Erotické povídky
- Exhibicionisté (12478)
- Prstění (12921)
- Teen (12657)
Další povídky od Nymph:
- Šťastný den
- Šmírák
- Já a můj pán
- Swingers na výročí
- Výměna partnerek
- Sex v bazénu
- Srážka na schodech
- Sousedské hrátky
Vloženo: 30. 10. 2016
Kinohrátky
Měli jsme to s Petrem dobře promyšlené. Půjdeme na ten nejhůře hodnocený film, do nejméně naštěvovaného kina ve městě a ještě pozdě večer. Na našem listu byl sex v kině hned na třetí příčce, a tak jsme se po roce vztahu rozhodli tento bod konečně odškrtnout.
Bylo pondělí deset večer a horor v kinosále právě začínal. Před námi sedělo jen pár puberťaček, asi o tři řady dál. A o pět řad níž nějaký osamocený fanoušek biografu ve středních letech. Film stál opravdu za ho…, a tak na sebe intimnosti nenechaly dlouho čekat. Vzala jsem si naschvál sukni a žádné kalhotky. I Petr byl naostro. Jeho rozpálené prsty se mi pomaličku šplhaly po stehni, až spočinuly na rozkroku. Chvíli mě tam jen nesměle hladil a hrál si s mými zrzavými chloupky, tahal mě za ně, šimral mě na poštěváčku a já se vzrušením ošívala. Nenechala jsem ho samotného aktivního a moje ruka už taky bloudila po rozepínání na volných džínech. Osvobodila jsem jeho macka a začala ho honit, přitom jsem stále sledovala plátno. Byl hebký a žilnatý a žalud byl nepřiměřeně velký, jako houbička. A to jsem na Petrovi právě milovala, vždycky jsem cítila jeho žalud jako takové malé dráždidlo ve škebličce. Naslinila jsem si dlaň, aby šla masturbace snáz, a pokračovala.
Petr mi zajel prstem do kundičky zrovna ve chvíli, kdy přišla na plátno děsivá scéna… já ale neměla strach, spíš jsem byla natěšená na péro a tipovala okamžik, kdy na něj budu moci nasednout. Když začala hlasitá zlověstná hudba, přelezla jsem si na něj obkročmo a vášnivě ho políbila, pak jsem si ho sama zavedla mezi nohy. Proklouzl hladce, krásně si mě při předehře navlhčil. Dosedla jsem na polštářek v podobě Petrových ochlupených varlat a chytla ho za ně. Hrála jsem si s nimi s péčí jako s masážními kuličkami a přitom jsem se na Petrovi jemně pohupovala v bocích. Pomalu mi jeho úd mizel v kundičce a zase se objevoval obalený mojí šťávičkou, která Petrovi vlhčila rozkrok a kalhoty. Chytil mě za boky a přitahoval si mě k sobě, aby do mě mohl hlouběji. Políbil mě na pupík. Hudba ve filmu přehlučila naše vzdechy, ale já slyšela i tak, že je Petr šíleně vzrušený. Leskly se mu oči a hleděl na mě jako na bohyni.
Vzápětí mě ze sebe ale hrubě shodil. Skrčila jsem se za sedačku. Na Petra dopadlo světlo baterky a zase zmizelo. Zřízenec kina přišel nejspíš jako obvykle zkontrolovat, jestli někdo v sále nefotí nebo nenatáčí. Když zmizel, trochu jsem se z toho šoku otřepala. To bylo o fous. Ale nechtěla jsem si píchání s Petrem nechat pokazit, takže jsem v podřepu za sedačkami ústy vcucla jeho mokré péro a sála ho. Slastí přivřel oči a hlavu mi tlačil na úd. Lízala jsem mu koule i celou délku penisu, potom jsem ho do pusy pojala celého. Vzpouzel se slastí na sedačce jako v křeči a potom jen špitl „Už budu.“ a skropil mi celý obličej. To už ale film končil a sál se rozsvítil. Rychle jsem si setřela sperma z tváří. Petr mě ochotně dodělal doma v bytě, kde jsme si dali další kolo. Sex v kině můžu jen doporučit.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Výuka Terky
8. 9. 2020jentaknekdoTerezka Smolíková seděla nervózně v sekretariátu ředitele školy, do které chodila. Chytili ji, jak kouří jointa před tělocvičnou při polední přestávce, a teď čekala, až si ji pan ředitel Janota zavolá. Poslední zvonění se ozvalo už před deseti minutami a ona s úzkostí vyčkávala, až se dostane ze školy, aby se mohla sejít se svým školním přítelem, Jonášem. Seděla na tvrdé dřevěné lavici už nekonečně... celá povídka... |
S Alenkou v říši rozkoše
7. 11. 2017MichalOi-DNa vysokou školu jsem se po maturitě dostal do Ústí, což pro mě znamenalo každodenní dojíždění vlakem. Během studií na bakaláře mi to nevadilo, protože když jsem potřeboval, šlo vždycky u někoho přespat buď na koleji, nebo na podnájmu. V rodném malém městě jsem měl holku, navštěvovali jsme se, ale vztah postupně „zamrzal“, až jsme se jednoho dne prostě rozešli.
Jelikož ubyl důvod jezdit domů, účastnil... celá povídka... |
Brácha
4. 7. 2024SkálinkaTyhle prázdniny se začaly Martinovi líbit už před časem. Jednak bylo docela pěkné počasí, druhak už to nebyly prázdniny, protože mu pomalu končil první rok zaměstnání, takže neměl hluboko do kapsy a třeťak, naštráfl si docela pěknou holku. Sice o tři roky mladší, ale překrásnou, zrovna se chystala do třeťáku na střední. Vyšší, štíhlá, na hrudi něco mezi trojkami a čtyřkami, od začátku rozumná. Vážila... celá povídka... |
Alena
13. 7. 2014Bobr„Mám nápad!“,řekl jsem Aleně,když od rána nevynechala jedi-nou příležitost,aby mě mohla pokouřit,nebo alespoň chytit za ču-ráka.Přitom pořád měla jednu ruku mezi nohama a dráždila si tu svoji velkou nádhernou kundu.
Mezi masitými velkými pysky povlávaly malé,ve kterých byly zavedené malé,ale silné kroužky,na nichž se houpaly krátké řetízky.Využívali jsme je k různým hrátkám,mimo jiné k tomu,abychom... celá povídka... |


