Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Ambiciozní asistentka
- Nečekaný křest
- Výměna manželek v našem podání
- Párty s učitelkou
- Taxikář erotoman
- Střídání samců
- Dva výstřiky
- Únos stopařky
Vloženo: 13. 1. 2013
Hustej mejdan
Párty sice začínala už v šest, ale Martin tam stíhal přijít až po deváté. To však nevadilo, svůj pozdní příchod bohatě vynahradil přineseným alkoholem, colou a slanými lupínky. Zazvonil a Bára mu přišla otevřít. Už když mu dávala bundu na věšák, byla pořádně veselá a nevydržela stát rovně. Páni, to jste teda pořádně rozjeli! prohlásil Martin uznale a hrnul se do obýváku, kde byl zbytek osazenstva. Zatím uplynuly jen tři hodiny, ale atmosféra tady byla výborná. Solidní výzdoba, parádní muzika, spousta lidí, množství alkoholu na stolech a zřejmě ještě větší množství v lidech na párty. Ale už po chviličce Martin ucítil, že ve vzduchu je přece jen něco víc než jen dobrá nálada. Jiskřilo to tam jako na trafostanici, vzduchem létaly ostré dvojsmysly a oplzlé vtípky, holky si nechaly sahat nejen na prdelky, ale za chvíli i na svoje kozičky.
Někdo vymyslel, že se bude hrát soutěž o nejlepšího cucfleka, a ostatní se toho hned nadšeně chytli. Jakž takž se stanovila pravidla, ale stejně nikdo nebyl ve stavu, aby je pochopil, a tak prostě lidi vrávorali jeden k druhému, jak se jim zachtělo, a buď se s danou osobou líbaly nebo jí udělaly pořádného cucáka na krku. Na Martina se brzy sesypaly skoro všechny holky a byly úžasně povolné, dávaly mu hluboké francouzáky a pak ho vášnivě kousaly do krku, Martin ani nepotřeboval mít takovou hladinku, byl skoro mimo už jenom z tohohle. Cucfleky na krku zřejmě nestačily! Proto se vymyslelo, že se budou dělat na dekolty a bříška holkám, a holky hned sundávaly trička a odvážně se nastavovaly jenom v podprsenkách. Potom měly dekolty a půlky prsou čouhající z podprsenek poseté tmavorudými fleky, a jak byly opilé a rozehřáté, tak se jim to strašně líbilo.
Ruda využil příležitosti a nenápadně vždycky vzadu podprsenku rozepnul, a než si toho některá kočka všimla, tak už se jí jazykem dobýval přímo na prsa, kde začal hned olizovat a okusovat bradavku. Ruda byl vždycky největší frajer! Ani Petr s Lukášem a Martinem nechtěli zůstat zahanbeni, proto se soutěž v dělání cucfleků brzy změnila ve svlékání dívek a olizování a sání jejich bradavek na krásných mladých kozičkách. Některé holky dělaly drahoty, ale stačilo se na ně hezky podívat, trochu přemluvit, polaskat na těch správných místech, a už byly taky povolné.
Najednou Bára vykřikla: Hele, Karolína mu kouří péro! Všichni se podívali a opravdu – Karolína klečela na zemi před Ondřejem, který seděl na gauči jako pán, kalhoty stažené ke kolenům, a na tváři měl výraz nejvyšší slasti, protože ona mu olizovala vercajk odshora až dolů a pak zase zpátky, plácala si s jeho klackem po jazyku a pak si ho šikovně zasunula do pusy a jezdila po něm dlouhými pohyby. Nikoho jiného si nevšímala. Na to, že jí bylo teprve sedmnáct, kouřila jako profesionálka! Bára, která párty pořádala a byla asi nejopilejší, najednou ze sebe strhala úplně všechno oblečení, postavila se nahatá doprostřed místnosti a vykřikla, že to už teda můžou bejt pořádný orgie, když tohleto! A hned se o ni začali zajímat dva kluci – během dvou minut jednomu také ukázkově kouřila ptáka, zatímco Petr se jí přisál k lasturce a začal jí lízat klitoris.
Po desáté večer už byste tam nenašli nikoho s oblečením na těle, všichni byli úplně svlečení. Došlo k různému spárování nebo seskupinování, holky s holkama, kluci na jednu holku, jak to prostě vyšlo, a všichni si navzájem dělali dobře pomocí rukou nebo jazyků. Nechyběl něžný a celkem opatrný petting, ale ani drsné prstění, při kterém se v dívčím sténání skoro otřásala okna. Majka tak divoce honila Lukášovi klacek, až vyheknul a mrdka vystříkla přímo na její obličej. Všichni se tomu zasmáli a okamžitě tu byla soutěž, že kdo to všechno slíže, tak dostane odměnu. No sperma Majce na obličeji dlouho nezůstalo, úkolu se rychle ujala Kristýna, a její odměnou bylo, že byla toho podivuhodného večera jako první ošukaná. Nejdřív si to bezvadně užívala a nechala dokonce pár kluků, aby se na ní vystřídali, ale potom začala vytuhovat a nakonec se jí udělalo špatně, takže musela na záchod. Ale to nevadilo, pořád tu zbývala spousta krásných chtivých a opilých holek.
K šoustání se taky nechaly nakonec svést všechny. Každá si vybrala svého samečka, a když byla chlapská přesila, tak si třeba jednoho osedlala a druhému honila nebo kouřila, žádný problém, prostě jako ostřílená profesionálka. Brzy byly ve vzduchu cítit kromě alkoholických výparů také sperma, pot a kundí šťávičky, a holky mrdaly, až jim prsa nadskakovala, jako divoženky. Nikdo nepoznal, že Martin je panic, protože prostě nechal automaticky Nikolu, aby se nabodla na jeho nářadíčko, a pěkně ji na sobě povozil. Po chvilce se sice vystříkal, protože to na něj bylo trochu moc, ale brzy se mu penis postavil v plné síle znova, a to už ojížděl zezadu vyšpulenou Báru.
Pokračovalo potom ještě pití a další hrátky. Probíhaly skoro individuálně, že každý dělal, cokoliv se mu zrovna chtělo a s kýmkoliv se mu zrovna chtělo, a ostatní buď odpočívali, nebo se na to fascinovaně dívali. Kolem třetí ráno už ale všichni byli natolik opilí, že začali postupně odpadávat, síly kluků a jejich ptáků také přecejen nebyly neomezené. Proto mládež začala postupně usínat, až nakonec Bára vypnula hudbu a svalila se taky na gauč. Ráno se všichni probouzeli nazí, nakupení na gauči, v příšerném nepořádku a s příšerným bolehlavem. Skoro si nepamatovali, co se tady dělo, ale stopy po divokém skupinovém sexu byly nepřehlédnutelné. Nikola vyjekla, že kurva nebere prášky, kluci šli zvracet, bylo to prostě ráno plné krutého vystřízlivění… Bylo potřeba vše uklidit a vyspat se a nějak překousnout tu trapnost situace, ale nakonec to všechno dopadlo dobře, bez jakýchkoliv následků.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Simonadalší dívky | |
![]() | Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo? Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 59 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Prázdniny v Kolíně
16. 7. 2010Neznámý autorTak nám konečně začaly prázdniny a už jsem se těšila, že pojedu k tetě Kolína. Těším se už na sestřenici Martu, se kterou jsme se již dlouho neviděly. Je jí už 17 let, je o rok a půl starší než já a o sexu toho už ví dost. Když jsem tam byla asi před půl rokem, tak jsme se krásně mazlily a vysvětlovala mi, jak to vypadá, když se to dělá s klukem. Až prý přijedu na prázdniny, tak zařídí, abych to poznala.... celá povídka... |
Údržbář
30. 5. 2019StalinkaUž to ráno, když jsem vstával, bylo divné. Nevím proč, ale bylo prostě divné. Nic zlého netuše, jsem přišel do práce, jako každý den. Už na vrátnici to hučelo jako v úle a pak mi to došlo. Ani jsem sem nemusel chodit. Krize, úspora nákladů, zefektivňování… Dostal sem vyhazov, odstupné a radu, že je to vlastně příležitost začít znovu a lépe. Vrátil jsem se domů a zoufale si dal hlavu do dlaní. Co teď,... celá povídka... |
Divná domácnost 2
3. 4. 2025SkálinkaPaní Nora netlačila na pilu. Se začátečnicí se musí opatrně. Nejprve ji zcela při vědomí nastrčila do postele svému manželovi, který se na nové masíčko velmi těšil a užil si ho plnými doušky. Dita musela připustit, že ani jí zacházení pana domácího nebylo tak úplně proti srsti. A na závěr jejich ležení si vyvzdychala i takový menší orgazmus. Ještě to něco chtělo, ale doufala, že když vytrvá, určitě... celá povídka... |
Robert
8. 11. 2010Senior68Je pátek dopoledne a já se vracím z intru na víkend k matce. Odpadly nám dnes dvě hodiny vyučování, tak jedu dříve domů. Rodiče se před dvěma lety rozvedli a já bydlím u matky, která žije už asi půl roku s novým přítelem. Je o několik let mladší než matka a docela příjemný a zábavný chlap. Vždy, když přijedu domů, tak si říkám, že by stálo za to se s ním vyspat, ale i přes moje provokační řeči se k... celá povídka... |


