízela, aby už jí konečně udělal babičkou. Asi se snažili, ale dítě nějak nepřicházelo. Asi po 3 letech Martina konečně byla v jináči a Milan se naparoval jako páv. Když se pak narodila Martinka a on v té době dostal nabídku na super místo v zahraničí, nechtěl odjet. Celá rodina do něho hučela, že se alespoň rychleji zbaví dluhů s kterými začínali, a protože já jediný byl ještě svobodný, požádal mne, zda bych Martině pomáhal, aby toho na ní nebylo moc. I když averze na Martinu nebyla už taková jako dříve a Martinka byla rozkošné děťátko, slíbil jsem, že pomůžu.
Martina bydlela na druhém konci vsi a já skoro každý den, když jsem se připravil do školy, ujížděl na kole, abych vyvezl Martinku a Martina si mohla odpočinout. A jednoho dne se stalo, že jsem uspal Martinku dříve a myslel jsem, že bych mohl na chvilku zaskočit ještě mezi kámoše na pivko a tak jsem se vypravil zpátky do jejich domova. Martinku jsem s kočárkem zaparkoval na zahradě a vydal se to sdělit Martině. Již v chodbě jsem slyšel křik a sténání a myslel jsem, že si Martina přitáhla nějakého nabíječe. Potichu jsem vešel do obýváku. Martina klečela úplně nahá se zkříženýma nohama, na velkých visících kozách se pohybovaly velké kovové koule a křičela: Milane víc, víc, oh jsi skvělý ano tak víc ho do mne narvi a já nevím co všechno jí vycházelo z úst, protože jsem stál jako sloup a jen pozoroval to její nádherné poprsí. Co mi udělal můj borec v kalhotech asi nemusím popisovat. Martina najednou povolila nohy, rozhoupala koule na bradavkách a já pozoroval jak jí z kundy vyjíždí velký umělák. To už bylo na mne moc. Sice jsem měl zkušenost minimální se starou Houdkovou co ráda zaučovala mladé kluky, když její starý byl na noční, ale stáhl jsem kalhoty i s trenkama, přiklekl k Martině a pěkně s ním zajel do mokré kundy. Ani jí nezajímalo kdo ho do ní naládoval. Řvala jako na lesy, abych jí pořádně vymrdal tu nadrženou píču, přirážela se prudce na můj ocas a ještě víc a víc rozhoupávala koule na kozách ! A za chvíli jsem do ní cákal husté semeno a řval jako tygr ! Ještě, ještě křičela a já aniž by mi čurák povadl prcal tu její nadrženou mindu a dohnal jí k 2 orgasmům, než i já konečně znovu stříkal. Konečně se otočila, usmála se a řekla: Libore díky, jsi skvělý jako Milan, už jsem myslela, že z toho nešukání snad zcvoknu.
Od té doby jsem chodil Martinu šukat denně a chodil jsem od ní vyždímaný jako citron. Ta kurvička snad nikdy neměla dost. Nejkrásnější byly soboty a neděle. To si většinou vzala Martinku máma a my strávili v posteli skoro celý den. Martina mne postupně zasvětila do všech hrátek, které prováděla s bráškou a mě se ani nechtělo věřit, že je brácha takových prasárniček schopen, ale přiznám se, že se mi vše líbilo a náležitě jsem si to užíval a vychutnával.
Když se pak po dvou letech brácha vrátil natrvalo (jezdil domů obdělávat svou manželku každé 4 měsíce a Martina byla vždy vyšukaná, že mi 2 dny odmítala přidržet) byla Martina v jiném stavu. Zda otěhotněla s bráškou zrovna, když byl doma nebo zda to byl následek našeho milování jsem se nikdy nedozvěděl.
Od té doby, co se ale Milan vrátil už se mnou Martina sex odmítala a tak jsem svedl sousedovic Šárku. Bylo jí 17 pryč, byla panna a já zvyklý stříkat do švagrové, vystříkával i Šárku. Asi po půl roce mi s brekem řekla, že je v jináči a v den jejích 18tých narozenin se konala svatba. Šárku jsem si zaučil v sexu jako kdysi mne švagrová a protože je stejně náruživá a šukavá, nikdy bych jí nenechal ani den samotnou, protože bych určitě dopadl jako bráška (i když tady by mne asi žádný z bratrů nenahradil a parohy by mi nasadil určitě některý ze sousedů, kteří mlsně koukají na mojí dobře obdařenou manželku, kdykoliv kolem nich projde).
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Lákavé plavání
27. 1. 2013Neznámý autorRád jezdím na přírodní koupaliště nedaleko města, dá se tam skvěle plavat a moc lidí tam taky nebývá. Jednou jsem se tam vydal v podvečer, široko daleko nikdo až na nějakou mladou ženu, kterou jsem tady ještě nikdy neviděl. Byla docela hezká a hlavně asi odvážná, protože se se mnou hned dala do řeči a laškovala a že prý nejradši plave tak, jak ji příroda stvořila. Tedy bez plavek. Já jsem pokrčil rameny,... celá povídka... |
Velké divadlo
5. 4. 2012Neznámý autorUrčitě znáte rčení, které uklidňuje chlapy s komplexem malého penisu: že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Příběh, který vám chci vyprávět, je důkazem, že tohle skutečně funguje. Seznámila jsem se jednou s chlápkem, který mi připadal dost fajn. Já jemu zřejmě taky, protože mi brzy zavolal na číslo, které jsem mu dala, a pozval mě na večeři. Nemyslete si, že to ihned skončilo divokým sexem... celá povídka... |
Když mi ukážeš…
21. 3. 2014Neznámý autorKdyž mi ukážeš prsíčka, tak ti dám pět set korun! nabídnul odvážně pan Havránek Žanetě, která sedě na křesle uprostřed jeho obývacího pokoje, provokativně pohupovala svýma dlouhýma nohama a chichotala se. Občas hráli tuhle hru na ukazování a placení, ale dneska byl Havránek odhodlaný zajít ještě mnohem dál. Ta mladá klisnička byla jak vystřižená z nějakého filmu – bylo jí osmnáct, ale Havránek věděl... celá povídka... |
Hezký den
3. 7. 2010BisíkBylo krásné letní odpoledne a měl jsem domluvenou večeři s velmi dobrou kamarádkou Markétkou. Byla to velmi dobrá kamarádka, neboť ač jsme se velmi často vídali, setkávali, nikdy jsme ani jeden z nás nepociťovali nutnost přejít do vážného vztahu. No, co vám budu vyprávět, když jeden z nás pociťoval sexuální touhu zavolal druhému a byl sex. Po ukončení sex randění si šel opět každý svou cestou. Po obědě... celá povídka... |


