Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Vyznání o krásách kundiček
- Dva týdny otroctví
- Rozdala si to s opravářem
- Skvělá jízda s lubrikantem
- Jak si to dělám?
- Sexuální věštkyně
- Perverzní ženská přesila
- Noc s Ankou
Vloženo: 13. 6. 2014
Mezi divoškami
Jako vysokoškolský student jsem se zbláznil do takových humanitárních spolků, ekologických organizací nebo zdravotnické pomoci. Chodil jsem v pytlovitém oblečení a nosil dlouhé vlasy, ale vypadal jsem intelektuálně a mohl jsem na svůj zjev balit stejně založené holky. Kdykoliv jsem nějaké ukázal fotku malého černouška a řekl jí, že právě kvůli němu dělám to a to, hned jsem tu holku měl v náručí a celou noc si užíval pevně vražený ocasem v její neholené kundičce. Pak to ale dokonce vyvrcholilo opravdovou pomocí, nejen pozérstvím.
Dostal jsem totiž příležitost vydat se na humanitární expedici na jeden z tichomořských ostrovů. Nedávná tsunami tam zmasakrovala jeden z tradičních divokých kmenů a naším úkolem bylo odklidit následky, zmapovat kulturu toho kmene, pořídit nějaké videonahrávky chování, jazyka, výchovy dětí… Moc jsem se tam těšil, přestože jsem vůbec netušil, co mě tam může čekat. Výsledkem jsem byl šokovaný. následky katastroffy byly opravdu strašné, ale to nebylo to, co mě nejvíc překvapilo. Překvapilo mě, že v dnešní době ještě existují lidé, kteří dokážou žít tak… necivilizovaně, naprosto DIVOCE.
U mužů to ještě šlo, ti byli celkem otevření a vstřícní a rychle s námi navázali kontakt. Nechávali se nahrávat při všech činnostech. Chodili skoro nazí, tak jsem si zvyknul v tom horku taky odhodit většinu oblečení a mít na sobě klidně jenom trenýrky. Ale ženy – ty byly plachoučké jako divoká zvířátka, schovávaly se, bály se. několikrát jsem je však zahlédnul například při společných koupelích, a to mě uchvacovalo. Toužil jsem poznat jejich zvyky, protože to, co jsem viděl, vypadalo tak, že sexualita je naprosto nezbytnou součástí jejich života. Při těch koupelích se totiž všechny svlékly donaha, nahupkaly do vody a začaly se navzájem umývat.
Já jsem tam nenápadně stál a zíral a cítil jsem, jak mi tvrdne péro. Nejen, že by si drhly vzájemně záda nebo tak něco – ony si něžně zajížděly do každičkého záhybu svého těla, laskaly si prsa, dokonce si dávaly polibky. Polévaly se vodou z velkých mušlí… Ležely tam na vyhřátých velkých kamenech, vzájemně si sahaly mezi stehna, štěbetaly a kontrolovaly si prdelky i kundičky… Zdobily se tropickýmu květinami… Jejich drobná kakaová těla vypadala prostě neskutečně nádherně. Další dny mi ukazovaly stále další rajcovní scény a já jsem je tam chodil pozorovat a měl na ně stále větší chuť.
Jednoho dne jsem si tak hověl za křovíčkem, kochal se jimi a masturboval. Najednou se ozval varovný výkřik a jedna z těch divokých krásek mě tam načapala. Srdce mi začalo divoce bušit a najednou jsem měl pocit, že mě snad roztrhá svými zoubky přímo jako v nějakém laciném hororu. Ostatní začaly přibíhat a šokovaně na mě zíraly. Jenže pak si všimly, co jsem tam vlastně dělal – že jsem masturboval. Klacek mi provinile trčel k nebi. Měří mi úctyhodných osmnáct centimetrů. Divošky se na něj začaly dívat s mnohem větším zájmem a už nekřičely.
A pak se stala ta nejlepší věc mého života. Protože je tak zaujaly moje intimní partie, odtáhly si mě s sebou do toho jezírka. Vyzvaly mě, abych se s nimi koupal. najednou se přestaly úplně bát cizího bílého muže, všechny se okolo mě točily, sahaly na mě, jako by mě zkoumaly. Přejížděly mi rukama po vztyčeném klacku, strkaly se, každá ho chtěla mít v ruce. Já jsem využil toho královského privilegia a na oplátku jsem si taky sahal na to, co se mi doslova nabízelo. Tyhle divoké zvláštní krásky měly taková neobvyklá prsa – neměla vůbec tvar, na jaký jsme my zvyklí, ale to nic neměnilo na tom, že mě dotýkání se jich hrozně vzrušovalo.
Potom, když se jedna položila na plochý kámen, překvapil jsem všechny tím, že jsem jí zabořil pusou mezi stehna a začal jí to dělat pusou. Chutnala slaně a exoticky a její pičulinka vypadala také jako jedna z těch úchvatných květin. Reakce mě doslova vyvedla z míry. Tuhle orální praktiku asi nezvaly, protože všechny byly vykulené a překvapené, a ta, které jsem začal jazykem brnkat o poštěváček, po chvíli začala hlasitě křičet a zmítala se a pak prožila asi ten nejsilnější orgasmus, jaký jsem kdy v životě viděl. Ostatní si asi nejdříve myslely, že ji posednul ďábel, ale pak jim něco udýchaně řekla a ony se rozzářily a hned se praly o to, která bude další na řadě. Takže jsem vylízal kočičky nejmíň dvaceti domorodkyním, které všechny dosáhly hrozně silných a hrozně rychlých orgasmů.
A pak už mě táhly zase k tomu, abych je ošukal. Myslel jsem, že si prostřídám všechny, což by bylo úžasné. Ale ony se mezi sebou poradily a spravedlivě vybraly jednu. Té jsem to vášnivě a nadrženě udělal tam na tom kameni a ostatní se u toho dívaly. Měl dokonale malou a úzkou lasturku, takže moje péro ji skoro trhalo vedví. Ale přizpůsobila se mu, jak nejlíp mohla, a já jsem ji klátil v rytmu neslyšitelné hudby. Opět vyvrcholila a pak mě nechala, abych jí svatyňku vykropil. Každý den potom vypadal tak, že jsem je nejdřív divokým orálem musel přivést k orgasmu. Potom vždy vybraly jednu, se kterou jsem souložil. Žádné upejpání, žádné zábrany. Doufal jsem, že půl roku po našem odjezdu se těm krásným divoškám narodí poloviční malí běloši, kteří budou věčnou vzpomínkou na moji plodnost…
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Krásná Anetadalší dívky | |
![]() | Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání. Milenkou ti budu na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Tělocvična
31. 7. 2016CollectorPo krásném pondělním odpoledni, kdy jsme si s Barčou užili v naší třídě, mě Bára chtěla mít pořád a já jí vyhověl.
Ve středu už na to určitě zase myslela, vzala si na sebe ty stejné šatičky co měla v Pondělí, jsou úžasné a sexy, nedá se vydržet v klidu. Už když jsem jí ráno potkal v šatně, věděl jsem, že zase znesvětíme nějakou školní místnost. Pošeptala mi: "V poledne u nástěnky". Nástěnka bylo místo... celá povídka... |
Svolná proti své vůli
2. 7. 2018jentaknekdoPracuju jako kontrolor v malé výrobní firmě. Začínal jsem ve finančním oddělení a asi po pěti letech jsem postoupil až do této funkce. Jenže i přes zvýšený plat jsem pořád spotřebovával víc, než činil můj příjem. Hlavně to bylo kvůli zvyku mé ženy hodně utrácet, ale byla to i moje vina, protože jsme si oblíbili komfortní životní styl.
I tak bychom to ale byli zvládli, nebýt marnotratných výdajů mé... celá povídka... |
Spaní uprostřed
25. 5. 2014Neznámý autorSe dvěma kolegy z práce jsme se vydali na týdenní čundr. Prostě jsme sbalili spacáky a karimatky, trochu zásob na cestu a celtu, ze které se dal udělat přístřešek, kdyby pršelo, a vyrazili jsme do hor. Já, v devětadvaceti svobodná, nezadaná, taková správná holka do dobrodružství; potom Pavel, kterému bylo třicet čtyři a byl rozvedený, a Radek, kterého jsem každou chvíli viděla s nějakou jinou mladou... celá povídka... |
Češtinářka 1
21. 4. 2017BobrPo posledních prázdninách na průmce jsme se sešli ve třídě. Ani jsme si nestačili všechno povědět, když zazvonilo. Otevřely se dveře a do třídy vstoupila docela hezká dívka. Oči všech se na ní upřely a už jsme se těšili, jak jí budeme zpovídat. Ale nebylo to třeba. Místo do lavic zamířila ke stupínku.
„Dobrý den! Já jsem Markéta a budu vás učit češtinu!“ představila se.
My, kluci, bychom byli raději,... celá povídka... |


