Erotické povídky
- Petting
- Prstění (12919)
- Petting (12759)
- Exhibicionisté (12478)
- Extrémy (12723)
- Zralé ženy (10750)
Další povídky od neznámých autorů:
- Objednaný reinstal počítače
- Bezmocné poddávání slastem
- Po prvním sexu mě nechala
- Sářina kobylí prdel
- Svár duše s tělem
- Služební cesta do Japonska
- Co vězeňkyním zbývá
- Po práci legraci
Vloženo: 2. 10. 2009
Mazlení na dětském hřišti
Začaly podzimní plískanice a jelikož jsem docela zimomřivá, vůbec se mi to nezamlouvalo. Byla jsem zalezlá doma a nevystrkovala ven nos, jenže s dětmi nebylo k vydržení, potřebovaly se vyblbnout. V neděli konečně aspoň na chvíli vykouklo sluníčko a tak jsme rychle vyrazili na dětské hřiště, které nám nově postavili.
Můžu říct, že přes okno to počasí vypadalo líp. Hned mi naskočila husí kůže a začalo mě zábst od nožiček. Poskakovala jsem vedle houpaček jako čertík, abych se aspoň trošku zahřála. Dětem bylo počasí šumafuk, dováděly jako utržené ze řetězu. Najednou za sebou slyším příjemný a uklidňující hlas - patří Petrovi, taky má děti v letech těch našich a zřejmě dostal od manželky za úkol je vyvenčit. Jeho ratolesti se bleskově připojily k těm mým. Chvíli jsme je pozorovali. Petr stál stále za mnou a pořád něco mluvil. Zvláštním způsobem mě to uklidňovalo. Jeho přítomnost mi byla moc příjemná a jakoby mě zahřívala.
Pak už nestál metr za mnou, ani půl metru. Stál těsně za mnou a já cítila jeho dech i vůni. A ty ruce na mém zadečku taky rozhodně nebyly moje. Chvíli jsme takhle stáli, já měla zavřené oči, poslouchala jeho šeptání, nechala si masírovat prdýlku a bylo mi moc krásně. Už mi nebylo ani zdaleka tolik zima. Ucítila jsem na krku letmý polibek, pak ještě jeden. Petr mě chytil za ruku a vedl mě k lavečce, na kterou se posadil a mě si dal na klín. Říkal, že prý se třepu jako ratlík a že se mě pokusí trošku zahřát. Raději jsem mu zatajila, že už mi je docela teplo a začínám být z jeho počínání malinko vzrušená, aby náhodou nepřestal.
Tvářila jsem se jakoby nic, seděla na Petrově stehně a vychutnávala si, jak mi jeho ruce cestují přes bundu a rifle po těle. Vážně mi bylo stále tepleji a tepleji. Za chvilku mi bylo dokonce horko a hlavně kundička se začínala malinko "potit". Byla jsem si jistá, že i k ní ruce za chviličku doputují, rozevřela jsem proto malinko stehna, aby k ní měl Petr lepší přístup. Zprvu se jí dotkl jen lehce hřbetem ruky, ale i to mi stačilo, abych se celá zachvěla. Další doteky už byly stále odvážnější. Musela jsem se kousnout do rtu, abych nezačala vzdychat. A když mi Petr svojí pevnou dlaní přikryl klín a začal ho svírat a necudně masírovat, byla jsem úplně mimo. V tu ránu se mi kundička otevřela a vypustila do kalhotek pořádnou várku šťáviček. Zapřela jsem se o Petrovo rameno, abych náhodou nespadla a nechávala se hýčkat a rozmazlovat. To už ani Petr nemluvil. Upřeně pozoroval, jak na mě přichází orgasmus. Bylo to nesnesitelně krásné. Potřebovala jsem osvobozující dotek na holé kundičce, který by mi v tu ránu přivodil vyvrcholení - ten však nebyl možný a vzrušení stále narůstalo a Petr pořád a pořád tak krásně trápil moji studánku. Trvat to o minutu déle, asi omdlím. Musela jsem stisknout kolena k sobě, aby tlak ruky byl ještě silnější a to mě naštěstí dostalo. Bylo mi tak báječně jako dlouho ne. Dál jsem seděla a nechávala se domazlovat.
Až teď mě napadlo překontrolovat, jestli i Petr je tak vzrušený jako já. Byl. Boule v jeho rozkroku hovořila za vše, ale momentálně jsem mu s ní nemohla pomoci. Dala jsem mu teda aspoň rychlopusu a špitla do ucha, že děkuju a že mu to při nejbližší možné příležitosti oplatím.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Baculatá studentka
23. 6. 2013Neznámý autorBylo hrozně srandovní, jak si studentky myslely, že svým vhledem zapůsobí na jakéhokoliv učitele mužského pohlaví. Dokonce i na takového pardála, jako jsem já, věkem šestatřicet. Učím už na čtvrté škole a všude to bylo stejné – svůdné úsměvy, okaté pomrkávání, velké výstřihy, pózy při zkoušení… Nejvíc si o sobě myslely hubené holky, tradičně ty méně inteligenčně obdařené. Navlékaly na sebe push-upky... celá povídka... |
Odvaz
14. 7. 2023SkálinkaJulča byla hodně mladá, nejistá, jak slečny v tomhle věku bývají, s holkama se sice bavila, ale nebylo to nic moc. Prázdniny po skončení devítky byly dost mezáživné, nejprve deset dní s rodiči v Itálii, pak neskutečná otrava doma a nebýt trochu lepšího mobilu, snad by se tou nudou ukousala. Takhle podiskutovala s holkama z bývalé třídy, míň už s klukama, ale co jim máte furt psát, když už jste z dovolené... celá povídka... |
Romantika, něžnosti, sex
14. 11. 2007nnormalTato povídka se zatím nestala, ale klidně se stát může. Záleží jen na Vás dívky, jak budete reagovat. Budu rád za jakoukoli reakci. |
Úlet s cizincem
5. 9. 2024SkálinkaAch, ta láska nebeská, znělo Tereze v uších. Sice tento hit počátku šedesátých let moc nepamatovala, to spíš babička, když kdysi chodila do tanečních a na čaje o páté. Ale text byl krásný a hlavně aktuální. Láska je láska nebeská. S tím by plně souhlasila a autor textu jako by jí slova vybíral přímo ze srdce. Ona slečna v devatenácti se dovede zamilovat s náležitou silou a pokud je ten vysněný ještě... celá povídka... |


