Erotické povídky
Můj spolubydlící - I. část
Tak jsem tu. Na nové škole (konečně). Hrozně jsem se sem těšila, protože jsem se dohodla s kamarádkou že budeme na stejném pokoji, což mi připadalo prima. Nechtěla jsem být s někým, koho vůbec ale vůbec neznám.
Vyšla jsem po točitých schodech do pátého patra a asi dvacet minut hledala pokoj číslo 92. Když jsem ho konečně našla, poděkovala jsem správkyni, co šla se mnou za klíčky, a s duněním podpatků šla do mého nového pokoje, kde budu trávit celý půlrok.
Jakmile jsem vstoupila dovnitř, ucítila jsem úžasnou vůni. A taky jsem viděla něčí kufry. Ježíš, Nella už tu musí být! Pustila jsem z ruky dva kufry a jednu cestovní tašku, napřáhla ruce a zvolala jsem: "Nello, lásko moje! Jaký byly prázd-" Zmlkla jsem, protože tu nikde nebyla. A sakra. Navíc, pochybovala jsem, že by se voněla chlapskou vůní.
Jako na zavolanou vrazil do dveří kluk. Byl fakt hrozně sexy, v džínech a bílém tílku, které ostře kontrastovalo s jeho tmavými vlasy. Podíval se na mě a já spatřila ty jeho oči. Byly temně černé, ta kaštanová duhovka nebyla skoro vidět a rozpalovaly mě tak, že jsem zkřížila nohy.
"Em...ahoj, jsem Renier,..." podal mi ruku a zadíval se mi do očí. Byl o hlavu vyšší než já a díval se na mě hrozně sladce."...seš v poho?" rychle jsem přikývla a představila se. Pořád se usmíval a trošku jsme se zakecali. Čas od času si prohrábl vlasy a já myslela, že už víc sexy ani být nemůže.
"...Takže... Nelly si to rozmyslela?" zjistila jsem, že se moje takzvalá "kamarádka" rozmyslela a šla někam na technickou, než sem a proto Reniera šoupli ke mně. Měl vynikající výsledky, stejně jako já a podle nich jsem moc slušná a hodná na to, abych si s ním něco začala. Kdyby jen viděli pár těch věcí, co mám dole pod věcmi v kufru...
Ren (tak jsem mu říkala) byl skvělej, fakt jsme si rozuměli a bavili se. Skoro pořád jsme se škádlili a nezávazně spolu flirtovali tak, že si ostatní mysleli, že jsme milenci. Po dvou týdnech na jednom pokoji spolu to začalo být "trochu-víc-než-kamarádství". Ren měl hodinu chemie a tak jsem si řekla, že si dám pořádnou koupel. Oholila jsem se a konečně si lehla do vany. Po údajné půl-hodině mi to už bohatě stačilo, akorát jsem si vyfénovala vlasy a znovu se namalovala. Šla jsem zrovna z koupelny a to jenom v ručníku v domění, že ta hodina ještě neskončila. Problém byl, že se mi vybila baterka u hodinek, takže se seknul čas, aniž bych si toho všimla a bylo už dávno poté, co mu ta hodina skončila.
Byl bez trička a ty jeho svaly se mu úžasně rýsovaly na hrudi a rukách. Bože, to je tak sexy! Málem jsem do něj narazila a jen tak-tak jsem si stihla přidržet ručník těsněji.
"Jéé, tobě už chemie skončila? Ahá... " snažila jsem se vrátit zpátky do koupelny, ale on se pousmál a stoupl si do dveří. Přišel ke mně blíž a vzal roh ručníku do ruky. Nesnažila jsem se mu zabránit, takže za pár vteřin ze mě ten ručník spadl a ležel na zemi.
"Rene, to..-" vzal mě kolem pasu a jemně mě k sobě přitisknul. Neustále se mi díval do očí a pak mě něžně políbil. Bylo to úžasné.
Když ten polibek měl končit a já se odtáhla, sjel mi rukou na zadek a pevně ho stiskl. Začala jsem být trošku..no...však víte co.
Chytla jsem ho za hlavu a začala jsem ho líbat,a ačkoliv jsem se líbala podruhé v životě, líbilo se mu to. Nedočkavě mi sjel rukou mezi nohy a začal kroužit kolem klitorisu. Panebože.
Vyhoupl si mě nahoru a já mu obtočila nohy kolem těla, líbali jsme se (respektive on mě líbal na hrudi a já hrozně moc kvílela vzrušením a tahala ho za vlasy) a pak jsme spadli na jeho postel. Byla jsem na něm a momentálně se mi to tak líbilo, že jsem mu ty vlasy pustila a zlíbala jsem ho ode rtů až na pupík. Sundala jsem mu pásek a rozepla džíny, jemně olízla toho velikána a pak mu ho začala kouřít tak, jak jsem to viděla v různých porno filmech. Slastně sténal a já cítila, jak mu buší srdce stále rychleji a rychleji. Pak se na mě rychle podíval a řekl: "Počkej, nebo to budeš mít v puse..." jakmile to dořekl, vzala jsem ho do pusy ještě hlouběji a za pár vteřin tekl jak potok a já to, co jsem měla v puse, zpolykala (a kupodivu to nebylo špatné). Zvednul se, přitáhl si mě k sobě a zasmál se: "Teče ti to po bradě, zlato."
Rychle jsem se olízla a ještě než jsem se vzpamatovala, mnou prudce projela jakási vlna. Hrozně mě začalo vzrušovat to, jak mě přirazil na postel a začal mi strkat prsty do mojí kundičky. Nejdřív jeden a pak i druhý a třetí. Bylo to hrozně boží a já se slastně ošívala. Zpomalil tempo a přidal i jazyk a všechno tohle pořád zrychloval a zpomaloval, zjemňoval a naopak prudce do mě ty prsty cpal. Už jsem tekla jak Odra, ale udělaná jsem ještě nebyla. Chtěla jsem na něj počkat, ale zároveň jsem nechtěla znovu měnit pozice a začít mu ho honit.
Všiml si mého svolného výrazu a jemně mě políbil na nos, pak na rty, na obě ňadra a nakonec na poštěváček. Zvedl mi nohy a rozevřel je, tiše se zeptal: " Nevadilo by ti, kdybych..." Zavrtěla jsem hlavou a když jsem ucítila, jak ho do mě vsunuje, bylo to úžasné. Pomalu ho do mě dával a pak začal prudce a rychle zvyšovat tempo, přirážet a nakonec jsem začala vrcholit dohromady s ním. Svalil se na mou nahou hruď a držel mě u sebe. Oba jsme hrozně rychle oddechovali a pak se začali smát.
"Asi budem muset sehnat nový prostěradlo.." Zasmál se a políbil mě na klíční kost.
"Asi si budem muset přisunout postele..." Usmála jsem se na něj a on to odsouhlasil.
Ležel na mě a celou mě sjížděl pohledem.
"Teda, musím říct, že seš fakt dobrá...kolik jsi měla kluků?"
Zasměju se a obejmu ho kolem krku. "Ani jednoho. Líbala jsem se jen jednou v životě a to ve školce."
Zajiskří mu oči. " Takže chceš říct, že jsem první kluk, co tě kdy...?"
Přikývnu a on se ke mně přitulí ještě víc.
Začnu pociťovat, jak mi hoří podbřišek a jak on je zase celá nadržený.
"Víš, zlato...Nevadilo by ti, kdybych..." Zasměje se a já jen přikývnu.
Pokračování příště...
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Simonadalší dívky | |
![]() | Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo? Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 59 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Můj svatební den
13. 7. 2014Bobr„Pusť mě!” vyškubla jsem se Jardovi, když jsem po kráááás-ném a dlouhém milování cítila, jak se mi jeho sperma dere ze zadečku. Vyskočila jsem a běžela rovnou do koupelny, protože mi bylo jasné, že jinam to nestihnu. „To jsi byl hezky nadržený,” volala jsem na něj, když jsem viděla, kolik toho do mne nastříkal.
Leželi jsme na posteli a prohlíželi si časopis "pro dospělé".
„To je nádherné!” vzdychla... celá povídka... |
Marta
26. 3. 2010PavelJe brzo ráno, a nízké jarní sluníčko se mi nemilosrdně zarývá do očí. Trochu uhýbám hlavou, ale pořád jedním okem sleduji dálnici před sebou. Mířím do Brna, kde bych měla zastupovat naši cestovní kancelář na veletrhu cestovního ruchu. Šéf se mnou poslal ještě jednu mladší kolegyni, Martu, která k nám nastoupila zhruba před půl rokem. Teď seděla vedle mě, na sedadle spolujezdce, a já jsem si uvědomila,... celá povídka... |
Sousedka
29. 10. 2024XxcJe to už dávno, bylo mi tenkrát patnáct let a všechna dobrodružství jsem prožíval s kamarádem Petrem, se kterým jsem chodil do školy. Moji rodiče v tu dobu museli odjet na večer služebně do zahraničí a my se těšili, že budeme mít celou tu dobu na to, abychom uspořádali nějaký mejdan a splnili si svoje sny. V den odjezdu však přišel šok, matka přivedla naši sousedku, která nás na jeden den bude hlídat... celá povídka... |
Dej a bude ti dáno
27. 6. 2024SkálinkaJarda se cítil dost mizerně. Jednak byl unavený po celotýdenní zabíračce v zaměstnání a druhak na něj asi lezla nějaká choroba. Tenhle výlet na hory mu byl čert dlužen. Ale nechtěl kazit zábavu rodině a hlavně dětem, které se na lyžování o víkendu velmi těšily. Manželce Magdě by to nějak vysvětlil, ale když si představil zklamání syna a dcery, že místo zachumelených svahů, upravených sjezdovek a houfu... celá povídka... |


