Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- V selském stavení
- Potřeba důkladně zkontrolovat
- Erotický mail
- Fantasticky přepadená v parku
- Petřiny nožky
- Párty v kostýmech
- Kundu si uplácám, kde chci
- Nejlepší kandidátka
Vloženo: 23. 6. 2013
Mladé děvče a stará bába
Ten kontrast byl skoro neuvěřitelný: mladá opálená dívka ve věku kolem dvaceti let, vedle ní asi šedesátiletá žena s bledou a povadlou pletí. Mladá byla svěží, měla kozičky jako dvě poupátka završené růžovými bradavkami, které dojemně ztvrdly při každém doteku, stará žena měla kdysi nejméně pětky, které jí teď klesly a dosahovaly skoro až k pupíku, stále však velké a nalité. Mladá byla štíhlá jako proutek a postavu si udržovala pravidelným cvičením. Mezi pěknými oholenými stehýnky se skvěla její pindulinka, růžová a červená, lákavá na pohled. Zato stará žena nebyla vyloženě tlustá, ale už ztratila pas a pod velkými kozami se jí poulilo povadlé břicho, na kterém měla strie po několika porodech. A její píča už toho hodně zažila, stydké pysky měla docela vytahané, tmavě rudé až dohněda. Samotná její vagína už nebyla pružná a dlouho trvalo, než zvlhla – potom se však roztáhla a byla, jak se říká, jako vjezd do pískovny.
Nejdřív bylo potřeba obě ženy hezky nafotit. Fotograf jim dával pokyny, jak se mají natáčet, usmívat, kterou část těla ukázat. Zpočátku byly obě hodně rozpačité, avšak postupně si zvykly a docela se i odvázaly. Neskrývaly, že ty peníze, co dostanou, jsou pro ně hodně silnou motivací. Mladá v pornoprůmyslu začala asi před rokem, když dostala nabídku od své modelingové agentury. Zatím jenom fotila a natočila několik něžných lesbických filmečků s jinými dívkami. Stará byla před třiceti lety pořádnou veteránkou, která také preferovala lesbičky, ale v podstatě se nevyhýbala ničemu. A producenti dostali nápad udělat hodně šokující lesbické video, kdy oslovili tuhle vykopávku a k ní mladou neokoukanou buchtičku.
Po individuálních fotkách následovaly fotky ve dvojici, u nichž se postupně stupňovala vulgárnost. Zatím šlo však jen o osahávání a pózování. Brzy ale bylo promo fotek dost, a tak ženy dostaly pokyn, aby se líbaly a dráždily a aby dělaly prostě všechno tak, jako když normálně natáčejí. Mladá byla hodně nervózní, nevěděla, jak sis s tím nevzhledným tělem před sebou poradí. Paní nebyla nijak odporná, byla čerstvě umytá a oholená, v obličeji upravená dáma – ale ten věk na jejím těle byl vidět. Naštěstí to ta zkušenější vzala do svých rukou a mladou sváděla, líbala a hladila na erotogenních zónách (na rty jenom málo, bylo to hodně intimní, a jazýčky si nepohrávaly vůbec). Hodně se mazlila s těmi pěknými mladými kůzlátky, prsty i pusou. Pak dokonce vzala jeden vibrátor a dráždila mladé bradavky takhle.
Chtěla tím mladičkou kolegyni trošku uvolnit, a postupně se to dařilo. Pak jí pomaličku, něžně zajela mezi nohy. Mladá jeskyňka byla teplá a vchod do ní už trošku vlhnul, takže nebyla těžké tam zajet prstem. U lesbických videí holky vždycky předstírají, jak je vzrušuje i ten nejjemnější dotek, málokdy dojde k drsnému prstění. Mladá statečně hrála a vypadala u toho moc roztomile. Stará se zaměřila na její klitoris a jezdila po něm prstem, dokud se nenalil krví. Pak mladá na chvilku převzala iniciativu. Docela zvědavě si také hrála s těmi těžkými velkými prsy, na kterých byly velké dvorce a tmavě rudé bradavky. Cvrnkala do nich a kousala je a režisér byl moc spokojený. Plánoval tam dát prostřihy a komentáře, kde budou obě ženy říkat, jak byly neskutečně vzrušené.
Potom se stará pustila do vytříbené orální práce. Mladou posadila na pohovku a přiklekla k ní na zem. Roztáhla jí nožičky a ponořila se jí jazykem do pičulinky, která chutnala sladce a vzrušivě nestydatě. Kolikpak v ní asi bylo čuráků? přemýšlela stará, zatímco té kočičce dělala dobře svým zkušeným jazykem a potom i prsty. Cítila, jak mladá opravdu vlhne a celá měkne. Možná by se povedlo přivést ji k vyvrcholení, ale to by bylo moc rychlé. Kvůli natáčení musela zařadit nižší stupeň, proto se každou chvíli zase vracela jen k něžnému líbání na stehýnka a kolínka. Chvilku jezdila vibrátorem okolo vchodu do růžového tunýlku, pak s ním občas zajela dovnitř. Mladá vzdychala a kroutila se, možná ji to doopravdy vzrušovalo. Ale byl čas si zase vyměnit polohy. Bylo jasné, že mladé se do orálu chtít nebude – proto velkou píču před sebou jenom prstila a také do ní zajížděla vibrátorem – jen občas dala pusu na velký klitoris a chvíli tam setrvala, aby to vypadalo dobře na videu a vzrušení nadržení pánové si u toho mohli honit svoje klády.
Obě ženy hezky nahrály orgasmus té staré – ječela hezky jako siréna, zatímco jí mladá v kundě pumpovala vibrátorem. Stará se prohnula, chytila se za bradavky a rychle oddechovala. Za ta léta byla mistryně v předstírání vyvrcholení. Režisér samozřejmě opět nadšený, asi jí to opravdu věřil. Pak stará mohla zase zvolnit tempo, když jakoby něžně vzala mladou do náruče a dělala na ni vděčné pohledy. Potom vzala menší vibrátor, naolejovala tomu zlatíčku prdelku a strčila jí tu věcičku do překrásného análku, který byl tak těsný, že to muselo vzrušovat každého chlapa. Mladá vzdychala, ale tentokrát ne úplně slastně. Bylo v plánu to prezentovat jako úplně první anální zkušenost. A scénář mluvil jasně – jeden maličký vibrátor v zadečku, druhý, trochu větší, vražený v pičce. Detailní pohledy na dvojité dráždění plus na starou zkušenou lesbu, že ji zaučuje.
Celé to končilo tím, že mladá po sobě olízala vibrátory a děkovala staré, že ji toho hodně naučila. Potom se znovu objímaly a láskyplně na sebe koukaly. To byl konec natáčení. Režisér chtěl ještě několik fotek, ale s oběma ženami byl víc než spokojený. A ony koneckonců byly taky, protože dostaly dobře zaplaceno.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky | |
![]() | Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat! volej909 a po vyzvání zadej kód 500 |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Instalatér
4. 12. 2017BobrV pátek před polednem mi zazvonil telefon. Nějaká žena si stěžovala,že jí neodtéká odpad u dřezu a chtěla s tím „okamžitě,ale okamžitě“ něco udělat.
„Poradíme,posloužíme!“pomyslel jsem si a zapsal si adresu. „Pátek nešťastný je den!“řekl jsem si a vyrazil.
„Tak jsem vám přišel protáhnout tu vaší díru“ řekl jsem, když jsem celý zpocený vystoupal dvě patra ve starém činžáku. Po zazvonění se konečně... celá povídka... |
Proměna plaché srnky
1. 4. 2013Neznámý autorRoky plynuly, vyšla jsem střední školu a nastoupila na vysokou, ta taky skončila, nastoupila jsem do práce. Všechny kamarádky měly přítele a pomalu začaly rodit děti a já kvůli své plachosti byla pořád sama. Uvědomila jsem si, že jsem vlastně ani nenasbírala moc milostných zkušeností. Nebylo s kým. T tak mou jedinou noční zábavou byly erotické fantazie doprovázené krásnými orgasmy způsobenými vlastní... celá povídka... |
Sex z přinucení
3. 11. 2020jentaknekdoPřed nedávnem jsem se dostal do situace, za kterou by většina mužů dala nevím co, jen kdyby se to přihodilo jim. Byla to bezpochyby ta nejsenzačnější věc, co jsem kdy vůbec zažil.
Jsem šťastně ženatý, se dvěma dětmi a báječnou manželkou, která miluje téměř všechny formy sexu, mám dobrou práci, pěkný domov a skoro všecko, co si jen chlap může přát. S jedinou výjimkou, a tou je sousedova žena! Před... celá povídka... |
Nějak se to seběhlo
2. 5. 2024SkálinkaZa všechno vlastně mohlo to neskutečné vedro koncem června. Áňa s Jitkou čekaly na konec vyučování, jako na smilování. I když toho ve třídě na sobě moc neměly, přece jen jim pořádně horko bylo a většina tříd středních škol zrovna nějak neoplývá klimatizací. Nějak se tak spolu začaly bavit někdy od pololetí. Ono v prváku jsou málo kdy hned utvořeny pevné kolektivy a přátelské dvojice či páry. Navíc... celá povídka... |


