Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Velmi vzácná soška
- V oblíbené restauraci
- Nevěrnice
- Fotograf a jeho múza
- Tyhle firemní akce…
- Naše první milování
- Sexuální věštkyně
- Studená masáž
Vloženo: 5. 6. 2009
Kalhotky
Otevřu skříň a hledám, co si dnes vezmu do práce. Nějaké rifle, nějaké tričko, trenky. Pohled mi sjel do Blančiných přihrádek. Je tam, jako vždy, i hromádka voňavých kalhotek. Jsou děsně sexy, i když je Blanka nemá na sobě. Takové rajcovní, droboučké a svůdně aromatické. Občas si je zálibně prohlížím. Někdy k nim i toužebně přivoním. Hlavou mi při tom běží film s Blančinou přenádhernou, vždy k šukání připravenou, kundičkou. I tentokrát jsem se při pohledu na její gaťky silně vzrušil. Vzal jsem je a přiložil k nosu. Plně si uvědomuji, jak moc jsem po ránu nadržený.
Nějak jsem v tom opojení nepostřehl Bláňu, která mezi tím také vstala a přišla se obléct. V úleku jsem pustil kalhotky na zem. Nebyl jsem si jistý, zda mě přistihla. Myslel jsem, že ne.
„Vzrušují tě moje kalhotky?“ Kdo ví, jak dlouho už tam stála a pozorovala mě. Přiznal jsem, že neskutečně. Sebrala drobounké bílé kalhotky ze země. Následně mi s uklidňujícím úsměvem poručila, ať se svleču. Takhle nadrženého mě prý nemůže nechat jít do práce.
Stál jsem nahý u otevřené skříně s nefalšovanou ranní erekcí a intenzivně vnímal, jak mi Blanka tře tělo svým krajkovým prádýlkem. Ramena, hruď, břicho, podbřišek. Běhal mi mráz po zádech a nemohl se dočkat, až se látka otře o trčící penis. Bože, ta neskutečná slast, když mi ho pak zabalila do kalhotek a začala se vzrůstající rychlostí honit. Když mi ještě ze zadu protáhla ruku mezi půlkami a začala masírovat nadité koule, doslova jsem vyl blahem. Látka gaťek se pak napnula začalo jí prosakovat mé sperma.
„Táááák, šikovnej. A teď hybaj oblékat, ať ti neujede autobus.“
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Paní s nenasytnými dírami
6. 5. 2012Neznámý autorByl jsem nedávno svědkem situace, která mi naprosto vzala dech. Bydlím na panelákovém sídlišti a o tom, že v protějším domě bydlí dvě lesbičky, jsem věděl. Věděl to každý, protože ty ženské se tím nijak netajily. Klidně si vykračovaly po sídlišti ruku v ruce, sedly si na lavičku a tam si dávaly něžné polibky. Některým lidem jejich chování vadilo a odsuzovali je, mně tedy nijak nevadilo. Spíš mě zajímalo,... celá povídka... |
Jak jsem si hrál se svou přítelkyní - 2.díl
1. 11. 2018Neznámý autorJejí vzrušení se mi líbí, ale bude si tu muset celá bezmocná a svázaná na ten svůj vrchol ještě počkat.
Odebírám se od jejího vlhkého rozkroku nahoru, kde jí sundávám roubík i šátek z očí. Chci, aby se teď na mě mohla dívat. Nabídku jí svého tvrdého ptáka na kuřbu k pusince. Neváhá ani vteřinu a hned jej pěkně saje a rejdí na něm svou pusinkou, seč jen může. Mmm to ten můj nadržený ptáček potřeboval,... celá povídka... |
Jeskynní falus
6. 1. 2012Neznámý autorPovídalo se, že někde v tom skalním systému v docela známé turistické destinaci se nachází složitý jeskynní systém. Na tom by nebylo nic divného, kdyby v pověstech o jeskyních nefigurovaly také dost tajemné aspekty. Pamětníci většinou s děsem odvraceli hlavy, jen málokdo z nich byl ochoten mluvit – prý tam dokonce šlo o čáry, démony a jakési vysávače duše i těla.
Štěpánka Matulová, vystudovaná psycholožka... celá povídka... |
Hromadná akce
12. 5. 2013Neznámý autorVšude na stolech po celém domě byly hory pití, alkoholu a občerstvení. Hosté velké párty už se na to částečně vrhly, takže bylo potřeba doplňovat talířky s brambůrkami a lahve cocacoly. Navíc zrovna krásná blondýnka přišla ode dveří s šesti krabicemi a zavolala: Pizza, vy hladovci! Všichni se shromáždili kolem ní a brali si pizzu podle libosti. Zatímco jedli, jeden po druhém různě pokukovali – holky... celá povídka... |


