Erotické povídky
Odreagování
Přišla po dlouhém dni domů a potřebovala si trochu oddychnout. Konečně sama. Převlékla se do pohodlnějšího oblečení. Lehla si na postel a jen tak si ležela. Rukou si hladila bříško. Zajela si prstíkem do kalhot a jemně zajela pod lem kalhotek. “Nene”, pomyslela si. “Mám ještě spoustu práce, na tohle nemám čas”. Vytáhla si ruku a podívala se na ni. Prstík byl od šťáviček a tak ho olízla.
“Už jsem ji nějakou dobu pěkně odbývala” přesvědčovala sama sebe. “Aspoň si pročistím hlavu.” Pohodlněji se usadila. Začala si hladit prsa. Po chvilce si sundala tričko a hrála si se svými bradavkami. Už začínali pěkně stát a tak si naslinila prsty a jezdila si s nimi po nich. Jednou rukou si začala mačkat jedno prso a druhou rukou si lehounce kroutila bradavkou na druhé straně. Tahle ruka ji začala pomalu sjíždět dolů, kde si chvilku hrála s pupíkem, až dojela ke kalhotám. Sundala si je. Jednou rukou si zase hrála s kozičkou a druhou rukou se začala hladit po vnitřní straně stehen. Ruka ji sklouzla k lasturce a tak se mazlila přes kalhotky. Po chvilce se na šedých kalhotkách začal tvořit tmavší flíček od šťáviček.
Ruka jí zase vjela pod kalhotky a jeden prstík vjel do její lasturky. Lehounce si s ním jezdila uvnitř, zatímco druhou rukou si mazlila střídavě bradavky. Vytáhla prstík a pečlivě ho olízla. Milovala svoje štávičky. Stáhla si kalhotky níž, ke kolenům a začala si hladit lasturku. Vjela si dovnitř dvěma prsty a pořádně si nabrala šťávičky. Prohlížela si prsty a pomalu si šťávičky rozmazávala po rtech. Cítila krásnou slanou chuť.
Neměla pořádný přístup ke své jeskyňce a tak si je sundala úplně. Už je chtěla zahodit, ale viděla jak je na nich krásný, provlhlý flíček a napadlo ji, že by je ještě nějak mohla využít. Položila si je na kozičky a lehounce se začala plácat přes lasturku. To se lasturce moc líbilo a začala téct jako rozvodněná řeka. Zajela si dvěma prstíky dovnitř a pomalinku se začala projíždět. Druhou rukou si laskala poštěváček. Začala sténat. Znovu si olízla prsty. Jednou rukou si rozevřela růžové závojíčky a nasliněným ukazováčkem druhé ruky si lehounce naplácala přes poštěváček. Začala se chvět. Přestala a chtěla slast ještě chvilku odložit. Kousla se do rtu a hladila si kozičky.
Vzala kalhotky, přejela si s nimi od koziček přes pupík až ke své svatyni. Pomalu si je začala strkat dovnitř, až byl venku jenom kousek. Chytla tenhle kousek a tahala a zároveň si znovu naplácala přes svoji kundičku, ze které se pomalu soukaly ven kalhotky. Sténala. Když vyjely celé ven, byly celé krásně od šťáviček.
Už dlouho si ji nepomazlila a chtěla si ji ještě chviličku potrápit. Zase si hladila kozičky a jednou rukou si zajela pod polštář. Nahmatala svůj malinký vibrátor, svého pomocníka. Moc často ho nepoužívala, ale cítila, že dnes by se jí to mohlo s ním líbit ještě o něco víc. Zkusila jestli nedošli baterky. Začal jemně vrnět. Jezdila si špičkou vibrátoru okolo bradavek. Vypnula ho a začala ho cumlat. Cumlala špičku. Zkusila si ho vzít hlouběji do pusinky. Projížděla se s ním mezi kozičkami a litovala, že dnes nebude nikdo, kdo by jí je postříkal teplým semínkem. Upravila pozici, skoro seděla.
Naslinila špičku vibrátoru, bylo to zbytečné, lasturka jí stále tekla. Zajela si dovnitř. Nepustila ho, nehýbala s ním, jen koukala jak jí je kousek vibrátoru vidět venku z lasturky. Párkrát si s ním přirazila a rozhodla se ho pustit. Ozvalo se tlumené vrnění a její lasturka byla jako v jednom ohni. Nemohla se dočkat. Pustila vibrátor aby si mohla mazlit bradavky, ale vibrátor pomalu začal klouzat ven. Ohnula pravou nohu tak, aby jí pata zastavila pomocníka dokud byl ještě uvnitř lasturky. Hrála si s kozičkami a její sténání se stávalo hlasitějším. Už cítila, že její kundička moc dlouho nevydrží. Teď už ji dopřeje slastné zakončení. Naslinila si prst a hrála si s poštěváčkem. Uniklo jí hlasité vzdechnutí. Pořád si jezdila prsteníčkem přes poštěváček a občas si na něj naplácala. Při jednom plácnutí přes obnažený poštěváček skrz ní projel třes, kousla se do rtu a prohnula. Vytáhla si svého pomocníka, vypnula ho a pečlivě očistila pusinkou.
Slíbila si, že takovouhle radostnou chvilku jen sama pro sebe si musí udělat častěji.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zkušená Martinadalší dívky | |
![]() | Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Volej a chtěj mluvit s Martinou909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 51 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Kundu si uplácám, kde chci
20. 4. 2014Neznámý autor![]() | Když k nám do republiky dorazil internet, tak jsem samozřejmě byl jeden z prvních, kdo si ho ještě za obrovské peníze pořídil. A jako správný chlap jsem se zalogoval na všechny možné chlapácké stránky, kde se sdílely fotky a videa, jejichž tematikou byla krev a porno. Nejraději jsem si četl diskuze pod obrázky a taky do nich sám přispíval. Kolikrát mě ty komentáře pobavily víc než samotný obrázek.... celá povídka... |
Šprtky to chtěj taky
17. 11. 2022skálinka![]() | Sandra nebyla šprtka v tom pravém slova smyslu. Spíš byla suverénní jedničkářka, což tedy platilo o školním prospěchu, nikoliv o poprsí. Tam šplhala skoro ke trojkám, podle starého číslování. Ale ve škole byla dvojka velikou výjimkou. Ne že by se tak moc učila. Ale spíš ji zajímaly různé problémy a snažila se jim přijít na kloub. A bylo jí jedno, jestli je to v matematice, biologii nebo třeba češtině.... celá povídka... |
Drsné ráno v prestižním internátu
27. 7. 2015Neznámý autor![]() | NÁSTUP! ozval se pokyn a Markéta zmateně lezla z postele. Na pokoji byly další tři dívky, ty už byly venku, bleskově ustlaly postele jak podle pravítka a kmitaly. Pak si Lucka všimla, že Markéta ještě neví, jak to tady chodí… Rychle k ní přiběhla, vykopala ji z postele ven, ustlala za ni, ukázala jí, jak srovnat boty a noční košili. Markéta pak valila oči, protože dívky se z ničeho nic začaly taky... celá povídka... |
Kouzlo večerky
5. 8. 2011Fred![]() | Asi bych mě hned na začátku vysvětlit to slovo Večerka v nadpise. Nejedná se o prodejnu s non stop provozem, ani o romantické večerní kasárenské vytrubování. Mluvím o lidovém označení Večerní školy pro pracující. Na zmiňované VPŠ si doplňovali chybějící vzdělání studenti poněkud postarší. Byli ve věku od 20 do 40 let a ojediněle se vyskytli i starší. Po mnoha letech vyučování na strojírenském učilišti... celá povídka... |