Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Bratříček a sestřička
- Sousedka myje schody
- Jsem jenom zvíře
- Bar, kde neplatí pravidla
- Já subík 1 - Seznámení
- Co se mi přihodilo na kontrole na finančním úřadě
- Podvazková úchylka
- Nestydatá onanistka
Vloženo: 24. 2. 2006
Má neteř, Štěpánka a já
Vrátila jsem se domů zcela netradičně brzo odpoledne a už před domem se mi zdálo, že je někdo v domě. Nechala jsem auto stát na dvoře a vešla jsem bočním vchodem dovnitř. Houkla jsem něco na pozdrav, ale žádná odpověď. Ani jeden z našich prázdninových návštěvníků se neozýval.
Dole v hale ani v pokoji nikdo nikde, tak jsem vyrazila opatrně nahoru. Všelicos se mi začalo honit hlavou, ale když už jsem byla na posledních schodech, tak jsem slyšela jsem vzdechy, supění a hekání. Zastavila jsem a užasle naslouchala. Že by Petr? To snad ne, tomu je přeci jenom dvanáct. Erotizující zvuky i pazvuky se nejspíš ozývaly z pokojíčku Adély. Opatrně jsem došla až nahoru a ujistila jsem se, že se to něco opravdu děje u mé šestnáctileté neteře. No tak už je dospělá, a co, napadlo mě a chtěla jsem zase raději sejít dolů a pořádně prásknout dveřmi. Jenže moji zvědavost ještě víc podnítili otevřené dveře do jejího pokojíku, já tyhle místa dobře znám, protože v tomhle domě po mých rodičích žiji už pětadvacet let. Stačí jen poodejít k protějšímu rohu chodby a díky velkému zrcadlu na stěně máte dokonalý přehled o celém pokojíčku. Překvapením jsem se kousla do rtu a zůstala jsem stát jako socha. Na posteli ležela neznámá dívka, obličej zabořený do polštáře, neopálený zadeček vztyčený nahoru, a mezi roztaženýma nohama jí klečela Adélka. Obě holky byly samozřejmě úplně nahé a obě spojovalo jediné - dlouhý oranžový robertek. Adélka ho držela oběma rukama a s plným soustředěním ho pravidelně zarážela do té své milenky. Rozklepala se mi trochu kolena, když jsem viděla ten jejich chtíč, jejich mladá těla, svoji neteř, a vzpomněla si přitom na svoje tajné fantastické zážitky z několika ryze ženských večírků.
Obě dvě vzdychaly rozkoší a náhle se Adéla otočila. Zamrazilo mě, že mě teď taky uvidí v zrcadle, ale ta na to ani neměla pomyšlení. Otočila se celým tělem, roztáhla kolena od sebe a pomalu si začala zasunovat volný konec robertka do své kundičky. Viditelně ji to vůbec nedělalo žádné potíže, zvlášť když se druhá holka také mírně nadzvedla a obě se tak téměř dotýkaly zadečkem. Adélka konečně usoudila, že má v sobě dost dlouhý kus a tak začala přirážet. Obě klisničky se začaly pohybovat proti sobě, jejich zadky na sebe hlučně narážely, zdálo se, že to spolu nedělají poprvé.
Konečně se také ohlédla ta druhá a já jsem náhle zapomněla dýchat - vždyť to je přece Štěpánka, jedna z těch mých kamarádek, se kterými si čas od času připadám jako lesbička. Štěpánku mezi nás přivedla Jana, moje nejlepší kamarádka ze školy a není to ještě ani čtrnáct dní, co právě s Janou a se Štěpánkou jsme se píchaly jako o závod s připásaným robertkem. Teď jsem už věděla, že je o dost starší než Adélka a rozhodně vyvinutější. Na opáleném těle vynikal každý neopálený kousek, kulatý zadeček, velká pevná prsa, ale i docela štíhlý pas a také tmavé kudrnaté vlasy nakrátko zastřižené. Prsatá je teda opravdu, určitě je má větší než já a to já se rozhodně za ty svoje nestydím. Jenže ona má asi pětky, s nimiž se krásně sametově mazlí, s velkými hnědými bradavkami, teď se jí navíc divoce houpaly. Každý chlap by určitě za jedinou noc strávenou se Štěpánkou snesl modré z nebe ale ona stále říká ne, ona se totiž v podstatě cítí být klukem.
Vlastně jsem nevěděla, co mám v tom okamžiku dělat, rozhodla jsem se kvůli Adéle raději pomalu vycouvat zpátky. Potichu jsem sešla dolů, holčičky jsem nechala jejich osudu a trochu zmateně jsem vyrazila na nákup do města.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Mámy ségra
26. 9. 2022bobisPetrovi je téměř šestnáct a žije jen se svou mamkou Naďou. Otce nemá. Jak říká jeho matka „Byla jsem mladá a hloupá. Zmizel hned, jak mi tě udělal a už jsem ho nikdy neviděla“. Petrova matka je poměrně mladá, však se také nechala zbouchnout už v sedmnácti. Letos jí je 34 a vypadá velice dobře. Pěkně rostlá postava, tmavší kratší vlasy, zelené oči. Žádného chlapa k sobě nechce. Říká, že si chce žít... celá povídka... |
Musím mít vždycky dva
16. 2. 2006Neznámý autorKoupu se v jezeře s Romanem, chvíli si spolu hrajeme jako dva delfíni a pak se začneme vášnivě líbat. Suneme se na břeh zaklesnuti v objetí, když uslyším, zda Roman nechce pomoci, a on jenom kývá. |
Postarej se a dostaneš odměnu
1. 12. 2014Neznámý autorHanka už měla úplně mokrou kundičku. Miloš to zjistil jednoduše – hladil ji po té samotově oholené broskvičce a teď zajel jedním prstem mezi pysky a pak vklouznul až dovnitř do vagíny. Začal ji tam dráždit, až Hanka přivírala oči. Usmívala se. Byla krásná, jak tam tak nahá ležela. Bradavky jí v téhle poloze trčely krásně vzhůru a byly úplně tuhé. Po chvíli Milošova dráždění se z její pičky začalo ozývat... celá povídka... |
Zuzka
29. 10. 2020Stalinka„A chceš se mnou být tak hrozně, jako já…?” šeptal jí do ouška mezi polibky, zatímco mu ruce bloudily za hlavou, i po zadečku.
Zuzka se zajíkala vzrušením i štěstím, které ji konečně, po tolika letech, potkalo. Bylo jí už sedmnáct a až doposud se s nikým nelíbala, ani nevodila za ruku. Až teď na brigádě na chmelu, potkala Radima, který jí prostě učaroval. Hrál na kytaru, zpíval, vyprávěl historky…... celá povídka... |


