Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Hračka jako překvapení
- Černé důtky
- Trapas při orálním sexu
- Máma mé holky
- Zkouška sexuální orientace
- To mi vyhovuje
- Zálet ženatého kluka
- Krásný noční anál
Vloženo: 5. 6. 2015
Hledám pár na odpanění
Ahoj všem na této seznamce, jmenuju se Žanda a je mi osmnáct let. Jsem střední postavy, měřím asi 165 cm a vážím kolem 60 kg, mám dlouhé tmavé vlasy po lopatky a hnědé oči jako čokoláda. Postavu mám myslím pěknou, snažím se o sebe docela dbát a dělám i sporty, takže jsem trochu baculatější, ale pěkně tvarovaná. Aspoň lidi to říkají. Mám ale takový problém a právě proto píšu sem na seznamku. Jsem totiž panna. I když jsem měla možnost o to přijít už asi před dvěma lety, tak právě tam se něco stalo nepříjemného s mým tehdejším klukem, takže k sexu naštěstí nedošlo a taky jsem se od té doby bála ho dělat s kýmkoliv.
I když kluci se mi líbí a třeba bych ten sex i chtěla, ale když se mě pak někdo dotknul intimně, třeba na prsách nebo zajel do rozkroku, tak se mi hned vrátily ty zlé vzpomínky a nedokázala jsem se přes to přenést. Ale přemýšlela jsem, že právě citlivým a zkušeným přístupem by se to mohlo změnit, kdybych prostě zažila, jak to může být příjemné, že by se to u mě zase napravilo.
Taky nemám úplně jasno v tom, jestli jsem jenom čistě na kluky nebo taky náhodou bych mohla být bisexuálka. Protože na jedné oslavě nedávno jsem se maličko opila a moje kamarádka taky a pak jsme se nechaly vyhecovat a líbaly jsme se a mně se to strašně líbilo a vůbec to nebylo nepříjemné. Takže bych si rovnou napoprvé chtěla zkusit i tohle, s nějakou pěknou ženou nebo dívkou, která už má nějaké zkušenosti a mohla by m i všechno ukázat, abych věděla.
Takže touto cestou hledám: PÁR, manželský nebo partnerský, kdy by se o mě takhle společně postarali, byli by ke mně hrozně něžní, zaučili by mě a zbavili mě toho panenství. Chtěla bych, abyste měli vřelý a hlavně stabilní vztah, rozhodně nechci být někdo, kdo vám to rozvrátí nebo způsobí žárlivost, to vůbec. Chtěla bych váš vyzkoušet oba po té sexuální stránce. Nejdřív mazlení a líbání, to bychom mohli tak střídavě všichni třeba najednou, potom taky doteky. Aby byla hezká atmosféra a všechno to probíhalo úplně nenuceně, hlavně aby nedošlo ke trapným chvílím ticha nebo k něčemu, co by naznačovalo, že se vám to nelíbí.
Potom, až bych se cítila vzrušená a připravená, bych si chtěla zažít nejdřív něco víc se ženou – mazlily bychom se spolu my dvě, muž by třeba přihlížel. Chtěla bych, abys mi postupně projela kundičku prstem, až bych byla celá mokrá a abys mi ji potom krásně a něžně vylízala. O tom často snívám. Pak bychom se obrátily, ideální by bylo, kdybys měla třeba vyholenou buchtičku a pěkně voňavou, aby to pro mě byl taky pěkný zážitek.
Potom by přišlo na řadu už to moje odpanění. Určitě se nesmíš bát použít kondom nebo ti to nesmí být nepříjemné, já totiž neberu žádné pilulky a ani bych se nechtěla třeba nakazit. Tak to by snad nevadilo. Musíš být něžný, jít na mě pomalu a všechno mi říct, co bych měla dělat, protože já opravdu nemám žádné zkušenosti. Nevím, jestli se ve mně třeba skrývá nějaká ta dračice nebo budu spíš nesmělá, tohle objevování sexuality mě pořád teprve čeká. A myslím, že pro mě bude nejlepší, když mě na téhle cestě povede zkušený a ohleduplný pár.
Doufám, že tahle moje upřímná zpověď a neobvyklá žádost nikoho neurazí. Nechci způsobit žádné pohoršení ani hnusné komentáře, opravdu takhle hledám někoho, kdo by mi pomohl překonat trauma a ukázal mi, jak hezký může být sex. Pokud jste pár a můj inzerát vás zaujal, tak se mi určitě ozvěte. Najdu vás? Žanda
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Nadržená Petradalší dívky | |
![]() | Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Zaučím tě v sexu na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Jak si Veronika konečně pořádně zašukala
15. 2. 2023PeEnNaklonila jsem se, abych Pavla políbila a když se dotknu jeho rtů svými tak doufám, že z nich vycítí mou touhu. Chytnu ho za vlasy, zasténám do jeho úst a zašeptám: „Pojďme do mého pokoje!“
„Nevím,“ povzdechne si, „jsem docela unavený.“
Jsem zklamaná, ale nepřekvapuje mě to. Chodíme spolu už několik měsíců a já cítím, jak moje sebevědomí klesá, čím víc se zdá, že pro něj nejsem zajímavá v sexu. Nejsem... celá povídka... |
Trochu jiná trojka
22. 5. 2013Neznámý autor„Nechceš se večer stavit?“ ozvalo se z telefonu. „no proč ne“ odpověděl jsem. „OK, v 8 Tě čekám a buď připraven jako obvykle“ a zavěsila. Z práce jsem vyrazil rovnou domů provést důkladnou vnitřní očistu a na osmou už jsem zvonil u jejích dveří.
Otevřela s širokým úsměvem a slovy „Tak Tě tu vítáme“ a já si všimnul že není sama. Na gauči seděla ještě jedna žena, kterou jsem neznal. „Ahoj, já jsem Jana“... celá povídka... |
Tři generace
3. 12. 2010BimboMinulý týden jsem slavil 30 let. Stalo se něco neuvěřitelného ! Ale abych to mohl popsat, musím se vrátit o 15 let zpátky.
Právě jsem skončil základku a užíval si prázdniny před nástupem na gympl. Ten den bylo parno k padnutí a já se chystal na koupák. Čekal jsem na výtah. Přijel a z něho se soukala pěkná ženská, obklopená krabicemi. Promiňte, zdržuji Vás, ale nějak to nezvládám, omlouvala se. Pohled... celá povídka... |
Na ostrově hrůzy
24. 7. 2007trykerkaKonečně je tu léto a dva měsíce zaslouženého volna. Při mém nízkém platu učitelky, na prvním stupni, jsem si vybrala celkem pěknou dovolenou u moře. Zabalit věci na týden, mi zabralo pár hodin a už jsem vyrážela taxíkem k letišti. Všem se zdálo divné, proč jedu sama....ale kdo by chtěl sebou chlapa, když jsem se s jedním mizerou po několika letech rozešla a kamarádky....s těma také zrovna netoužím... celá povídka... |


