Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- A tak to bylo
- Ocasem hejbu, celý den jebu
- Jebačka v opuštěné hale
- Tři na jednu
- Můj pětilístek
- Nina a Lucie: Společné prstování pod sprchou
- Dcerka bez dozoru
- Hromadná akce
Vloženo: 22. 8. 2009
Fajn ségra
"Tak co brácho, jak dopadlo rande?" uhodila na mě ségra, jen jsem přišel domů. S odpovědí jsem se ani nenamáhal, zabručel jsem "dobrýýý" a zmizel ve svém pokoji. Co bych asi tak ségře říkal? Že jsem dostal tak akorát pusu na rozloučenou a jinak si zase nevrznul? Je mi osmnáct a jsem nadržený, kudy chodím. Kdybych si nevyhonil péro několikrát za den, tak mi snad prasknou koule. Ségře je o rok víc a chlapa má každý měsíc jiného, už to ani nestíhám sledovat. To se jí pak dělají srandičky na můj účet, když já jsem ještě panic a ona je schopná prošukat celý víkend, sotva naši vytáhnou paty z baráku.
Jinak je ségra fajn a obvykle se s ní o holkách bavím. Někdy mi i radí, co a jak udělat, abych nějakou dostal do postele, ale zatím její rady jaksi neumím uvést do praxe. Ale je taky pravda, že se zase až tak moc nesnažím, zatím se věnuju spíš volejbalu, který hraju závodně. Možná i ta výška skoro dva metry některým holkám vadí. Ségra je oproti mě taky malý pivo. Někdy si z toho sami děláme srandu, jak jsme rozdílní.
Zabouchl jsem se teda ve svém pokoji, abych nemusel svoje nepovedené rande dál rozebírat. Praštil jsem s sebou na postel a uvažoval, jestli si ho mám vyhonit hned nebo až večer, fakt už mě přetlak v podbřišku docela bolel. Chvíli jsem takhle ležel, hleděl do stropu a hlavou mi pomalu začínaly běhat představy sličných nahotinek, které přivádím k jednomu orgasmu za druhým svým žilnatým pérem. No nic, musí ven. Stáhnul jsem si trošku kalhoty i trenky, vyndal svého pacholíka a zasněně ho pravačkou proháněl.
"Máš ho moc pěknýho, jen by to chtělo jej oholit," ozval se mi do představ najednou ségřin hlas. "Ježiš, co sem lezeš," a snažil jsem se svůj jako skála tuhý kolík uklidit zpět do kalhot. "Neblbni brácho, přede mnou se nemusíš stydět." No, jenže já se styděl. Rychle jsem z postele vyskočil a snažil se zapnout zip u riflí, jenže ten se jak na potvoru zaseknul. Ségra se kupodivu nesmála, jak obvykle dělá, když se mi něco nedaří. Místo toho si bez jediného slůvka klekla, dala mé nešikovné ruce bokem a začala sama zipem cloumat. Pak se mi podívala do očí: "Máš tam moc velkou bouli, proto to nejde, víš?" Najednou cuk, zip povolil a ségra měla obličej přímo před mýma dokořán rozepnutýma kalhotama. "Tak to by bylo. Teď ještě něco udělám s tím tvým nezbedníkem." Každé její slovo mi rezonovalo v hlavě jako obrovský gong.
Stáhla mi rifle i trenky ke kolenům a hbitě uchopila vyskočivší péro do ruky. "Páni, tohle vědět ta holka, co jsi s ní měl rande, tak se jí nezbavíš." Usmála se na mě ségra povzbudivě a nepřestávala mi při tom honit uslintaného klučinu. "No tak, bráško, hezky si zastříkej. Ukaž svojí sestřice, jak ten tvůj krasavec umí hezky cákat." Její hlas jsem absolutně nepoznával. Bylo v něm tolik vzrušení, kolik jsem neslyšel ani na pornovideích. Opravdu netrvalo dlouho a na koberec snad dva metry od mě začalo dopadat mé semeno. Kroutil jsem se pod ségřinými smyslnými doteky jako tanečník rokenrolu. "Ty vole, ségra, ty mi ho umíš vyhonit líp než já," podíval jsem se na ni, ale její zrak byl upřený na mé péro z kterého visela slina spermatu. Její olepená ručka pořád svírala moji širokou kládu.
Pak se podívala na mě a zase na mého péro a znovu do mých očí. "Tak tohle jsem ještě neviděla," zašeptala. "Kdybys nebyl brácha, tak bych si na tebe z fleku nasedla," vzrušovalo mě, s jakým přemáháním to říká, místo aby to udělala. "Jdu se nechat ošukat od Michala nebo se zblázním z nadrženosti," zvedla se a zamířila z mého pokoje. Ve dveřích ale ještě dodala: "Jestli se oholíš, tak tě moc ráda vykouřím." Ještě tak minutu jsem stál a uvažoval, jestli se mi to vše jen nezdálo. Kalhoty u kolen a skvrny na koberci mě utvrzovaly, že ne. To víte, že jsem se vyholil ještě ten večer.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Luckadalší dívky | |
![]() | Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš. Ošoustej mě na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Zasněžená sobotní noc
14. 11. 2018jentaknekdoLibor a Naďa spolu příležitostně chodili už víc než rok. Potkali se během posledního roku na střední škole, přestože školy navštěvovali různé a znali se jen díky jednomu oblastnímu setkání studentů. Potom skončili na stejné vysoké škole, kam je přivedla spíš příležitost než vlastní volba. Občas spolu měli schůzku, ale nic vážnějšího než to mezi nimi nebylo.
Oba na ta rande chodili rádi a jejich večery... celá povídka... |
Spaní uprostřed
25. 5. 2014Neznámý autorSe dvěma kolegy z práce jsme se vydali na týdenní čundr. Prostě jsme sbalili spacáky a karimatky, trochu zásob na cestu a celtu, ze které se dal udělat přístřešek, kdyby pršelo, a vyrazili jsme do hor. Já, v devětadvaceti svobodná, nezadaná, taková správná holka do dobrodružství; potom Pavel, kterému bylo třicet čtyři a byl rozvedený, a Radek, kterého jsem každou chvíli viděla s nějakou jinou mladou... celá povídka... |
David a Vlaďka
6. 3. 2017LeszekDavid pracoval na horské chatě už čtrnáct dní a začínal z toho být pěkně nervózní. Ne že by se mu tam nelíbilo. Práce to byla zaplacená dobře, chata patřila známým jeho rodičů, těm tu navíc vypomáhala jejich nadmíru sympatická šestnáctiletá dcera Vlaďka, takže v tomhle ohledu si neměl na co stěžovat, to ne. Ale už dva týdny neměl nasazenu vložku. A právě proto byl nervózní. Potřeboval si obléci kalhotky,... celá povídka... |
Kozatá roztleskávačka
7. 12. 2014Neznámý autorByl jsem hrozně rád, když k nám konečně dorazila tradice školních sportovních roztleskávaček. Ředitelka to vyhlásila do rozhlasu a strhla se lavina nadšení. Ředitelka hned vyzývala dívky, aby se přihlásily, že důležitou podmínkou je ochota se veřejně předvádět a také jisté pohybové nadání. Holky hned daly hlavy dohromady a už si plánovaly, jak se stanou členkami týmu. My s klukama jsme zas mlsně přemýšleli,... celá povídka... |


